Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
20 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA SZUL HENRYK

Na przejściu dla pieszych pierwszeństwo ma samochód!!! -  

- takie rewelacje prawa w ruchu drogowym "ustanowili" sędziowie z Sanoka Jacek Sieniawski  i  Krzysztof Dziewulski - mam nadzieję że nie mają prawa jazdy? 
A żeby było ciekawiej, to potwierdzili tę głupotę znani nam już z matactw sędziowie w Krośnie. Ile za to zapłacił im winny wypadku? - na pewno nie dowiemy się, ale sędziowie nawet postarali się żeby te koszty przerzucić na poszkodowanego - przejechanego na przejściu 67-letniego emeryta - Henryka Szula. 
Tak więc  drżyjcie emeryci i renciści - nie macie żadnych praw - a jak jeszcze niepotrzebnie żyjecie, to dla skrócenia Twej męki zostanie zabrany Ci ostatni grosz przez prywatę sędziów i korupcję organów (nie)sprawiedliwości.  

Ostatnio przysłano do redakcji szereg naprawdę śmiesznych akt spraw, z których jasno wynika, że z mózgami urzędników prawa coś do kitu (wirusowe zapalenie, czy uwstecznienie genetyczne?), czy może tak wierzą w swą bosskość i bezkarność, że sprzedają się dosłownie na pęczki?

Aktualnie rozbawiła mnie kolejna impotencja umysłowa moich ulubionych sędziów (sanockich i krośnieńskich)  w prostej sprawie poszkodowanego  67-letniego emeryta Henryka Szula. 
Pan Szul zawalił jedno - zamiast na przejściu dla pieszych prowadzać rower, to jechał nim - wszyscy rowerzyści tak po prostu robią. Tym sposobem wg. sędziów nie korzysta już z przywilejów np. pieszego z wózkiem, tylko obowiązuje go prawo zmotoryzowanych - czyli brak pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. Może by i tak było, gdyby nasi urzędnicy postarali się o specjalne drogi rowerowe, ale tego tutaj nie uświadczysz. 
Nie wiem w jakim stanie pomroczności byli sędziowie, ale Pan Szul na pewno był trzeĽwy. Tak czy inaczej zmotoryzowanego kierowcę, o czym informuje niedouczonych sędziów, obowiązuje prawo drogowe: Art. 26. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. 
I pozostaje fakt - czy ktoś idzie, czy jedzie np. wózkiem inwalidzkim - na oznakowanym przejściu nikt po nim nie powinien przejechać - a tak się akurat stało. W dodatku okazało się, że zgodnie z wyrokiem sędziów to emeryt Henryk jest winny, ponieważ nie dał się skutecznie przejechać i przeżył najazd na swoją osobę i swoje życie. 
Logiczne, że Pana Henryka po "bliższym kontakcie z samochodem" zawieĽli do szpitala, tak więc nie miał wpływu na przedstawienie faktów, a nie poszkodowany kierowca w kolizji z rowerem i emerytem musiał głupio (i w tajemnicy?) tłumaczyć się, dlaczego stuknął obywatela na przejściu. Z tego co dalej przedstawię - miał niezłe przebicie - jego racje były widać tak przekonujące (ile?), że policjant zaocznie wystawił emerytowi mandat 50zł - z czym można się zgodzić, ale nie zwalnia to bynajmniej z winy kierowcy, który popełnił bez porównania większe wykroczenie. Jednak idąc na łatwiznę reszta machiny (nie)sprawiedliwości uznała winę emeryta - pomimo chroniącego go i jasno sprecyzowanego prawa drogowego - co jest ewidentnym dowodem stronniczości, lub niekompetencji sędziów. Mamy tu kolejny dowód, że prawo pisane, a reprezentowane przez chore organy to dwie różne strony medalu.

Poszkodowany w wypadku Pan Henryk, nigdy nie karany i nie wiedzący o tych oczywistych faktach (90% społeczeństwa wie że organy władzy są skorumpowane)  wniósł do sądu wniosek u ukaranie sprawcy wypadku. I tu się przejechał kolejny raz. Sąd Rejowy w Sanoku kryjący się pod niedouczonym urzędnikiem prawa Jackiem Sieniawskim i kolejno Krzysztofem Dziewulskim (synalkiem prezesa SO w Krośnie - Zbigniewa Dziwulskiego - cóż, jaki tatuś taki synek?) wydaje co najmniej stronniczy wyrok, dając dowód, że w polskich sądach wszystko jest możliwe  - uniewinnia kierowcę który kasuje na przejściu człowieka!!!

Bez wątpienia najbardziej podobają mi się takie nielogiczne stwierdzenia sędziego Dziewulskiego cyt.:  W tym czasie ulicą Kościuszki jechał samochodem w kierunku Dąbrówki obwiniony Janusz B... Jechał wolno z prędkością ok. 40km/h. Przechodzący przez przejście piesi zasłaniali mu jadącego rowerem  pokrzywdzonego. Z uwagi, że opuścili oni zajmowany przez niego pas ruchu, wjechał na przejście... - i tu mamy wyraĽnie przyznanie się do winy kierowcy - nie może on wjechać na przejście, gdy są na nim piesi, choćby na części przeciwnego pasa ruchu - nawet sam za takie pospieszenie się zapłaciłem mandat - do póki piesi nie opuszcza przejścia nie wolno wjeżdżać na nie kierowcy - tak mi tłumaczył policjant. Ciekawe, czy na podstawie tego stronniczego wyroku zostanie mi teraz zwrócona zapłata? :-)
Tak więc w sprawie mamy ewidentnie przyznanie się kierowcy do wymuszenia pierwszeństwa i niezgodnego z prawem zachowania się. Z dalszych wyjaśnień sądowych, wynika jasno że kierowca nie zachował należytej ostrożności (za duża prędkość) i po prostu  nie był w stanie wyhamować przed przejściem, na którym wg. niego pojawił się niespodziewanie ktoś - a ma obowiązek zachować ostrożność i być przygotowany (przewidujący) na taka okoliczność -  te fakty jednoznacznie oznaczają, że to on popełnił przestępstwo.
Dalej mamy kolejne paranoje: Obwiniony... nie przyznał się do winy i wyjaśnił że na przejściu dla pieszych nie było nikogo... hmm, a może tak badania okulistyczne dla prowadzącego pojazdem i przy okazji tomograficzne dla sędziego? Kolejne nielogiczne dywagacje ( w uzasadnieniu poniżej - dowód schizofrenii sędziego?) pozwalające wnioskować, że swój dyplom sędzia Krzysztof Dziewulski to chyba zakupił po znajomościach i "plecach" tatusia -  prezesa SO w Krośnie - Zbigniewa Dziwulskiego

szul-wyrok.rej.pozw.s1.gif (10713 bytes) szul-wyrok.rej.uzas.s2.gif (27751 bytes) szul-wyrok.rej.uzas.s3.gif (31120 bytes)  

Bez wątpienia jest to dowód rodzinnych (a często żydowskich) powinowactw tłumaczących dlaczego sądy odwoławcze podtrzymuje nawet idiotyczne wyroki sądów rejonowych. 
Przekonał się o tych wzajemnych stosunkach sędziów, redaktor "AFERY PRAWA" -  żadne sprawy z pomówienia sędziów krośnieńskich nie zostały proceduralnie zakończone przez ponad 5 lat zabawy w sprawiedliwość. Sędziowie wyraĽnie manipulują będąc raz są stroną w sprawie (pomówienie), równocześnie sami na siebie rozpatrując skargi i zażalenia redaktora Z. Raczkowskiego - czysty teatr. Zresztą takich rodzinnych sędziowsko-prokuratorskich powinowactw z uwagi na dziedziczenie tych funkcji urzędniczych po sądach całej Polski mamy naprawdę sporo, zwłaszcza że cały czas utrudnia się dostęp do tych profesji wszystkim z poza sitwy.

Pan Henryk oczywiście pisze odwołanie od takiego stronniczego wyroku. Nie wie, że naiwne jest liczenie, że tatuś w Sądzie Okręgowym w Krośnie dopuści do zmiany nieetycznego wyrok synalka z Sądu Rejonowego w Sanoku. Logiczne, że od prezesa zależni są sędziowie tego sądu. ( inaczej po premii :-) 
Ale tak, dla tym jeszcze wierzących w sprawiedliwość wyjaśnię, że tajną zasadą kliki sędziowskiej jest  nie zmienianie żadnych decyzji innych sądów w myśl zasady  - sędzia zawsze jest nieomylny - nawet ten skorumpowany. Takie zachowanie w tej sitwie jest logiczne - należy chronić wzajemne przekręty, żeby "twoje" też były chronione przez kolesiów z branży. Dlatego nawet zmiany sądów, czy wyłączanie sędziów nic tak naprawdę nie daje w zobowiązanej wzajemna solidarnością tej sitwie.
Potwierdzeniem jest abstrakcyjny wyrok w tej sprawie -  sąd uniewinnia sprawcę, a poszkodowanego Pana Henryka obciąża kosztami uszkodzenia samochodu który w niego wjechał - tj. kwotą 1037zł.

Na apelację poszkodowanego odpowiadają opisani kilkakrotnie już i znani czytelnikom "afer" z matactw sędziowie: P. Bartnik, H. Zygmunt i S. Starzychowicz. W uzasadnieniu czytamy taki kit: ...miała miejsce kolizja drogowa zawiniona przez poszkodowanego. Mianowicie jadąc rowerem pozwany zjechał nagle z chodnika na przejście dla pieszych, którym przechodzili ludzie z przeciwnej strony. (czyli miał prawo wjechać na przejście i bynajmniej nie było to wtargnięcie) ... jadący natomiast ulicą powód, mający swój pas jezdni wolny, wjechał na przejście dla pieszych, gdzie zderzył się z rowerzystą. ... dobry bajer, jak nie było nikogo, to dlaczego przejechał na kogoś? - czyja to ślepota? - sądu, czy kierowcy? - a może i tego i tego z zaklejonymi oczami? Ciekawe ile bierze sędzia za takie zaślepienie? 100zł, 500zł?, a może 1000 i teraz trzeba zwrócić koszty? Wątpliwe żeby strony tego układy przyznały się. Głupota sędziów jest mi znana, ale na ich samobójstwo nie ma co liczyć.
Z rozmowy z poszkodowanym Panem Henrykiem wyszedł jeszcze jeden fałsz - mianowicie domagał się on stale opinii biegłego, którego skutecznie sąd mu odmówił. Dla własnego kolejnego niedbalstwa za to w uzasadnieniu sędzia Bartnik pisze: W postępowaniu cywilnym pozwany nie zaoferował sądowi jakichkolwiek dowodów, które mogłyby ewentualnie podważyć wnioski wynikające z dotychczasowego zebranego materiału i wiarygodnych twierdzeń powoda (hiii, a niby jakie dowody miała druga strona - chyba materialne :-)  Ostatecznie wycofał się on z zawnioskowania dowodu przez Sądem Rejonowym z opinii biegłego do spraw ruchu drogowego. Jego wniosek zgłoszony w tym zakresie przed sądem II instancji był spóĽniony i nie mógł wywołać oczekiwanego skutku. - kolejny kit dla ukrycia nieetycznego postępowania w sądach. Sędzia, "bóg i pan" na sali sądowej decyduje czy wniosek przyjąć, czy nie,  i może to zrobić na każdym etapie sprawy. Takie wciskanie kitu dla nie znających prawa ludzi dobitnie świadczy o miernocie i skorumpowanie w naszych organach (nie)sprawiedliwości.  
Poniżej poniżający wyrok - poszkodowany Pan Henryk zamiast otrzymać odszkodowanie został zmuszony do zapłaty za naciągane szkody - sprawcy wypadku - tylko dowód impotencji organów? 

szul-apel.s1.gif (10093 bytes) szul-apel.s2.gif (20011 bytes) szul-apel.s3.gif (22167 bytes)

Opinię prawną dla sędziów za to wystawia redakcja. 
Nie jest to jedyna opinia. Podobną opublikował redaktor lokalnych "Nowin" Marian Struś.

  "Raport o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

 
~qqqqqing
07-04-2017 / 11:09
qqqqqing20170407www.cheapmlbjerseys.us.com/ www.pandoraoutlet.name/ www.guccihandbags.us.org/ www.louisvuittonoutlet-store.us.org/ www.truereligionjeansoutlet.co.uk/ www.salvatore-ferragamo.in.net/ www.poloralphlaurenoutlet-online.us.com/ www.marc-jacobs.us.org/ www.louisvuittonoutlet-onlines.us.com/ www.michaelkors-handbags.co.uk/ www.ferragamoshoes.org.uk/ www.handbagslongchamp.us.com/ www.ferragamoshoes.com.co/ www.louisvuittonoutlet-official.us.com/ www.nikeairmax-90.co.uk/ www.raybans-sunglasses.us.com/ www.cheap-jordanshoes.us.com/ www.michaelkorsoutlet-onlineclearance.us.com/ www.longchampoutlet.us.com/ www.cheap-raybansunglasses.com.co/ www.kobeshoes.us/ www.nikeroshe-run.me.uk/ www.coachoutletclearanceonline.us.com/ www.oakleysunglasseswholesaleauthentic.us.com/ www.mulberry-handbags.co.uk/ www.coach-onlineoutlet.us.com/ www.guccioutlet-store.us.com/ www.michaelkorsfactoryoutletonline.in.net/ www.polooutletus.us.com www.lakersjerseys.us.com/ www.swarovski-outlet.in.net/ www.cheapnba-jerseys.us.com/ www.louis-vuitton.org.uk/ www.toryburchoutlet-online.us.com/ www.beatsheadphones.org.uk/ www.michaelkorsoutlet-official.us.com/ www.nikeoutletstore.us/ www.nike-mercurial.net/ www.louisvuittonoutlet-clearance.us.com/ www.toryburchoutletonlinestore.in.net/ www.chromeheartsoutlets.us.com/ www.niketrainersnikeshoes.co.uk/ www.ralphlaurenpolo.us.com/ www.poloralphlaurenoutletstore.us.com/ www.mont-blancpens.com.co/ www.truereligionjeanssale.in.net/ www.prada-handbags.co.uk/ www.iphone-case.org.uk/ www.cheap-snapbacks.us.com/ www.polooutletonline.us.com/ www.niketrainers.me.uk/ www.fitflopssale.me.uk/ www.mulberryhandbagssale.co.uk/ www.rolexwatchesforsale.me.uk/ www.louisvuittonhandbagsoutlet.org.uk/ www.hollister-clothingstore.in.net/ www.ralphlaurenoutletstores.us.com www.oakleysunglassescheapwholesale.us.com/ www.coachfactoryoutletstore.com.co/ www.giuseppe-zanotti-outlet.org/ www.ralphlaurenoutlet.org.uk/ www.montblancpenss.us.com/ www.ferragamoshoesoutlet.net/ www.hermesbelts.us.com/ www.beatsbydrdre.co.uk/ www.cheapraybansunglasseswholesale.us.com/ www.toryburch-outletstore.in.net/ www.truereligion-jean.us.com/ www.airmax90.us.com/ www.hollisterclothing.org.uk/ www.foampositeshoe.net/ www.pradasunglasses.us.com/ www.mizunorunningshoes.us/ www.louisvuittonoutletstoreslv.us.com/ www.michaelkorshandbags-onsale.us.com/ www.mcmoutletstore.us.com/ www.michaelkorshandbagsclearance.us.com/ www.cheapjordansonline.us.com/ www.nike-store.org.uk/ www.swarovskicrystaljewelry.us.com/ www.hermes-outlet.us.com/ www.coachoutletclearanceonline.com.co/ www.oakleysunglasses-sale.us.com/ www.raybansunglassesuk.com.co/ www.coachfactoryoutlet-store.com.co/ www.raybanscheap.us.com/ www.mulberrysale.co.uk/ www.michaelkors-outletclearance.us.org/ www.borsegucci-outlet.it/ www.michaelkorsoutletonlineclearance.us.org/ www.cheapoakleysunglassesformen.us.com/ www.long-champoutlet.us.com/ www.juicycoutureoutlet.net/ www.nikeblazerpaschers.fr/ www.truereligionoutlet-store.us.com/ www.outlet-louisvuitton.us.com/ www.oakleysunglasseswholesaleoakley.us.com/ www.truereligionjeans-canada.com/ www.michaelkorsoutletmichaelkorsoutletonline.us.com/ www.nike-airmax2015.us/ www.oakleysunglasses-wholesale.com.co/ www.guccioutletonlinestores.org/ www.outlettruereligion.in.net/ www.longchamp-handbags.co.uk/ www.coachoutletcanada.com.co/ www.michaelkorshandbagsoutletsale.us.com/ www.mulberrybagsmulberryhandbags.co.uk/ www.cartierwatchesforwomen.us.com/ www.truereligionjeanssale.com/ www.coachoutletonlinecoachoutlet.us.com/ www.cheapjordansfreeshipping.us.com/ mulberryoutlet.outlet-store.co.uk/ www.rayban-sunglassesoutlet.us.com/ www.oakleysunglassesformen.com.co/ www.ralphlaurenpolo-outlet.us.com www.swarovski-crystal.me.uk/ www.louisvuittonpascher.fr/ www.michaelkorsoutletclearancemk.us.com/ www.hollisterclothing-store.us.com/ www.wholesaleraybansunglasses.us.com/ www.nikerosheone.us/ www.truereligionjeansoutlets.us.com/ www.airjordan4.org/ www.maccosmetics.us.com/ www.wholesale-nbajerseys.com/ www.ferragamooutletstore.net/ www.nikefree5.us/ www.ralphlauren-outletuk.co.uk/ www.michaelkorsoutletmichaelkorshandbags.us.com/ www.rolex-outlet.us.com/ www.adidasnmdshoes.us.org/ www.hollisterclothingstore.in.net/ www.vans-shoes.cc/ www.toryburchoutletstores.us.org/ www.longchamp-handbags.org.uk/ www.christianlouboutinoutletsale.us.com/ www.fitflopsshoes.co.uk/ www.long-champoutlet.in.net/ www.coach-factoryoutlets.us.com/ www.christianlouboutin-outlet.me.uk/ www.michaelkorswallets.us.org/ www.lacostepoloshirts.cc/ www.raybansunglasses1.us.com/ www.louis-vuittonlv.us.com/ www.omegawatches.me.uk/ www.fitflopsoutletsale.com/ www.truereligionjeans.org.uk/ www.coachhandbagsclearance.us.com/ www.oakleysunglassesoutletcheap.us.com www.cheap-michaelkorshandbags.us.com/ www.oakleysunglassescheapsale.us.com/ www.michael-korsoutletclearance.us.org/ www.thomassabocharms.org.uk/ www.newbalanceshoes.in.net/ www.airforce1.us.com/ www.kobe9elite.us.com/ www.hollistersaleuk.co.uk/ www.polo-outlet.in.net/ www.michael-korsoutletonlineclearance.us.com/ www.lebronjamesshoes.in.net/ www.jeanstruereligion.in.net/ www.basketballshoes.us.com/ www.ralphlaurenpoloshirts.org.uk/ www.cazal.us.com/ www.ferragamo.eu.com/ www.coach-outletstore.com.co/ www.fitflop.in.net/ www.coachoutletstoreonlineclearance.us.com/ www.michaelkors-outletuk.org.uk/ www.raybansunglassessale.com.co/ www.oakley-sunglasses.nom.co/ www.coachoutlet-onlines.us.com/ www.oakley-sunglasseswholesale.us.com/ www.michael-korsoutletclearance.com.co/ oakley.sunglassess.us.com/ www.coachfactoryoutletsales.us.com/ www.louisvuittonoutletlouisvuittonhandbags.us.com/ www.reeboktrainers.org.uk/ www.rolex-watches.it/ www.polo-ralphlaurenoutlet.us.com/ www.poloralph-lauren.us.com/ www.outletchristianlouboutin.us.com/ www.oakleysunglassescheapoutlet.us.com/ www.pradashoes.us/ www.rayban--sunglasses.me.uk/ www.fredperrypoloshirts.com/ www.christianlouboutinscheap.us/ www.mulberry-handbags.me.uk/ www.hollister-clothingstore.org/ www.pandorajewelryoutlet.us.com/ www.coachfactoryoutlet.de.com/ www.fitflopsshoes.in.net/ www.pololacostepas-cher.fr/ www.cheapoakley-sunglasses.com.co/ www.coachfactoryoutletsale.com.co/ www.kevindurantshoes.net/ www.nfljerseyswholesale.us.com/ www.rolexreplicawatches.com.co/ www.instylerionicstyler.com/ www.ray-bansunglasses.com.co/ www.louisvuittonoutletauthentic.us.com/ www.valentinooutlet.us.com/ www.coachoutlet-onlineclearance.us.com/ www.louisvuittonoutletclearance.us.com/ www.oakleysunglassesoutletsale.us.com/ www.futbol-baratas.com/ www.coachoutlethandbags.us.com/ www.jordanshoes.us.com/ www.mulberry-handbagsoutlet.org.uk/ www.mulberrybags.me.uk/ www.burberry-outletstore.in.net/ www.burberryoutletstore.in.net/ www.cheapnfljerseyss.us.com/ www.chrome-heartsoutlet.us.com/ www.louis--vuittonoutlet.us.com/ www.louis-vuittonoutletstore.us.com/ www.guccioutletonlinestore.us.com/ www.louisvuittonoutletlv.us.com/ www.jordan-shoes.us.com/ www.nikestore-uk.me.uk/ www.cheapmlbjerseys.net/ www.sunglassesrayban.org.uk/ www.cheapnf-ljerseys.us.com/ www.louisvuittonoutletstoreofficial.us.com/ www.swarovskicrystals.com.co/ www.louis-vuittonhandbags.org.uk/ www.rolexwatchesrolexoutlet.us.com/ www.oakleysunglasseswholesalechina.us.com/ www.michaelkorsoutletonline-clearance.us.com/ www.cartier.us.com/ www.michaelkorsoutlet-clearance.us.org/ www.ralph-laurenpolo.us.com/ www.christianlouboutin-shoes.org.uk/ www.coachoutlet-clearance.us.com/ www.pandoracharmsjewellery.org.uk/ www.nike-outletonline.com/ www.louisvuitton-outletonline.us.org/ www.herveleger.us.com/ www.toryburch.com.co/ www.beatsbydrdre-headphones.us.com/ www.oakleysunglassesofficial.us.com/ www.coachoutletonlineshopping.us.com/ www.authenticlouisvuittonoutlet.us.com/ www.outletmichaelkors.co.uk/ www.yeezyboost350sale.us.com/ www.truereligion-jeansoutlet.us.com/ www.coachoutletonline.com.co/ www.eccoshoesoutlet.us.com/ www.rolexwatchesforsale.in.net/ www.pumaoutletonline.com/ www.sunglassesoakley.co.uk/ www.adidasnmduk.org.uk/ www.michael-korsoutletuk.co.uk/ www.michaelkors-outletonlineclearance.us.com/ www.louisvuittonoutlethandbags.us.com/ www.longchampuk.me.uk/ www.hermesoutletstore.us.com/ www.nikeshoes.org.uk/ www.louisvuittonhandbagsoutlet.us.com/ www.pandorajewelrys.us.org/ www.cheapraybansunglasses-wholesale.us.com/ www.nikeairmax90.me.uk/ www.louisvuittonoutletlouisvuitton.us.com/ www.cheapjerseyswholesale.org/ www.suprashoes.us.com/ www.christianlouboutinshoesoutlet.us.com/ www.cheap-raybans.org/ www.truereligion-jeans.org.uk/ www.clevelandcavaliers.us.com/ www.airmax90.org.uk/ www.michaelkorsfactoryoutlet.us.org/ www.michaelkorsoutlet-uk.me.uk/ www.burberryoutlet.ca/ www.toryburchoutlets.us.org/ www.hollisterclothings.net/ www.pradaoutlet.us/ www.oakleysunglassesuk.com.co/ www.adidas-wings.in.net/ www.adidasoutletstore.in.net/ www.oakleysunglassesoakley.us.com/ www.nikeairmaxshoess.co.uk/ www.raybansunglasses2.us.com/ www.cartier-outlet.us.com/ www.linksoflondons.co.uk/ www.christianlouboutinoutletstore.us.com/ www.michaelkorshandbags.in.net/ www.michaelkorshandbagsoutlet.us.org/ www.nikeoutletstores.us/ www.michaelkorsuk-outlet.org.uk/ www.coachoutletonlineclearance.com.co/ www.nikeair-max.me.uk/ www.fitflopssaleclearance.in.net/ www.louisvuittonoutlet-online.us.org/ www.cheapfootballshirts.me.uk/ www.ralphlauren-uk.org.uk/ www.ray-bansunglassesofficial.us.com/ www.ralphlauren-pascher.fr/ www.coachoutletonlinestore.eu.com/ www.louis-vuittonhandbags.me.uk/ www.longchamphand-bags.us.com/ www.coachoutletonlineclearance.us.com/ www.polo-outlet.com.co/ www.fitflopssale.us/ www.michaelkorsfactoryoutletofficial.us.com/ www.katespadeoutletonlinestore.us.com/ www.michaelkorsoutletonlinemk.us.com/ www.guccioutletonline.us.org/ www.swarovski-crystal.org.uk/ www.ralphlaurenpoloofficial.us.com www.converseshoes.us.com/ www.coachoutletstore.com.co/ www.michaelkorscanada.ca/ www.bottega-venetaoutlet.net/ www.louisvuitton-outletclearance.us.com/ www.cheapsoccerjersey.net/ www.yeezyboostoutlet.us.com/ www.ferragamo-shoes.us.com/ www.katespadehandbags.me.uk/ www.raybanssunglasseswholesale.us.com www.versacesunglasses.com.co/ www.coachoutletclearancesale.us.com/ www.michaelkorshandbagsofficial.us.com/ www.truereligion-sale.in.net/ www.oakleysunglassesdiscount.com.co/ www.soccerjerseys.us.com/ www.airmaxuk.org.uk/ www.coachfactory-outletonline.com.co/ www.nhl-jerseyswholesale.us.com/ www.hermesbirkin.org/ www.nikerosherun.me.uk/ www.air-huarache.org.uk/ www.cheapjordan-shoes.us.com/ www.pandoracharmssaleclearance.org/ www.poloralph-lauren.org.uk/ www.michaelkorsoutletstoresofficial.us.com/ www.adidas-trainers.org.uk/ www.coachoutletonline-factory.us.com/ www.adidasukstore.org.uk/ www.rolexwatchesoutlet.us.com/ www.ralphlaurenpoloshirts.us.com/ www.cheapreplicawatches.com.co/ www.asicsisrael.com/ www.louisvuittonoutlet1.us.com/ www.raybans-sunglasses.com.co/ www.ysloutlet.us.com/ www.christianlouboutinshoessale.us.com/ www.reebokoutletstores.us.com/ www.raybansunglassescheap.com.co/ www.todsoutlet.us.org/ www.kobebryantshoes.in.net/ www.salomonshoessalomonoutlet.us.com/ www.ralphlauren-polo.com.co/ www.fitflopssale.in.net/ www.michaelkorsbags.org.uk/ www.coachoutletclearance.us.com/ www.louis-vuittonoutletonlines.us.com www.beats-headphones.in.net/ www.rolexwatches-uk.me.uk/ www.edhardy.us.com/ www.diorsunglasses.us.com/ www.michae-kors-outlet.ca/ www.polooutletstores.us.com www.airhuarache-nike.co.uk/ www.cartier-watches.us/ www.swarovskioutlet.us.com/ www.replica-watchesforsale.us.com/ www.ralphlauren-polo.org.uk/ www.christianlouboutinonline.us.com/ www.hollisterclothing.co.uk/ www.nikeshoesforwomen.us.com/ www.michaelkorsoutletonlineofficial.us.com/ www.true-religion.org.uk/ www.coachfactoryoutletcoachoutletonline.us.com/ www.lebronjames.us.com/ www.cartierwatchesforsale.us.com/ www.clearancefitflopssale.com/ www.katespade.org.uk/ www.borselouisvuittonborse.it/ www.burberrysaleoutlet.us.com/ www.mbt-shoesoutlet.us.com/ qqqqqing20170407
~Jacki
22-01-2017 / 02:13
~Ducky
18-01-2017 / 19:06
~Justus
10-01-2017 / 12:26
~Julz
05-01-2017 / 08:03
~Heidi
05-01-2017 / 03:24
~Chubby
22-12-2016 / 17:59
~Kayleigh
22-12-2016 / 04:33
~Lettice
18-12-2016 / 17:34
~Olivia
18-12-2016 / 08:04
about them barnsleyandfamily.com/car_insurance_quotes.html best deals side effects levitra.ninja hormone treatments answer few insuranceshopping.top each