Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-06-2013

CZAS SKOŃCZYĆ Z CZERWONYM DRAŃSTWEM !

Sprawa Michała Ragiela i Hołowaniec to szczyt draństwa , łamania prawa , zasad prowadzenia dochodzenia , zasad KK , skandal goni kolejnym ! 

href="http://polscott24.com/sprawa-ragielholowaniec-jelenia-gora/cc2/">

http://polscott24.com/sadowa-dyktatura-jelenia-gora/

Sprawa  Michała Ragiela , to wendetta na jego ojcu Andrzeju , człowieku który poświęcił swoje życie pracy dla społeczeństwa , był 5 razy policjantem roku !  Nikt do tej pory z garnizonu Jeleniej Góry , tego rekordu nie pobił ! Ale Andrzej Ragiel był policjantem któremu korupcja i brudy komendy nie pasowały , on był za dobry aby tam pracować , pytanie tylko czy społeczeństwo nie ptrzebuje właśnie takich funkcjonariuszy ?  Andrzej Ragiel to człowiek który ujawnił bardzo głośną  swego czasu w POlsce  – Aferę Mandatową - zamiatano pod dywan jak umiano , wstyd ukrywano po kątach.

1

2

3

4

No ale bolszewicka solidarność zawodowa szefów policji oraz ich czerwona duma , nie pozwalał puścić tego płazem ! Andrzej Ragiel został zaszczuty do tego stopnia , że odszedł z policji , a że miał wiek emerytalny , to dał sobie spokój ze  służbą dla społeczeństwa , które w chwili próby nie staneło za człowiekiem , który swoją wzorową pracą  zasłużył sobie na ich wsparcie !

W ślady ojca poszedł syn , jak to zwykle bywa w rodzinach mundurowych . Michał Ragiel wstąpił do policji , został dzielnicowym , był nagradzany , awansował . Ale cześć czerwonego kierownictwa pamiętała ojcu ,że ujawnił ich kanty . Tylko kwestią czasu było , kiedy zemszczą się na synu za ojca !  Tutaj muszę zwrócić się do Andrzeja  Ragiela :-” Panie Andrzeju , nie ma najmniejszego powodu obarczać się winą za problemy z którymi teraz się razem borykamy , jak Pan widzi , nie jest Pan sam , wiele osób docenia Pana postawę , wiele osób stoi za Panem i Pana rodziną , postąpił Pan tak jak się oczekuje od uczciwych policjantów , a nie POlicjantów ! Jestem przekonany ,że  wielu Panu podobnych z tego garnizonu Panu i Pana rodzinie kibicuje i trzyma za was kciuki . To co się stało w sądzie rejonowym za pierwszym razem , za drugim razem , to jest działanie antyspołeczne , to jest działanie które mówi do policjantów – jak będziecie  uczciwi , rzetelni , będziecie dobrze wykonywać swoje obowiązki to spotka was to co z Ragielami !!  Postaramy się to zmienić ! Nie dopuścić do rujnowania zasad , rujnowania życia uczciwym ludziom , Pan postawił na rzetelność , Pan postawił na uczciwość , nie może być tak ,że zło będzie zwyciężać w nieskończoność , tak nie będzie !  Wiele osób jest z Pana dumnych , poraz kolejny pokazał Pan policjantom , uczciwym policjantom ,że można  i trzeba być prawym i walczyć  o swoje !!

Po pierwszym oddaleniu wyroku sądu rejonowego z  Jeleniej Góry , dziwnym trafem u Regielów zaczął  palić się  dom  oto zdj :

Oczywiście sprawców nie wykryto !!  To była już  jawna zemsta na rodzinie Ragielów , zemsta PO licji w/g mnie , która mogła doprowadzić do  tragedii ! Jak się patrzę  na owe zdjęcie , zastanawiam się nad jednym faktem , który łącze z ”przypadkowymi ” rzecz jasna ;)   kontrolami z  ZUS , US … etc  etc  … dziwnym trafem z dnia na dzień tam zaczęły się zjawiać  kontrole , a że  Ragiel prowadzi a`la  hotel , to prawdopodobnie miało to doprowadzić  do ruiny finansowej całej rodziny !  Moi drodzy , to nie jest nic innego jak  COPLAND   czerwony zbolszewizowany COPLAND !

Na ten temat pisałem wiele razy , wystarczy u nas wpisać w wyszukiwarkę  hasło – Ragiel !  Michał Ragiel został oskarżony  o rzekomy napad na bank z łomem !!  Mi się już nie chce  tych idiotyzmów komentować , bo w XXI  wieku z łomem na bank … sorry  ale w tak uszyty  garnitur nikt nie wejdzie ! Ale jaka bolszewia , taki akt oskarżenia !

Pierwszy proces przed  sądem rejonowym w Jelniej Górze , to była  farsa nad farsy , istny Monthy Payton !  Gra do jednej bramki , stronniczość  górnych lotów , pomijanie  faktów , oddalanie wniosków obrony , dopuszczanie do zeznań  kryminalistów , nękanie  podsądnych przez  sam  sąd ! Już  pomijam to ,że  sąd  bez ławy przysięgłych sądem nie jest , jest zbiegowiskiem dzikusów !  Nie może być  tak ,że  jedna osoba jest sądem i ławą  przysięgłych , to jest totalna porażka i parodia !  Sąd  udaje się na naradę  – z samym sobą !  Sędzina  , która  sądziła w pierwszym procesie , była  wcześniej prokuratorem w tym urzędzie który oskarżał !!  Konflikt interesów jako żywo !  Zgwałcili zasady poczucia sprawiedliwości na maxa !

Nie przeprowadzono wizji lokalnej , nie dokonano czynności jakie były sugerowane przez obronę , rola obrońcy w procesie karnym jest przewodnia , biorąc pod uwagę zasadę , że wszelkie wątpliwości sąd MUSI rozpatrywać na korzyść oskarżonych !! Tam ta zasada nie zadziałała , odzywki sędzi , zachowanie rynsztokowe , godzące w zasadę bezstronności ! Aż się dziwię ,że obrońcy nie złożyli wniosków o wykluczenie sędziego !! Powodów było setki !  No ale w środowisku prawniczym takie zachowanie jest określane ”pieniactwem procesowym” , wyrok , ten pierwszy został zmiażdżony w sądzie apelacyjnym ! Tutaj muszę dodać ,że  sąd apelacyjny w Polsce  jest namiastką sądów znanych w krajach cywilizowanych . Sprawa w sądzie apelacyjnym jest rozpatrywana przez 3 zawodowych sędziów , a  nie jednego !!  To jest namiasta ławy przysięgłych .

Sprawa wróciła do Jeleniej Góry ,i powiem że dla mnie było to zaskoczeniem , miałem nadzieję ,że  sąd apelacyjny skieruje sprawę do rozpatrzenia w innym rejonie , tak się nie stało . Sędzia Karin Kot miała być tą sprawiedliwą – ja w to nie wierzyłem , ale została podjęta decyzja o ”daniu jej szansy” , że  to dobra sędzina , że  tym razem będzie ok !  Nie było , krzyczała na podsądnego , odwalała wnioski obrony jeden za drugim ! Mówiłem , mówiłem ,że  tak będzie !! Mówiłem ,że  prezes tego ”sądu” zrobi wszystko  , wszystko aby pokazać ,że się nie pomylili przy pierwszej wpadce !

Dodam jeszcze to , jest do tej pory nie przeprowadzony dowód , otóż  ustalenie miejsca pobytu telefonu kom. Michała Ragiela z którego on rozmawiał w chwili włamania do banku !!  To jest dowód kluczowy pozwalający na oczyszczenie go z zarzutów , dlatego go nie podjęto !!  Druga sprawa , kwalifikacja czynu !!  Na Miłość Boską , to jest usiłowanie kradzieży , w dodatku mało udolne !! Nic nie zgineło , nic nie ukradli , włamali się i nic nie ukradli !  Kwalifikacja czynu może być tylko jedna – usiłowanie , a  nie  włamanie i kradzież !!

Kolejna sprawa , w kasie było 20 000 zł , tyle by ukradli gdyby im się udało , na 5 osób ! Wymierzone kary są zatem skandaliczne , osoby które łomem rąbali sejf , które dokonały włamu , recydywiści !!  Nie ponieśli żadnej kary ! Czy komuś trzeba coś  więcej tłumaczyć !  Kobieta która  była  oskarżona , jej kazano zeznawać według potrzeb PO licji , zagrozili jej odebraniem dziecka jak będzie mówić  ” źle ”  , więc  powiedziała  jak kazali – mamy nagrane to jak tłumaczy Ragielowi - kazali mi tak mówić , ja mam dziecko ”  … Sąd  w osobie sędziny i zarazem  ławy przysięgłych  w jednej osobie – nie pozwolił włączyć tego jako dowód !! Sugerowanie odpowiedzi , przesłuchania na PO licji bez obrońcy , protokoły były pisanie nie zgodnie z tym co mówiła , jest to w zeznaniach przed  sądem !!  Matactwo PO licji z Jeleniej Góry było szokujące !!

Ta sprawa to tylko odciąg … tu nie chodzi o bank , tu nie chodzi aż  tak o Michała Ragiela , tu idzie o  wielki tranzyt narkotyków na zachód  europy , tranzyt na miliony , na setki milionów  euro !!  To jest to do czego w swym śledztwie doszła Hołowaniec , my już  to wiemy , pytanie  :-”  Ilu wysokich oficerów PO licji , pracowników  prokuratury tamtejszej , może  sądu  o tym wie , i w tym siedzi !! ??

To jest prawdziwy powód , to jest to nad czym pracowała Hołowaniec ! Zaszła za daleko , trzeba było ją usunąć , tragedią jest to jak zachowali się  funkcjonariusze  BSW !! O tym pisałem , ilu  z nich w tym siedzi , ilu na tym zyskuje , o jakim przemycie jest mowa , kiedy Hołowaniec złoży  prawdziwe zeznania, a  co najważniejsze  przed kim !!

Hołowaniec to wrak , zrobili z niej wariatkę , trzy razy w zakładzie psychiatrycznym , rok i dwa miesiące bez wyroku w  więzieniu – totalne bezprawie , szykany nawet jak była  pod opieką  lekarzy !!  Przychodzili do niej do zakładu psychiatrycznego i ją  straszyli  – PO licjanci !!!

Hołowaniec jeśli nawet jeszcze może  myśleć , PO takiej  chemicznej terapii , to  słowa nie powie  !  Ale skoro jest stan zdrowia jest tak zły , a jest !  To czemu  Karin Kot pozwoliła na to aby Hołowaniec była sądzona w takim stanie i skazała ją na 3. 5 roku więzienia !

Gwałt na sprawiedliwości , gwałt na prawie , gwałt na społeczeństwie , no ale gwałty w  PO licji jeleniogórskiej to  chyba nic  nowego , kilka mieli  dochodzeń !!  Jakimś  cudem i Olbarodzine  ma w prokuraturze )  czy Krawczyk - zawsze  wychodzą  z opresji cało !

Na koniec powiem tak , apelacja znowu w sądzie okręgowym , znowu grupa  trzech sędziów  pochyli się na skandalem , mam nadzieję ,że  ta grupa  trzech nie pozwoli na kolejne gwałty na nas , na społeczeństwie , na sprawiedliwości !! Jest zasada  , lepiej niech po wolności chodzi 10 winnych , niż  w więzieniu siedzi jeden niewinny !  Dlaczego tak ? To proste , bo wtedy jeśli zamkną  jednego niewinnego – społeczne poczucie sprawiedliwego państwa , jest zrujnowane !

Polacy nie mają już  siły , polacy dziś  wyjeżdżają  z  polski , ten kraj i jego elity rujnują ludziom życie , kradną ich marzenia , ten kraj łże jak pies , ten kraj przetrąca  zdrowe kręgosłupy , 6.000.000 polaków nie chce mieć z tym krajem już nic wspólnego . Nie pozwólmy aby do tego grona dołączyli kolejni !

Rodzina Ragielów to ludzie wykształceni , patrioci , oficerowie wojska , policji , księża , córka  Andrzeja  Ragiela jest urzędnikiem federalnym w USA !  To nie są żule , to nie jest margines , to co z nimi zrobiono przechodzi ludzkie  pojęcie !  Na antenie  TV Republika usłyszałem  pewnego debila .. otóż  ten debil wypowiedział  takie słowa  – no mamy przecież  poza granicami tylu polaków co sukces osiągneli powinniśmy ich wykorzystać ( dosłownie  tak powiedział ) aby pomagali Polsce ”  Mój drogi  debilu  z TV Republika -  ty się módł  do Boga  aby ci ludzie ci nie zaszkodzili  !! Nie myśl  o pomocy , bo podobne tobie debile doprowadziły do tego ,że ci ludzie  wyjechali na poniewierkę  za chlebem , a ty i twój kraik nie przyczynił się  do tego  ,że  oni ten sukces osiągneli – pojołeś  debilu z  TV Republika ?

Polacy na emigracji nienawidzą miejsca które kiedyś kochali , bo to miejsce wygnało ich i ich rodziny , a nim to się  stało, to to miejsce ich ograbiło ze wszystkiego  włącznie z MARZENIAMI !  Jak się dziś ma czuć  Andrzej Ragiel , zakładał solidarność , działał w  NSZZ POLICJI ..  dziś  ta banda  z solidarności  ,a może  raczej ”solidarności ” ma go w dupie , jak mu podpalają  dom , jak niszczą  mu rodzinę , jak niszczą  mu życie  – tylko dlatego ,że  był uczciwy !  To poddaje pod rozwagę  ludziom którzy  popierają  ową  SOLIDARNOŚĆ !

Jeszcze jedno słowo , dosłownie zdanie – Michał Ragiel ma umiejętności techniczne do tego aby otworzyć  taki sejf , mógł go wykraść z banku , mógł go rozbroić -  ma taką  wiedzę  i wiadomości , ale do tego musiał by tam być !!! Czego  sędzina bez ławy przysięgłych , czyli nota bene bez sądu nie wzieła  pod uwagę ! Tak jak pisałem w poprzednim materiale , mam nadzieję  ,że  sędziowie  z sądu okręgowego , którzy będą rozpatrywać  apelację , nie będą sugerować się tym ,że  sędzina która wydała ten haniebny  wyrok , pracuję  teraz w tym samym sądzie co oni . 

C…D…N..

http://polscott24.com/sprawa-ragielholowaniec/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zakalec/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca-3/

linki do poprzednich materiałów na temat sprawy Ragiel /Hołowaniec

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca/http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca/

http://polscott24.com/jak-zalatwic-policjanta-numerem-na-lom-polska/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-2/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przekladaniec-cz-3-medialny-lincz/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-swiadkowie-prokuratury-cz-4/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-afera-mandatowa-cz-5/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-manipulacja-zeznaniami-cz6/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-sprawa-gwaltu-cz7/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-haniebny-akt-oskarzenia-cz-8/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-10/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-motania-czesc-dalsza-cz11/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-epidemii-czesc-dalsza-cz12/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-top-secret-cz-13/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-apelacja-cz-14/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-szach-i-mat-cz-15/

-http://polscott24.com/jelniogorski-przeklamaniec-walec-wladzy/

-http://polscott24.com/bagrowska-ponad-prawem-jeleniogorski-przeklamaniec/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-osmiornica-z-tesco-cz18/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-polska-policja-zniszczyla-moje-zycie-cz-19/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-20/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-21/

http://polscott24.com/dobijaja-artura-krawczyka-jelenia-gora/

-http://polscott24.com/bolszewickie-metody-jelenia-gora/

http://polscott24.com/kolejna-odslona-inspektora-krawczyka-z-jeleniej-g/

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 04:24
~Joshuawef
07-03-2017 / 13:19
~Williamfluro
06-03-2017 / 07:18
~Jameswog
01-03-2017 / 18:35
~Kgtjkuaz
24-03-2015 / 10:46
~Anya
19-12-2014 / 22:44
To je když je někde napse1no "čerstvě natřeno", tak si tam každej šme1tně, jestli je to prdvaa. A jinfd tam strčed třeba nos a ještě někdo jinfd celou bradu. Podle toho se lidi rozlišujed na doflekůšmte1če, doflekůsede1če, doflekůnose1če a doflekůbradustrke1če ..Takže fotka je jasnfd důkaz existence velmi ředdce se objevujedcedch doflekůbradustrke1čů.
~brit
14-07-2013 / 11:37
Ot i mamy kolejny tasiemiec naszego polonijnego oszoloma ze Szkocji. Zwykly tokarz ubzdural sobie, ze jest dziennikarzem i smrodzi jak Wisla dluga i szeroka. Powinien byc odizolowany od spoleczenstwa ale w Wielkiej Brytanii nie ma przymusu leczenia psychiatrycznego. Wlasnie autor tych "rewelacji" znajduje sie w szczytowym stanie chorobowym co widac po tresci. Jak stwierdzil prezes jednego z oddzialow Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - "tacy ludzie co jakis czas sie trafiaja", po czym wykluczyl go z szeregow prawdziwych dziennikarzy. Czas teraz na polska policje. Wszyscy czekamy w UK, az ktos zrobi z oszolomem porzadek przy pomocy prawa. Dziwie sie tylko red Raczkowskiemu, ze wpuszcza tutaj wytwory chorej wyobrazni swojego koleg (po fachu?)i. Widac koszula cialu biska. Pozdrawiam
~Zainteresowana
27-06-2013 / 14:59
Ciekawa jestem o co Pan Krzysztof Maciag Zbyszynski zalozyl Panu Raczkowskiemu sprawe?czyzby Pan Zdzislaw jakies czarne interesy wysledzil u Pana Krzysztofa?Dziwne.
~Krzysztof Maciąg Zbyszyński
27-06-2013 / 05:38
W związku z "chwalbami" zamieszczonymi na FC: Łatwiej znaleźć igłę w stogu siana niż "dziennikarza" a już na pewno "dziennikarza śledczego" w redakcyjce portaliku "Aferki prawka" z jej pseudo reduktorem naczelnym zdzisławem raczkowerem...Uwaga na tego super nieuczciwego żebraka! Osobiście zrobiłem mu kilka prywatnych aktów oskarżenia, a Prokuratura Rejonowa w Sanoku prowadzi p-ko niemu dochodzenie w sprawie 1 Ds 395/13...z mojego i Sylwii Reszke doniesienia...
~waldek
22-06-2013 / 09:30
Jest to dziwne, mentalność iście żydowska. Żyd zabić, ale żyda za co!. Co mi się wydaje, że ten cały zamęt tworzą nasi starsi bracia w wierze!.