Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA DLACZEGO PRAWA OJCA I MATKI SĄ RÓŻNE W POLSKICH SĄDACH?

Marcin Frymus wraz z synem u siebie w Belgii, poza zasięgiem polskich „organów”.

W sobotę w polskich mediach, rozpętała się nagonka na Marcina Frymusa, ojca, chcącego porządnie wychować swojego syna z dala od polskiego wymiaru „sprawiedliwości”. W mediach podano, że ojciec porwał i uprowadził własnego syna - czy to nie jakaś obsesja? Ojciec i matka mają równe prawa, a niejednokrotnie ojcowie są bardziej odpowiedzialni i lepiej sprawdzają się jako rodzice niż matki.

W mediach za Marcinem opublikowano de facto list gończy. Podano jego rysopis i numery rejestracyjne sa1mochodów, którymi miał się poruszać. Innym słowy potraktowano go jak bandytę. Wszystko to na podstawie skargi jego żony, której zachciało się lekkiego życia z alimentów. „Władze” nie zadały sobie trudu aby sprawdzić stan faktyczny - czy ta kobieta nie jest np. chora psychicznie, dlaczego doprowadziła do rozłamu w rodzinie itp.

Na szczęście Marcinowi udało się przejechać przez granicę i zabrać dziecko z powrotem do domu. Rozsądna policja belgijska nie dopatrzyła się w tym przestępstwa, gdyż przestępstwa nie było. Mały Alex został zbadany przez lekarza, czuje się dobrze i nic mu nie grozi. Ojciec ma pełne prawa rodzicielskie i nie musiał pytać nikogo o zgodę na zajęcie się synem. Alex urodził się w Belgii i tak jak Marcin, ma tamtejsze obywatelstwo.

Pomimo tego wrocławska prokuratura zamierza Marcinowi postawić zarzuty zabrania własnego dziecka bez zgody matki i narażania go na niebezpieczeństwo. Został wezwany na przesłuchanie oraz zagrożono mu wystawieniem europejskiego nakazu aresztowania.
W zdegenerowanych umysłach lokalnych dewiantów z „wymiaru” lęgną się coraz to nowe pomysły jak wykańczać ludzi i nawet się z tym nie kryją. Przedstawiają to publicznie w mediach.

Nie można potępiać ojca, który uważa, że zapewni dziecku lepsze warunki i wychowanie. Za to żona, która lekkomyślnie zostawia męża i uniemożliwia synowi wychowanie w pełnej rodzinie, zasługuje na to aby pozbawić ją władzy rodzicielskiej.

Jeśli w przypadku procesu w Belgii Marcin zwróci się do Afer Prawa, chętnie złożymy zeznania na temat łamania prawa przez polskich urzędników, ustawiania spraw i świadomego rozbijania rodzin. Marcin powinien złożyć pozew w belgijskim sądzie przeciwko państwu polskiemu o zniesławienie.

Afery Prawa

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.