Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA SĄDOWE ZNISZCZYĆ ŻYCIE OJCA

Niewolnik XXI wieku z woli sędziów łódzkich - nieetycznych?, nieżyciowych? niedokształconych? - raczej wszystko i wiele więcej... z listów od czytelników.

Obecnie mam 62 lata i dzieci w wieku 31 i 38 lat pracujące. Problem z którym się zmagam tworzy jedną wspólną całość co widać po latach.

Jest rok 1995 otrzymuję pozew o alimenty, jestem zaskoczony dbam o rodzinę płacę część świadczeń, biedy nie ma, żyjemy na wyższym poziomie. syg.akt XIV RC 365/95. Córka rozpoczyna studia płatne, ja płacę, brak jej 7 miesięcy do 18 lat. Prowadzę 1osobową firmę.

Rozmawiam z córką ona też jest zaskoczona to jest pomysł matki. Wyrok 215 zł alimentów. Płacę 250 daję na utrzymanie domu myślę matka Alina zbliża się do klimakterium i to jej minie. W tym czasie nie pomyślałem że 2 lata wcześniej upoważniłem ją na swoje konto 10tys $ w tym czasie wartość m3 i otworzyłem konto osobiste dla niej. Pracuję po 14- 16 godz. dla dobra rodziny.

Niestety pomyliłem się nie przeszło Alinie, następny proces o alimenty 600 zł. Prowadzi starsza sędzina i 2-krotnie upomina mnie abym zatrudnił adwokata bo zostanę wrobiony, ale ja znam orzeczenia SN wierzę w prawo ale dalszy proces prowadzi już młoda sędzina.
Wyrok 600 zł alimentów a ja przeżyłem poniżenie ze strony adwokata i sędziny.syg.akt XIVRC 975/98.
Jest to dotkliwy cios dla mnie ale szybko przeliczam wydatki na córkę i postanawiam płacić. Ja wydawałem znacznie więcej i jak Alina chce finansować córkę to niech to robi. I tu się pomyliłem córka nie otrzymała nic tak jak zawsze. Apeluję biorę adwokata powrót do pierwszej instancji zmniejszenie na 150 zł.syg.akt XII Ca 111/00 i IX RC 79/02. Sędziego Zatońskiego nie obchodzi to że ja ponoszę całość kosztów utrzymania córki że matka ją odrzuciła i inne są postanowienia SN.

Rozwód Syg. akt XII C 2889/99
Znikające dokumenty i pieniądze powodują to że wnoszę o rozwód. Chcę uzyskać samodzielny pokój a moje zapytanie o pieniądze z konta sprowadza się do tego że Alina odpowiada idź do psychiatry. Pewno miała rację. Wszystkie argumenty przemawiają za mną także zeznania świadków, córki.
Wyrok w grudniu 2001 rozwód z winy obu stron i alimenty 180 zł.
Jednocześnie Sąd potwierdza moje nakłady na córkę oraz to że w 100 % pokrywam te wydatki. Nie uznaje że Alina pobrała pieniądze z konta, miałem potwierdzenie z banku. Sędzia Lebioda łamie prawo o bankach i kodeks cywilny ? Apelacja nic nie wnosi.

Na moją uwagę że firma nie przynosi dochodu i za kilka miesięcy muszę przejść na świadczenie ,sędzia z uśmiechem na ustach stwierdza, w takiej sytuacji wniosę do sądu nieprocesowego i sąd zdejmie mnie alimenty w terminie 2 tygodni, uwierzyłem /idiota/.

Jest mnie coraz trudniej finansowo i córka wnosi o alimenty od matki, chce 100-150 zł.
Niestety sędzia Zatoński znalazł sposób na zawieszenie procesu na prawie 3 lata i wznowił proces w 2003 r kiedy córka już pracuje. W tej sytuacji córka rezygnuję ma już własne dochody. syg IX RC 645/01

Przechodzę na świadczenie w grudniu 2002 w wysokości 715 zł netto.

Przeprowadzam 4 procesy o zdjęcie alimentów w tym 2 w apelacyjnym niestety wszystkie z wynikiem negatywnym. Nie mam prawa do odwołania.

Złote myśli z uzasadnień wyroków:
1/ mam ukryte dochody
2/ źle rozporządziłem majątkiem
3/ nie minęło jeszcze 5 lat /jest 6/
4/ nie ma rażących zmian
5/ nie jest ważna moja choroba serca i zawał
6/ świadkowie zamieszkiwania syna razem z nami nie liczą się.
7/ mam już 3 grupę niepełnosprawności nie istotne
8/ Alina ma wyższa emeryturę nie istotne
9/ Alina jest współwłaścicielką sklepu nie istotne
10/ posiadam miejsce parkingowe w stowarzyszeniu chcę przekazać Alinie ona milczy i to jest argument dla sądu nie mogę się pozbyć bo Alina oskarży mnie o wielokrotność tego stanowiska.
11/ filmuję sytuację w domu że syn mieszka razem z nami /Alina zaprzecza/ sąd odrzuca ten dowód jako nieistotny, mam ponad 100 filmów. Potem zmienia że przebywa ? /całe życie/
12/ udowadniam matematycznie dużo niższą od alimentów płatność za przyznaną mnie powierzchnię ale jest to bicie głową w mór, ekonomia w sądzie to pojecie nieznane.
13/ pomogłem innej kobiecie poczęstowała obiadem jest to dochód nieustalony
14/ każdy Sąd na wniosek Aliny /matki/ podnosi niskie zarobki syna jest odwrotnie ale nikt tego nie chce sprawdzić
15/ proszę o sprecyzowanie czemu mają służyć alimenty, mór milczenia
16/ proszę o możliwość przeniesienia procesu do innego miasta ,odmowa
17/ piszą że mogę się ożenić?
18/ Sąd Rejonowy nie uznaje zaświadczenia o chorobie nerek Aliny /jest to moje badanie /a okręgowy uznaje.
19/ wszystkie te poczynania świadczą że ten urząd /Sąd Okręgowy/ nie czyta dokumentów a odczytanie wyroku jest improwizacją. Takie mam doznania na pewno apelacja nie powinna odbywać się w tym samym mieście.
20/ najgorsze jest to że po wyroku nie ma możliwości odwołania i lokalne układy mają się dobrze.Syg akt o zdjęcie alimentów
Sąd Rejonowy IX RC 526/04 sędzina Budner Sąd Okręgowy XII CA 30/06
Sąd Rejonowy IX RC 513/06 sędzina Budner Sąd Okręgowy XII Ca 304/07 Sędzina Ch.

Jest 2003 r otrzymuję zawiadomienie o zwolnieniu Aliny z kosztów sądowych nie wiem o co chodzi. Oczywiście Alina wnosi o podział majątku. Córka nie wytrzymuje tego piekła bierze kredyt i kupuje mieszkanie jest 2004r
Pod naciskiem adwokata Aliny który działa w stylu amerykańskim /po trupach do celu/ i licząc na rozsądek Sądu przestaje płacić alimenty a zaczynam płacić faktyczne koszty i ląduję w objęciach komornika.

O co tu chodzi

Alina chce za pomocą Sadu usunąć mnie z mieszkania spółdzielczego bo nie płacę czynszu. Nie płacę ponieważ po potraceniu przez komornika pozostaje mi 530 zł na to lekarstwa i żywność.

Istnieje jeszcze problem z małym lokalem który wybudowałem w 1991r i który służył mnie za magazyn. Po przejściu na świadczenie chcę przekazać go Alinie jest na emeryturze niech prowadzi działalność lub ponosi połowę kosztów utrzymania. W innym przypadku wejdzie komornik i zlicytuję i będzie wstyd przed ludźmi brak odpowiedzi. W tej sytuacji robię darowiznę na córkę a matka odbiera jej połowę i jest współwłaścicielką. Syn otrzymał mieszkanie w którym nigdy nie mieszkał, zarządza nim Alina. Sytuacja w procesie majątkowym się powtarza na wniosek adwokata Aliny Sąd odrzuca 200 filmów na płytach CD potwierdzających zamieszkanie syna syg.akt NS 228/03
Na trzecim posiedzeniu Sądu otrzymałem adwokata z urzędu ale już z mojego życia zrobiono bagno.

Przyszłość

Sześć lat po rozwodzie razy czynsz da to poważną sumę, plus sumę jaką miałem na koncie 8 tys. z czego 5 przekazałem córce na remont mieszkania plus inne życzenia da to możliwość przejęcia mieszkania. Alina natychmiast wprowadzi mnie komornika i być może będę pobierał 40% swoich dochodów do końca życia. Alina nie chce zamiany na dwie kawalerki chce całego mieszkania i alimentów. Sąd nie zdejmie mnie alimentów bo Alina podniesie wysokość wydatków na mieszkanie. Jest już powołany przedstawiciel miasta aby mnie przydzielić mieszkanie socjalne co graniczy z cudem. A może dowiem się kto za tym stoi. Rozmawiałem tel. z Rzecznikiem Praw Obywatelskich /alimenty to sprawa lokalna/ Złożyłem po raz 5 o zdjęcie alimentów i będzie ciekawie jak po raz 3 sędzina M. będzie zajmowała się moją sprawą. W ten sposób można każdego pozbawić dorobku życia i ubezwłasnowolnić. Na pewno nie jestem jedynym którego w ten sposób wrobiono. Wszyscy się dziwią że jeszcze żyję. Mój adwokat twierdzi że jeszcze Sąd zasadzi mnie płatność za mieszkanie alimenty to inna bajka /sprytnie/ Mogę być po raz trzeci ukarany za to że byłem dobrym ojcem. Przyznaje eskalacja żądań została rozegrana jak najlepsza partia szachów godna mistrza. Tego nie wymyśliłby nawet szatan, ale w Łodzi mamy zdolnych prawników.
Czy Sąd obchodzi życie człowieka sytuacja materialna godne życie, to pojęcia tym urzędnikom nie są znane...

Sprawdza się powiedzenie Aliny w Sądzie cię załatwię.
Jest drugie stwierdzenie dyplomatyczne mojego adwokata - sąd się pomylił i nigdy się do tego nie przyzna.

W tym roku zostałem członkiem Stowarzyszenia Poszkodowanych przez Sądy i przy obecności członków nareszcie mam swobodę wypowiedzi. Nagrywanie posiedzeń jest potrzebne jak powietrze ale mnie tego zabroniono.

Obecnie otrzymałem emeryturę porównywalną z emeryturą Aliny już widzę radość sędziny.
Mam płacić i milczeć lub umrzeć albo na śmietnik./alimenty + czynsz bo utrzymanie dziecka to już a historia no i wynocha z mieszkania. Czy to jest sprawiedliwość?
Cdn.

Jwan
tulniki@wp.pl

Mam duże doświadczenie w tej instytucji chętnie doradzę innym prześladowanym i nawiążę z nimi kontakt.

Do wiadomości redakcji.

Dobrze że istniejecie bo tylko u was można ujawniać przestępstwa sądów. Wiem że wykasowano wam tysiące wpisów także mój. Proszę o powtórne zamieszczenie na waszych stronach. W naszym stowarzyszeniu Lex w Łodzi jest wiele podobnych zdarzeń. Problem w tym że większość to ludzie starzy i schorowani i nie radzą sobie z internetem. Pomagamy im w przelaniu swoich krzywd forum AF . Będziemy prosić redakcje o zamieszczanie tych skandalicznych orzeczeń sądowych u was. Będziemy wspólnymi siłami walczyć o zmianę tego urzędu pod nazwą Sąd. Oczywiście w miarę możliwości myślimy o finansach.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby podzielić te wpisy na województwa.
Można też wprowadzić czarne punkty dla sędziów wpisywane przez czytelników.

Wiceprezes stowarzyszenia Lex w Łodzi

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~iga
09-07-2015 / 15:26
Lebioda to nie Sędzia to KAT ,zniszczył wiele żyć.Mam nadzieję,,ze odpowie za swoje czyny dopadnie go kiedys Sprawiedliwość Boska - od niej nie ma ucieczki.W moim przypadku zniszczył 3 życia.