Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 07-09-2013

Schorowane schizofreniczne organa władzy wymagające leczenia kierują kolejnego dziennikarz do psychuszki za pisanie prawdy?!? 

TYLKO U NAS! O zbrodniczym procederze psychuszek kłamie i rząd najezdniczy, i legendowana przezeń pseudoopozycja. Prawdę ogłosi tylko Wolny Czyn

W sierpniu 2013 r. Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach skierował Mariusza Cysewskiego, redaktora pisma „Wolny Czyn” KPN Obszaru V na... badanie psychiatryczne. Podobne zarządzenia następują na podstawie osławionego artykułu 202 kpk, sprzecznego z konstytucją i traktatami międzynarodowymi, których stroną jest Trzecia Rzesza Pospolita. To właśnie M. Cysewski pierwszy zauważył sprzeczność artykułu 202 z konstytucją i jako jedyny, do dziś, i bezskutecznie zabiega o jego nowelizację (szerzej o sprzeczności z prawem artykułu 202: https://sites.google.com/site/wolnyczyn/aktualnosci/3-maja-psychuszki-a-konstytucja-1) 4 września 2013 r. dziennikarz stawił się w Tarnowskich Górach w towarzystwie Zygmunta Miernika, rozsławionego protestem tortowym przeciw bezkarności Czesława Kiszczaka i innych zbrodniarzy komunistycznych.

W 2012 i 2013 r. Prokuratury w Zabrzu i Gliwicach - a decyzje te utrzymał sąd w Gliwicach latem 2013 r. - odrzuciły wnioski dziennikarskie redakcji pisma „Wolny Czyn” o ujawnienie wysokości nakładów pieniężnych przeznaczonych na represje psychiatryczne. Naszym reporterom udało się jednak z kamerą w ręku udowodnić, że jest to obecnie podstawowa forma represji obcego rządu przeciw Polakom - a tym samym zadać kłam jego twierdzeniom, że represje te są incydentalne; zob. liczbę osób wysłanych do psychuszki w Zabrzu - relacje filmowe tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=PN1LPWPzij8
http://www.youtube.com/watch?v=sAe9PVZjhcM

Szacuje się, że prokuratura okręgowa w Gliwicach prawie jedną trzecią swego budżetu przeznacza na represje psychiatryczne. Dla porównania - budżety większości sądów to niemal w całości wynagrodzenia pracowników. Utajnienie danych przez prokuraturę uznać można za potwierdzenie tych podejrzeń.
!
Represje psychiatryczne zwykle prowadzą do tragicznych i nieodwracalnych następstw. 
Dotyczą one często znanych nam osób. I tak, nie dalej jak w sierpniu 2013 r. sędziowie z Katowic zabili (doprowadzili do „samobójstwa”) Stanisława Modrzejewskiego (zob. relację tutaj: http://naszeblogi.pl/40513-sad-w-katowicach-i-endlosung-stanislawa-modrzejewskiego
Tragedii tych jest więcej.

Temat represji psychiatrycznych jest niemal zupełnie wyparty ze świadomości społecznej - zarówno przez aparat propagandy i dezinformacji okupanta, jak i media koncesjonowanej opozycji. Represyjne badania psychiatryczne zwykle przekształcają się w przesłuchania połączone z wymuszaniem zeznań i wyznań winy; w odróżnieniu jednak od przesłuchań przez policję - podejrzanym odmawia się wszystkich praw. Zwykle zmierzają też do odarcia z godności i poniżenia ofiar, co można uniemożliwić eksponując publicznie sprawców za cenę rezygnacji z własnej prywatności - kto bowiem poniża, ten zwykle poniża sam siebie. Dlatego nasi dziennikarze postanowili po raz kolejny sfilmować i upublicznić przebieg badania. Wśród psychiatrów i personelu stosunkowo najczęściej można spotkać postawę cichego oporu wobec zarządzeń represyjnych władz. Być może dlatego i tym razem realizacja zamiaru dziennikarzy nie powiodła się - gdyż zainteresowani, u których widok kamer wywołał pewną nerwowość, odmówili zgody na filmowanie badania. Również dlatego udziału w nim w końcu odmówił M. Cysewski – zob. reportaż zmontowany z urywków, które udało się sfilmować
 
* * *
Kontakt z redakcją: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn 
http://mariuszcysewski
  Mariusz Cysewski Zawód: Antykomunista. Tłumacz. Dziennikarz

W ruchu niepodległościowym od 1980 r. Założyciel i redaktor pisma "Wolny Czyn" (publikowanego w Podziemiu od 1985 r.) Konfederacji Polski Niepodległej Obszaru V i podziemnego Wydawnictwa Polskiego w Katowicach. Dziennikarz i tłumacz przysięgły języka angielskiego. Tłumaczył dokumentację procesu katyńskiego przed Trybunałem w Strasburgu (sprawa 55508/07). Jeden z koordynatorów Ruchu Obrony Praworządności z siedzibą w Katowicach. W akcie zemsty za ujawnienie przestępstw sędziów i prokuratorów, w marcu 2012 r. Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach objął go całkowitym zakazem pracy w Polsce. Telefon: 511 060 559

Więcej o psychiatrycznych numerach i chorych psychicznie psychiatrach oraz sędziach:

Toruń - psychiatrzy psychopaci przez 15 lat wmawiali zdrowemu człowiekowi schizofrenię...
Horror W gdańskim szpitalu psychiatrycznym
Które profesje przyciągają najwięcej psychopatów? 1-urzędnicy państwowi, 2-prawnicy... 
Jak bronić się przed psychiatrią paranoikiem ?
PSYCHIATRYK ZA KRYTYKOWANIE STALINIĄTEK ! WYMIAR JEST, SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ZNALEZIONO
Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu kolejny raz skazał Polskę za bezprawny areszt oraz umieszczenie w szpitalu psychiatrycznym - tylko arogancja sędziów z Pruszkowa ?
W psychologii jest mnóstwo szarlatanerii, wróżenia z fusów. Trzeba zdemaskować niecne praktyki wywiad z dr Tomaszem Witkowskim.
Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał na 4 lata psychologa i seksuologa Lechosława Gapika, który molestował seksualnie swoje pacjentki.
Dziennikarz do psychuszki! Sprawa nie tylko MARIUSZA CYSEWSKIEGO.
List do polskich Psychiatrów i Służby Zdrowia  Mieczysław Jacek Skiba
Wniosek Zbigniewa Kękusia do Jarosława Gowina z żądaniem zbadania zdolności Beaty Stój do pełnienia obowiązków sędziego SR w Dębicy oraz poddaniu jej badaniom psychicznym.  
Zamiast spotkania z Gowinem, psychiatryk. Dr Zbigniew Kękuś
Prześladowanie Zbigniewa Kękusia przez niekompetentną i niezrównoważoną psychicznie SSR Beatę Stój z Dębicy.
Sąd Rejonowy w Dębicy - sędziowie do obowiązkowego badania psychiatrycznego czy mają predyspozycję do sprawowania tak odpowiedzialnych stanowisk zwłaszcza Beata Stój i tajny funkcjonariusz SB Dariusz Różański
Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu,  Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo - policyjno - psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę.  
Kraków - Tylko schizofrenia biegłych psychiatrów Kinga Zoła i Andrzeja Wsołek ze szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie?
TERROR PSYCHIATRYCZNY w polskich psychuszkach, czyli czego nie wiesz o polskim systemie "opieki" zdrowotnej
TERROR PSYCHIATRYCZNY w polskich psychuszkach, czyli czego nie wiesz o polskim systemie "opieki" zdrowotnej...
Psychiatryczne badania, poczytalność, odpowiedzialność, opiniowanie... Kilka uwag o niepoczytalności oraz poczytalności ograniczonej. 
"Psychuszka" skuteczniejsza niż łagier... Dr Jarosław Szarek a stalinowskie metody odradzają się w coraz bardziej totalitarnej Polsce i eurouni
Psychiatria i Sprawiedliwość? - z cyklu każdy dostać nakaz stawienia się na badania psychiatryczne.
ZUS O/ Tomaszów Mazowiecki nakazuje zbadać psychiatrycznie zmarłego... wymysł niekompetentnych pseudo-specjalistów typu Dariusz Ścierwicki i Agnieszka Rajska
Opinie psychiatrów, których trudno nazywać biegłymi, w niedalekiej stalinowskiej przeszłości były skutecznym narzędziem walki z opozycją polityczną - z cyklu sędziowie a niezawisłość od rozumu...
CZY RZĄDZĄ NAMI PSYCHOPACI ?
Jarosława Kaczyńskiego skierowano na badania psychiatryczne !?! Czy Kaczyński walczył z nadużyciami psychiatrycznymi?
Sędzia Kleszcz z Krakowa i obserwacja psychiatryczna dla znanego działacza społecznego Tadeusza Chołdy !
Czy chory psychiatrycznie sędzia może orzekać? Wniosek o doręczenie odpisu wyników badań lekarskich i psychologicznych sędzi Sądu Rejonowego w Dębicy Beaty Stój.
PARANOJA POlityczna - choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób...
WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO.
SZWINDLARSKI  UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU,  SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP. 
Psychiatria i scjentologia, a "antypsychiatria", czyli pseudonaukowa bzdura typu "chory psychicznie".
PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO? - GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁODARKIEWICZA Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.  
Psychiatria - przerażające fakty
Komorowski - wygrana dzięki więźniom, ludziom z psychiatryków, WSI, SB, ZOMO?
Pęknięte z żalu serce - psychiatrzy złamali wszystkie możliwe normy prawa polskiego i międzynarodowego - opowiada matka.
Patologiczna psychiatria, czyli "Eksperyment Rosenhana" - czy można być zdrowym psychicznie w otoczeniu chorych lekarzy psychiatrów ?
Do więzienia (lub psychiatryka) za słowo, czyli dalej na topie artykuł 212 kodeksu karnego!
Wniosek do ministra sprawiedliwości o poddanie badaniom psychiatrycznym prokuratora Kazimierza Kłokockiego z Prokuratury Rejonowej w Ostródzie.
Czemu służą sądowi psychologowie rodzinni? Komentarz na temat raportu o funkcjonowaniu RODK-ów?
Dlaczego nienawidzicie Polaków ?- zastraszanie badaniami psychiatrycznymi itd.
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie to "podobno" doskonała placówka...
Szpital Psychiatryczny w Straszęcinie k/Dębicy zatrudnia chorą psychicznie ordynator Barbarę Pawłowską-Milówka. Kiedy lekarz przestanie szkodzić zdrowiu pacjentów?
Ciąg dalszy. Psychpaci i kryminaliści u władzy - jak sądy niszczą polskie rodziny
CZY LUDZIE WŁADZY TO TYLKO PSYCHOPACI? - Zmierzch psychopatów.
Czy Sędzia Adam Skowron z Tarnowskich Gór jest poczytalny? Wniosek o badanie psychiatryczne. 
Tandem psychopatów, sąd rodzinny i zakonnice.
Minister Czuma: Psychopaci pozostaną na miejscu. 
Psychopaci w sądzie, odwykówce i w szkole. 
Prześladowany przez władze Rafał Kryształowski - wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka... - z listów i z życia wzięte...
Dyskusja z psychopatami
Epidemia psychopatii dosięga pomocy społecznej
Jak psychopaci lubią wariograf
Psychopaci i kryminaliści u władzy. Jak sądy niszczą polskie rodziny. Bogdan Goczyński
Kolejne dowody korupcji sędziów krośnieńskich i lekarzy psychiatrów z Jarosławia: Piotr Cisek, Anna Kontek-Olejarska, psycholog Krystyna Blok.
Pomówienie właściciela EuroFarmu Witolda Duchiewicza przez chorego psychicznie Jana Dobrowolskiego i syndyka Włodzimierza Bernackiego też chorego?
OJCIEC PORYWA WŁASNE DZIECKO? Zbrodniarz? Marcin Frymus w łapach psychopatów polskiego bezprawia - z cyklu patologie polskiego wymiaru sprawiedliwości i mediów...
Psychopaci u władzy – wrocławska prokurator Anna Monika Molik i jej kompani.
Jarosław - sprawa Kazimierza Kalisza - nieetyczni psychiatrzy Andrzej Kuliński oraz Stanisław Adamik na usługach skorumpowanych prokuratorów ze Strzyżowa Jacka Złotko i Zbigniewa Husa.
Grudziądz - czy funkcjonariusz prokuratury rejonowej Michał Szymański jest chory psychicznie, czy tylko niekompetetny?
Epidemia psychopatii dosięga pomocy społecznej.
Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów.
Humor - trzeba odreagować dla utrzymania równowagi psychicznej - przysłane od czytelników :-)))
Pruszków - Czy sędziowie są zdrowi? Prośba do Sądu Najwyższego o nadzór psychiatryczny nad rozprawą w Pruszkowie.
Głogów - numer na pedofila przez skorumpowanych prokuratorów: Joanna Kiełkowicz, Monika Pieczonka, Bogdan Myrna, Łukasz Kudyk i psycholog Lucyna Adamowicz-Gabryś - z cyklu patologiczne organy (nie)sprawiedliwości.
Kto wygrał wybory? PPP - Polskie Porozumienie Psychopatów, może PKN – Polska Kasta Nietykalnych lub PPS -Partia Prokuratorsko Sądowa znana też jako MPS.
Rzeszów. Pelc Artur - sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie, Żak Jacek - dębicki prokurator - kolejni urzędnicy chorzy psychicznie? - skazani za niewinność - z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.
Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu obozem koncentracyjnym? Eksperymenty na pacjentach prowadzone przez psychiatrę Piotra Ciska?
Opinię biegłego (nie tylko psychologa) często można zakupić - skarga na biegłego do Prokuratury Krajowej.
Psychiatryczne opinie lekarskie są manipulowane - kolejne dowody oszustwa lekarzy psychiatrów.
Psychuszka dla dzieci? - Degeneracja urzędników władzy, czy lekarzy psychiatrów dawno sięgnęła poziomu szamba.
Trybunał Konstytucyjny - skierowania na obserwację psychiatryczne tzw. "prokuratorski numer na wariata" musi być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego - art.203 kpk niekonstytucyjny.
Asesor Marcin Stolpa z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach - skierowanie funkcjonariusza na badania psychiatryczne.
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego - skierowania na obserwację psychiatryczne musi być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego - art.203 kpk niekonstytucyjny.
Górzyński W CIENIU "PSYCHUSZEK" - Inicjatywa Przeciwko Niesprawiedliwości
Psychiatra toruński Piotra Melnyczok, eksperymentator, ALKOHOLIK, NARKOMAN, CHORY, PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE ZNĘCAJĄCY SIĘ NAD WŁASNĄ RODZINĄ - z cyklu patologie sądowe.
Kursa - Biologiczny mechanizm tragedii z 27.09.2001 według współczesnej psychologii i psychiatrii.
Cała władza w ręce psychopatów? - tak działa mafia prokuratorsko-sądownicza. Cykl artykułów o patologii polskiego sądownictwa.
Maczeta, czy na razie psychuszka?
Goczyński - ojciec który walczy o kontakt ze swoimi dziećmi zostaje skazany na badania psychiatryczne!?! - to już jest nie tylko nieetyka sędziów...
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie maj
Goczyński - sędziowie idioci wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka
Skandalista i wydawca antysemickich pisemek Leszek Bubel, odwieziony na badania psychiatryczne do Tworek. Lidera polskich narodowców oczekuje numer "na wariata" ?
Biegli do weryfikacji. Ustawa o biegłych. Opinie psychiatrów o oskarżonych często są "na zlecenie", nie są udokumentowanie faktami, a sądy zbyt łatwo kierują niewinnych ludzi na obserwację.
Kękuś - badania psychiatryczne dla nieetycznych sędzi krakowskich: SSO Ewa Hańderek, SSO Teresa Dyrga i SSO Maja Rymar, oraz mecenas Wiesława Zoll
Numer na wariata, jak posądzenie o chorobę psychiczną może być bronią w walce o majątek, biznesowy sukces albo... święty spokój
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI w sprawie badań lekarskich i psychologicznych kandydatów do objęcia urzędu sędziego.
Antoni Ferenc - żydowski lekarz psychiatria?, ordynator szpitala w Jarosławiu, alkoholik?, biegły sądowy?, ukrywający się przed PRAWEM? - kim naprawdę jest???
Antoni Ferenc - lekarz psychiatria, ordynator, alkoholik, przebiegły biegły sądowy - kim jest naprawdę???
DOWCIPY O PSYCHIATRACH I LEKARZACH
Rola biegłego psychiatry w procesie cywilnym i karnym.
Stanisław ADAMIK - kolejny schizofreniczny lekarz psychiatra?
Psychologiczna ocena zeznań małoletniego świadka
Stowarzyszenie Pacjentów i Ich Przyjaciół "Zaufanie" oferuje pomoc osobomkorzystającym z leczenia psychiatryczno- psychologicznego.
Lubiąż - mamy kolejną sprawę korupcji wśród lekarzy psychiatrów. Prowadzi prokurator Marek Kuczyński Wrocław - tylko nieetyczny karierowicz?
Psychiatryczne przekręty skorumpowanych lekarzy i prokuratorów. Bandytom, złodziejom, wszelkim aferzystom (prze)biegli lekarze psychiatrzy wypisują chorobę psychiczną żeby nie trafiał za kratki i swobodnie korzystali z ukradzionej kasy

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Demaskator
15-09-2013 / 21:16
Najwyższy czas na zmiany. Togusów przestępców za łeb, posadzić na taczki podrasowane świeżym obornikiem i wywieść gdzie pieprz rośnie.
~alex38waw
09-09-2013 / 22:57
Tak odważny jest Pan Mariusz ale same słowa z naszej strony to za mało. Pan Mariusz zrobił pierwszy krok, sam nic nie zdziała, więc poza słowami przydałyby się jakieś konkretne działania, ktore dałyby wsparcie Panu Mariuszowi. Mam na myśli zawiązanie stowarzyszenia przeciw jawnej niesprawiedliwości i obłudzie, wtedy będziemy stanowili jakąś siłę z którą "tamta strona" będzie się musiała zacząć liczyć. Pozdrawiam z oczekiwaniem na inicjatywę.
~transfokator
08-09-2013 / 21:12
Porażające, i faktycznie nikt tego nagminnie stosowanego narzędzia represji (zarządzanie badań psychiatrycznych bez potrzeby) nie monitoruje. Brawo red. Mariusz Cysewski ! Bystry i odważny gość!
~alex38waw
07-09-2013 / 23:11
"Afera w więziennictwie" ciąg dalszy sprzed prawie trzech lat !!! "Śledztwo w sprawie korupcji w Centralnym Zarządzie Służby Więziennej zakończyło się umorzeniem. Osoby, które zawiadomiły o aferze, mają potężne kłopoty, w przeciwieństwie do szefów CZSW, którym włos nie spadł z głowy. " źródło : media.wp.pl/kat,1022943,wid,15873395,wiadomosc.html Powyższy artykuł to ciąg dalszy tego co wydarzyło się w 2010 r. (link poniżej) a "ktoś" usilnie starał się zamieść wszystko pod dywan ttv.pl/archiwum/68294,korupcja-i-mobbing-w-sluzbie-wieziennej,1.html "Jeden z funkcjonariuszy CZSW, który zawiadomił CBA o nieprawidłowościach, złożył jednocześnie zawiadomienie o mobbingu. Efekt jest taki, że po raz kolejny został on skierowany na badania psychiatryczne, a końca sprawy nie widać. "