Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 07-01-2015

Szczecin sędzia Anna Bilińska-Czyżyk zabrała dwie córki Teresy i Piotra Moskwy

-Czyżyk „za Infoekspres.pl”– potwierdza to dowód w Postanowieniu z dnia 22 października 2014 roku


piotr.moskwa.protest.warszawa.2014.pmn.450„Zagrożenie zdrowia, a może i życia”, czyli:

Kulisy zaplanowanej zemsty na prześladowanym politycznie Piotrze Moskwa

 Motto

„Dowody zbrodni podają sami zbrodniarze – przez zbyt dużą pewność siebie, arogancję, a też dlatego iż uwierzyli w boską ochronę immunitetów. Prawda zawsze wychodzi na jaw, kiedy zbrodniarze już gubią się w gąszczu kłamstw.” – Piotr Moskwa 

Ocena sytuacji prześladowanego politycznie Piotra Moskwy 

Prawnik Mariusz Skotnicki, który śledzi od wielu lat działania Piotra Moskwy w zakresie tworzonego przez niego niezależnego dziennikarstwa stwierdza: „Piotr Moskwa jest prześladowany politycznie. Naraził się w Szczecinie Prezydentowi Piotrowi Krzystkowi, który zablokował mu Badania Kości Dzieci Sonarami USG i nie zamierza zwrócić zrabowanego przez Urząd Miasta obiektu przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie. Piotr Moskwa naraził się także radnemu zarazem dyrektorowi szpitala w Szczecin Zdunowo – Tomaszowi Grodzkiemu i innym urzędnikom, jak mawia „pseudo władzy urzędowo-kościelnej” – przeciwko której w tym mieście zorganizował szereg Protestów ulicznych w latach 2011-2014, a wszystko wraz z innymi ludźmi opisuje w wydawnictwie pn. Infoekspres.pl – jednym z wielu serwisów internetowych wchodzących w skład Polskich Mediów Niezależnych. Nie ma najmniejszej wątpliwości iż Piotr Moskwa od wielu lat jest na celowniku ludzi, których opisuje, przeciwko którym protestuje itd. Jak się okazuje do zabrania dzieci państwu Moskwa bezpośrednio przyczyniła się Zenona W. oraz Zdzisław W. – teściowie, którzy jak już jest wiadomo publicznie są z nim w konflikcie od początku jego małżeństwa, czyli od roku 1991. Wiadomo już jest z ustaleń i szeregu informacji iż Zenona W. i Zdzisław W. buntowali dwie córki przeciwko ojcu od dłuższego czasu. Kazali im jeść mięso, bo „poumierają, a w najgorszym razie nie urosną i będą ciężko chore”, chodzić na religię, bo „w naszej rodzinie wszyscy są katolikami” itd. Opowiadali dzieciom o tym iż nie uznają tego małżeństwa, bo nie ma ślubu kościelnego. Opowiadali dzieciom iż ojciec jest łajzą, bo robi wszystko, co im się nie podoba itd. Dziadkowie kazali się wstydzić dzieciom takiego ojca i nim pogardzać. Młodsza córka powiedziała o tym ojcu i nie chciała jeździć do dziadków. Starszej podatnej na manipulację dziadkowie dawali pieniądze i namawiali do przyjeżdżania w czasie obowiązku szkolnego do dzielnicy Szczecin Płonia oddalonej od miejsca zamieszkania i szkoły blisko 30 kilometrów. Zaalarmowana szkoła, czyli Gimnazjum poczynaniami starszej córki postanowiła zbadać sprawę wagarów córki Teresy i Piotra Moskwy. Rozmawiali z dzieckiem pracownicy w szkole, a wtedy ta opowiadała im niestworzone rzeczy przekazane jej przez Zenonę W. i Zdzisława W. – stwarzając tym samym atak urzędników na całą rodzinę przez „otwartą furtkę” – jako dobrą okazję „pokazania” Piotrowi Moskwa, kto tu rządzi, w odwecie za jego pracę dziennikarską i jako bojownika walczącego przez lata o wolność obywateli i sprawiedliwość. Zenona W. na krótko przed atakiem urzędników z MOPR, szkoły, a potem sądu – groziła Piotrowi Moskwa iż zabiorą mu i jego żonie dzieci, kiedy ten powiedział jej, aby nie niszczyła jego rodziny, nie manipulowała dziećmi i nie rozpowiadała oszczerstw o nim w Płoni, Starym Czarnowie i tam, gdzie się pojawi.

W ramach bandyckiego odwetu za zawiadomienie Policji przez Piotra Moskwę o przestępstwie Dyrektora Gimnazjum ws. przymuszania do żywienia starszej córki za plecami rodziców – założono mu bezpodstawnie Niebieską Kartę.

Jak się okazuje ten sam Dyrektor przez lata dokonywał przestępstw polegających na podglądaniu kamerami uczniów w Internacie. 

Syn Teresy i Piotra Moskwy, który obecnie ma lat 21. Świadek, zarazem pierwsza ofiara dziadków.
 

Dowodem, zarazem świadkiem i ofiarą ingerencji, a wręcz terroryzmu ze strony rodziców Teresy Moskwa, czyli teściów jest obecnie 21-letni syn. Jako świadek ma on wiele do powiedzenia o rodzinie Teresy Moskwa. Wie wszystko o narzucaniu swojej matce działań przeciwko własnej rodzinie w zakresie: wychowania dzieci, ich religii, żywienia i wielu innych rzeczy. W momencie, kiedy Piotr Moskwa prowadził firmy w Policach, rodzice Teresy Moskwa kazali jej zabrać kilkuletniego syna i uciekać od męża. Trwało to około 1-go miesiąca. Okazuje się, że przez cały okres małżeństwa matka z ojcem – Teresy Moskwa, zmuszali ją do szeregu przestępczych działań przeciwko własnej rodzinie. Obecnie 21 letni syn, który był ich ofiarą będzie zeznawał jako świadek i ich ofiara w procesach karnych i cywilnych. Syn, który obecnie mieszka z matką i ojcem twierdzi, że czas wreszcie jest rozliczyć dziadków-dyktatorów, którzy robili z nim to samo, co teraz z jego siostrami. Jest tego samego zdania co Piotr Moskwa iż czas dwóm jego siostrom zablokować wszelki kontakt z patologiczną rodziną jego matki, która oszczerstwami i manipulacją niszczy od lat jego rodzinę, a teraz doprowadziła do próby jej rozbicia, działając w porozumieniu z urzędnikami miejskimi.

 
Dowody zbrodni przeciwko Piotrowi Moskwa i jego rodzinie z akt sprawy o sygn. VIII RNsm 1650/13

 Zlecenie na zabranie dzieci zostało wydane za: działalność patriotyczną, a także służebną w stosunku do wszystkich obywateli pokrzywdzonych bezprawiem w Polsce, ponadto za działalność dziennikarską i prowadzenie przez Piotra Moskwę strony Infoekspres.pl, a zatem za publikację spraw istotnie ważnych dla Polski i Polaków.

Niestety, faktem jest iż udało się dzieci zabrać dzięki patologicznej rodzinie Teresy Moskwa.

W Postanowieniu sędzi Anny Bilińskiej-Czyżyk z dnia 22 października 2014 roku, które otrzymali Teresa i Piotr Moskwa na karcie nr 4 w odniesieniu do Piotra Moskwy jest napisane:

„Twierdzi, że jest bojownikiem walczącym o wolność, o polskie rodziny. Prowadzi stronę internetową www.infoekspres.pl. Uważa się za dziennikarza Polskich Mediów Niezależnych. Podaje, że jest niezależnym dziennikarzem śledczym i pomaga bezinteresownie ludziom. Organizuje w całej Polsce demonstracje. Piotr Moskwa wykazuje zachowania mogące wskazywać na występowanie u uczestnika zaburzeń natury psychicznej.”

Kilka wierszy dalej: „Piotr Moskwa pozostaje w konflikcie z rodzicami Teresy Moskwy. Uważa, że dziadkowie oczerniają go przed dziećmi, że są przez nich manipulowane. Zenona W. i Zdzisław W. uważają, że opieka nad dziećmi sprawowana jest przez rodziców nieprawidłowo.”

 Uwaga !

W cytowanym tekście nazwisko teściów Piotra Moskwy skrócono do pierwszej jego litery.

Na marginesie powyższego tekstu potrzeba stwierdzić iż Piotr Moskwa stworzył Polskie Media Niezależne w roku 1998. Jak zatem ma się nie uważać za dziennikarza, skoro stać się nim musiał, skoro publikuje i rozpowszechnia zgodnie z Prawem Międzynarodowym wszelkie treści, pisze artykuły, książki, wiersze, powiedzenia, motta i odezwy ? 

Wielce wymowne są przykładowo jego powiedzenia, dlatego zacytujemy tu jedno z mnóstwa:

„Mówienie Prawdy jest szczególnym „zaburzeniem psychicznym” u tego, co ją mówi. Co ciekawe owe „zaburzenia psychiczne” widzą demaskowani Prawdą ludzie, którzy uwielbiają kłamstwo, a szczególnie ci w togach z immunitetami, którzy działają w imieniu innych i obcych, a też własnym – osobistym. Oni się uważają za lekarzy, a nawet bogów, więc u każdej wytypowanej osoby dostrzegają „zaburzenia psychiczne” – tylko nie u siebie.” – Piotr Moskwa

 Czy nie słusznie Piotr Moskwa mówi podczas szeregu Protestów w Polsce pod hasłem: „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie” – iż nie ma sądów polskich w Polsce, a w nich rządzi Obca Jurysdykcja Sądowa, przy pomocy której kreuje się „Prawo Bezprawia” sygnując je pieczęcią Szatana ?

 W ważny interesie wszystkich rodzin polskich w Polsce

Więcej:

Stargardzki sąd to szambo - Redaktor naczelny „Głosu Choszczeńskiego” Tomasz Pilecki, chce postawić byłego prezesa Sądu Rejonowego w Stargardzie Szczecińskim Mariusz Jasiona przed…Sądem
Pismo procesowe w sprawie korupcji sędziów - Do Prokuratury Rejonowej Szczecin Śródmieście
Szczecin - nie tylko Niemcy zabierają Polakom dzieci. Piotr Moskwa
Stargard Szczeciński - mafijne układy prezesa SR Mariusza Jesiona prześladują dziennikarza Tomasza Pileckiego i nie tylko...
Szczecinek - dewiacje prawnicze sędziego Katarzyny Brambor-Kwiatkowskiej i adwokata Tadeusza Tyki. Rafał Krzyształowski
SZCZECINEK I POPIS NIEKOMPETENCJI SR PIOTRA CZERCZAKA. Rafał Krzyształowski.
Szczecin - sędziowskie roszady czyli "Zamienili siekierkę na kijek”
Szczecin - sędzia Marlena Kluk pozywa sędziego Maciej Strączyńskiego o ochronę dóbr osobistych - z cyklu, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :-) 
Ile kosztuje zakup sędziów Sądu Apelacyjnego w Szczecinie m.in. SSA Mirosława Gołuńska, SA Agnieszka Sołtyka, SA Artur Kowalewski
Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie - przebieg zdarzenia z udziałem zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacka Fabisiaka.

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~wroc73
05-04-2015 / 14:59
Nie spłycajmy sprawy do ortografii i stylistyki. W dzisiejszych czasach wystarczy Word, zresztą w powyższym tekście błędów ortograficznych nie ma. Tak jak pisałem nie o ortografie tu chodzi a o sprawy wiele ważniejsze. Człowiek pokazuje "ciemną stronę" naszego systemu władzy. Pokazuje korupcje, krętactwa i zwykłe zastraszanie i niszczenie uczciwych ludzi. Faktem jest że w 89 klasa polityczna została tylko wzbogacona o trochę nowych osób (osób które jak się okazuje są umoczone we współprace ze starym systemem) - czyli nic się nie zmieniło karuzela stołków kręci się do dziś. Faktem jest że system sądowniczy również nie przeszedł żadnej reformy. Rąsia rąsie myje. Skutkiem tego są ofery i brak ich uczciwego rozliczenia. Zwykły kowalski jest ciągany za opóźnienia zapłaty zus-u a Złodzieje kradną miliardy i nikt im nic nie robi. Zwykły kowalski traci ciągnik za sąsiada a sądy i komornicy śmieją się nam w twarz. Do tego dochodzi kwestia żydowskich biznesów i totalne wydojenie POLSKI i POLAKÓW. Zniszczono nam przemysł, Postawiono markety i banki gdzie kasjerki siedziały w pampersach. Postawiono nam kilka montowni z czego jesteśmy dumni ale nikt głośno nie mówi że j ŻADNYCH ośrodków rozwoju technologii u nas nie ma. Huty, stocznie, przemysł lekki i ciężki, motoryzacyjny - wszystko wykoszono. zostało kilka kopalni (choć jak już słychać upadających). Politycy lokalni i warszawce są skorumpowani i umoczeni. Sędziowie są na usługach polityków i biznesu Lekarze zamiast leczyć ludzi są prowadzeni na sznurku przemysłu farmaceutycznego i bardziej są "sprzedawcami" leków i szczepionek niż lekarzami. Polskie Banki są sprzedane a resztki w postaci bankowości spółdzielczej czy SKOK-ów są dyskredytowane i niszczone. GOŚĆ KRZYCZY NA CAŁE GARDŁO PRAWDĘ!!! A prawda kole w oczy i dlatego jest niszczony. Więcej takich ludzi i Polska powstanie z kolan!