Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA PROKURATORÓW I SEDZIÓW W SSO KROSNO

Krosno - kolejne dowody mataczenia sędziów i prokuratorów - pobity taksówkarz już trzeci rok oczekuje na wyrok pomimo zatrzymania napastników i monitoringu ze zdarzenia.

11.listopada 2005r "sportowcy drużyny "Piast Miejsce Piastowe" zakończyli sezon. Była to okazja do "zdrowego sportowego popicia". Pijani sportowcy zamówili dla siebie taksówkę. Kurs na krośnieński hotel "Nafta Krosno"...

Po dojechaniu okazało się,
że żaden z 3 klientów nie ma
już nawet 5.80zł na zapłacenie za kurs taksówkarzowi.


Taksówkarz, p. Stanisław za upominanie się zapłaty "sportowo od sportowców
dostaje w ryj", jest duszony
i poturbowany.


O napadzie zawiadamia przez
radio kolegów taksówkarzy
a ci policję.


Trzej "sportowi" napastnicy
klubu sportowego "Piast &"
zostają złapani i przewiezieni
do iżby wytrzeźwień.

Cała akcja była została
sfirmowana monitoringiem hotelowym.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Jeszcze tego samego dnia szczegółowo atak na siebie opisał w zeznaniu Taksówkarz. Przedstawił też oględziny lekarskie. Przepraszamy za fatalną jakość dokumentów, ale w tym sądzie nic nie potrafią - nawet skserować dokumentów....

gorcz.zezn.s1.gif (26024 bytes) gorcz.zezn.s2.gif (55721 bytes) gorcz.zezn.s3.gif (30438 bytes) gorcz.obdukcja.lek.gif (26175 bytes)

Za to napastnikom dano dwa tygodnie na "dojście do siebie" i uzgodnienie zeznań z adwokatami.
Przyjmują wersje - byłem tak pijany, że nic nie pamiętam... a więc nie mogę odpowiadać....
Pomimo, że podobno byli całkowicie pijani, jednak ich zeznania są niezwykle spójne - wyraźnie ustawione...

Tak naprawdę przy tak niezbitych dowodach napaści wyrok powinien zapaść w ciągu 48h - jednak nie w skorumpowanym sądzie i prokuraturze krośnieńskiej...

I jak zwykle w tym krośnieńskim sądowym chlewie zaczynają się przekręty...


Sprawa pobicia trafia do Pawła Marcinkowskiego, synalka znanego nam już z oszustw chorego psychicznie prokuratora okręgowego Marcina Macinkowskiego haa, to norma, jaki tatuś taki synalek, układy korupcyjne przechodzące z ojca na syna to norma w korporacjach prawniczych...
Jego majaczące kombinacje nijak nie da się uzasadnić....

gorcz.marcinkowski.post.s1.gif (15466 bytes) gorcz.marcinkowski.post.s2.gif (8159 bytes)

Ale lepsze kombinacje robią sędziowie. Do tej pory wiedzieliśmy, że prokuratorzy "grają zespołowo", tak żeby nikt nie odpowiadał osobiście za robione przekręty. Ale tutaj spotykamy się z takim samym numerem wśród sędziów.
Mianowicie okazuje się, że w tej sprawie orzeka ich aż sześciu?... i zastępczo wymieniają się w zależności od tego kto jest dyspozycyjny?
Tak więc mamy ewidentne dowody, że urzędnicy pracujący w sądzie krośnieńskim nie tylko nie znają procedury sądowej, ale w ogóle na niczym się nie znają. Może tam zapanowała jakaś choroba umysłowa?
Tak więc tylko w 2006r postanowienia wydawali: SSO Wiesław Ruszała, SSO Jarosław Krysa, i p.o.? SSO Janusz Szarek. Zarządzali i brali udział w sprawie: SSO Wiesław Ruszała, SSO Jarosław Krysa, SSO Leszek Grabias SSO Arkadiusz Trojanowski i SSO Artur Lipiński - dowody poniżej.

gorcz.postan.1.gif (16850 bytes) gorcz.zarzadz.1.gif (14093 bytes) gorcz.zarzadz.2.gif (13826 bytes) gorcz.protok.2.gif (19874 bytes)

Dodatkowo w sprawę wmieszała się SSR Monika Kozub.
Jakie numery były robione w 2007 i 2008r to się niedługo dowiemy.

Dlaczego ta prosta z punktu widzenia prawnego i dowodowego sprawa tak bardzo została zagmatwana i tak długo trwa?
Wytłumaczenie jest proste.
Pan Stanisław zeznał, że próbował go przekupić ojciec synalka sportowca-alkoholika, jak też ich trener. Miał też telefony od różnych osób którzy mu grozili i straszyli.
Nie trudno domyślić się, że skoro jego nie udało się "ustawić", to załatwiono to ze skorumpowanymi sędziami krośnieńskimi (znanymi wcześniej z "czarnej listy") których mataczenia wielokrotnie w AP były opisywane.


Czy to nie wystarczający dowód żeby tym urzędnikom zabrać immunitet pozwalający im na bezkarne mataczenia?

Zapraszamy zainteresowanych na kolejną rozprawę w tej ustawianej sprawie do sądu okręgowego w Krośnie w dniu 05.09.2008r na godz. 13.30 s. 213.


ZBIGNIEW DZIEWULSKI - PREZES SĄDU OKRĘGOWEGO W KROŚNIE - smród z tego sądu dawno przekroczył granice kraju - CZAS ROZLICZENIA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW

Starzychowicz Stanisława - Sąd Okręgowy w Krośnie - czy wyrok sędziego cierpiącego na otępienie umysłowe ( alzheimera?) jest ważny?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~aa123
09-01-2017 / 08:30
the glass display case containing the www.replicas-rolex.coReplica Rolex Watches .In amaranthine adventure for advance and in the accomplished account for the www.watches-replica.cnWatches Replica tradition, Cvstos unveils its new eyes of high-end watchmaking.Cvstos’ watchmaking www.copyluxury.netDesigner handbags aesthetics consists of consistently gluttonous to aggrandize the offer, while www.ukreplicawatchesuk.co.uk/UK Replica watches advancement the amount values, such as accuracy; performance; efficiency; and ogg affluence of www.handbagreplica.infohandbag replica accustomed use.