Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 10-07-2018

Krośnieńska prokuratorska rodzinna sitwa  Marcinkowskich nie rozliczona za przekręty - z listów do Redakcji AP 

Zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie:
- złożenia skargi na działanie prokuratora Marcinkowskiego z   Prokuratury Rejonowej w Krośnie - powód, umorzenie dochodzenia  w sprawie fizycznego i psychicznego znęcania się męża nade mną -  wg. prokuratora wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenia  przestępstwa - chociaż dowody obdukcji lekarskiej miał dostarczone - czy ten psychopata już nie umie czytać i logicznie rozumować ?!?
- złożenia skargi na działanie prokurator Anna Marcinkowska z  Prokuratury Rejonowej w Krośnie: powód j.w.
 
W chwili obecnej jest prowadzone następne dochodzenie.  Według mnie sprawa zakończy się jak zwykle odmową. Policjant z Dzialu Dochodzenia z Komendy
Miejskiej Krosno, kom. Zdzisław Malczyk który prowadzi moja sprawę pozwolił sobie na korytarzu w Komendzie w dniu 3 lipca b.r. krzyknąć na mnie słowami:"...znowu pani tu przyszła opowiadać jakieś oszustwa na męża..."? itd.
Dowodów w/m jest wystarczająco, np obdukcja lekarza o pobicie, mąż chciał mi siekierka odciąć głowę, policja przyjechała, był zatrzymany ale o tym fakcie NIKT ani sędzia, ani prokuratorowi nie wspominają. Temat jest omijany, a mąż w dalszym ciągu znęca się C O D Z I E N N I E nade mną.
 

Oskarżam prokuratorów krośnieńskich i  funkcjonariuszy policji o to, że "tuszują" przestępstwa mojego męża  mój na skutek czego mój stan zdrowia bardzo

się pogorszył.
 
Z góry dziękuje za interwencje w mojej sprawie.
 Irena F.

Więcej o oszustwach sędziów i prokuratorów krośnieńskich:

Lublin, Białystok, Krosno... nepotyzm w sądach - tam się łamie PRAWO.
TOMASZ MARCZUK - podobno sędzia (chyba bez dyplomu?) kolejny niedouczony sędzia z Krosno, Sąd Gospodarczy, albo za ile kupiony?

Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

 Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
 Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
 Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.