Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 15-11-2013

Prześladowanie przez funkcjonariuszy Redaktora Naczelnego „Barwy Bezprawia”. Rafała Krzyształowskiego. 

Starszy sierżant Damian Ciećwierz i Aurelia Drewczyńska ze skorumpowanej KPP w Szczecinku otrzymują nominację do „ZŁOTEJ PAŁY”, za czynności dochodzeniowe prowadzone w mieszkaniu Redaktora Naczelnego N.C.I. „Barwy Bezprawia”.

uvs131114-005Kliknij - Herszt  Komendy Powiatowej w Szczecinku.

W dniu 13.11.2013r około godziny 18.30, starszy sierżant Damian Ciećwierz i Aurelia Drewczyńska na zlecenie bliżej nieokreślonego oskarżyciela, zamierzali przeprowadzić niezwykłe czynności dochodzeniowe w mieszkaniu Redaktora Naczelnego N.C.I. „Barwy Bezprawia”. Rafała Krzyształowskiego. Oskarżając go i jego syna o popełnienie czynu karalnego w Sądzie Rejonowym w Szczecinku. Skatalogowanego w art. 51 § 1 kw. A mianowicie:

„W dniu 3. 09. 2013r, pomiędzy godziną 1000 a 1100 w Szczecinku przy ulicy Bohaterów Warszawy 42, w budynku Sądu Rejonowego, poprzez wszczęcie awantury oraz nie chcąc ze swawoli dobrowolnie opuścić pomieszczenia sekretariatu administracji, utrudniał wykonywanie czynności służbowych pracownikom sądu oddziału administracyjnego, czym zakłócił porządek publiczny”.

W związku z powyższym oskarżeniem, podejrzani zgodnie ze swoimi uprawnieniami zażądali od w/w policjantów informacji dotyczącej, kto ich oskarża i na jakiej podstawie. Ale żaden z nich nie potrafił udzielić rzeczowej odpowiedzi na to prozaiczne pytanie. Wyglądało na to, że pupilek Komendanta Józefa Hatała, sierżant Damian Ciećwierz ze swoją wspólniczką, Aurelią Drewczyńską i policjantem Tomaszem Latkowskim, zamierzali w swoim gronie na własną rękę bezpodstawnie oskarżyć dziennikarza i jego syna. 

Podejrzenie to jeszcze bardziej urealniło się kiedy Damian Ciećwierz uniemożliwił podejrzanym zabezpieczyć dokumenty,  na podstawie których ich oskarżył. Chodziło tylko o zwykłe sfilmowanie i sfotografowanie tych gniotów, albowiem żaden z nich nie posiadał wymaganej formy urzędowej. Były to nieoznakowane świstki papieru. Bez wymaganych w dokumentach stempli firmowych i podpisu zleceniodawcy. Kiedy podejrzani przynieśli kamerę i aparat fotograficzny żeby utrwalić sobie tą osobliwość, Pan sierżant stawał się bardzo nerwowy i w końcu spanikował. Zaczął zasłaniać przyniesione przez siebie dokumenty po czym szybko ukrył je przed okiem kamery i aparatu.  W pośpiechu schował do torby żeby uniemożliwić podejrzanym zabezpieczenie „obciążających” ich dowodów. 

Resztę dopowiada film. http://www.youtube.com/watch?v=oQfNcuuiV0M&feature=player_embedded

Po oficjalnym postawieniu zarzutów, nastąpi publikacja filmu z wizyty „podejrzanych” w Sądzie Rejonowym w Szczecinku z dnia 3. 09. 2013r. Na podstawie którego będzie można bez trudu ustalić ile warte są sądowe, prokuratorskie i policyjne prawdy. Jednocześnie zostaną wyjaśnione faktyczne powody notorycznego unikania kontaktów służbowych Prezesa Sądu Rejonowego w Szczecinku, Ewą Zielińską – Bajkowską, z dziennikarzami „Barwy Bezprawia” i „Afery Prawa”. Przy okazji zostanie ujawniony prawdziwy powód bezpodstawnego wezwania policji do sekretariatu Prezesa Sądu.

1. Publikacja z dnia 19.08.2008r „Szczecin Szczecinek cała Polska – zniszczyć firmę, człowieka czy rodzinę to takie proste dla skorumpowanych organów władzy. Skazany bez winy Rafał Krzyształowski”

2. Publikacja z dnia 13.12.2008r - „Prześladowany przez władze Rafał Krzyształowski – wniosek o wyłączenie sędziów Sądu Rejonowego w Szczecinku i Koszalinie zakończony skierowaniem do psychiatryka… – z listów i z życia wzięte…”.

3. Publikacja z dnia 31,01.2009r - „Rafał Krzyształowski „gra w pomidora” przez sędziów i prokuratorów ze Szczecinka i okolic”.

4. Publikacja z dnia 13.03.2009r – „Prezes Sądu Rejonowego w Szczecinku Leszek Miazek nie jest w stanie logicznie zrozumieć nie tylko tekstu?”.

5. Publikacja z dnia 25.04.2009r  „List otwarty Rafała Krzyształowskiego do wszystkich władz R.P. oraz całego społeczeństwa w sprawie naruszenia przez lokalną władzę jego konstytucyjnych praw i całkowitego pozbawienia ochrony prawnej”.

6. Publikacja z dnia 2.05.2009r – „Typowy sądowy dzień w typowym polskim skorumpowanym sądzie przy udziale niekompetentnych urzędników sądowych… dzień z życia poszkodowanego Rafała…

7. Publikacja z dnia 28.06.2009r „Rafał Krzyształowski na pewno nie podda się w walce o swoje prawa”.

8. Publikacja z dnia 7.09.2010r - „Drugi list otwarty do Prokuratora Generalnego Andrzeja Czumy – Rafała Krzyształowskiego – ofiary wieloletniego sądowego, prokuratorskiego i policyjnego bandytyzmu”.

9. Publikacja z dnia 20.02.2010r – „Znowu wybija szambo w Sądzie Okręgowym w Koszalinie i Sądzie Rejonowym w Wałczu”.

10. Publikacja z dnia 8.08.2010r „ SZCZECINEK – W TYGLU SĄDOWEGO BEZPRAWIA – SPRAWA RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO”.

11. Publikacja z dnia 10.10.2010r -  PRAWO CZY SĄDOWE BESTIALSTWO?……. GRYPSUJĄCY PARAGRAFAMI SKAZALI RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA ZŁY DOTYK BIEGŁEGO LEKARZA SĄDOWEGO PSYCHIATRY WŁADYSŁAWA STERNY Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.

12. Publikacja z dnia 13.10.2010r „W koszalińskim „togostanie” ciągle obowiązuje stalinowski porządek prawny – prawo na telefon” .

13. Publikacja z dnia 6. 11. 2010r – „TOGOWA DINTOJRA – ZA NAPISANIE PRAWDY O BARBARZYŃSKIM ROZSTRZYGNIĘCIU PROCESOWYM SĘDZIEGO JOANNY CHMARY Z SĄDU REJONOWEGO W SZCZECINKU, CELEBROWANA PO ZBÓJECKU PRZEZ PROKURATORA BEATĘ SZEFLER Z PROKURATURY REJONOWEJ W KOSZALINIE.”.

14. Publikacja z dnia 9.12.2010r  „Szczecinek – Perfidne przekręty sędziego Joanny Chmary i prokuratora Janusza Bugaja”.

15. Publikacja z dnia 13.12.201or – „Boże, chroń nas przed pseudo usługami szczecineckich adwokatów z urzędu, Grzegorza Misiakowskiego, Mirosława Wacławskiego, Tomasza Musiała i innych nieetycznych „prawników” z koszalińskiego układu”.

16. Publikacja z dnia 16.12.2010r – „SZWINDLARSKI UKŁAD WICEPREZESA SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU, SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA Z PROKURATOREM POWIATOWYM W SŁAWNIE JAROSŁAWEM PŁACHTĄ, ADWOKATEM CEZARYM SKRZYPCZAKIEM Z WAŁCZA I PSYCHIATRAMI Z PSYCHUSZKI W GORZOWIE WLKP.”

17. Publikacja z dnia 11.01.2011r – „ POLICYJNY TERROR I NIEKOMPETENTNY KOMENDANT POLICJI W SZCZECINKU JÓZEF HATAŁA”.

18. Publikacja z dnia 13.01.2011r „WAŁCZ – ŁAJDACTWA PROCESOWE SĘDZIEGO KRZYSZTOFA KOCZENASZA I JEGO WSPÓLNIKA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA – PSYCHUSZKA DLA UROJONEGO OSKARŻONEGO ZAMIAST UCZCIWEGO PROCESU KARNEGO”..

19. Publikacja z dnia 15.03.2011r – „WAŁCZ – LIST OTWARTY OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO DO ADWOKATA Z URZĘDU BOGUSŁAWA RADZICKIEGO”.

20. Publikacja z dnia 4.05.2011r „ODPOWIEDŹ OSKARŻONEGO RAFAŁA KRZYSZTAŁOWSKIEGO NA BEZPODSTAWNY AKT OSKARŻENIA AUTORSTWA ADWOKATA CEZAREGO SKRZYPCZAKA Z WAŁCZA”.

21. Publikacja z dnia 20.10.2011r – „Wniosek Rafała Krzyształowskiego do Rzecznika Praw Obywatelskich o zbadanie zarzutów wobec sędziów i prokuratorów”.

22. Publikacja z dnia 24.10.2011r List otwarty Rafała Krzyształowskiego do siódmego obrońcy z urzędu – adwokata Mateusza Nowaczyka.

23. Publikacja z dnia 30-11-2011r „KOSZALIN-NA SĄDOWYM FOLWARKU SSO MARIANA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR MARCINA WAWRZYNKOWSKIEGO, SSR AGATY MARSZAŁEK I RESZTY TOGOWYCH SZWINDLERÓW, SZALEJE CHORA PSYCHICZNIE TEMIDA W KOMINIARCE”.

24. Publikacja z dnia 01-12-2011r - „ Wałcz – Wniosek do Prezesa Sądu Rejonowego Małgorzaty Dering-Suskiej o nadzór nad postępowaniem o sygnaturze akt IIK 174/08, ustalenia i udzielenie wiążącej odpowiedzi”.

25. Publikacja z dnia 2.01.2012r -„Przyzwolenie Rzecznika Praw Obywatelskich i Prezesa Sądu Rejonowego w Wałczu Małgorzaty Dering – Suskiej na gwałcenie prawa i konstytucji przez togowo – policyjno – psychiatryczną mafię – koszalińską Cosa Nostrę” .

26. Publikacja z dnia 18.04.2012r „Sąd Najwyższy w roli Poncjusza Piłata”

27. Publikacja z dnia 20.06.2012r „ Skazany ustawami na pastwę togowych przestępców z okręgu Koszalina”.

28. Publikacja z dnia 04-02-2013 – „Wałcz – niezawisły sędzia Marcin Myszka wygnany na banicji a SR Piotr Boguszewski los cuchnącej sprawy karnej przekazuje do decyzji SN”.

29. Publikacja z dnia 14-02-2013r -„Szczecinek – dewiacje prawnicze sędziego Katarzyny Brambor-Kwiatkowskiej i adwokata Tadeusza Tyki” .

30. Publikacja z dnia 19.08.2013r - „Czy Sędzia Piotr Boguszewski ze skorumpowanego Sądu Rejonowego w Wałczu będzie miał odwagę spojrzeć prawdzie w oczy i odwzorować niezwykłą postawę Sędziego Marcina Myszki?. Uniewinnić ofiarę wieloletniego togowo-policyjno-psychiatrycznego bandytyzmu.

31. Publikacja z dnia 21.08.2013r - Skorumpowany adwokat Cezary Skrzypczak z Wałcza pozwany do sądu za bezpodstawne oskarżenie i naruszenie dóbr osobistych swojego klienta.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Matka
08-10-2014 / 16:29
Postawa dziennikarzy Barw Bezprawia jest potega ktora wszczela droge do ujawniania wszystkich przestepst lamiacych procedury sadowe i procesowe. Wedlug wskazan i ukladow niszcza nawet dzieci ktore nie znajac swojego ojca i musza dzwigac ciezar jego przestepczosci, ktora zniszczyla im zdrowie i zycie a sadowa elita, ktora ma dowody winy w rekach - ukrywa je. Poszkodowana matka z dziecmi
~ema
16-07-2014 / 16:23
dobry filmik,redaktor trochę się pogubił w tym co mówi,sprawia wrażenie zgnębionego,te gadanie go pogrąży a jeszcze na dodatek w schize go wrobią,hehe,polskie prawo dla bałwanów którzy je tworzą,kazdy kto ma coś do powiedzenia i rozwikłania jest skutecznie przyciszany.Walka z wiatrakami.głupiego z niego robią
~pietia goras
23-12-2013 / 11:59
*** NAZIZM po POLSKU (Bezprawie + Siła) > Polska klasyka ... brak prawno-kryminalistycznego rozpoznania sprawy ... PROFILAKTYKA w kierunku ŁAMANIA RACJI STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski połączone z ŁAMANIEM Praw Człowieka ... Wydarzenia na SZKODĘ wójta UG Nozdrzca p. Antoni GROMALA stanowią wydarzenia o charakterze polityczno-kryminalnym ... wójtowi konkurencja .... ZGOTOWAŁA NIEpospolitą PROWOKACJĘ ... *** Komu zależało na utrąceniu wójta ?! na to pytanie winni odpowiedzieć kolesie TOMKA z CBA ... a prokuratura i prokuratorzy ... kury im macać TOGOWYM PARANOIKOM ... siedzą w koncie chleją wódę (PPR Jerzy SEJCHTA - PR Szczecinek - Szef ... PPR Liliana Czuchryta - PR Koszalin) trzepią proncie ... zdegenerowani i zdemoralizowani posiadaniem w "DAROWIŹNIE" Immunitetów & NIEzawisłości >> do potęgi n-tej ... pozbawieni logiki rozumowania, zasad etyczno-moralnych ... zlasowane mózgi od wódy ... pospolita kupa gnoju ... ale za to czyn ... NIE zabroniony (prokurator) .... społecznie -znikoma szkodliwość (sędzia) ... ale zaistniał !! na przesłankach KORUPCJI w trybie art. 231 kk w zw. INNE > patrz : uchwała Sądu Najwyższego Znamiona KORUPCJI: czyny zdefiniowane w art. 231 kk: z 24 stycznia 2013 r., sygn. akt I KZP 24/12. CURIOZUM stanowią działania CBA >>> raptem w roku 2012 agenci CBA ujawnili i sformalizowali na terytorium Rzeczpospolitej Polski raptem aż ... cztery przypadki KORUPCJI ... LULJA PICERA ... "0" no cóż ... zabrakło TOMKA ... ten TO potrafił ... NIE chciał ale musiał ... na całego wpadł w SEJMIE ... bo się przejęzyczył ... NEMO est SUPRA Leges ...
~marek777
23-12-2013 / 04:45
*** ... przerost formy nad treścią ... czyli >> ZNAMIONA KORUPCJI << >> trybem klasycznego paranoika << sierżant PP Olga MEDENECKA & post. PP NOGA - organizuje pospolitą P R O S T A C K Ą policyjną PROWOKACJĘ z NADGORLIWOŚCI służalczością KORUPCJI ... patrz : Uchwała Sądu Najwyższego z 24 stycznia 2013 r., sygn. akt I KZP 24/12 w zw. z art. 231 KK ; ... TO !!! NADAJE się do PROKURATORA ... ponad wszelką wątpliwość popełnione zostało przestępstwo w trybie ... art.. 231 kk ... i INNE ... np. art. 212kk ... patrz : wyrok Sądu Najwyższego z dnia 04 października 2012r sygn. I CSK 124/12 ... CURIOZUM ... policjantowi "DAJE się " ... do przodu - na krechę (kredyt zaufania) wręcza się "darowiznę" = ATRYBUTY władzy = (godło państwowe, mundur, pas i "blachę" + legitymacja służbowa), pobiera ustawowo pensję ( z "góry" każdego miesiąca) ... w okresie dwóch lat (staż tzw. służba przygotowawcza) musi się wykazać, że jest godzien nosić mundur i posługiwać się "blachą" ... AUTORYTET w trudnej służbie policyjnej zdobywa się bardzo długo ... ale traci się go bardzo szybko ... wystarczy mały błąd w zachowaniu powagi INSTYTUCJI urzędu władzy ... sierż. Olga MENEDECKA policyjnej roztropności NIE wykazała będąc w mundurze ... metodą "jedna baba drugiej babie" sprowadziła swoją "interwencję" ... służbową do poziomu jarmarcznego dialogu ... sierżancie MENEDECKA strzeliłaś sama w siebie "samobója"... sprowadziłaś swój "autorytet" do poziomu widzimisię policjanta powiatowego zadupia... Bezprawie + Siła = N A Z I Z M ... NAZIZM ... i autorytet to SPRZECZNOŚĆ ... nie tylko logiczna ... N E M O est S U P R A Leges ... http ://www.youtube.com/watch?v=KO9jApqttXI ;
~rick
18-12-2013 / 00:27
*** Czy na pewno prawo stalinowskie ?! BEZPRAWIE + Siła = N A Z I Z M ... w Koszalinie N A Z I Z M przejawia się wykładnią bełkotu TOGOWEJ dziczy magistrów prawa szumnie zwących się prokuratorami i sędziami ...wg promotora SSR Małgorzata WIŚNIEWSKA (aktualnie Prezes Sądu Rejonowego w Koszalinie) ... głoszącej do OFIAR PRZEMOCY **Jerzego Bylickiego >> nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej & seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil ..) KONFABULACJE insynuacji urojeń własnych .... Wiśniewska głosiła w swych publikacjach procesowego awanturnictwa cit. " ... kurator, prokurator, sędzia może mówić , robić i pisać co chce ..." czyli STANDARDOWE widzimisię TOGOWEJ HOŁOTY uzbrojonej w IMMUNITETY ... HOŁOTY pozbawionej zasad etyczno-moralnych oraz logiki rozumowania ... PREFERUJĄCEJ procesową ślizgawkę , fałszowanie protokółów sądowych niszczenie materiału dowodowego ... lecz NIE dowodzenie i dochodzenie prawdy materialnej metodami prawno kryminalistycznymi ... Podstawę TAKTYKI i STRATEGII postępowania procesowego wg takiej filozofii TOGOWCÓW stanowi ich NIEpoczytalność umysłowa - TOGOWI PARANOICY ... wynikająca z posiadania schizofrenii maniakalnej jednostki chorobowej zakłócającej funkcjonowanie sfery świadomościowej w przekonaniu utożsamiania się TOGOWCÓW w osobniczych KATEGORIACH jako właściwościach NADLUDZI w trybie NAZISTOWSKIEJ doktryny ... "GOTT mit uns" TOGOWA HOŁOTA ... zdemoralizowana dzicz magistrów prawa ... nadętych jak HIMALAJE gówniarzy ... zgraja niepoczytalnych umysłowo - paranoików ... ubzdurała sobie, że będą bez końca ... w nieskończoność poniewierać, szastać ludzkim życiem , Godnością i Honorem ... będą bezkarni ... a posady, które służbowo obsadzają ... funkcjonując jako prywatny biznes pod państwowym szyldem w resorcie sprawiedliwości ... pecunio non olet ... i TAK pod Szyldem Wolnej, Niepodległej i Demokratycznej Rzeczpospolitej Polski odbywają się pospolite przestępstwa kryminalne, grabież i MORDOWANIE Obywateli ZORGANIZOWANE w ciągłości przez urzędy, instytucje, organa ścigania i wymiar sprawiedliwości... pod osłoną pseudo patriotycznego bełkotu trybem HIPOKRYZJI Prezydenta Bronisława KOMOROWSKIEGO ... cit. "Przezwyciężyliśmy ciężki czas ... podły czas ..." przy RÓWNOLEGŁYM wtórze bełkotu o "Zielonej Wyspie" i innych urojeniach insynuacji własnych kolesia po fachu ... kłamcy, oszusta, złodzieja i błazna imieniem : Donald TUSK, który zarządza przestępczością zorganizowaną państwowej administracji STRUKTUR państwowości RP ...
~Demaskator
17-11-2013 / 17:27
BLASKI I CIENIE BORNEGO SULINOWA. CZĘŚĆ 1. www.youtube.com/watch?v=z9EGcuzBVB0
~marek777
16-11-2013 / 01:24
Po roku 1989 *** CO przyniosła w Rzeczpospolitej PRO "Solidarnościowa" REWOLUCJA >>> Wolność, Niepodległość i Demokracja ... XXI wiek ?! a Rzeczpospolita tkwi w epoce i na etapie SZABRU, grabieży, pospolitego okradania OBYWATELI >> podpartego prokuratorsko -sędziowskim bezprawiem ... wzmocnionym siłami POLICJI tzw. "państwowej" >> co skutkuje reaktywowaniem funkcjonowania formacji N A Z I Z M U w egzotycznym stylu polskiej odmiany komorotuskolandzkiego rasizmu >>> KŁAMSTWA, OSZUSTWA i patriotyczno-hipokratycznej obłudy powstałej na fundamencie rozbójniczego awanturnictwa o podłożu kryminalnym funkcjonariuszy publicznych, władzy państwowej i samorządowej prowadzących działaność solidarnością zawodowej sitwy w trybie prywatnego folwarku pod szyldem Rzeczpospolitej Polski ... ***Patrz : http:// youtu.be./z9EGcuzBYB0 ** czyli SZABER i grabież jak przystało na Polską specjalność służb państwowości i samorządowej XXI wieku pod sztandarem Unii Europejskiej - *** Blaski i cienie Bornego Sulinowo ...
~Demaskator
15-11-2013 / 21:01
Kolejny dowód wybitnej niekompetencji szczecineckiej policji. Gdyby takich policjantów wysłać na poważniejszą akcję to mogliby postrzelić się w nogę. Ten duet jest bezkonkurencyjny do zdobyć trofeum. „Złotą pałę”. Są to oryginały nie do podrobienia. Jeżeli cała reszta szczecineckich policjantów jest tak samo rozgarnięta, to tylko pogratulować Komendantowi.