Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-09-2011

Telenowela surrealistyczno-paranoiczna z cyklu "dziecko towarem przetargowym"...

Babka alienująca Janina B. z Suchej Beskidzkiej „wygospodarowała” (z alimentów) 300 złotych i zamiast kupić coś wnuczkom zaniosła te pieniądze do sądu, żeby oskarżyć Alienowanego Tatę o... przemoc psychiczną bo: nie dziękuje on jej” za to, że: 

 1. UKRADŁA mu dzieci,

całkowicie je wyalienowała,

nastawiła wrogo do niego i

uniemożliwia mu jakiekolwiek kontakty z nimi. Nawet telefoniczne.

Kiedy Tata przychodzi na widzenie orzeczone przez sąd rodzinny – oskarża go o zakłócanie miru domowego, bo zakłócił jej „spokojność”. 

Na kolejny odcinek tej surrealistyczno-paranoicznej telenoweli (odgrywanej w wyniku nieorzekania opieki wspólnej nawet bez zgody jednego z rodziców) 

zapraszamy 

21 września 2011 r. o godz. 11.00 do sali nr 4 Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej

(sprawa II K 538/10). 

Z zeznań córek i męża babki alienującej Janiny B. wynika, że również uważają oni Alienowanego Tatę za sprawcę przemocy psychicznej bo: „zamiast dziękować Janinie B., że zajmuje mu się dziećmi - upomina się o kontakty i też chce się nimi zajmować” [według zasad opieki wspólnej (równoważnej)]. Dlatego według poglądów rodziny B.(e) – jest on ...przestępcą. 

(Im więcej pieniędzy podatników jest przeznaczanych na rozbudowę systemu ochrony kobiet przed przemocą ze strony mężczyzn, tym częściej określenie „przemoc” jest używane w konfliktach rodzinnych jako słowo-wytrych do określania najróżniejszych rzeczy, które z przemocą nie mają nic wspólnego.) 

Natomiast:

16 września 2011 r. o godz. 9.00 do sali nr 4 Sądu Rejonowego w Suchej Beskidzkiej

(sprawa II W 16 /11 i II W 163/11)

standard !

Wydział rodzinny sądu namawia do tego, aby dzwonić do dzieci,
a wydział karny wysyła do więzienia za złośliwe niepokojenie „matki” poprzez dzwonienie do dzieci. 

Wydział rodzinny namawia do tego, aby Rodzic Alienowany nakłaniał „matkę” alienującą do porozumienia ,
a wydział karny tego samego sądu wysyła do więzienia za takie nakłanianie, bo: „to jest przemoc psychiczna wobec kobiet”. 

Wydział rodzinny namawia do tego, aby przekazywać dzieciom prezenty,
a wydział karny wysyła do więzienia bo „matkę” przekazywanie prezentów „zgorszyło w miejscu publicznym”. 

Czy myślicie Państwo, że w innych sądach jest lepiej? Krakowski sąd rodzinny WBREW WOLI „matki” alienującej lek.med. Anny K. wydał postanowienie o tym, że WBREW swojej WOLI ma ona wypuszczać czteroletniego syna na widzenie z tatą, a krakowski sąd karny skazał go na karę pozbawienia wolności bo spotkał się z synem na widzeniu WBREW WOLI „matki” – a tak brzmi DOKŁADNIE art. 211 polskiego kodeksu karnego. Takie wyroki są dożywotnie bo po odbyciu 2-24 miesięcznego wyroku rodzic alienowany trafia w krótkim czasie ponownie do więzienia za to, że nie jest w stanie zapłacić, razem z komorniczymi kosztami i odsetkami, zaległych alimentów naliczonych mu za okres odbywania kary pozbawienia wolności za zabieranie dziecka na widzenie orzeczone przez sąd rodzinny, za dzwonienie do niego, przekazywanie prezentów, utrzymywanie więzi z dziećmi, dążenie do orzeczenia przez sąd „rodzinny” opieki wspólnej itp. Służba Więzienna, wychowawcy i dyrektorzy zakładów karnych, a także sądy „rodzinne” – traktują rodziców alienowanych gorzej niż najgorszego sortu bandytów. Badania naukowe dowodzą, że wykluczenie społeczne, niszczenie możliwości zarobkowych, doprowadzanie do bankructwa prowadzonych przez rodziców alienowanych firm – jest świadome i siedem razy bardziej intensywne niż w przypadku innych kategorii osadzonych: złodziei, dilerów narkotyków itp. Z analizy uzasadnień orzeczeń wydawanych przez – na przykład – Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej wynika, że łatwiej doczeka się obniżenia alimentów – w przypadku bankructwa - złodziej i diler narkotyków niż rodzic alienowany, który trafił do aresztu lub więzienia bo przychodził na spotkania z dziećmi- bo przecież "przestępstwo przeciwko rodzinie". 

Scenariusz tej surrealistyczno-paranoicznej telenoweli pisze dziurawe polskie prawo nie penalizujące zachowań alienacyjnych „matek” i nie orzekające opieki wspólnej (równoważnej) tylko dlatego bo „się „matka” nie zgadza”. A kto za to wszystko płaci?

Podatnicy 

A co słyszą podatnicy od Ustawodawcy (czyli od rządu) kiedy to wydartymi im (w formie podatków) ciężko zarobionymi pieniędzmi sfinansuje on alienację rodzicielką w Polsce? Słyszą, że to przez nich jest dziura budżetowa, kryzys finansowy i ciągle rosnący dług publiczny – bo zachciewa się im żyć na wyższym poziomie i na kredyt. Państwo jest wredne wobec swoich obywateli! Nie dosyć, że tylko udaje ochranianie ich Praw Podstawowych (na przykład w zakresie prawa rodziców i dzieci do kontaktów i opieki wspólnej) – to jeszcze to OSZUSTWO finansuje z pieniędzy publicznych!


 

ZAPRASZAMY WIĘC DO SUCHEJ BESKIDZKIEJ 16 i 21 września 2011 r. na wielce pouczające obserwacje. W weekend 17, 18 września - WYCIECZKA NA BABIĄ GÓRĘ!

 

Aha, kiedy Alienowany Tata starał się zapytać Dawida U. - kochasia „matki” alienującej Alicji B. o to dlaczego wywozi mu samochodem z Suchej Beskidzkiej dzieci wtedy, kiedy ma orzeczone przez sąd widzenie z nimi – sąd ukarał Alienowanego Tatę grzywną 3,5 tys. zł bo „go naruszył”.

Szukamy funduszy aby Państwu dokładnie opisać w jaki sposób pieniądze z podatków są przeznaczane przez rząd na promowanie i ochranianie rozwiązłości seksualnej „matek” alienujących, udających samotne, celem wymuszania od państwa różnych korzyści.

Nowa gwiazda alienacji rodzicielskiej w Suchej Beskidzkiej Dawid U. wystąpi w suskim sądzie 16 września! (sprawa II W 163/11). Jego występy rozpoczynają się od godziny 9-tej. Będzie opowiadał o tym jak to został "naruszony" przez Rodzica Alienowanego. Zróbmy mu publiczność. 

 Fundacja Obrony Praw Dziecka KAMAKA prowadzi nieodpłatną działalność pożytku publicznego w postaci porad prawnych, przedstawicielstwa w sądzie, mediacji, negocjacji, terapii antyalienacyjnej i innej. Tym nie mniej ten e-mail nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 24 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Korzysta natomiast z ochrony Marszałka Sejmu i pozostałych organów władzy ustawodawczej kontrolujących procesy legislacyjne w Polsce, w myśl Ustawy z dnia 24 czerwca 1999 r. o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli - Dz.U. z 1999 r. Nr 62, poz. 688. Jego celem jest poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat szkodliwości zjawiska alienacji rodzicielskiej, demaskowanie działań sądownictwa jako generatora ZjAR i budowanie grup nacisku w kierunku wprowadzenia przepisów redukujących zjawisko alienacji rodzicielskiej.

Kto przeszkadza w wykonywaniu tej inicjatywy ustawodawczej podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 (art. 19. Ustawy z dnia 24 czerwca 1999 r. o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli - Dz.U. z 1999 r. Nr 62, poz. 688)

 

© Fundacja Obrony Praw Dziecka KAMAKA Organizacja Pożytku Publicznego

KRS 0000341653,         NIP 8681951946,          REGON 121279362

Tel. 606-515-686;

 Więcej:

Molestowani ojcowie, czyli gra w pedofila... z cyklu patologie pomałżeńskie...
Ojcowie zgodnie z prawem szykanowani? - list do Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego
Stanowisko Stowarzyszenia Ojcowie.pl i Afer Prawa w sprawie rządowego projektu nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
Ojcowie.pl - STOWARZYSZENIE NA RZECZ POSZANOWANIA PRAWA DZIECI I RODZINY
Sądy rodzinne od lat działają w myśl zasady, że lepsza najgorsza matka niż najlepszy ojciec...
Gdańsk - czy można załatwić sobie nieproceduralny wyrok u sędziego Wojciecha Midziaka ? - z cyklu "Pyszne dowcipy na forum Politechniki Gdańskiej (Nasza Klasa :-)"
Inicjatywa Społeczna "Porozumienie Rawskie" Senator RP Grzegorz Wojciechowski - Nowela prawa opiekuńczego i wprowadzenia w Polsce ustawy o opiece wspólnej.
Rafał Lewicki - ojciec dwóch synów, znów w areszcie. Żądamy jego natychmiastowego uwolnienia.

Stowarzyszenie interweniuje - kolejny raz gdyński sąd rodzinny udowodnił swoją indolencję w stosunku do... tym razem 6 - cio dniowego noworodka.

Inicjatywa Społeczna "Porozumienie Rawskie" Senator RP Grzegorz Wojciechowski - Nowela prawa opiekuńczego i wprowadzenia w Polsce ustawy o opiece wspólnej.
Andrzej Rogowski z Ząbek wraz z ojcami skupionymi w Inicjatywie Społecznej Porozumienie Rawskie protestowali w Ząbkach
Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez „Porozumienie Rawskie”- pod hasłem „Sąd kalece nie przepuści”.
Porozumienie Rawskie rozmawia z Solidarnością o obronie polskich rodzin przed prowokacjami SS (Służb Sądowych).

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czyte

 

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ronald
23-12-2014 / 14:57
pisze:Ada! to była zmyła z mojej strony, bo zdjęcia" rel="nofollow">tbvacmbkfh.com"> pdohoczą z rf3żnych okresf3w. Byłem tam 7.03 i goła ziemia/glina tylko jest. Za to na Salmopolu, Skrzycznem i Malinowskiej skale były super warunki i widoczność.Masz rację, co do informacji o przygotowaniu tras to Kubalonka jest 20 za Jakuszycami.Szy.! musiałeś nieźle szaleć, że wiązadło teraz w proszku! Trzymam kciuki za szybką kurację w siodle ;-)
~Ashley
19-12-2014 / 23:52
Kick the tires and light the fires, problem ofifically solved!