Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-05-2011

POBIARZYN I POMÓWIENIA WISIŃSKIEJ – USTALONE ŹRÓDŁA  KŁOPOTÓW RODZINY MARCINA ..

Tak jak zapowiedziałem tematu rodziny Pobiarzyn nie zakończymy do chwili gdy  wyjaśnimy co się stało  z ich dziećmi i czemu są nękani w Polsce przez sądy i kuratorów ! Ale aby  rozwikłać wszelkie węzły na tym sznureczku należy zacząć od samego dołu . Otrzymałem wczoraj kilka  telefonów ,sam też wykonałem kilka , do i od polskiej społeczności w Manchester . Usłyszałem w nich pogłoski a nawet plotki o rzekomych kłopotach Rebeki i Marcina  związanych z narkotykami , zaintrygowało mnie to i postanowiłem sprawie  baczniej się przyjrzeć !

Plotki rozgłaszane zarówno w Manchester jak też w Polsce dotyczyły  rzekomego handlu i zażywania narkotyków przez Marcina i jego żonę ! Okazało się  ,że są to bzdury wyssane  dokładnie z jednego palca - czyj to palec zastąpił  cycek propagandy mającej zniszczyć  ową  rodzinę  ? Do tego odniosę się za chwilę !

Jest w Manchester klub polski  o nazwie ”Biały Orzeł” , klub założony przez  ”starą”  emigrację  jeszcze  przedwojenną , przy tym klubie gromadzi się emigracja ”zmywaków” szukając  pomocy ,wsparcia tudzież pracy ! Klub działa bardzo prężnie a ikoną społeczności jest pan Tomaszewski ,któremu tu i teraz  składam moje wyrazy uznania  za  wkład i poświęcenie . Pan Tomaszewski  pomimo swego wieku nie traci  wigoru i wspiera jak na harcerza przystało  potrzebujących  rodaków , ów Pan wyciągnął z opresji  ponad 800 osób !!  I jest to wynik  godny wszelkich podziwów , załatwia pracę pomaga z mieszkaniem  nie odmówił nikomu kto potrzebuje pomocy i wsparcia !

Podobnie jest z innymi jego znajomymi ze starej emigracji ,którzy w miarę  swych możliwości  czynią  podobnie . Pan Tomaszewski też spotkał się  z Marcinem, ich drogi  skrzyżowały się kilka lat temu , Tomaszewski pomógł Marcinowi z pracą i to nie jeden raz ( jak twierdzi) znalazł mu mieszkanie  pomógł ile mógł !  Tomaszewski wspomniał w rozmowie o  pierwszej ”miłości” Marcina , pani Marzenie  oraz  burzliwym rzekomo rozstaniu pary ! W opinii Tomaszewskiego ( gratuluję pamięci)  owa dama  była osobą elokwentną  i sprawiającą  wrażenie eleganckiej ,kulturalnej kobiety !  Biorąc pod uwagę ,że znał ją tylko z przypadkowych spotkań w kościele  czy na ulicy nie mógł mieć pełnego obrazu tej  cud kobiety !

Uznałem ,że to jest ważny element układanki , Marcin wspomniał mi ,że jego kłopoty zaczęły się  z chwilą poznania Rebeki  a tu przypadkiem wypływa sprawa  następna. Otóż była  osoba zaangażowana emocjonalnie w znajomość  z Pobiarzynem  – nie było  trudno skojarzyć  ,że  owa osoba w świetle zaistniałych skandalicznych  sytuacji  może mieć  poważne znaczenie dla sprawy !  Dwa wątki  które dołączyły do na stole owych puzzli  czyli  poprzednia miłość , narkotyki i policja … coś  zgrzyta ! Postanowiłem zapytać  wprost Pobiarzyna  co jest na rzeczy ? Marcin wytłumaczył to tak :

Poznałem Marzenę u brata Janusza , który jest w Manchester .. Ona  szukała lokum bo nie miała gdzie mieszkać , brat nie mógł  lub nie chciał jej pomóc  więc  zgodziłem się  aby zamieszkała ze mną do chwili aż znajdzie sobie mieszkanie . Wprowadziła się  i tak z dnia na dzień zrodziło się  coś więcej niż  przyjaźń ,zostaliśmy parą i jak mi się wydawało kochaliśmy się , ale ”moja” urocza  kochana Marzena zaczęła  wymykać się na dyskoteki ( sama) wielokrotnie widziałem ją  z innymi mężczyznami ..postanowiłem  tą  znajomość  zakończyć  !..

Dla Marzeny Wisińskiej taki obrót sprawy był bardzo komplikujący z prostych przyczyn – miała mieszkanko za które nie musiała płacić  miała frajera którego mogła doić   ! Nie pracowała , a tu nagle każą  jej się  wyprowadzić  .. to musiało i odbiło się  rykoszetem w Marcina ! Jak kobieta mściwa może być  większość z nas  albo się już  przekonała albo niebawem się przekona !  Marzena Wisińska  zażądała od Pobiarzyna pieniędzy  stwierdziła ,że dziecko które urodziła jest  jego i ma jej za to płacić ! Pobiarzyn przystał na taki układ pod warunkiem ,że przeprowadzą badania DNA  dziecka !  To jednak troskliwej matce ”dobrze prowadzącej się”  jakoś nie pasowało !  Wpłynęło zawiadomienie na policję  o rzekomym  gwałcie , którego  to miałby się dopuścić  Marcin na Wisińskiej ..wizyta policji w mieszkaniu Marcina , przesłuchania  a nawet zatrzymanie !!  Jednak prawda  wyszła szybko na jaw i okazało się ( mamy  na to dokumenty z policji )  ,że  ”poszkodowana” łgała jak z przysłowiowych nut ! Wisińska odgrażała się  Pobiarzynowi ,że go zniszczy  a jego życie zamieni w piekło !  Pobiła też  Rebekę , doszło do rękoczynów  z wyzwiskami  i  oskarżeniem - ” zabrałaś mi mego  faceta”   a może  zabrała pani  źródło  stałego dochodu  bo tylko do tego jak się  wydaje potrzebny był pani Pobiarzyn !

Nie wiem czemu  wtedy nie została  oskarżona o składanie fałszywych zeznań  ale policja ciągle ma nieodparte pragnienie  ”rozmowy” z  Wisińską ! Dziwnym trafem nie mogą ustalić jej miejsca pobytu ( pomożemy im w tym ! ) Wisińska zniknęła z pola widzenia  ale czy aby na pewno ?  Na posterunek policji w Bury  wpłynęło zawiadomienie od  ”zatroskanego obywatela”  o  rzekomym  handlu narkotykami . Procedura nakazuje sprawdzenie takiego sygnału a, że Bury to mała wiocha  wieści roznoszą się bardzo szybko  a ludzie jeśli nie wiedzą  to sobie sami dopowiedzą ! I dopowiedzieli   nikt nie zwrócił uwagi na to ,że policja po nalocie ( wielokrotnym ) na mieszkanie Pobiarzynów nic nie znalazła,  mało tego  przeprosili ich !  To jednak smród został  a ploty poszły  w NARÓD ! 

Nie jest wykluczone ,że  Wisińska sama też te ploty  roznosiła ! Następne  ”anonimowe zawiadomienie”  podobnej treści wpłynęło do  opieki społecznej  z zaznaczeniem ,że  dzieci są  zagrożone  bo rodzice to narkomani ! Współdziałanie policji z Social Service  raczej do  najlepszych nie należy więc  partacze z opieki  poszli  po całej linii  nie badając skrupulatnie  sprawy !  Łata jaka została przyklejona  przez   ” informatora”  do rodziny Pobiarzyn wisi do dziś ! A winna tragedii jaka spotkała rodzinę  łazi wolno po brytyjskich ulicach , machina socjalnych idiotów  wręcz  rozjechała  Marcina i Rebekę !

Janusz Pobiarzyn ( brat Marcina mieszkaniec Manchester ) :-” To  była dziwna kobieta , znałem ją ale bardzo krótko cała ta bajka o narkotykowych ekscesach mego brata to bujda , to jest spokojny człowiek  będąc  w UK  pracował i to bardzo ciężko nigdy nie miał kłopotów  z prawem i był lubiany przez  znajomych i sąsiadów jest mi przykro ,że tak sie stało a jego rodzina została wręcz zdewastowana przez  pomówienia i kłamstwa”

Reperkusje ohydnych pomówień przeniosły się  też do polski a i  przypuszczamy ,że miały główne podłoże  kłopotów  rodziny Pobiarzyn w Anglii .Aby rozwikłać całą  tą  układankę należy sobie zadać pytanie kim jest Marzena Wisińska i jaka jest jej rola  w niszczeniu  rodziny Marcina i Rebeki . Bo jej rola jak się wydaje   była  kluczowa  a  skutki  opłakane  dla dzieci  które zostały  oddzielone od matki i ojca ! Reperkusje pomówień idą za Pobiarzynami jak przysłowiowy smród po gaciach  ,nikt nie pokusił się  o sprawdzenie czy  kalumnie rzucone na rodzinę  mają  prawdziwy ”rodowód”, walka Marcina  z machiną  biurokracji  przypomina  udowadnianie ,że nie jest się wielbłądem !  My sprawdzimy kim jest  ta Pani  począwszy  od rodziców  ,zamieszkania w Polsce ( Wrocław)  szkół -zaczynając do podstawowej kończąc na średniej  i dowiemy się  jakie to chwalebne czyny  otaczają pana Marzenę Wisińska !

Każdy kto miął z nią kontakt  i może pomóc w zdemaskowaniu  kłamstwa które  niczym rak toczy rodzinę  Pobiarzyn  prosimy o bezzwłoczny kontakt  z naszą redakcją !

ANGLIA DRAMAT POLSKIEJ RODZINY Z MANCHESTER czyli jak został zniszczony Polski Obywatel, uprowadzone POLSKIE dziecko przy cichej aprobacie Polskiego Konsulatu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ismael
23-12-2014 / 18:37
Heck of a job there, it ablesutoly" rel="nofollow">igzrdatqbzc.com">ablesutoly helps me out.
~Valcir
19-12-2014 / 22:01
Nene. Něco vtipnfdho na tom je kdybych si jen tak něco obslktia, nebudu to sem de1vat. Možne1 :) A vtipnfd je ani ne ten způsob, jak k tomu došlo, jako ten text ne1pisu.
~oszukani
28-06-2012 / 21:39
Ta rodzina to oszuści!! są nieudolni wychowawczo a Rebeka jest agresywna. wywieźli Dobrusie do Wlk. Brytanii wiedząc że nie mają tam praw. Dziecka juz nie mają. Są notorycznymi kłamcami i kreują się na ofiary. oszukali ludzi którzy stanęli po ich stronie