Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-02-2015

Tylko dzięki sędzi Annie Piskozub ze Strzyżowa można ukraść drogę gminną a działki prywatne przerobić na konieczny dojazd dla wielu rodzin. Dlaczego Burmistrz Mariusz Kawa nie interweniuje?

Nie ma dnia aby Redakcja AFER PRAWA nie spotkała się z bezprawiem sądowym wynikłym z niekompetencją, stronniczością czy po prostu z głupotą sędziowską. Poniżej przedstawiamy kolejny dowód działania układów czyli tzw. sitwy urzędniczo-sądowej w Strzyżowie woj. Podkarpackie.

We wsi Dobrzechowa drogą gminną od ponad 100 lat można było dojechać w pole i do kilkunastu gospodarstw. Nagle w 2010r okazało się, że właściciel pola która ta droga dzieliła po środku postawił pozbyć się uciążliwości i zakazać przejazdu. W tym celu przy swoich granicach na wjeździe i wyjeździe postawił bramy i założył kłódki. Zaczął się protest osób którzy zostali pozbawieni możliwości dojazdu do swoich domów i został wniesiony do sądu wniosek o ustalenie drogi koniecznej. Sąd nie miał wyjścia i wyrokiem prawomocnym  z dnia 19.09.2010r sygn. akt. I.Ns.51/10 zabezpieczył przejazd i przechód do działek nakazując pozwanym otwarcie bram. 
Co robią pozwani? - zastraszają a nawet potrafili pobić te osoby które chcą zgodnie z orzeczeniem sądowym przejechać gminną drogą drwiąc sobie z wyroku sądowego. Organizują samowolę budowlaną - objazd poza granicami swojej posiadłości po terenach sąsiednich działek - i co ciekawe bez żadnych uzgodnień, pozwoleń i dokumentacji załatwią sobie zjazd z drogi wojewódzkiej Strzyżów-Krosno. 

 Takie postępowanie pozwanych spowodowało sporo spraw sądowych toczących się do dnia dzisiejszego i narażających poszkodowanych uczestników na duże koszty sądowe, jak też koszty opinii geodezyjnych celem ustalenia granic. rozgraniczenie zasiedzenie nadzór budowlany    

Co robi sędzia A. Piskozub? - postanowienie z dnia 12.05.2014r zmienia swoje prawomocne postanowienie o ustanowieniu drogi koniecznej na wniosek pozwanych, ponieważ uczestnicy mogą już tą "dziką" droga którą mogą dojechać do swoich domów - czyli "przyklepuje" bezprawne działania zabierające bezprawnie teren pod drogę gminną osobom "trzecim" bez żadnych spłat i odszkodowań.

Co robi Burmistrz Strzyżowa M. Kawa ? - nic, pomimo że do jego kompetencji i zadań należy zabezpieczenie dojazdu mieszkańcom, budowa i utrzymanie dróg oraz wykup niezbędnych terenów woli "schować głowę w piasek" i udawać że nie ma sprawy pomimo wielu monitów osób poszkodowanych takich postępowaniem.

Od dawna piszemy, że w Sądzie Rejonowy w Strzyżowie pracują niekompetentni sędziowie tzw. "odpady prawnicze"  i jest tam "pralnia wyroków" dla sądów z Krosna, Sanoka i Rzeszowa. Ten piąty rok trwający spór poszkodowanych o prawo do dojazdu jest kolejnym dowodem.

Kiedy to sądowe szambo strzyżowskie zostanie  zlikwidowane?!? 

AP

Więcej o sądowym chlewie w Strzyżowie:

Strzyżów - kolejny przykład oszukiwania ludzi przez Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej
Strzyżów - zażalenie na wyłączenie sędziego - kolejny dowód działania zorganizowanej grupy przestępczej w togach między innymi SSR Piotr Filip i SSR Małgorzata Pirga
Strzyżów kontra Raczkowski - powtórka z rozrywki już 04.09.2008r. Schizofrenik SSR Zbigniew Stój? 
STRZYŻOWSKI PREZES SĄDU LESZEK ZAMORSKI Z UKŁADÓW CZY JAK INNI TYLKO NIEDOUCZONY?
Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotko i Zbigniewa Husa.
Strzyżów - prok. Zbigniew Wieszczek i sędzia Zbigniew Stój - kolejnym dowód niefachowości (czyt. korupcji) organów (nie)sprawiedliwości.
ASR Małgorzata PIRGA - KOLEJNY ZARAŻONY SĘDZIA W SĄDZIE STRZYŻOWSKIM???
Strzyżów - nieetyczny prokurator Jacek Złotek idiota czy tylko skorumpowany? - z cyklu patologie organów władzy.
Jacek Złotek - typowo stronniczy, osobiście zaangażowany prokurator Prokuratury Rejonowej ze Strzyżowa
JACEK ZŁOTKO - jeszcze? prokurator strzyżowski i c.d. jego stronniczości...
Zbigniew Hus - prokurator rejonowy ze Strzyżowa- typowy przykład nadgorliwości i niekompetencji???!!!
Piotr Filip - typowo stronniczy i niekompetentny sędzia Sądu Rejonowego w Strzyżowie
Zbigniew STÓJ - sędzia Sądu Rejonowego w Strzyżowie i jego dywagacje cd.
Zbigniew STÓJ - sędzia Sądu Rejonowego w Strzyżowie i jego dywagacje
JAN BANDUR - podobno jest taki adwokat w Strzyżowie?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~franc
19-02-2015 / 23:45
polak nic martwić wielka niemca bogata und duża kupić mała polska polak dobrze pracować fizyka. niemca und rosja uratować polak bieda . polak nic nie martwić 2016 już blisko. polak nie wolno uciekać na wyspa .
~waldizzagranicy
17-02-2015 / 20:55
raz sierpem raz mlotem w czerwona c holote
~Kwiat prawdziwy
17-02-2015 / 00:19
Chwastami to są właśnie ci co myślą ,że to niby rządzą . Są chwastami bo wyrywasz a one znowu rosną . No to w celu wyplenienia ich raz i na zawsze - pora na środki bardziej skuteczne !!!!
~szef sad
16-02-2015 / 11:03
chwasty nie powinny zapominać kto nimi rządzi.