Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-12-2012

POLSKIE PAŃSTWO MNIE ZDRADZIŁO … NIE CHCĘ BYĆ JUŻ POLKĄ ! Mariusz Szumilo 

O sprawie  stalkera w oficerskim mundurku PO lskiej PO licji – czyli  Insp.Krawczyka Jeleniej  Góry , było pisane , mówione  bardzo dużo !!  Aby nie zaczynać od samego początku bo temat długi zatem polecam  linki do poprzednich matriałów :

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca/ pod tym materiałem są  linki do opisu tej skandalicznej sprawy , lub wpisać u nas w wyszukiwarkę  hasło – krawczyk PO lska musi zrozumieć ,że aby kraj funkcjonował to musi w nim być więcej zupy niż łyżek ! Próby komunikacji zarówno z tą  bolszewicką  prokuraturą w Jeleniej  jak też  PO licją  przypominają  wymianę korespondencji  pomiędzy  Chinami  i Tajwanem !

Inspektor Krawczyk jest tam niemalże jak apostoł krętactwa i szokujących praktyk . PO licja  w Jeleniej Górze  to organizacja wręcz  przestępcza , łgarstwo Bagrowskiej która  jako rzecznik tego bajzlu próbuje odwracać fakty na  korzyść swojej firmy , przypomina zabiegi mistrza bolszewickiej propagandy Urbana !

Z tą małą różnicą ,że on był mistrzem w swoim fachu .. Zaufanie społeczne do organów  władzy samorządowej , rządowej w  Jeleniej Górze  spadło do zera !  Nad miastem nie panuje już nikt , totalny rozpad wartości , zasad , uczciwości !  Według mojej opinii  cała ko-menda miejska PO licji ,prokuratura,sąd  oraz  rada miasta i powiatu  jest do natychmiastowej wymiany !!

Rozczarowany byłem i jestem nadal tym ,że posłowie  PiS  z tego regionu mają w dalekim poważaniu ofiary PO licyjnych przestępców , prokuratorskich komutatorów  !! A los ludzi w tym miasteczku ich obchodzi tylko w dniu wyborów !! Sprawa jest bardzo bulwersująca  , media lokalne na wskroś skorumpowane i przesiąknięte – czerwoną kanapą-  , moi drodzy miasto  Jelenia Góra  powinno zmienić  nazwę  na BURDEL , są ku temu jasne przesłanki !! Burdel to dobre określenie tego co tam się dzieje , nepotyzm szalejący na linii  :  Prokuratura – PO licja-Sąd  =   JEDNA  WIELKA  CZERWONA RODZINA .

Idąc  dalej trzeba powiedzieć  jedno , jest to wynik  ataku na rząd  Olszewskiego , który chciał  ten chlew  posprzątać  , Wałęsa  który wspierał lewą  nogę  , opcja tzw  grubej kreski  etc  etc  .. mówiąc  krótko  – jest to  POKŁOSIE BRAKU LUSTRACJI !!

Czerwona zaraza jaka ukazała się  w tym mieście jest tylko dobitnym przykładem jak teraz  wygląda  PO lska  Tuska !! Czerowne bahory , te  staliniątka - to one są  waszymi panami  dziś !!!  One  te  czerwone bękarty !! Wy   jedyne czym jesteście to ich podnóżkiem ! Ich parobasami  i niewolnikami  … i niczym  innym nie będziecie  – PO zostawcie wszelką  nadzieję !  Dlaczego ? To  proste , bo nie jesteście  społeczeństwem obywatelskim , bo  nie dbacie sami o swoje  publiczne interesy , bo władzę  oddajecie  w łapska zdrajców , potomków  ubeckich morderców! Dlatego nawet nie zasługujecie ,na lepszy los !

Zróbmy  krótką chronologię wydarzeń  :

- 1 Inspektor Krawczyk  wyławia interesującą  kobietę  , interesującą  dla zaspokajania  jego  chorych  saksulanych fantazji

-2 Nie wiadomo jak , ale ustala jej adres , numer telefonu , konto na NK

-3 Zaczyna się nachalne seksualne nagabywanie i stalking

-4  Internetowo nagabuje ze swego  służbowego komputera , w czasie pracy  za którą  płaci mu podatnik – czyt.  jelenigórski frajer

-5 Zamieszcza w internecie obsceniczne komentarze  , wysyła  do kobiety seksulane propozycje

-6 Opisuje w wiadomościach do  poszkodowanej detale z jej codziennego życia , co wskazuje na to ,że jest ona śledzona !

-7 Zaczyna wysyłać  smsy  , co świadczy o tym ,że posiada  jej prywatny numer telefonu

-8 Poszkodowana wynajmuje specjalistyczną firmę  i zakłada na stalkera  pułapkę , w którą  on wpada !!

-9 Kobieta zgłasza sprawę  stalkera  policjantom z Jeleniej Góry

-10 Początkowo wykazują zainteresowanie problemem

-11 Po sprawdzeniu czyje  jest IP stalkera  , PO licja zaczyna grę na zniechęcenie poszkodowanej , czym łamią wszelkie zasady i prawo ! Chronią  sprawcę !

-12 Milczenie prokuratury i bardzo szybkie zamiatanie wstydu  pod dywan

-13 Sprawa  trafia do mediów ,  Krawczyk zaczyna  być  objęty ” dochodzeniem’‘  , cały czas  trwa akcja zastraszania poszkodowanej przez  lokalne urzędy , PO licję , Prokuraturę .. rusza  czerwona maszyna !!

-14 Skandaliczna wypowiedź rzecznik prokuratury w Jeleniej Górze , w której osoba stwierdza  ,że  przecież  nic się  takiego nie stało !!  Rzecznik nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności  !!

-15 Krawczyk przynaje się do pisania na NK  i do wysyłania obscenicznych wiadomości

-16 Kolejne łgarstwa Bagrowskiej mające na celu zmylenie opinii publicznej ,w celu ochrony  kumpla  z ko -mendy

-17 Głuche telefony do  poszkodowanej i jej dziecka , sapanie w słuchawce , podejrzewamy ,że  dzwoniący  podczas tych telefonów  masturbował się   !

-18 Sprawę przejmują  dziennikarze  ogólnopolskiej  telewizji , idzie materiał na cały kraj !

-19 Ciągle trwa zastraszanie poszkodowanej , jej dziecka oraz specjalistów z firmy która ustaliła IP  stalkera  , to zastraszanie idzie  w prostej linii  z PO licji , prokuratury , miejscowego  ZUS u !

-20 Sprawa po nagłośnieniu zostaje przekazana do Bolesławca , tam też  podąża  insp.Krawczyk i jest awansowany na z-ce  komendanta miejscowej PO licji !! Ma  teraz duże możliwosći mataczenia i wpływania na postępowanie , skandalem jest to ,że pomimo dochodzenia  nie został zawieszony ,ale  awansowany na wyższy stopień !

-21 Znęcanie się  prokuratorzyny  z Bolesławca nad  poszkodowaną  i jej dzieckiem  , łamanie wszelkiech zasad  uczciwości i K.P.K   , sugerowanie odpowiedzi  i groźby prokuratora !

-22 Polka  postanawia uciec  z kraju przed  prześladowcą  w PO lskim mundurze  i jego kumplami  , do  Niemiec !

-23 Dalsze zastraszanie jej , dziecka , partnera  .. nachodzenie  kryminalnych na jej mieszkanie w  Jeleniej Górze  !

To tak  w szybkim skrócie  , to co się tam dzieje !!  Poprzednia ofiara  gwałtu ,  którego dopuścili się  PO licjanci z  Jeleniej Góry , była  zastraszana w dużo bardziej wyrafinowany sposób ! Chodzili za kobietą  krok w krok !! Podobne przypadki można liczyć  w dziesiątki  i to tylko te o których już wiemy !!

Magdalena H … powiedziała w ten sposób :-” Polska mnie zawiodła , ten kraj mnie zdradził ,  ten kraj skopał mnie jak psa  , dłużej ich psem do kopania nie będę  , jak tylko  będę mieć okazję  w dowód mojego obywatelskiego protestu zrzeknę się  obywatelstwa kraju który zniszczył mi i mojemu dziecku  życie ! .. ”

Popieram , ja mam zamiar zrobić dokładnie to samo w  2014  roku kiedy Szkocja już będzie niepodległa -  ŻEGNAJ PO LSKO ..  ten kraj nie zasługuje na uczciwych obywateli , te kraj jest krajem szubrawców , i tylko oni tam powinni zostać , każdy kto ma dość,  kupuje walizkę  i  wyjeżdża !!  To  polecam każdemu kto nie chce  aby spotkał go taki los !

Obejrzałem wczoraj 12  odcinków  programu ” Państwo w Państwie ”  – włos z głowy sam wpada  , ludzie  -  po jaką cholerę  prowadziccie tam interesy , zakładacie firmy , płacicie  podatki na tych skurwysynów !!!  Po co  to robicie , chyba tylko po to  aby was i wasze rodziny  rozszarpały te  czerowne gadziny !!!

Nie jeden z was na zachodzie europy za takie poświęcenie , osiągnięcia byłby nagrodzony  medalami !!  Doceniony , a nie  skopany jak pies … zostawcie  ten burdel , nie traćcie  swego zdrowia , życia  !  Walizka i kierunek  – europa !  A oni niech tam zdychają  sami !  Oni na was  nie  zasługują !!

Do mieszkańców  Jeleniej Góry – posprzątajcie ten bajzel nim oni sprzątną  was  , to jest walka o przetrwanie  !!  Przychodzi do waszego sklepiku  PO licjant i chce kupić  chleb – mówicie ,że nie ma !!  Nie ważne  czy półki  się uginają od chleba  – dla nich nie ma !  Przyłazi  gadzina do waszego kiosku  po papierosy  – mówcie ,że nie ma !!  Chce obciąć  włosy w waszym  zakładzie  fryzjerskim – mówcie ,że macie teraz  lunch ! Nie podawać ręki , nie mówić  dzień dobry , ignorować  !!  Oni nie zasługują  na  to abyście ich traktowali jak ludzi  , bo nie są  ludźmi , i sami swoim zachowaniem postawili się w takiej  a nie innej pozycji !

Bądźcie solidarni , walczcie o swoje prawa  , pokażcie  obywatelski protest  przeciw  czerwonemu skrurwysyństwu , bo inaczej już  tego nazwać się nie da !!! A na obiecanki  radnych z PiS  już nie dawajccie się nabierać  – oni was mają  w  d…. tak jak Ragiela , Hołowaniec  i setki innych poszkodowanych przez  aparat  represji , prześladowania  i zdrady !!

Macie kolejny przykład jak matka z dzieckiem została potraktowana przez  lokalnych polityków  i PO lityków , macie przykład jak na dłoni , matka z dzieckiem musiała  uciekać z waszego miasta  przed  bandziorem w mundurze  , zamiast to bandzior miałby stanąć  przed  obliczem  sprawiedliwości !  Jesteście miastem  bandziorów , kanciarzy i oszustów ?  Albo  coś z tym zrobicie , albo to was  pochłonie !

Czym jest ta PO lska ? Krajem draństwa, krajem który niszczy ludzi , krajem zdrady , krajem obłudy , krajem kłamstwa , krajem który odbiera ludziom życie za to ,że oni są temu krajowi wierni ! To jest kraj który nie jest wart złamanego paznokcia , jednej łzy i jednej godziny poświęcenia dla niego !! Tak ja  widzę  ową  przeklętą  PO lskę przez Boga i Ludzi !!

Andrzej.M.Szumiło

!!

Andrzej.M.Szumiło

Kategoria: Sprawa dla Polscott

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Rosii
24-12-2014 / 01:51
What a cool quote! I found your blog through Citizen Rosebud, and it looks like we "hang out" with a lot of the same" rel="nofollow">bncgcrm.com"> brggoels. You have some real kick-ass style going on--I'll be following!
~Ashok
20-12-2014 / 13:16
400tysiecy podpisf3w to obowiązek do roaniszpia referendum przez prezydenta, a pytanie w referendum ma byc kosultowane w ciagu 30 dni z organizacjami, ktf3re mają ponad 100 tysięcy opłacających składki, jesli nic z kompromisu, to musi być pytanie tam gdzie 400 tysięcy podpisf3w! termin referendum nie krf3cej niż 60 dni od 400 tysięcy podpisow!Nadto to muszą być jednomandatowe okręgi wyborcze do sejmu i senatu, ale z tym, że sejm to tylko 380 posłf3w a senat to 32 senatorf3w. Pod tym się podpisuję, Jan K.
~marek777
31-03-2013 / 05:36
patrz : http :// youtu.be/T7rrKNRuCas
~ADAM
11-12-2012 / 12:18
No tak -chcą ja oczernić ,aby była niewiarygodną.Zarzut nękania rozszerzyć na policjantów podległych.Jest ustawa o policji,nie powinni wykonywać rozkazów wydanych przez przestępcę nawet jak to przełożony.
~Roman
11-12-2012 / 12:14
To jest tak.Chcą z niej zrobić kurwę i tu należy postawić im zarzut o oczernianie. To stalinowska metoda odwracania wątku. Psu należy postawić zarzut niemoralnego zachowania i niegodnego zajmowania stanowiska.Skoro szuka kontaktu z prostytutkami .Nie odróżnia przy tym kobiet które sie tym nie parają. Skopro on ma do czynienia z panienkami lekkich obyczajów to myśli że wszystkie są kurwy.Należy jednoznacznie dewianta opisać w całym świecie. W prasie niemieckiej też. Niech się kobieta zwróci o pomoc do strony niemieckiej. To Unia.
~Polak
10-12-2012 / 13:42
Takie czerwone rodziny i prokuratorsko-policyjno-sądowe staliniątka działają w kazdym mniejszym mieście w Polsce gdzie jest sąd rejonowy,prokuratura rejonowa i komenda powiatowa policji.
~Capone
10-12-2012 / 02:55
Ludzie was po prostu zajebią ,ponieważ taki los czeka świnie. Zajebią jak jak każdego wroga Polski.