Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-07-2011

POLSKIE AKTA KŁAMSTWA – PRZEŚLADOWANIE PRZEZ ORGANA WŁADZY RODZINY POBIARZYN

KOPANIE RODZINY  cd…

Jak sprawa  rodziny Marcina i Rebeki Pobiarzyn jest ważna,  nie muszę  nikomu już  uświadamiać  ,szczególnie tym co w temacie są do dłuższego czasu czyli 4 miesięcy naszej interwencji. Historia  dramatu rodziny ich ucieczka do polski po  ratunek,  oraz to  co z nimi robią  w  Kłodzku   prawie ogólnie jest  znana . Czekałem cierpliwie  do momentu ujawnienia  akt  sprawy w Polskim Sądzie , spodziewałem się  że  szubrastwo nie będzie  mniejsze niż  w  anglii ,ale to  co ujrzałem  przerosło nawet mnie !!

Marcin po wielu staraniach i interwencjach biura poselskiego  posła Johna Godsona , uzyskał  wgląd a nawet kopię  akt . Marcin a nie jego  adwokacina  wyznaczony z  urzędu,  bo tamten nie ma czasu  zajmować się  tą sprawą co jest ewidentnym  działaniem   na szkodę  swojego klienta  ,ale  tym  zajmiemy się  w późniejszym czasie  i bez  odszkodowania  się nie  obędzie -jest wina musi być kara !

W  związku z  tym ,że  dokumentów  znowu jest cała sterta  postanowiłem  opisywać  je - papierek po papierku , co  pozwoli nam na  ukazanie i obnażenie kłamstw !  Chciałbym tu  przypomnieć  nieobeznanym w temacie ,że  ja  zajmuję się rodziną   dobre 4 miesiące  spędzam z nimi  całe godziny na  skype , rozmawiam ,żartuje  i  dyskutuję . Pomaga to  uzyskać  w miarę  dobrą  równowagę emocjonalną   tych ludzi  ,którzy  stracili swoje dzieci  w takich okolicznościach,  a są  tak nękani  i szykanowani  przez  kłodzkich urzędników !

Po przejrzeniu  akt sprawy  mogę  stwierdzić   tylko jedno  – kłamstwo  goni kłamstwo , szubrastwo jest  popedzane  następnym  szubrastwem  a  zwyrodniałe znęcanie się  psychiczne nad rodziną   nie ma wręcz końca ! I to tak trwa od 2 lat , pani  kierownik  Wnuczyńska  z PCPR    przed  kamerami  TVN  wypowiedziała  znamienne  fałszywe słowa i zdania  cyt: -” W głowie się  nie  mieści aby w XXI  wiek  w kraju demokratycznym działy się  takie rzeczy , my rodzinę  obserwujemy od  jakiegoś czasu  i moge powiedzieć  ,że  wszystko jest w jak najlepszym  porządku..”  – ok   teraz   zacytuje  słowa  jakie nabazgrała w  aktach  długo przed TVN  , nami ,Gazetą  Kłodzką  czy  Gazetą  Wrocławską   nie wspominając  Przychodzkiego i Janiszka !

—————————

Cyt:-” Ośrodek Interwencji Kryzysowej informuje ,że  dnia 10.05.2011   w  trakcie kolejnej wizyty u Państwa Pobiarzyn ,Pani Rebeka oświadczyła ,że nie życzy sobie kolejnych wizyt i kontaktu indywidualnego z psychologiem .Pani  Rebeka wyrażała zniechęcenie swoją  sytuacją i małym zaangażowaniem rządu polskiego  w jej sprawy .Była podenerwowana , momentami słownie agresywna . W trakcie spotkania zauważono ,że kryzys nasila się  u wszystkich członków  rodziny .W związku z powyższym sugerujemy pilną  konsultację  psychiatryczną .

Równocześnie informujemy ,że  wobec oświadczenia Marcina i Rebeki Pobiarzyn o braku potrzeby spotkań nie jesteśmy w stanie kontynuować wizyt wsparciowo-psychologicznych  z rodziną .W związku z powyższym prosimy Sąd  o podjęcie działań zgodnie z własnymi kompetencjami.

podpisała  J.Wnuczyńska

——————————–

Proszę panowie i  panie  redaktorzy z TVN   o sobie  ,że nie wspomnę w  tak doborowym  towarzystwie , zrobiła  z was  ,z nas  i wszystkich innych  totalnych IDIOTÓW !!  Mi tam ujdzie  ale  wam  redaktorom z  TVN !  Ale ok   dość  żartów  i śmiechów  .  Zacznijmy   rozkładać  to  na czynniki  pierwsze :

”…. Rebeka  oświadczyła  ,że  nie życzy  sobie kolejnych wizyt i kontaktu  z psychologiem z PCPR ..”  -  No tak  ja bym sobie też  nie życzył  biorąc  pod uwagę  jakim angielskim  ten  ”psycholog  włada” , zarówno Sąd jak  i PCPR   złamali  prawo i procedury , gdyż  do takowych  rozmów  powinni  mieć  tłumacza  w rodzimym języku  Rebeki !!  Ale   stwierdzili ,że skoro  Rebeka  duka  po angielsku   to i oni  mogą  podukać , ja słyszałem jak  Pani Pawlik ”mówi” w  po angielsku  i dziwię  się  ,że  ktoś jej dał  certyfikat  z  owego języka !  Ponadto  co to  jest za psycholog   mowa  tu o Pawlik  , który  jest agresywny   w stosunku do  ”badanego obiektu”  .. mało tego  , jaki jest  sens  rozmowy z ”psychologiem”  , który nie  rozumie co się do niego mówi .. dodatkowo , co to za  kwalifikacje  psychologa  , który  ” nie wytrzymuje” rozmowy  z badanym ? To może  owy psycholog    potrzebuje  pomocy  psychologa ..powiem inaczej , chcielibyście  aby was operował  lekarz  , który  zemdleje  po  otwarciu  jamy  brzusznej ?  .. Pytanie retoryczne !!  Wnuczyńska  w rozmowie ze mną  powiedziała ,że  Rebeka  jest trudna do  rozmowy,  a  Ona  w związku z tym  nie będzie  narażać  swoich pracowników ! ??? Całego  konia  i to  z   rzędem  kto mi to  objaśni co autor  miał na  myśli .

Ok  jedziemy dalej : -” Rebeka wyraża zniechęcenie swoją  sytuacją i małym zaangażowaniem rządu polskiego w Jej  sprawy,była podenerwowana ,momentami słownie agresywna..”   Pękam wręcz ze śmiechu  , kto tej kobicinie pozwolił  być  kierownikiem  PCPR  .. to musiał  być  ktoś  o nazwisku – NEPOTYZM  ..ok ale  na poważnie – otóż   rząd  polski  jak do tej pory  nie zrobił  NIC , aby wyjaśnić  zagarnięcie  obywatela  RP  przez  urząd  angielski , NIC  .. i to  trwa  od lat , no  poza tym  ,że  Białek  scedował  prawa  do małego  polaka na  rzęcz  anglików ! Więc  do jasnej  cholery  to jest chyba  powód  do zdenerwowania !!  A może  tak Wnuczyńskiej  zabierzemy dzieci  i oddamy pod troskliwą  opiekę  Bury Social Service ?  Choć  żywię  nadzieję  ,że  Wnuczyńska  dzieci   nie ma  , bo  ten  biedny świat  więcej  Wnuczyńskich by nie zniósł ! 

Kolejny  absurd   światłego /kształconego urzędasa  kłodzkiego  starostwa ! : – ” W trakcie  spotkania  zauważono ,że  kryzys nasila się  u wszystkich członków rodziny w związku z powyższym sugerujemy pilną konsultację psychiatryczną ”

W związku z  powyższym sugeruję  aby  wywalić  na zbity pysk  – Dyr.PCPR ,Wnuczyńską  za  nieetyczne  zachowanie  i  Starostę  za to  ,że zatrudnia  IDIOTÓW !   Rodzina , przeszła  przez  piekło , od  2 lat  nachodzą  ich  ,są  agresywni , są  bez  tłumacza , obwiniają  matkę  która  cierpi  za to co się stało a nawet  ( mamy nagrania)   oskarżają  ją  o to ,że  nie  potafi  o niczym innym  myśleć  jak tylko o straconych dzieciach , więc jest głupia . O rasiźmie ,że nie wspomnę !  Od 2 lat  dają   tej  zdruzgotanej przez  życie  i ”ludzi” matce   do zrozumienia ,że jest  głównym problemem !  Od 2 lat  nie dają  im  dnia  odpoczynku , ile  można  tego znieść ..od 2 lat  co chwilę  Rebeka i  Marcin  muszą  opowiadać  kolejnym   pomyleńcom , o tym przez  co  przeszli !  To oni  ich wpychają   w traumę  i stres  i mają  czelność  jeszcze   wysyłać ich  do psychiatryka !!   Pani Wnuczyńska,  ja bym pani napisał kim paniusia  jest , ale   wstrzymam  się   , choć  w języku  angielskim  istnieje  piękne  określenie na  takie  ”kobiety ” jak  pani !

Doprowadzili  rodzinę  do kolejnej  rozpaczy , bombardują  ich pytaniami ,  co chwilę rozpytują   o to przez co przeszli ,  to jest  znęcanie się  psychiczne ! Ja powiem tak , jestem  osobą  postroną  obserwującą  ten cały  KŁODZKI CYRK .. i powiem  jedno , gdybym był na miejscu Pobiarzynów ,  to bym  tą  bandę   rozszarpał na  strzępy ! Ja już  nie wytrzymuję jak patrzę na to skurwysyństwo !  W  TVN  Wnuczyńska  mówi  co  innego  w dokumentach  pisze  co innego  , do mnie mówi  co innego   – co  za dwulicowa s *** , kto  to coś  zatrudnił  na tak  odpowiedzialnym  stanowisku i to  takie coś  decyduje o losie  ludzi  w  powiecie kłodzkim . NO PANIE  STAROSTA .. WSTYD !

Wnuczyńska :-” wobec oświadczenia Marcina i Rebeki Pobiarzyn o braku potrzeby spotkań nie jesteśmy  w stanie kontynuować wizyt wsparciowo-psychologicznych ..”   KUPA ŚMIECHU  RESZTE  ŚMIECI .. jedna  jakaś  wiejska psycholog  z koła  gospodyń  , druga  domorosła  urzędniczyna .. flip i flap !  Jakie  wizyty  ” wsparciowo-psychologiczne”    ta kobiecina ma na myśli ? Obarczanie  brzemieniem winy  matki ,że  straciła  dzieci  czy też  obarczanie ojca   ,że  za mało zarabia, czy też  obarczanie  babci  ,że  jest  rasistką ?   Którego  wsparcia  drodzy czytelnicy  oczekiwalibyście  w takiej sytuacji?  PROSZĘ  SOBIE WYBRAĆ ..komentować mi się już  nie chcę   , nie potrafię  ”wejść  w rozumowanie idioty”  to za trudne !

Co piszę  Wnuczyńska , która  uchodziła  wręcz za zbawcę  i kogoś  kto  rzekomo  ratował  rodzinę  przed  policją  i strażą miejską  , w chwilach  gdy Żmuda ( bez zbadania  sprawy)  wysyła  oddziały  aby zabrać  im Dobrosławę – ” Rodzice oraz babcia dziecka nie wyrazili zgody na przekazanie małoletniej pracownikom PCPR ,stawiając opór i awanturując  się !! ..”   Pismo do  Kłodzkiego sądu  z dnia 02.12.2010 .

No proszę,  a ja  ich  chwaliłem ,przedstawiłem   niemalże  jako bohaterów  co murem  staneli  za dzieckiem  i rodzicami !   TVN  też  się dał nabrać  ,że  o innych nie wspomnę - jak tam  w buźkach  koledzy  frajerzy ? Bo ja mam  kwaśno !

Wnuczyńska  oszukała  wszystkich , zapewniając  wszem i wobec   ,że   w sprawie  rodziny  wszystko jest  ok  i w najlepszym  porządku , próbowała mnie  zniechęcić   w szukaniu adwokata dla  rodziny , twierdząc  w rozmowie  ze mną ,że to  jest zbyteczne  i niepotrzebne !  No teraz  już  wiem dlaczego .. kłamała  w żywe  oczy a jednocześnie  wysyłała  kłamliwe  pisma  do sądu ,  chcąc  aby  rodzinę  pozamykać  w psychiatryku ! Oszkalowała  i oskarżyła  babcie , matkę  i ojca   za  to ,że  bronili  swego dziecka !  Że  nie dali  odebrać  córeczki  od nich ..  to jest  w/g  pracownika  Starostwa Kłodzkiego  objaw  awanturnictwa i  zachowań  potrzebujących  interwencji psychiatry !  Cóż  Wnuczyńska ma  w/g mnie  rozdwojenie  jaźni i cierpi .. taki Kłodzki   – Mr.Jekyll  & Dr.Hyde , ale czy  taka  szuja  , która  ma być  osobą  zaufania  publicznego , która  żeruje  za publiczne pieniądze – może  dłużej wykonywać   tak  odpowiedzialną  prace?

Na to  pytanie  odpowiedzieć  musicie  sobie sami ..Jutro  podam  kolejny  odcinek    bzdetów z Kłodzkiego  Sądu

PS- Posiadamy  nagranie Pani Wnuczyńska  z  Panią  w roli głównej , które  jeśli opublikujemy   to  skandal  jaki się  po tym zrobi  spowoduje  ,że  nie znajdzie Pani pracy  w tym zawodzie  już  nigdzie . Biorąc pod uwagę  powyższe , proponuję  aby  dobrowolnie Pani  zrezygnowała  z  zajmowanego  stanowiska – daje Pani na to tydzień .. w przeciwnym  razie  to co posiadam – USŁYSZY  CAŁA  POLSKA .

WNUCZYŃSKA MUSI ODEJŚĆ ! KŁODZKIE SZAMBO …

Daliśmy kierownik PCPR   tydzień  na honorowe odejście, ale Ona  nic sobie z tego nie robi , a  dyrektor  PCPR  jak widać  ma to gdzieś . Tak dbają o reputację  i ludzi których mają  pod swoją  ”troskliwą”  opieką . O szambie w Powiecie Kłodzkim można  pisać  w nieskończoność  , mściwość  urzędasów   sięga zenitu . Poinformowaliśmy  starostę o tym ,że  źle się dzieje  w  placówkach   nad którymi ma  pieczę,  ale  to go  powiedzmy kolokwialnie – NIE RUSZA ! No to teraz   damy dowody  na  szubrastwo i  łamanie prawa przez  jego  pracowników !! 

Chcę  tu przywołać   art 44  Prawa Prasowego nim  wstawie  materiał   ( nagranie )  opubliczniamy to nagranie  w  Społecznie Uzasadnionym Interesie  aby  wykazać   zaniedbania i  psychiczne znęcanie się   pracowników  publicznych  instytucji w Kłodzku !  Od pewnego czasu kiedy  przestaliśmy  ufać i wierzyć   pracownikom sądu w Kłodzku , PCPR  i  Opieki  Społecznej  , podjeliśmy decyzję  o  zbieraniu  materiałów   po których nie będzie można już   dyskutować    i zapierać się   w stylu – JA TEGO  NIE  POWIEDZIAŁAM !  Jak to było w  przypadku  zwolnionej z  funkcji kuratora sądowego  – Barbary  Hatalskiej !!

Koniec z kapturowym   działaniem   i smowolą  !  Chciałbym jeszcze  nadmienić  ,że  pracownica  PCPR   o nazwisku Pawlik   występowała w  roli tłumacza bez   wymaganych  kwalifikacji  i certyfikatów   wymaganych prawem w takim przypadku . Mało tego  sędzia  Żmuda  z  Sądu w Kłodzku  pozwolił  Jej    występować  jako tłumacz   przed sądem , co jest   jaskrawym przykładem łamania  procedury  sądowej !  I kodeksu postępowania  cywilnego  czy rodzinnego  . Mało tego  sędzia   nie zadbał aby przed sądem  był  tłumacz w   rodzimym  języku  matki  małoletniej Dobrusi,   czym złamał   prawo międzynarodwe  już  nie tylko polskie   !!! 

Wracając   do  sedna sprawy , Marcin  wraz z Rebeccą  został wezwany  na ”dywanik”   do swego pana i władcy   czyli  kierownik PCPR  Wnuczyńskiej , co usłyszycie w nagraniu . Kierownik  oddzieliła   żonę  od męża   i poprosiła go  do innego pokoju w  celu  ”przesłuchania”  , nie  powiedziała w jakim celu   został  wezwany .Lecz po chwili już  było  wiadomo , agresywnie zaatakowała  Marcina   oskarżając go  o to ”co się stało z  Hatalską” . To jest skandal , Hatalska   pozwoliła sobie na   wyczyny  po których  powinna  stanąć   przed  prokuratorem !  Tym czasem Wnuczyńska  co chwilę  zarzucała mu  kłamstwo   cyt-” No ja tam nie byłam ale wiem ,że  Pani Hatalska  tak nie powiedziała …”  Krzyżowy  ogień  pytań  i co  chwilę   zwiększało się natężenie głosu  Wnuczyńskiej … znowu  doprowadziła   do tego ,że  cierpiący ojciec   musiał   tłumaczyć  przez co przeszedł , to jest jawne  wtrącanie  w traumę   ludzi  , którzy  powinni mieć  chwilę  odpoczynku !

Mało tego   kierownik była  bardzo  zdenerwowana  obecnością   mediów  przy tej sprawie , co   chwilę   zapewniała   że sprawa  idzie w  dobrym  kierunku    – no znamy  już    dokumenty  wysyłane  do  sądu  przez  Wnuczyńską  i jej szefa  Dyr.PCPR  i dokładnie wiemy w jakim kierunku to idzie ! (http://polscott24.com/polskie-akta-klamstwa-sprawa-pobiarzyn/ )  O tym  już  pisałem …Wnuczyńska  próbowała    wmówić  Pobiarzynowi  ,że  politycy  w tej sprawie  nie chcą  pomóc,  a  tylko  zbić  kapitał  polityczny bo właśnie  idą  wybory  !!  I to  się   tyczyło   posła Godsona  jego  asystentki  Komorowskiej  oraz  Pani poseł  Moniki Wielichowskiej  z PO . To usłyszycie w  nagraniu , Wnuczyńska  jest tą  jedyna  co jest zbawcą  rodziny ? 

Nie wiem  czy  Poseł  Wielichowska  chce  zbić  kapitał  polityczny i czy jest  tak cniczna  jak to można  wynioskować  z  wypowiedzi  Wnuczyńskiej , ale  Poseł  John Godson  zrobił  masę  dobrego dla Pobiarzynów  i z pewnością  cynizmu nie  można  przypisać  ani jemu ani też  Annie Komorowskiej !  To jest  bezczelne zachowanie  bezkarnej  urzędniczki , której wydaje się  że jest panem  życia i śmierci !

Jeśli   Ona  i Pawlik   dopuszczają się takiej manipulacji   i tak zuchwałego  draństwa w tej sprawie ,  to  co robią   z innymi  ludźmi  którymi mają się  opiekować ?  To jest pytanie  rzecz jasna retoryczne , pytania   o Hatalską  i obarczanie winą   za  jej zachowanie  rodziny Pobiarzyn  uważam  za skrajne  szubrastwo , manipulację  i  jawne  psychiczne znęcanie !  Znęcanie się  nad rodziną  która  przechodzi  wieloletni dramat . To jest  niedopuszczalne i skandaliczne  !  To musi  zostać ukarane … a każdy  obywatel w  RP   może  kontaktować się  z prasą   i politykami i z pewnością   nie  potrzebuje do tego  zezwolenia  Wnuczyńskiej  czy Pawlik !! 

Doprowadziły obie   przy aprobacie dyrektora  PCPR  do totalnego zniewolenia  obywatelskiego   zarówno  Marcina jak też  jego żonę !!   Co na to  Starosta  ..co na to  Rada Powiatu !? Co na to  prokuratura , policja  poszła tym samym  tropem  i   dokonali o wiele  gorszych  rzeczy  niż  sama  Wnuczyńska , ale  materiał  dotyczący  policji z Lądka   podamy w  innym  terminie .

Proszę  państwa  o to  nagranie   , które  zostało  utrwalone  na nasze  polecenie  przez  Marcina , cel jest  prosty – ON MUSI  SIĘ ZACZĄĆ   BRONIĆ    PRZED  DRAŃSTWEM   A MY JUŻ  NIE WIDZIMY INNEJ FORMY , NIKT NIE POMAGA  WSZYSCY TYLKO SZKODZĄ   ZERO POMOCY FINANSOWEJ   CZY  PSYCHOLOGICZNEJ ! 

Jedyne  co  robią  to :szczują   męża  na żonę , syna na matkę    i tak  w koło macieju  przez 2 lata !  Jakim prawem  Wnuczyńska  prowadziła  przesłuchanie  Marcina w sprawie  Hatalskiej , czy  Wnuczyńska  jest  ( była )   szefową  Hatalskiej , jej  przełożoną  , czy  jest  prokuratorem   ..co ta  baba sobie  wyobraża  , uzurpuje sobie  prawo do  sterowania  życiem  rodziny  w taki sposób ,że   to już   zakrawa  o kpinę !  Odbiera  prawa  obywatelskie  rodzinie , mówi  z kim mogą  rozmawiać   a z kim nie  …. jest też  wątek  o naszym  portalu i mojej skromnej osobie , osobie która  pokrzyżowała im szyki   i robi to do dziś  . Wnuczyńska   wręcz  nakazuje  Pobiarzynowi  zerwanie  kontaktów z nami,  bo rzekomo mu szkodzimy !   Tylko my  chcieliśmy się  zająć  tą  sprawą  ,jakże   trudna  i niebywale  kosztowną,  ja  na  tą  sprawę   już  wydałem ponad 1000  funtów  a  to dopiero początek !!!

To dzięki  nam   sprawa  nabrała  wydźwięku medialnego  , który  może  doprowadzić  że  odzyskają  dzieci  , gdzie  tedy była  Wnuczyńska  czy  Pawlik, jak trzeba było  pracować  nad sprawą  po 12 godzin dziennie ?  Pretensje  o to  ,że Gazeta  Wrocławska   pisała  , że  Gazeta Kłodzka  napisała    ”a po co był ten  TVN ”  … brak słów  !!!

Mają  prawo  do rozmawiania   z kim  chcą !  Ale to  Wnuczyńskiej pod czerepem się  nie mieści  ,że  nie zapytali  JEJ  o  zgodę !!!!  Albo  Wnuczyńska  odejdzie ,  ale teraz  już  dyscyplinarnie , albo rozpętam  taką  jazdę  ,że  będzie   afera na  cały kraj .  A  Pani  Poseł  Wielichowskiej  powiem jedno -  Pani nie wolno rozmawiać  z  wyborcami I NIECH NA  DRUGI RAZ  SIĘ  PANI PYTA  O POZWOLENIE  PAWLIK  I WNUCZYŃSKIEJ .. żeby mi się  to nie powtórzyło  więcej  .. :)   Dodać trzeba  jeszcze  ,że  Wnuczyńska  nie znając dokumentów  próbowała  pouczać   Pobiarzyna  jakie  przysługują  mu prawa   w anglii    hahahaha  istny  kabaret … Sędzia  koronny  wydał  polecenie  o wyłączeniu  rodziny ze  sprawy  , nikt nie  może  uzyskać  pełnej dokumentacji  sprawy  bo taki jest  nakaz  sądu  , ale  Wnuczyńska  wie  lepiej  – ot  spec  od prawa AngloSaskiego !

Teraz  przez  Panią  Pani Wielichowska  rodzina ma kłopoty  widzi Pani co Pani narobiła ! Żartuje   rzecz jasna …pomoc  Pani poseł  będzie  potrzebna  !

Ok  dość  żartów     o to nagranie :

pobiarzyn nagaranie

A teraz  proszę  posłuchać  co mówiła  przed  kamerami TVN … mamy  też  nagrania   Video  ale to  już  ”następną  razą ”  gdyby  przypadkiem  Wnuczyńskiej  nie  wywalili  z PCPR u  !!!

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,48771,wideo,,265430,rebeka_i_marcin_walcza_o_dzieci,aktualnosci_detal.html

Andrzej Mariusz Szumiło

Materiały związane z rodziną Pobiarzyn :

DROGA DO BOGA – SPRAWA POBIARZYN

RODZINA POBIARZYN WYWIAD Z PROFESOREM PSYCHOLOGII Z USA

MANCHESTERSKI SĄD/PERZYNSKI I SPÓŁKA – SPRAWA POBIARZYN cdn..

SPRAWA RODZINY POBIARZYN -WĄTEK TŁUMACZA..cd

DRAMAT POLSKIEJ RODZINY Z MANCHESTER

LENISTWO I IGNORANCJA – POLSKI KONSULAT W MANCHESTER

POBIARZYN I POMÓWIENIA WISIŃSKIEJ – CIĄG DALSZY TRAGEDII RODZINY POBIARZYN

http://polscott24.com/nekanie-pobiarzynow-przez-pcpr-nagranie/ 
http://polscott24.com/sprawa-pobiarzyn-uprzedzenia-sedziego-zmudy/ 
http://polscott24.com/polskie-akta-klamstwa-sprawa-pobiarzyn/ 
http://polscott24.com/stoja-murem-za-konsulem-manchester/ 

POBIARZYN I POMÓWIENIA WISIŃSKIEJ – USTALONE ŹRÓDŁA  KŁOPOTÓW RODZINY MARCINA ..

ANGLIA DRAMAT POLSKIEJ RODZINY Z MANCHESTER czyli jak został zniszczony Polski Obywatel, uprowadzone POLSKIE dziecko przy cichej aprobacie Polskiego Konsulatu

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Pan Megan Andre
16-09-2016 / 09:01
Aby prawidłowo się przedstawię, jestem Pan Megan Andre prywatny pożyczkodawca i dać się pożyczki na 3% stopy procentowej. To jest szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki kredyt. Istnieje wiele tam szuka sposobności finansowych lub pomocy na całym miejsca i wciąż jeszcze nie są w stanie otrzymać. Ale to jest szansa finansowa na drzwi kroku i jako takie nie mogą przegapić tej okazji. Ta usługa jest renderowanie zarówno dla osób prywatnych, firm, mężczyzn i kobiet. Kwota pożyczki dostępne zakresy z dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail: meganandreloan@gmail.com KREDYT ZGŁOSZENIE wypełnienia i RETURN. Pełne imię i nazwisko.................................... Osobisty numer telefonu ............................ Kraj........................................... Adres...................................... Stan.............................. Wiek............................................. Stan cywilny................................. Kwota kredytu potrzebne, gdyż pożyczki ..................................... Kredyt Czas ................................. Miesięczny przychód............................. Zawód .................................... Czy stosowane przed? ....................... W uznaniu tych szczegółów, będziemy wysyłać nasze warunki wraz z harmonogramem spłat i Jeśli zgadzasz się z warunkami, stoisz, aby uzyskać kredyt w ciągu 24 godzin. To zależy od wagi i pilności w uzyskaniu kredytu. Chętnie czekam na szybką reakcję, Z poważaniem, Pan Megan Andre
~jay samuel
06-12-2015 / 18:31
Witam Panie / Szanowna Pani, Jeśli potrzebujesz pilnej pracy do ustalenia kredytu, lub potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług, trzeba refinansować kredyt? Czy potrzebujesz kredytu na zakup samochodu lub domu? Tak, jeśli martwisz się teraz oferujemy wszystkie rodzaje kredytów, bez kontroli kredytowej z odpowiednią stopą procentową !!! Skontaktuj się z nami przez e-mail. (sterlingunicornfunds@gmail.com) Dziękuję.
~UBA
27-08-2015 / 00:49
Zapraszamy do United Bank Afryki, Potrzebują Państwo pilna pożyczka podłączony do konta w mniej niż 24 godzin, aby wyczyścić swoje długi lub musisz domu kapitałowych pożyczki, aby poprawić swój biznes? Pomagamy ludziom w trudnej sytuacji finansowej, które zostały odrzucone przez inne instytucje finansowe. Potrzebujesz kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Nie szukaj dalej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie twoje problemy finansowe, to już przeszłość. Oferujemy środki do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złą historię kredytową lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach w tempie 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną pomoc beneficjenta i będą skłonni zaoferować loan.So o kontakt na nasz e-mail: uba.loantransfer@outlook.com
~Yuka
24-12-2014 / 08:33
I found your website" rel="nofollow">axouqzyhsiv.com"> tgourhh a random stroke of luck. It helped me do my research on this topic. I have spent lots of time looking" rel="nofollow">axouqzyhsiv.com"> tgourhh your site. You have something good going here, keep it up!
~Ali
20-12-2014 / 16:45
I have learn several good thnigs here. Actually value bookmarking for revisiting. I surprise how much attempt you set to create such a improbable informative website.
~oszukani
04-07-2012 / 08:49
Ta rodzina to oszuści, Rebeka jest agresywna . nie zależy im na dzieciach nie stawili sie na sparwie Emanuela mimo że byli w Wlk. Brytanii, wywyieźli Dobrusię, aby dostac za nią kilka funtów socjalnego i dziecka juz nie mają , skrajna niedpowiedzialność i szaleństwo. Nie dajcie sie nabrać na ich historię. żerują na naszym współczuciu i kreują się na ofiary. Można tylko się cieszyć że Dobrusia będzie w normalnej rodzinie, gdzie będą o nią dbali i zpewnią jej godne życie. A te nieroby siedzą na garnuszku u mamy Marcina i nawet nie chcą iśc do pracy, bo dojeżdżać im się nie chce!!!! chce wierzyc że są chorzy psychicznie niż wiedziec że działali z premedytacją i cynizmem żeby dostać socjalne na Dobrusię.
~Elvis
28-07-2011 / 17:42
Hehehe Przyglup Szumilo w calej okazalosci.Marriusz a hurtownie kiedy otwierasz?Kazdy, kto spouchwala sie z tym idiota nie zasluguje na szacunek.I te slowa kieruje do tworcow tego portalu. Ktokolwiek zobaczy kogo prace tutaj publikujecie, ten ucieknie, wysmieje i zakpi.Chcecie byc powaznym portalem, to nie pozwolcie na publikacje materialow czlowieka, ktory kawlifikuje sie na leczenie.Kupa bledow, bzdury wyssane z palca, brak podstawowych informacji a wy i tak publikujecie.Smiech na sali.
~maximus1125
27-07-2011 / 20:33
Mariusz, a ciebie nikt nie przesladuje?Nie masz zwidow, nie moczysz sie w nocy? Czytajac te twoje wypociny stwierdzam, ze jest chory psychicznie, powinienes sie leczyc.Masz rodzine podobno.Ktos, i tutaj ze wskazaniem na Konsulat powinien zainteresowac sie twoimi dziecmi.Spedzasz 20 godzin dziennie przed klawiatura, sadzac po twojej tworczosci, ktora mozna zanalezc on-line. Mam nadzieje, ze w koncu ktos zamknie, poraz drugi ten twoj portal, a ciebie odwiezie w kaftanie na leczenie.Jasetes posmiewiskiem w Aberdeen.Mieszkamy na jednej ulicy.Kazda polska rodzina traktuje ciebie tam jak durnia.Uwazamy, ze opieka spoleczna, i policja powinna sie wami zajac.
~Barbyna
27-07-2011 / 02:35
Jakbys czlowieku nie wiedzial...ci ludzie uciekli z UK, z kraju w ktory toczyla sie sprawa.W UK tylko matka miala prawa rodzicielskie, ojciec zadnych, dlatego ze tak stanowi tamtejsze prawo.Rodzina ktora ucieka z dzieckiem ktorym interesuja sie sluzby socjalne tak wlasnie konczy.Nie mieli na adwokata, nikt normalny im nie podpowiedzial co robic(sorry ale jak juz wyczytalem w sieci, uwazaja ciebie za czuba, i slusznie) to tak skonczyli.Ty zajmij sie tym, czym potrafisz.Dziennikarstwo nie jest i nie bedzie twoja najlepsza strona.To jest wstyd i hanba dla calego srodowiska dziennikarskiego.Twoj portal to tylko wymysl jakiegos napalenca.Nawet komentarze pod swoimi pracami(sic!tego nawet praca nie mozna nazwac) dopisujesz sam.Liczba odwiedzajacych mowi wszystko, a ty siedzisz i klepiesz komentarze.Te nieprzychylne tobie, nie calej sprawie usuwasz.Zalosny facet, a ci ludzie maja pecha, ze trafili na ciebie.
~Olga
26-07-2011 / 20:13
Panie Rafale, Strasburg to też szambo. Szczególnie w wydaniu kilkakrotnie skompromitowanego "sędziego" Sikuty czy "sekretarza" nomen omen Zacny, który zacny nie jest wcale.. Wystarczy poczytać w internecie. To bydło też fałszuje wyroki, pism nie czyta, a na niektóre w ogóle nie odpowiada ( dwie zwrotki mam w domu od kilku lat-pewnie mają WAŻNIEJSZE SPRAWY ( lizanie sobie dupska wzajem).Strasurska "łapa" nie-sprawiedliwości myje łapę polską. W końcu togi podobne...