Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA JELENIA GÓRA MATACZENIA PREZYDENTA JÓZEFA KUSIAKA I PROKURATOR MAGDALENY SAKOWICZ - KOLASIŃSKIEJ

Jelenia Góra - dziadowskie funkcjonowanie prezydenta Józefa Kusiaka? - sprawa Michała Stokłosy - interwencja redakcji.

O problemach mieszkaniowych Michała Stokłosy i jego małoletniej córki z prezydentem Jeleniej Góry Józefem Kusiakiem już pisaliśmy.
Aktualny jego problem polega na tym, że przyznano mu lokal już zasiedlony przez 4-osobowa patologiczną rodzinę z którą jest skonfliktowany. Uważa, że jest to działanie na jego szkodę i w dodatku naraża go i jego dziecko na niebezpieczeństwo zagrożenia utraty zdrowia a nawet życia.

Tak dywagując, można się zastanowić czy to prezydent J. Kusiak jest dziadem (wątpliwe) czy tylko tak dziadowsko gospodaruje, że nie ma lokali socjalnych dla osób potrzebujących.
Dlatego Pan Michał wniósł do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie niedopełnienia obowiązków przez Naczelnika Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej Urzędu Miasta Jeleniej Góry Zofii Janocha i z racji nadzoru - prezydenta miasta Józefa Kusiaka.
Oczywiste jest, że prokurator Magda Sakowicz postanawia umorzyć dochodzenie przeciwko władzom miasta. W końcu "władze z urzędu chronią władze".

jel.g.stoklosa.umorz.prok.kolasinska1.gif (13895 bytes) jel.g.stoklosa.umorz.prok.kolasinska2.gif (16992 bytes)

Logiczne, że P. Michał kolejny raz złożył zażalenie na to postanowienie zarzucając niekompetencje i stronniczość postępowania prokuratorskiego.
Po pierwsze, dlaczego nie zostali przesłuchani w sprawie najważniejsi świadkowie czyli prezydent J. Kusiak i urzędniczki WGM Zofia Janocha i Magdalena Garbowskiej oraz inni świadkowie?
Po drugie, dlaczego nie poinformowano go o jego prawach, nie potraktowano jako pokrzywdzonego, nie zgodzono się na uzupełnienie zeznań, nie wzięto pod uwagę jego wniosków dowodowych?
i po trzecie - zarzuca szereg uchybień prokurator - brak jest weryfikacji zeznań, wniosków, analizy faktów - słowem tego co zwykle prokuratorzy udają że robią, udają że się na tym znają, a jak przychodzi do konkretów to okazuje się że ich wiedza i możliwości logicznego rozumowania są zerowe... - zwłaszcza w wykonaniu prok. Magdaleny Sakowicz-Kolasińskiej która podobno jedne postanowienia podpisuje nazwiskiem panieńskim a inne już jako mężatka - w ten sposób występuje podwójnie - ciekawy numer prokuratorski....

Czy Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zweryfikuje te błędy prokuratorskie już niedługo się przekonamy...
cdn.

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Przepraszamy, że z braku czasu nie wszystkie działy zostały zaktualizowane na 2008r - ale "co się odwlecze to nie uciecze".... wiadomości archiwizujemy na okrągło, to tylko kwestia czasu kiedy zostaną opublikowane.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WłADZA PIENIąDZ
Policyjne afery 2007 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Trinity
18-01-2017 / 10:40
~Stretch
08-11-2016 / 22:54
~Betty
06-11-2016 / 18:56
~Doughboy
26-10-2016 / 15:51
~Lettice
10-10-2016 / 04:47
~beciko
17-08-2015 / 18:32
+1 do wezyrkiera sąsiad z Zabobrza 9 września 2014, 12:21:51 Do wezyrkiera /sąsiad z ul.Różyckiego/ Panie sąsiad Wesołowski, jak długo mamy czekać na spokój w bloku w godzinach od 22:00 do 6:00 bo nas nie interesuje, że chlejecie znanym byłym funkcjonariuszem służby bezpieczeństwa, a noc jest od spania, a nie do wrzasków i kłótni pijackich oraz wykrzykiwania słów potocznie uznane za wulgarne. /już wcześniej wysłaliście dwójkę maluchów na tamten świat bo je głodziliście i moja żona też je dokarmiała na podwórku a trzecie wasze dziecko również tragicznie wygląda więc się opamiętajcie/
~beciko
17-08-2015 / 18:13
CELINA CZY CZASEM TO NIE SĄ CI SAMI CO KIEDYŚ MIESZKALI W LWÓWKU ŚLĄSKIM, A NASTĘPNIE WPROWADZILI SIĘ NA "DZIKO" DO PUSTOSANU PRZY UL.GROSZOWEJ/DAWNIEJ UL. NOWOTKI/ W JELENIEJ GÓRZE I PROWADZILI TAM MELINĘ "LEGALNĄ" I DO NICH CZĘSTO PRZYCHODZIŁA ESBECJA, A BYWAŁO, ŻE BIESIADOWALI DO RANA, A W LATACH 80 BRALI "SREBNIKI"ZA ZA LUDZI, A O PANU MICHALE BYŁO GŁOŚNO CHYBA W 2006 ROKU ALE NIE JESTEM PEWNA CO DO ROKU , GDY UJĄŁ SIĘ ZA PODOPIECZNYMI MOPS WTEDY ZROBIŁ "POSPOLITE RUSZENIE" NA OPIEKĘ SPOŁECZNĄ W JELENIEJ GÓRZE I W KOWARACH I PÓZNIEJ SLYSZAŁAM, ŻE MIAŁ POWAŻNE KŁOPOTY Z URZĘDNIKAMI.ALE WTEDY LUDZIE DOSTALI WIĘCEJ W OPIECE.JEŚLI TO SĄ CI SAMI TO PRZYPUSZCZAM, ŻE POD "BATUTĄ BEZPIEKI KAŻDĄ OSOBĘ ZNIEWAŻĄ CZY POMÓWIĄ I NIE CHCIAŁABYM MIEĆ Z TAKIMI WŚCIEKŁYMI PIESKAMI NIC DO CZYNIENIA. POZDROWIENIA DLA PANA MICHAŁA, PANI BECIKO I NAUCZYCIELA. ~beciko 14-01-2014 / 09:54 Znam całą sprawę i cieszy fakt , iż Pan Michał Stokłosa nie uległ prowokacjom niektórym podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze przy Al.Jana Pawła II 7 . Znam Pana Stokłosę wiele lat jak i sprawy , którymi się zajmuje. Jest uczciwym, spokojnym oraz kulturalnym Człowiekiem. Z pozdrowieniami - nauczycielka.
~michał
06-02-2012 / 16:03
michał stokłosa najpierw powinien być rozliczony za wszystkie przestępstwa jakie które popełnił a prokuratura powinna cała powinna być prześwietlona bo nie odróżnia przestępców od poszkodowanych w naszej prokuraturze jest zmowa milczenia wszyscy prokuratorzy powinni być przesłuchani przez wyższe istancje dlaczego tego człowieka chronią ten człowiek jest psychicznie chory i nikt z tym nic nie robi