Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA EUROFARM OSZUSTWA SYNDYKA WŁODZIMIERZA BERNACKIEGO PRZY WSPÓŁUDZIALE SĘDZIÓW SĄDU WROCŁAWSKIEGO

WAŁBRZYCH - WNIOSEK O ZAWIESZENIE SPRZEDAŻY MAJĄTKU BHU EUROFARM W ZWIĄZKU Z DOWODAMI KRADZIEŻY PRZEZ SYNDYKA.

WNIOSEK DO S. KOMISARZA JAROSŁAWA IWANKA, P. BOŻENY PYSZEL PRZEW. W. GOSP. SĄDU REJ. WAŁBRZYCH O WSTRZYMANIE SPRZEDAŻY MAJĄTKU BHU EUROFARM ZE WZGLĘDU NA UKRYTE WADY PRAWNE PRZEZ SYNDYKA WŁODZIMIERZA BERNACKIEGO!

JOLANTA I WITOLD DUCHIEWICZ STOLEC 28.11.2007 R.

STOLEC 1 A 57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

SSR PANI BOŻENA PYSZEL
PRZEWODNICZĄCA
VI WYDZ. GOSPODARCZEGO

I SĘDZIA KOMISARZ
SSR PAN JAROSŁAW IWANEK

RADA WIERZYCIELI BHU EUROFARM

SĄD REJONOWY W WAŁBRZYCHU

SYG. AKT VI GU 37/04 ORAZ VI GUP/04.

WNIOSEK O ZAWIESZENIE SPRZEDAŻY MAJĄTKU BHU EUROFARM.

JAKO WSPÓŁWŁAŚCICIELE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI, KTÓRE SYNDYK WŁODZIMIERZ BERNACKI WŁĄCZYŁ DO MASY UPADŁOŚCI INFORMUJEMY, ŻE WIDZĄC BEZSKUTECZNOŚĆ SKŁADANYCH DO SĄDU

OD PAŻDZIERNIKA2006 R. WNIOSKÓW O ZAWIESZENIE PROCESU SPRZEDAŻY MAJĄTKU PO RAŻĄCO ZANIŻONYCH CENACH ORAZ BRAKU INFORMACJI W OGŁOSZENIACH PRZETARGOWYCH O PRAWACH DO MAJĄTKU OSÓB TRZECICH, ZOSTALIŚMY ZMUSZENI DO SZEROKIEGO POINFORMOWANIA RYNKU NIERUCHOMOŚCI O WADACH PRAWNYCH OGŁOSZEŃ SYNDYKA DOTYCZĄCYCH SPRZEDAŻY NASZEGO MAJĄTKU.

UŻYLIŚMY W TYM CELU INTERNETU, TELEFONÓW ORAZ ROZMÓW BEZPOŚREDNICH Z BIURAMI NIERUCHOMOŚCI I TZW. POCZTY PANTOFLOWEJ WŚRÓD OSÓB POTENCJALNIE ZAINTERESOWANYCH.

ZE WZGLĘDU NA TOTALNĄ NIECHĘĆ WŁADZ VI WYDZIAŁU GOSPODARCZEGO SĄDU REJONOWEGO W WAŁBRZYCHU, KTÓRY AUTORYZOWAŁ BEZPRAWNE DZIAŁANIE SYNDYKA W. BERNACKIEGO WYPRZEDAJĄCEGO ZA BEZCEN OGROMNY MAJĄTEK POSTANOWILIŚMY ZROBIĆ TAKA AKCJĘ W RAMACH SAMOOBRONY NASZEJ WŁASNOŚCI ORAZ INTERESÓW WIERZYCIELI, WOBEC KTÓRYCH CHCEMY SPŁACIĆ JAK NAJWIĘCEJ ZOBOWIĄZAŃ.

POMIMO PRZEKAZANIA DLA SĄDU REJONOWEGO INFORMACJI I KOPII POZWU O PODZIAŁ MAJĄTKU, KTÓRA TOCZY SIĘ PRZED SĄDEM W GŁOGOWIE, ORAZ WYROKÓW SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY I SĄDU APELACYJNEGO WE WROCŁAWIU JEDNOZNACZNIE POTWIERDZAJĄCYCH PRAWA JOLANTY DUCHIEWICZ DO POŁOWY CAŁOŚCI MAJĄTKU, NAWET JEŚLI NIE JEST WPISANA DO KSIĄG WIECZYSTYCH, SĄD REJONOWY W WAŁBRZYCHU NIE REAGUJE NARAŻAJĄC NABYWCÓW NIERUCHOMOŚCI NA STRATY, A SKARB PAŃSTWA NA WYSOKIE ODSZKODOWANIA KTÓRE BĘDĄ NALEŻNE DLA JOLANTY DUCHIEWICZ.

ZE WZGLĘDU NA FAKT, ŻE SYNDYK SPRZEDAŁ JUŻ KILKA NIERUCHOMOŚCI MIN. MAGAZYN GŁOGÓWKO K. GŁOGOWA ORAZ MAGAZYN BOGUSZYCE K. OLEŚNICY JOLANTA DUCHIEWICZ ZOSTAŁA ZMUSZONA DO ZŁOŻENIA STOSOWNYCH SKARG PAULIAŃSKICH W CELU UNIEWAŻNIENIA AKTÓW NOTARIALNYCH ORAZ POZWY O NALEŻNE ODSZKODOWANIA, PONIEWAŻ SYNDYK POMIMO OBOWIĄZKU PRAWNEGO CIĄGLE ZATAJAŁ W OGŁOSZENIACH WE WSZYSTKICH DOTYCHCZAS OFEROWANYCH NIERUCHOMOŚCI PRAWA DO POŁOWY MAJĄTKU JOLANTY DUCHIEWICZ ZOSTALIŚMY ZMUSZENI DO ZŁOŻENIA STOSOWNEGO ZAWIADOMIENIA O PRZESTĘPSTWIE DO PROKURATURY KRAJOWEJ, ABY ZABLOKOWAĆ DALSZE NARAŻANIE POTENCJALNYCH NABYWCÓW NA STRATY.

NASZA AKCJA POINFORMOWANIA RYNKU NIERUCHOMOŚCI O WADLIWYCH OGŁOSZENIACH PRZETARGOWYCH SYNDYKA ODNIOSŁA SKUTEK, PONIEWAŻ NA KOLEJNYCH PRZETARGACH NIKT NIE SKŁADA OFERT ZE STRACHU PRZED EWENTUALNYMI STRATAMI.

OKAZUJE SIĘ ŻE NA SYNDYKU W. BERNACKIM NIE ROBI TO WRAŻENIA, A STANOWI PODSTAWĘ DO DALSZEGO OBNIŻANIA CENY I KOLEJNYCH PRZETARGÓW PRAWDOPODOBNIE, AŻ DO ZŁOTÓWKI A MY UWAŻAMY, ŻE NIERUCHOMOŚCI OBCIĄŻONE TAKIMI NIEUJAWNIONYMI WADAMI PRAWNYMI MOGĄ NABYĆ TYLKO PRZESTĘPCY I WG NASZYCH INFORMACJI SYNDYK Z TAKIMI OSOBAMI OBECNIE PROWADZI ROZMOWY, PONIEWAŻ UWAŻA, ŻE POTRAFIĄ NAS ZASTRASZYĆ

DO TEGO STOPNIA, ŻE NIE BĘDZIEMY DOCHODZIĆ SWOICH PRAW NA DRODZE PRAWNEJ.

OCZYWIŚCIE O TYCH ROZMOWACH SYNDYKA ZE ŚWIATEM PRZESTĘPCZYM SYNDYKA WŁODZIMIERZA BERNACKIEGO I JANA DOBROWOLSKIEGO, KTÓRY W SPOSÓB BEZPRAWNY WYSTĘPUJE JAKO PEŁNOMOCNIK SYNDYKA POINFORMUJEMY ORGANA ŚCIGANIA.

PROSIMY O NAKAZANIE NATYCHMIASTOWEGO WSTRZYMANIA SPRZEDAŻY MAJĄTKU, PONIEWAŻ WG NASZYCH INFORMACJI SYNDYK CZYNI STARANIA O SPRZEDAŻ NASZEGO MAJĄTKU Z WOLNEJ RĘKI

DLA PRZEDSTAWICIELI MAFII, KTÓRZY NASZYCH OSTRZEŻEŃ SIĘ NIE BOJĄ I BĘDĄ NA NAS WYMUSZAĆ USTĘPSTWA Z ROSZCZEŃ.

PISMO WYSYŁAMY FAXEM I POCZTĄ LISTEM POLECONYM.

JOLANTA I WITOLD DUCHIEWICZ

DO WIADOMOŚCI:

  1. MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI I PROK. GEN. PAN ZBIGNIEW ĆWIĄKALSKI,
  2. SZEF PROKURATURY KRAJOWEJ W WARSZAWIE,
  3. SZEF CENTRALNEGO BIURA ANTYKORUPCYJNEGO,
  4. SZEF AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO,
  5. DYREKTOR DEPARTAMENTU SADÓW POWSZECHNYCH MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI.

PROKURATURA KRAJOWA WYDZ. XI ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU WYŁĄCZYŁ MATERIAŁY DO ODRĘBNYCH ŚLEDZTW: z SYG AKT PR IV-XI Ds 3/07 i tak jest PR- IV-XI Ds 21/07 UPADŁOŚĆ, SYNDYK, MAKSYMIUK, PR-IV-XI Ds 22/07 ANR, DZIERŻAWY J.W.D. GRALA!

eurofarm_wniosek.prok1.jpg (25515 bytes) eurofarm_wniosek.prok2.jpg (24208 bytes)

Sporo innych artykułów dot. oszustwa sedziów i prokuratorów w sprawie EUROFARM znajdziemy po prosty wrzucając do wyszukiwarki na naszej głównej stronie hasło: eurofarm

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kamil
20-12-2014 / 13:01
troche to smieszne ze ktos kto jest bakerutnm ma jeszcze placic 200 zl za sam wniosek a co z reszta oplat?jesli sa jeszcze jakies?skoro jestes bakerutnm to znaczy ze nie masz wystarczajaco pieniedzy a tu musisz placic wiecej.a co jesli mam swoje kredyty do splacenia i mam kilka wzietych na inne osoby fizyczne?jakie sa wtedy warunki splat?i tylko na 5 lat a jak moj dlug wynosi wiecej niz 30 tysiecy zl i zarabiam 1000zl jakie te warunki wtedy beda?