Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-11-2012

Prześladowanie Rafała Lewickiego przez sitwy sądownicze trwa - pismo do Prezesa Sądu Okręgowego w Elblągu

Lewicki Rafał                                                                                                                   30-10-2012r.

E-mail lewicki_rafal@wp.pl  

                                                                                                                Do

                                                                                                        Prezes Sądu Okręgowego w Elblągu

 

Po zapoznaniu się z pismem z dnia 24-10-20012 od prezesa Sądu Okręgowego w Elblągu Nr. Pisma OA 550-120/10.

Zarzucam panu wiceprezesowi Sądu Okręgowego w Elblągu Markowi Omelan matactwo prawne, twierdzi pan, że żona sędziego nie była zatrudniona w Sądzie Rejonowym w Ostródzie (nie podaje pan nazwiska sędziego) ja nie pisałem o żonie sędziego a o swojej byłej żonie Anna, która była zatrudniona w wydziale ksiąg wieczystych w Ostródzie a jej kierownikiem i nadzorującym pracę był sędzia Zdon oraz sędzia Borowy. Zgodnie z prawem powinien pan prezes przenieść sprawę do innego okręgu, bo zachodzi jawny konflikt prawny, są powiązania zawodowe i towarzyskie sędziów i prokuratorów prowadzących moją sprawę.

Ale pan panie prezesie tworzy nowe prawo, prawo kliki, która wykorzystuje swoje stanowiska w wymiarze sprawiedliwości, do ochrony swoich ciemnych interesów i powiązań towarzyskich.

Nie załączył pan do pisma, które skierował pan do mnie, ocenę komisji psychiatrycznej do spraw środków zabezpieczających przy ministerstwie zdrowia, która jak pan pisze oceniła mnie, jako osobą chorą psychicznie, pytam na podstawie, czego wydano takie postanowienie i na podstawie, jakich badan specjalistycznych, chcę zaznaczyć, że nigdy nie byłem leczony psychiatrycznie, nigdy nie byłem skierowany na obserwację psychiatryczną, która z prawem trwa 6 tygodni.

Pan panie sędzio mataczy prawem, aby uchronić interes swoich kolegów. Pisałem i wysyłałem do sądu w Elblągu Ostródzie ocenę niezależnych psychiatrów, którzy stwierdzili ze jestem osobą poczytalną i zdrową psychicznie, ale wy tą opinie odrzuciliście, bo stosujecie metody bandyckie i swoich przeciwników mordujecie zamykając w szpitalach psychiatrycznych zamkniętych i podając tam na siłę leki psychotropowe niech będzie przykładem osoba Jana Kossakowskiego z Warszawy, któremu na siłę podano leki psychotropowe pomimo ze człowiek ten był zdrowy psychicznie, jednak w Polsce stosuje się prawo bandyckie, wykorzystując psychiatrię do niszczenia przeciwników obecnej władzy, którzy domagają się Praw Człowieka, równych praw rodziców do wychowywania swoich dzieci.

Twierdzi pan ze pomawiam sędziego Borowego, chcę zaznaczyć ze, jako sędzia powinien pan zgłosić ten fakt do organu ścigania, czego pan nie uczynił, nie znając faktów twierdzi pan ze to jest pomówienie, daje pan kolejny przykład naruszenia prawa i ochrony przestępstw swoich kolegów. Ja sam osobiście informowałem Ministerstwo Sprawiedliwości o tym fakcie. Nie dziwi mnie fakt ze sędzia Borowy nakazał publicznie policji w Ostródzie rozwiązać legalną manifestację pod Sądem Rejonowym w Ostródzie, tak czyni się w krajach trzeciego świata i gdzie rządzą bandyckie reżymy, tam właśnie zabija się ludzi i wykorzystuje się psychiatrie do niszczenia przeciwników, którzy domagają się Praw Człowieka. Jakim prawem wydano wyrok skazujący mnie, że jestem osobą chorą psychicznie bez badań specjalistycznych, stosujecie metody KGB, która zamykała przeciwników politycznych w szpitalach psychiatrycznych, aby ich tam zamordować, w ten sposób ukrywając przestępstwa i naruszenie Praw Człowieka? 
Tak się tworzy się mafia w wymiarze sprawiedliwości w Polsce, gdzie narusza się prawo Konstytucji i Prawa Człowieka. Domagam się przesunięcia sprawy do innego okręgu, domagam się do odsunięcia wszystkich sędziów prowadzących sprawy dotyczącej mojej osoby, objęcie nadzoru Ministerstwa Sprawiedliwości.

  

Do wiadomości:

-Minister Sprawiedliwości

-Sejmowa Komisja Praw Człowieka

-Premier Rządu RP

-Prezydent RP

_Prasa i Media

Więcej o prześladowaniu Rafała przez sitwy sądowe:

Ostróda - działania sitwy funkcjonariuszy: SSR Artur Borowy, SSR Violetta Koprowska-Chudek mł. asp. Sylweriusz Klimiuk i st. sierż. Michał Jenczyk w sprawie Rafała Lewickiego.
LIST OTWARTY DO SEJMU R.P  PRZEŚLADOWANEGO PRZEZ ORGANA WŁADZY RAFAŁA LEWICKIEGO
Iława 17.03.2011 godz.10 Sąd Rejonowy protestujemy ! ! ! Cenzurowanie w sieci, prześladowanie obywateli R. Lewickiego, R. Gawrońskiego, A. Słonawskiego, W. Kalinowskiego, G. Brauna, D. Wernickiego i dziennikarzy Afer Prawa przez władze to dzisiaj no
TOGOWA GANGSTERKA ! - Relacja z pikiety pod Sądem Rejonowym w Ostródzie z dnia 22.09.2010r - w sprawie Rafała Lewickiego, walczącego o prawo do kontaktów ze swoimi synami.
Rafał Lewicki wolny. Sukces akcji Porozumienia Rawskiego.
Rafał Lewicki - ojciec dwóch synów, znów w areszcie. Żądamy jego natychmiastowego uwolnienia.
Demonstracja poparcia dla tymczasowo aresztowanego Rafała Lewickiego - Pójdę do więzienia bo porwałem swoje dzieci...
Zwolnić Rafała Lewickiego. Protest w przed prokuraturą w Olsztynie. 9 sierpnia 2010. 
Protest ojców przed więzieniem w Iławie dot. Rafała Lewickiego.
Rafał Lewicki wolny. Organom kazano odpuścić.
Łapy precz od Rafała Lewickiego. Prokurator Kazimierz Kłokocki z Ostródy zamyka przykładnego ojca.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
31-03-2013 / 05:47
patrz : http :// youtu.be/T7rrKNRuCas
~p7bo
24-11-2012 / 11:28
~Ola
19-11-2012 / 22:40
Jesteśmy z Panem, Panie Rafale. To tylko togowe szmaty, a gdzieś jest koniec skur**syństwa.
~Polak
19-11-2012 / 13:23
Bez likwidacji immunitetów sędziowsko-prokuratorskich oraz bez lustracji majątkowej tej skorumpowanej postkomunistycznej hołoty sądowo-prokuratorskiej nie zmieni się nic.
~kazek
18-11-2012 / 23:29
Sitwy sa wszechobecne.To pokomunistyczna sperma prawniczej i prokuratorskiej miernoty,wraz ze starymi psami milicyjnymi w tzw. Pseudo-policji Niezależny sąd zależny od prokuratury to już brednia i nonsens.Do tego psy które w sądach karnych nigdy sie nie mylą ,bo są potrzebne skorumpowanej prokuraturze i pseudo sądom. Sądy w Polsce nie istnieją ,to są organy ścigania nie sady.Czegoś takiego nie ma nigdzie w Unii Europejskiej.
~Demaskator
18-11-2012 / 16:37
"Policjant" uderzył demonstranta w krocze www.youtube.com/watch?v=g45iAwsq1tg&feature=related
~Demaskator
18-11-2012 / 16:25
Wymiar sprawiedliwości w większości sprawują notoryczni przestępcy poowijani w togi i odziani w policyjne mundury. Wspomagani przez gangi służalczych psychiatrów i służby sądowe "SS". www.youtube.com/watch?v=3jG5T4i9EME&feature=plcp www.aferyprawa.eu/Interwencje/Skazany-ustawami-na-pastwe-togowych-pr www.youtube.com/watch?v=wBkItO5vZhc&feature=channel&list=UL