Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 16-06-2012

ROLNICY OKUPUJĄ... KONSUMENCI WSPIERAJĄ!16e3db0a55f5a1e8ff86cec670d8bfea_12_0_1_.jpg

Wszystkich, którym zależy na ochronie polskiej wsi, tradycyjnego jedzenia i nasion zachęcamy do wsparcia rolników.

SZCZECIN
Trwa protest zachodniopomorskich rolników przed siedzibą ANR na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Wśród rolniczych postulatów dotyczących podniesienia wieku emerytalnego, nieprawidłowości w procesie restrukturyzacji gruntów i złej polityki ochronnej rodzimego rynku żywności, znalazły się też takie, których OD DAWNA DOMAGAJĄ SIĘ KONSUMENCI I PSZCZELARZE. Chodzi o WPROWADZENIE W POLSCE, wzorem innych krajów UE, ZAKAZU UPRAW ROŚLIN ZMODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE: kukurydzy MON 810 i ziemniaka AMFLORA. Żądania dotyczą też wprowadzenia takich regulacji prawnych, które umożliwią sprzedaż przetworzonych produktów z gospodarstw rolnych wytwarzanych na bazie własnych surowców.

''...Obecnie żaden podukt przetworzony w kuchni rolnika nie ma prawa być wprowadzony do obrotu. Jeśli rolnik zamierza wytłoczyć sok z własnych malin, musi zbudować i zarejestrować przetwórnię, która powinna spełniać takie wymogi sanitarne jak olbrzymie zakłady przemysłu spożywczego. Efektem jest to, że rolnicy nie mogą zarabiać na przetwórstwie swoich płódów rolnych, a konsumenci nie mają dostępu do tradycyjnych, smacznych i zdrowych wyrobów z gospodarstw i są skazani na "plastikowe" jedzenie z supermarketów... Kolejną niezykle ważną sprawą jest NIEZWŁOCZNIE wprowadzenie zakazu upraw GMO' - mówi Edyta Jaroszewska-Nowak, rolniczka z Kluczkowa, która reprezentuje Koalicję POLSKA WOLNA OD GMO, EKOLAND o/Zachodniopomorski i Międzynarodową Koalicję dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC.

KONTAKT: Edyta Jaroszewska-Nowak, tel:609645386

OKUPACJA BYDGOSZCZY
Niemal dwieście ciągników dotarło 14 czerwca do Bydgoszczy i zablokowało ulicę Jagiellońską w centrum miasta. Na stojącym na czele traktorze zawieszono transparent z napisem "Sawickiego polityka dobija polskiego rolnika".

Więcej: http://niezalezna.pl/29885-rolnicy-protestuja-przeciw-polityce-rzadu

Protesty odbywają się w całej Polsce. Więcej informacji na stronie Solidarności Rolników Indywidualnych www.solidarnoscri.pl

Źródło: RadioWnet

Aktualizacja: 16 czerwca 2012 15:57

Rolnicy w Szczecienie walczą dalej...protest trwa.

Edyta napisała :
''Będzie potrzebna wszelka pomoc i pomysły jak nie dać się zdusić.''
Kto może niech rusza do Szczecina, kto nie może nich pomaga nagłosnić i przekaże info dalej.

Edyto trzymajcie sie w Szczecinie bo spirala informacyjna właśnie się nakręca...i ludzie popierają Was.

Twoje info ukazało sie na wielu stronach i blogach np.
http://www.radiownet.pl/publikacje/rolnicy-okupuja-konsumenci-wspieraja
http://maciejka.nowyekran.pl/post/65643,przeciw-polityce-rzadu
http://www.nowyekran.pl/category/15,lifestyle-i-zdrowie
http://chronmy.pszczoly.pl/chronmypszczoly/rolnicy-okupuja-konsumenci-wspieraja/

Ile ludzi jest na miejscu?

Przeczytaj uczestnikom poniższe:

Stowarzyszenie Niesiołowice-Węsiory Kamienne Kręgi w pelni popieraja inicjatywę Rolników jesteśmy z Wami my walczymy by Kaszuby i inne regiony nie stały się terenem przemysłu wydobywczego gazu łupkowego i
zachowały swoje walory takie jakie są. Łączymy sie z Waszym protestem.

                             Prezes Stowarzyszenia Hieronim Więcek

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC popiera protest rolników w Szczecinie. To od dobrych rolników zależy nasze zdrowie i zachowanie różnorodności biologiczno-kulturowej. Nie oddajmy naszej
niezależności, dobrej żywności i tradycyjnych nasion w ręce korporacji i związanych z nimi polityków i naukowców.


maciej ka

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Hanifer
24-12-2014 / 10:52
ANDY:When mentioning the Russia Blog post, you fail to note that it clamis" rel="nofollow">owbwhw.com">clamis to have received 7,000 comments on those 1,050 posts, a statement that is either highly misleading or a shameless lie. It means Mamchur is claiming Russia Blog collects an average 6.7 comments each. Yet, on May 28th there were 30 posts displayed on RB's home page and they had collected only 56 comments an average of just 1.9 comments per most, THREE TIMES fewer than Mamchur claimed. At that rate, less than 2,500 comments would have been generated by RB's 1,050 posts. Nine of the 30 posts, nearly a third of the total, had zero comments. So either Mamchur was lying or Russia Blog is dramatically deterioriating in terms of reader interest from the level it once had. Either way, it's epic failure, made even more humiliating by comparing RB to LR. On that same date of comparison, our home page displayed 21 posts and they had collected a whopping 565 comments, an average of 30 comments each, 15 times higher than RB's average. Not a single one of them had zero comments. In other words, Russia Blog's comment tally is laughable even as stated, and plummeting into the absurd. But as stated it can't be correct, and in fact is just another one of their silly propagandistic lies.La Russophobeb4s last blog post..
~Aldy
20-12-2014 / 16:05
This is just a stupid card that's going to take space and it's going to be oeoslbte and unusable, why would you use a card with so low stats? Maybe they will let u use it as a feeder later on because I don't see what else will it be good for, even ff high rares have better stats than "that"
~marek777
02-09-2012 / 01:02
"Dobrobyt" czyli "CUD gospodarczy XXI wieku Donalada TUSK-a". Ok. godz.10-tej, dnia 31-08-2012r „żołnierz” Donalda TUSKA ps. Nikodem DYZMA. sekretarzyna w Ministerstwie Ochrony Środowiska, Stanisław Gawłowski – poseł PO na SEJM RP (rezerwowy kandydat na PREZESA URM RP – jeden z hersztów zachodniopomorskiej ośmiornicy zajmującej się N A Z I S T OW S K Ą grabieżą dóbr materialnych stanowiących dorobek życia Obywateli np. Krystyny i Zygmunta CĄKAŁA, Jana MYSZKIER, Lilii BYLICKIEJ, Jadwigi i Czesława ŚWIĄTEK i I N N Y C H) – patrz : 1. Zawiadomienie z dnia do Council of Europe Jadwiga i Czesław ŚWIĄTEK Sarbinowo ul. Bursztynowa 5 2. Zawiadomienie z dnia do Council of Europe Krystyna i Zygmunt CĄKAŁA Krokowo 2 gm. Świeszyno 3. Zawiadomienie z dnia 15-04-2003r oraz 10-12-2009r do Donald TUSK Prezes URM Rzeczpospolitej Polski - Jan MYSZKIER MANOWO 57 4. Zawiadomienie z dnia do Council of Europe -Lila Bylicka Dunowo 23 gm. Świeszyno 5. Zawiadomienie z dnia do Council of Europe - Lidia Kozłowska – „Willa Aleksander” Mielno ul. BOWiD 7 6. Wniosek z dnia 25-11-2010r do Prezydenta RP Bronisław Komorowski o nadanie MEDALU „Za Ofiarność i Odwagę” SSR Piotr CICHOŃ SR K-lin za ujawnienie i zidentyfikowanie procesowo POMÓWIENIA przestępczości zorganizowanej z Urzędu Gminy ŚWIESZYNO pod kierownictwem Jadwiga WAŚKO – sołtys z Dunowa (wspólnik sprawców ponad 30-letniej PRZEMOCY w Rodzinie). i I N N E. 31-08-2012r > wg taktyki i strategii > Stanisław G A W Ł OW S K I – kanapowiec z PO przy pomocy koszalińskiego awanturnika – komornik Marek W I N N I C K I + 2 komorniczych asystentów wzmocnieni siłami plutonu policji pod dowództwem z-cy koszalińskiego komedianta watażki KMP K-lin Wiesława TYL –a. Dokonali PACYFIKACJI posesji Nr 97 przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie. Własność : Wiesława i Urszuli Rowińskich - patrz : http : //www.pokrzywdzeniprzezgawłowskiego.pl oraz http : // www.aferyprawa.eu. Bandyci w policyjnych mundurach poturbowali Czesława ŚWIĄTEK i zniszczyli jego PROTEST. Wiesław R O W I Ń S K I - P O to kolega klubowy „DYZMY” . Wątek jest rozwojowy. DYZMA jest w polu udziałów inwestycyjnych afery AMBER GOLD. Wcześniej byli jubilerscy młotkarze z NIEMIEC. Wspólnicy „DYZMY” (wcześniej V-ce prezydent miasta Koszalina) >> c d n. Polska państwo na NIBY ?! Pensjonat „ORZEŁ” ?! NAZIZM > RASIZM > TERRORYZM i co dalej ?! Nikodemie DYZMA z kumplami ? Jeżeli jesteś POLAKIEM z krwi i kości ?! Alternatywa J E S T JEDNOZNACZNA. POLSKA jest JEDNA. PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * DEMOKRACJA * RACJA STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Koniec ŚLIZGAWKI. http : // www.aferyprawa.eu.
~marek777
06-08-2012 / 11:56
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T osobnikiem B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.