Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-09-2013

Otwarty list Holendra do opublikowania Protest przeciw polskim chamskim funkcjonariuszom władzy

List jest przez E-Mail wysłany, nie chciałem wydawać pieniędzy za znaczki, był mi nie tyle wart, wiem w Polsce nic się nie rusza, dalej będą oszukiwać, odpychać, odsuwać, olewać moją sprawę. 

Na początku przyznaje, nie bardzo umiem po polsku pisać, ale komputer mi trochę pomaga pisać, błędy będą, nie jestem urodzonym polakiem, ale może ktoś zrozumie to co napisałem.

Polska Policja, Polska Prokuratura i Polski Sąd beształ mnie jako Holendra, nie honorując mojej Polskiej Narodowości, odróżniał mnie od innych Polaków. Przeklinam dzień kiedy ja prosiłem o przeklęte polskie obywatelstwo.

Po ostatnich lekcjach polskiej policji, polskiej prokuratury i polskiego sądu który mnie za darmo nauczył, że jestem niepotrzebnym balastem, chce najszybciej opuścić miejsca gdzie sąd nie stosuje przepisów prawa i praworządności.

W kraju gdzie prokurator manipuluje dowodami w sprawie, fabrykuje i fałszuje papiery sądowe, czy można jedno dobry słowa powiedzieć? Jaki naród to jest?  
Mogłem coś dobrego zrobić, mogłem nasrać na takiego prokuratora, i to gówno mogło płynąć daleko w głęboki ocean a ja mogłem w takim sposób uratować społeczność. 
Jeszcze lepiej jak taki śmieć zostaje i sam będzie stać przed sądem karnym. Raz miał już sprawa, tylko kara była za mała i jest tak tępy, nie uczony, jest mu mocniejsza lekcja potrzebna.

W Polskie reprezentanci prawa i sprawiedliwości są nieświadomi, ślepi i głusi, nie potrafią przeczytać tekstu ze zrozumieniem. Sąd co dają swoje uszy, swój słuch bez kontroli jest zbrodniczy co sam się melduje jako prokurator. Nie dziwiłem się, że taki prokurator się nie boi żadnej konsekwencji, miał już sprawa o korupcje, dostał śmieszną kara i może dalej oszukiwać, manipulować, kłamać, co mu grozy, on jest Polak, on jest święty prokurator, jaki kolega go oskarży, jaki sąd wyda prawdziwy i prawny wyrok dla prokuratora?

W takim kraju, gdzie prokuratura manipuluje dowodami sądowymi, należy włączyć i jak najszybciej uciekać. Na dobre rzeczy lepie nie czekać. 
To jest do porównanie do czasów kiedy Volksgerichtshof działał, albo do czasów Stalinizmu. 
W zachodniej Europie Homo Sapiens mieszka, w dzisiejszej Polsce mieszkają za dużo Homo Sovieticus.

Tu nie można się dziwić za smród, kłamstwa i oszustwa w policja, prokuraturze i sądzie, brakują tylko ręce do góry i do nieba, reszta ludzi, specjalnie obcokrajowcy, cudzoziemcy będą podeptani - to nie Polacy. 
Nigdy nie byłem akceptowany jako polski mieszkaniec, zawsze byłem obcy, jestem obcy i będę obcy. Tak ilustrował mi polski prokurator Jacek Szydłowski co nadużywa swoje funkcje na oficjalny nadużyje i co miał w Okręgowym Prokuratura w Kielce problemy za oskarżenie o korupcja i do dzisiaj się nie uczył stosować sprawiedliwość i Praworządności.

On na pewno czuje się jak Bóg w swoim Raju. Był oskarżony o korupcje i dalej nie stosuje się prawu, kłamie i oszukuje dalej, świadomy psuje innym ludziom życie. A to nie można skurw... wyzywać? 

Faktem jest, że polska policja, polski prokurator i polski sąd w Końskim zelżył mi jako Holenderowi, to znaczy, nie akceptują mnie jako normalnego Polaka obywatela, oni dali mi dowód że nie mogę się nazywać Polakiem a moja prośba o polskie obywatelsko to wielki błąd. Dlatego też sam odróżniam się teraz jak najbardziej od innych Polaków.

Wcześnie pisałem już o nadużywanie, wielokrotne kłamstwa i oszustwie w polskiej policji prokuratorów i sędziów. Pisałem o manipulacją dowodami, o kłamstwach. Te papiery leżą w aktach, kogo to interesuje? Świństwo, świństwo, świństwo...
Bez skutecznych efektów - tak jest w Polsce !!!!

Jak w naturze, jedna wrona drugie wrona nie wydłubie oko. Ha ha ha, gratulacja, Polsce znają bardzo fraternité. Tylko égalité komplet brakuje, Palace nie chcą to znać. Brązowe nazionalistów,

Myślałem że tylko w rejonu Końskim spotyka się taki ohydne kłamstwo i oszustwa. Dzisiaj po długim czekaniu, rozmowach, wysłaniu dużo listów bez rezultatów z mojego zgłoszenie wiem, że to cała Polsce opanowana jest tą samą chorobą i miernotą. Jest jeszcze gorszej niż w zachodnich żartach o Polsce...

W polskiej wsi wyzywają urzędnicy i kłamią podobnie jak policjanci, prokuratorzy i sędziowie Powiatu Końskiego jako typowe durnoty, gorszy jak mafii. Kłamią, oszukują, kręcą, oszukują Prawo, nie stosują się do Prawo, nie honorują decyzja z Sądu Okręgowego, robią co chce, jak im pasuje. Powiat Koński jest dla mnie nie do zaakceptowania -  NIENORMALNOŚĆ.

Może dla prawdziwe Polaków jest to normalne, jak sędzia kłamie, sam Sąd się nie stosuje do przepisów Prawa, ale dla mnie nie ma gorzej, nie takiego bandyckiego zachowania w europejskim kraju.
Jak w takich instytucjach tak zmyślają, ohydnie kłamią, wstrętnie oszukują, czy można uznać taki kraj za dobry?
Chce wyjaśnić, ja nie zamierzam wycofać moje oskarżenie o nadużycie, kłamstwa i oszustwa polskich policjantów, prokuratorów i sędziów powiatu końskiego

Polska to kraj dziki, niedorozwinięty do bycia krajem PRAWA, krajem Unii Europejskiej, i jak szacuję za sto lat nie dorosną urzędnicy do poziomu Uni. Dla mnie za późno, ja nie będę na to czekać, nie mam tyle czas przed sobą. 
Niech oryginalny Polacy co nie uciekają do zachodniej Europy sami na to czekają.
Bezprawne zatrzymanie

Moje zatrzymanie z dnia 04.10.2012r było bezprawne. Nie mają żadnego artykułu czy paragrafu usprawiedliwi moje zatrzymanie. W sądzie są tylko manipulacje i fałszywy dokumenty z prokuratury. Tak jak Prokuratura i Sąd udowodnili, Świństwa.
Policja widziała, że ja choruje i mam problemy z sercem. Po zatrzymania nie mogłem skonsultować się z lekarzem - jest to czysta próba morderstwa przez Polskie organa władzy. Polska policja próbuje mnie zniszczyć i zabić? Oczywiście oprócz jestem nie akceptowany jako obcokrajowiec.

Po zatrzymania byłem 3 doby bez jedzenia i bez napojów. Tylko w pomieszczenia gdzie jest kibel do srania mogłem z pomocy moje ręki pić wodę. Taka ma być polska kultura, polska cywilizacja, polska gościnność ??? 
Zamknąć człowieka zabrać mu wolności, nie dając mu nic da jedzenia i picia to świństwo, specjalny przepis niszczenie obcokrajowca, próba morderstwo z strony polskiej policji.

Adwokat z urzędu co doli mi to następne świństwo. Taki przymusowy adwokat, co pracuje za państwowe pieniądze nie bardzo interesuje z sprawą. Taki adwokat nie czyta akt, nie stwierdzi czy zarzuty są napisane zgodnie z prawem i Konwencją Praw Człowieka.
Przeklęty dzień kiedy pojechałem do Polsce, klęska, za dużo Homo Sovieticus, korupcja, złodzieje, kradzieże, kłamstwa, pijaństwo.
Kiedyś było w Kielcach "ZABIJ Żydów" teraz wygonić obcokrajowców. 
Adam de Vegt

Luta 105A
26-220 Stąporków

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~kot
28-11-2013 / 19:14
pare minut temu holender zabarykadował sie w swoim domu i wezwał policje ze chce popełnic samobójstwo ,zabrali go czubków .bedzie udawał wariata zeby uniknac kary wiezienia za to co zrobił :)
~KOT
28-11-2013 / 13:41
Skatowali człowieka i spalili dwa domy joomla 2.5 vip макияж в Москве шаблоны Joomla Utworzono: wtorek, 16, październik 2012 12:51 Opublikowano Administrator Policjanci i AT zatrzymali podejrzanych. Przeszukali samochody.Policjanci i AT zatrzymali podejrzanych. Przeszukali samochody.Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, Komisariatu Policji w Stąporkowie i AT (antyterroryści) KWP z Kielc zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Stąporków. Sąd Rejonowy aresztował zatrzymanych na trzy miesiące. Ekspansja Mężczyźni: 29 -letni Polak i 63 -latek posiadający podwójne obywatelstwo - polskie i jednego z krajów Europy Zachodniej, mieszkali w jednej ze wsi w gminie Stąporków. Niemal od momentu, gdy sprowadzili się w tę okolicę skłócali się ze wszystkimi sąsiadami. Pobili, spalili Mężczyźni grozili ludziom, straszyli ich. Podejrzani są o brutalne pobicie jednego z sąsiadów. Okładali mężczyznę rękami, bili kijem bejsbolowym. Ledwie uszedł z życiem. Jakby tego było mało, 29 i 63 -latkowie podejrzani są o niszczenie mienia ludziom. W lipcu 2011 roku spalili dom mieszkalny. Ten sam wyczyn powtórzyli w październiku 2011 roku. Również dom poszedł z dymem. Z każdym dnie nasilały się konflikty z otoczeniem. Zatrzymanie Do zrealizowania tego zadania - zatrzymania mężczyzn - wytypowani zostali policjanci z Komisariatu Policji w Stąporkowie i Komendy Powiatowej Policji w Końskich wzmocnieni grupą AT (antyterrorystyczną) Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Grupa AT była niezbędna, bowiem zachodziła obawa, że mężczyźni posiadają broń palną. I mogą jej użyć. O godzinie 7.15 w pobliżu miejscowości gdzie mężczyźni mieszkali, funkcjonariusze zobaczyli dwa samochody osobowe: fiata i poloneza, który na drzwiach miał namalowaną gwiazdę szeryfa. Zaś obok aut poszukiwanych mężczyzn. Funkcjonariusze podeszli do nich. Widok policjantów kompletnie ich zaskoczył. Nie spodziewali się takiego obrotu sprawy - informuje młodszy inspektor Robert Adamczyk, zastępca komendanta powiatowego policji w Końskich. Przeszukanie W fiacie i polonezie policjanci znaleźli miedzy innymi: nietypową bo stalową ciupagę na długim stylisku, której uderzenie od razu powalało człowieka, a przy celnym trafieniu ofiara mogła stracić życie. Ponadto siekierki, kije bejsbolowe, noże, trzonki do siekier, pałki zrobione z grubego kabla elektrycznego, gaz obezwładniający, wiatrówkę na nietypowe pociski, kamery video, aparaty fotograficzne, telefony, itp. Także kilkanaście segregatorów wypełnionych przeróżnymi dokumentami, kwitami, papierami mniej lub bardziej ważnych; urzędowych, prywatnych, itd., itd. Aresztowanie Obu mężczyzn przetransportowano do aresztu KPP Końskie. Zostali przesłuchani, a następnie doprowadzeni do sądu, gdzie przedstawiono im zarzuty, choćby spalenia dwóch domów, brutalnego pobicia mężczyzny. Po takim dictum, Sąd Rejonowy w Końskich aresztował, każdego z podejrzanych, na trzy miesiące. Zostali odwiezieni do Aresztu Śledczego do Kielc. Do tego problemu wrócimy. MARIAN KLUSEK Udostepnij TO WŁASNIE ZROBIL << HOLENDER>>
~kot
27-11-2013 / 10:51
tak sie składa ze znam tego ,,Holendra", te 8 miesiecy spedzone za kratami to mało w porównaniu z tym co robił wraz ze swoimi <> jak ich czesto określa,- spalił dom w Lutej po sąsiedzku u swojego,, znajomego 'wraz z ,,dłużnikiem",skatował ,,ze znajomym" pijanego człowieka mieszkańca tej wsi bo ten zwrócił mu uwage ze nie jeżdzi sie w terenie zabudowanym na długich światłach i wiele innych rzecz. Akt oskarżenia liczy 18 stron. Zona ,,znajomego" jak oni zostali aresztowani wywozila po nocach dostawczym samochodem drewno,a pare dni przed jego wyjsciem z aresztu chciała wywieść sprzet agd ale udaremniła jej to policja. ,,Holender " w samochodzie naprzyczepiał wideorejestratorów i kamere na statywie i wszystkich nagrywa, nawet pijanego gościa co leje pod płotem i poleciał z tym na policje.A sąsiad tego ,,znajomego" nie ma życia z nimi, odgrodził sie blacha od nich a te i tak wchodza na drabine i go nagrywaja i dzwonia na policje.wczoraj oskarżyły go ze zatruł im już drugiego kota i zgłosily sprawe na policje ta przyjechała i zrobila rewizje celem znalezienia trucizny. Nie życze nikomu takich sąsiadów jak ,,Holender" i jego ,,znajomi" to co ,, Holender " wypisuje to jest jedno wielkie kłamstwo. NIE WIERZCIE CO ON PISZE WSZYSTKO TO KŁAMSTWA!!!!!!!!!!!!! Znam ich dobrze.
~Holender
17-11-2013 / 18:26
Holender protestuje na ulicach Kielc przeciwko polskiemu bezprawiu. Holender, który chciał w Polsce robić biznes a skończył za kratami. Były przedsiębiorca nosi zawieszony na sobie transparent, którym oskarża wymiar sprawiedliwości. Kielczanie chętnie z nim rozmawiają a nawet robią sobie wspólne fotografie. Ma wielki żal do wymiaru sprawiedliwości, dlatego zdecydował się na taką a nie inna formę protestu."Ja już jestem bankrutem tylko to mi pozostało" - opowiada. Jak twierdzi w wyniku pomówienia dłużnika spędził w areszcie 8 miesięcy. Zapytany o powód pobytu za kratami ze śmiechem opowiada "Zabiłem siedem osób, handluje z ostrą bronie, handluje ee dzieciami. Sprzedam dzieci w Holand na giełdę." - zaczyna wyliczać niepoprawną polszczyzną protestujący mężczyzna z Końskich. DSC 0264 "Możesz się odwołać gdzie chcesz tu wszystko leci do kosza. W Polszcze jest gorzej jak w Rosja." - kończy swoją opowieść.
~Przemek
22-09-2013 / 10:35
A czemu stalinowska, raczej sanacyjna szanowny niby obiektywny?.
~asa
18-09-2013 / 08:11
ty czlowieku musisz sie leczyc,to co ty wypisujesz to same bzdury. lepiej poopisuj co z twoimi znajomymi ,,wiesz o kogo chodzi,, narobiłeś,ile nerwow ludzie stracili, po sądach sie muszą łazic, bo ty latałes z kamerą i aparatem i nagrywaleś jak wypity gość leje pod płotem.zastanów sie co ty w ogóle wypisujesz,oskarżasz wszystkich tylko nie siebie.powinni cie wsadzić na dożywocie ciężkich robót.LUDZIE NIE WIERZCIE CO ON WYPISUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~obiektywnie
14-09-2013 / 03:49
Chamstwo, zarozumiałość i niesamowite prostactwo to cechy sądownictwa i oczywiście organów ścigania. Wzajemna kochliwa adoracja Stalinowska z motywami faszyzmu w postępowaniu.Taka jest Polska w 2013 roku.Kraj niedemokratyczny i bez praw Człowieka.
~addy
12-09-2013 / 17:20
Dziękuje za publikowanie wczniesza list Dzisiaj jest bardzo proszę tez do publikowanie. Nie wiem kiedy polski reprezentanty zakończą mi i zabiją mi. Raz spróbowali mi zamordować, wiem następny raz nie przeżyje, zaczynali już mi grożyć. Niszczenie idzie każdy dzień dalej. dzisiaj pisałem list do prokuratura kielce nie mam a nie jedna dobry czy normalny słowa. Jak to jest możliwe polski sąd, polski prokuratura i polski policja przekraczają swoje uprawnienia, jak można mi dyskryminować za moje urodzony narodowości, jak prokurator sąd i policja tak kłamią. Świństwo praktykują dalej. Jestem ukarany za moje urodzony narodowości, dla polski system, i polski sprawiedliwości co mi oferowali nie akceptuje. Pozdrawiam 12.09.2013 przez polskie sprawiedliwości wkurwiony Fries Adam de Vegt Luta 105A 26-220 Stąporków polski Prokuratura okregowy kielce mickiewicza Dotyczy za moje urodzony narodowości dostałem już kara. Polskie złodzieje oszukiwali mi dużo razy, polski reprezentanty państwo polsce atakował i niszczyli mi moje zdrowie, podejrzewam polski reprezentanty państwo polsce spróbował mi zabić. Za to jestem pewny, nie było to ostatnie raz atak, i następny raz nie przejrzeje taki atak, jestem pewny polski reprezentanty państwo polsce będą mi zabić. Trudno, skarze dalej, chujowy polski system co mi tylko chce niszczyć. Bandyte trafie się na cały świat, w polsce spotkałem prawdziwy polski Homo Sovieticus, za dużo hitlerowski praktykują, za dużo świństwo to jest. Nie mozliwe w dzisiejszym europie gdzie polsce tyle pomoc z unii dostaje, śmierdzący nazionalistów można komuś za urodzony narodowości zachodnie karać. Skurwysyny polski Policja, polski prokuratura polskie sad, Kłamią i oszukują. kurwa mać, czy polskie prokuratura czy polskie sąd, nie mam żadne dobry słowa za taki nazionalistów, spierdalaj ? Za ładny słowa. polski prokurator i polskie sąd tez, kto w dzisiejszym czas tak dyskryminuje to są skurwysyny, tez jak noszą toga co jest związany z Prawa, i chowają się za talar państwowy. spróbowałem w polski prokuratura i polski ministeria sprawiedliwość zgłoszic i wyjaśnić rożny chujowe polskie oszustwa z stron prokuratura i sąd. Nie sensu, Jestem bardo wkurwiony bo z polskie stron jest tylko utrudnienia i zduszenie skargi. Tylko teoria. skarg na taki działanie jest bez sensu, na wszystko mają szmatka do ukrycie. Skarga za polskie sprawiedliwość to jest tylko zrobić więcej kosztów dla tę co zgłasza, to polskie instytucja może być pewny, będą rezygnować z skargami. Zastrzegam dla polski prokuratura i polski sad, każdym już night mi nie pisać więcej o polskie sprawiedliwość. To mam tam gdzie słońca nie świeci. Może te co mają syndrom porcelanowy, albo ty co im brakuje koło, może im podobają polski sprawiedliwości. Ja spotkałem to, ja nie chce polski dyskryminacja, polski nazi. ja nienawidzę jak ktoś noszy taki brązowy bagno w swojemu gruszka, możecie lubić nazi paroli, to powiedz swoją oryginalne polskie rodakom dyskryminujący gówno, tylko już nie więcej dla mnie. Polski stron prawo wyzywa moje urodzony narodowości negatywny dla mnie, moje urodzony narodowość jest argument do ukaranie, w aktualnym sprawa powiną tez pamiętać, nie jestem urodzony polak, powiną pamiętać > urodziłem się w Niderlandów, chodziłem w Deutschland do szkoły, miałem Deutsche lekcji, nich nazi w się w polskim prokuratura i polskim sad dobrzy czuje ja nienawidzę świński, śmierdzący nazionalystów a jak taki smród nosi toga polski prawa to nie wiem jaki naród to jest co oni reprezentują. Mężczyzna czy Kobiety, to są SKURWYSYNY Jak ja muszę przytrzytac słowa z polskie reprezentanty „polskie sprawiedliwość” to mam problemy z żołądka i jelity, rzygać i srać mi chce zapomnieć o termin 17.09. nie jestem marionetka, co bez przerwy za nic będzie jechać jak ktoś tylko ciągnie linka, a ja muszę za to koszty podnosić jak polski prokurator i polski sad mi uczyli między polak i mnie jest dużo różnica, PODZIĘKUJE BÓG ZA TO Bez pozdrowienia bez szanowanie bez honorowanie