Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA EUROFARM ZŁODZIEJSKI WROCŁAWSKI SYNDYK WŁODZIMIERZ BERNACKI PRZEKRĘT ZE SPRZEDAŻĄ OSIEDLE PRZYLESIE

EUROFARM - jak syndyk Włodzimierz Bernacki rozkradł firmę Witolda Duchiewicza - czyli wielomilionowy przekręt syndyka przy sprzedaży Osiedla Przylesie EUROFARMU

Postawienie w upadłość przedsiębiorstwa EuroFarm Witolda Duchiewicza, to nie był zwykły przypadek bankructwa jaki spotyka wiele firm. Ta firma prosperowała bardzo dobrze, obracała setkami milionów złotych, była bardzo prężna i bogata. Witold Duchiewicz trafił w nisze polskiego przemysłu - produkcję i obróbkę kukurydzy. Praktycznie nie miał konkurenta w swojej branży. To stało się "solą w oku" mafii której macki już dawno opanowały urzędników sądowych i funkcjonariuszy prokuratury w Polsce.
Dopisujemy kolejne odcinki mafijnych przestępstw dokonanych na Duchiewiczach przy współudziale urzędników władzy którzy w teorii powinni być STRAŻNIKAMI PRAWA.
Przypominamy co ciekawsze publikacje:
AFERA EUROFARMU - bezprawie a PRAWO? BEZPRAWIE SĄDU REJ. W WAŁBRZYCHU WOBEC EUROFARMU!
Pisze i mówi się o Polsce jako o państwie aferzystów, złodziei, skorumpowanych urzędników rządzących za pomocą organów niesprawiedliwości... kolejny raz przedstawiamy dowody...
A sporo innych artykułów znajdziemy po prosty wrzucając do wyszukiwarki na naszej głównej stronie hasło: eurofarm

Aktualnie, listem od W. Duchiewicza zaczynamy kolejny cykl dokumentujący oszustwa sędziów, prokuratorów i wyższych urzędników państwowych zamieszanych w rozkradanie majątku przedsiębiorstwa EuroFarm.

WITAM PANA!
Zaczęło się za ministra Ziobry dziać znacznie pozytywniej w moich sprawach, ale potrzebuję wzmocnienia medialnego i chciałbym powrócić do współpracy z Panem, a podoba mi się Pana strona i jest o niej głośno!
Mam sporo nowych materiałów i postanowiłem wrócić do starych bo jest szansa, że syndyka zamkną za przeręty.
Robimy z posłem samoobrony Maksymiukiem, który złapał syndyka na 0.5 mln zł. łapówki i obecnie sprawę daleko zaawansowaną prowadzi CBA Warszawa.
Wyślę trochę info aby się Pan zorientował co się u nas dzieje!

P
ozdrawiam!
Jolanta i Witold Duchiewicz

I otrzymaliśmy sporo informacji i dokumentów.
Zaczynamy od pouczającej korespondencji ministerialnej.

PANIE MINISTRZE!

Pisma te były wysłane pocztą, do Ministerstwa , ale obawiam się, że one niestety do Pana nie dotarły, a zawierają bardzo poufną treść, dotyczącą faktów ewidentnego łamania prawa przez syndyka Włodzimierza Bernackiego i sędziego komisarza Jarosława Iwanka w Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu, przy pełnej bierności, a wręcz akceptacji i uczestnictwie niektórych opisanych w piśmie sędziów z tego sądu rej. w tym przewodniczącej wydz. gospodarczego p. Bożeny Pyszel i vice-prezesa sądu p. Jerzego Szafrańskiego!

Bardzo dziwna jest całkowita bierność ze strony nadzoru jakim jest Sąd Okręgowy w Świdnicy, którego vice-prezes SSO p. Jerzy Dydo wręcz pilnuje w Sądzie Okręgowym aby wszelkie niewygodne sprawy i skargi na sąd rej.w Wałbrzychu trafiały w jego ręce stosując stosowne represje w postaci niekorzystnych postanowień i wyroków wobec niepokornych, a podpadniętych w sądzie wałbrzyskim petentów.

Kuriozalny jest dla mnie fakt , że na moje dotychczasowe skargi do Ministrów Sprawiedliwości z czasów rządów SLD odpowiadali właśnie ci, na których się skarżyłem czyli sędziowie z Sądu Rejonowego w Wałbrzychu oraz właśnie wspomniany vice-prezes sadu okr. w Świdnicy sędzia Jerzy Dydo, który w swoich kierowanych do nas pismach wręcz informował, że otrzymał właśnie z ministerstwa sprawiedliwości komplet dokumentów dot. moich skarg do ministra i oczywiście bez jakiejkolwiek zewnętrznej oraz niezależnej kontroli moich zarzutów odpisał, że sąd w Wałbrzychu jest wręcz cudowny, a ja w zamian za to, że piszę skargi do ministra zostanę oskarżony o obrazę sądu i skierował te pisma (oczywiście wychwalające sąd w Wałbrzychu) do ministerstwa sprawiedliwości, prokuratur: tj. rejonowych; w Wałbrzychu, Ząbkowicach śl., Świdnicy oraz okręgowej w Świdnicy a także apelacyjnej we Wrocławiu.

Poszczególne prokuratury po kolei, prawdopodobnie najpierw uzgodniły, a następnie ich nadzór polecił umorzyć wszystkie postępowania karne prowadzone przeciwko syndykowi W. Bernackiemu, sędziemu Jarosławowi Iwankowi oraz sędziemu Sądu Okręgowego Jerzemu Dydo, na których ja wcześniej złożyłem stosowne zawiadomienia o przestępstwie, a które były świetnie uzasadnione z załączonymi dowodami, w większości już potwierdzone zeznaniami świadków, co jest łatwe do sprawdzenia w aktach umorzonych wobec tych notabli wielu postępowań w poszczególnych prokuraturach!!!

Syndyk poformował mnie wprost, że mnie i moją rodzinę za te zawiadomienia zniszczą i właśnie realizują swój cel, wspólnie z sędzią komisarzem Jarosławem Iwankiem!

Panie Ministrze!
W końcu do kogo jak nie do pana w IV Rzeczypospolitej mamy się zwrócić, aby zlikwidować to bezprawie!
Prosimy o pilne działanie, ale bezp. z ministerstwa, a nie odsyłanie jak dotychczas dokumentów i badania sprawy do tych na których się skarżymy.

Mamy nadzieję że tę powszechną praktykę ośmieszającą sensowność skargi do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego już pan zlikwidował bo przecież tak pan w swoich wystąpieniach publicznych osobiście wielokrotnie zapowiadał.

My panu wierzymy i ufamy życząc dalszej jeszcze większej skuteczności!

Pozdrawiamy serdecznie!

Jolanta i Witold Duchiewicz

Przechodzimy do zawiadomienia o kolejnym przekręcie mafijnego syndyka wrocławskiego Włodzimierza Bernackiego - przekręt syndyka przy sprzedaży Osiedla Przylesie EUROFARMU
Jednocześnie redakcja zwraca się do innych przedsiębiorców o przesyłanie kolejnych zawiadomień o przestępstwie tego i innych syndyków.

JOLANTA I WITOLD DUCHIEWICZ STOLEC 22.03..2007 R.
Syg. Akt Vi Gu 37/04 oraz Vi Gup/04.

SĄD REJONOWY
W WAŁBRZYCHU

SSR PANI BOŻENA PYSZEL
PRZEWODNICZĄCĄ VI WYDZ. GOSPODARCZEGO

I SĘDZIA KOMISARZ
SSR PAN JAROSŁAW IWANEK

DOTYCZY:

Wniosku o unieważnienie przetargu w dniu 28.03.2007 r. na Osiedle Przylesie w związku z naszym zawiadomieniem o przestępstwie z 20.01.2007 r. i związanym z nim wszczęciem przez Prokuraturę Rejonową w Dzierżoniowie śledztwa przeciwko syndykowi Włodzimierzowi Bernackiemu w sprawie nadużycia uprawnień i szeregu rażących nieprawidłowości w trakcie prowadzenia postępowania upadłościowego firmy BHU EUROFARM.

Jako współwłaściciele nieruchomości Osiedle Przylesie,

W załączeniu przesyłamy dla sądu zawiadomienie z 12.03.2007 r.

O wszczęciu śledztwa przez Prokuraturę Rejonową w Dzierżoniowie w sprawie nadużycia uprawnień przez syndyka Włodzimierza Bernackiego, biegłego Jana Brodziaka i Jana Dobrowolskiego dotyczącego nieprawidłowości prowadzenia postępowania upadłościowego i wyrządzenia firmie BHU EUROFARM znacznej szkody majątkowej oraz inne przestępstwa w tym głównie zaniżenia wyceny Osiedla Przylesie i ustawienia przetargu najpierw w dniu 24.01.2007 r., ale ustawieni uczestnicy przestraszyli się i nie przybyli , a obecnie wszystko ustawiono na dzień 28.03.2007 r. wg zasady -- co się odwlecze to nie uciecze.

Mamy ogromną ilość porażających dowodów na swoje zarzuty, ale przedstawimy je wyłącznie w prokuraturze.
Prosimy o unieważnienie przetargu celem zablokowania kontynuowania przestępstwa korupcji i przekroczenia uprawnień przez syndyka Włodzimierza Bernackiego i jego zaufanych współpracowników. Przetarg jest ustawiony pod konkretnych nabywców dla nabycia Osiedla Przylesie za wielokrotnie zaniżoną cenę.
Ponownie informujemy, że pomimo zaplanowanego oficjalnego otwartego przetargu na sali sądowej został zaplanowany układ pomiędzy jego uczestnikami.

Przypominamy, że biegły Jan Brodziak w wycenie nieruchomości Osiedla Przylesie nie uwzględnił wielu istotnych elementów w tym kompleksowego uzbrojenia terenu działki w media na pow. ponad 3.5 ha. Właśnie min. ten szczegół zaniżył jego wycenę o ładnych kilka milionów zł.

Cenę 1 m2 za super komfortowe mieszkania przyjął od 800 zł do 1200 zł a jako bazę założył 30 letnie czynszówki sprzedawane przez urząd gminy w Kamieńcu Ząbkowickim, podczas gdy sam koszt wybudowania Osiedla Przylesie zgodny z zapisami księgowymi wyniósł około 1800 zł z 1 m2.

Na wolnym rynku cena tak super komfortowych mieszkań jest znacznie wyższa. Dowodem jest wycena biegłego z listy banków hipotecznych pana Marka Witta z Wrocławia, który robił wycenę tego osiedla w końcu 2003 r.

Jego wycena wyniosła ponad 18 mln zł, a w przypadku tzw. szybkiej sprzedaży likwidacyjnej ok. 9 mln zł.

Wycena ta jest w posiadaniu syndyka, który przejął wszelką dokumentację dot. Osiedla Przylesie w tym także tę wycenę.

Trzeba dodać, że wg informacji powszechnie znanych o 2003 r. do roku obecnego nastąpił ogromny wzrost cen nieruchomości mieszkalnych, a szczególnie komfortowych. Konieczna jest więc powtórna wycena, ale rzetelna i kompletna adekwatna do wartości rynkowej Osiedla Przylesie czyli znacznie wyższej.

Ze względu na prawdopodobne popełnienie na przetargu 28.03.2007 r. przestępstw korupcji, przekroczenia uprawnień oraz szkody majątkowej wielkich rozmiarów, ponownie wnosimy po raz kolejny o natychmiastowe unieważnienie tego przetargu

I szczegółowe zbadanie sprawy w porozumieniu i pod nadzorem prokuratury rejonowej w Dzierżoniowie.

Jolanta i Witold Duchiewicz

Do wiadomości:

 1. Minister sprawiedliwości i prok. Gen. Pan Zbigniew Ziobro,
 2. Prokuratura rejonowa w Dzierżoniowie.

Wcześniej o przekręcie syndyka i jego pracowników tradycyjnie została zawiadomiona skorumpowana jak każda prokuratura w Ząbkowicach Śląskich.

Ząbkowice Śl., 20.01.2007r

DO SZEFA PROKURATURY REJONOWEJ
W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH.

ZAWIADOMIENIE O PRZESTĘPSTWACH:

dotyczące podejrzenia popełnienia szeregu przestępstw: min. poświadczenia nieprawdy, przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków, korupcji, ustawiania przetargów, ukrywania istotnych informacji, dokumentów oraz zagrożenia popełnienia kolejnych przestępstw przez;

1.syndyka Włodzimierza Bernackiego,

2.biegłego rzeczoznawcy Jana Brodziaka,

3.pracowników syndyka; tj. Jana Dobrowolskiego i innych,

w ramach prowadzonego postępowania upadłościowego naszej firmy BHU EUROFARM przez sąd rejonowy vi wydz. gospod. w Wałbrzychu, ul. Słowackiego 11; pod sygn. akt Vi Gu 37/04 oraz Vi Gup 09/04.:

Uzasadnienie:

a). Jako współwłaściciele majątku upadłej firmy BHU EUROFARM z/s w Stolcu 1a 57-200 Ząbkowiceśl. zwracamy się z wnioskiem o natychmiastowe zablokowanie procedury wdrożenia przetargu Osiedla Przylesie położonego w Kamieńcu Żąbowickim jako składnika nieruchomości włączonego w skład masy upadłości BHU Eurofarm.

Przetarg jest zaplanowany na dzień 24 stycznia 2007 r. o godz. 12.00 w sali nr 204 bud. sądu rej. w Wałbrzychu.

Wyceny tej nieruchomości będące podstawą ogłoszenia przetargowego syndyka Wł. Bernackiego zostały wykonane przez biegłego sądowego sądu rej. w Wałbrzychu p. Jana Brodziaka prow. firmę procjon w Kłodzku przy ul. Żeromskiego 24 , zostały celowo wielokrotnie zaniżone, ponieważ nie wzięto pod uwagę bardzo istotnych czynników, które wpływają na wycenę nieruchomości.

b). Biegły w ogóle nie uwzględnił kosztów kompleksowego uzbrojenia terenu o pow. ponad 2.5 ha we wszelkie media budowy dróg wewnętrznych, parkingów i budowy samego osiedla jako zorganizowanego kompleksu luksusowych mieszkań pod wynajem w ramach uzgodnionego z pośrednikami niemieckiej kasy chorych przeznaczenia jako osiedle spokojnej starości osób z Niemiec i innych krajów Unii Europejskiej.

c). Dla zobrazowania zupełnego braku profesjonalizmu w wielokrotnie zaniżonej wycenie Jana Brodziaka, (co zrobił na pewno specjalnie celach korupcyjnych) przedstawiamy w załączeniu wycenę Osiedla Przylesie wykonaną w grudniu 2003 r. przez biegłego p. Marka Witta z Wrocławia z listy tzw. niebieskiej - banków hipotecznych finansujących właśnie budowy takich nieruchomości.

Ta wycena była zrobiona dla banku i inwestorów z Niemiec zainteresowanych wynajmem całego już zbudowanego osiedla na tzw. Osiedle Złotej Jesieni.

d). Przedstawiamy także wyliczoną kalkulację na wynajem Osiedla Przylesie co udowadnia jego rentowność. przedsięwzięcie to powinno być bezwzględnie ujawnione przy wycenie osiedla w przypadku sprzedaży na przetargu.

e). Cena budowy osiedla o kosztach własnych wyniosła ponad 12, 5 mln zł,a koszty były ponoszone w latach 2001-2003 r. czyli gdy były znacznie niższe niż obecnie.

f). Biegły p. Marek Witt wycenił na dzień 15.12.2003 r. Osiedle Przylesie na kwotę ponad 18.5 mln zł. uwzględniając fakt zupełnie wykończonych 22 mieszkań w 2 budynkach także ukończonych gotowych do użytku i stan surowy 56 mieszkań w kolejnych 2 budynkach i wykonanie stanu zerowego z podpiwniczeniem kolejnych 4 budynków po 11 mieszkań, a ponadto przygotowanie pod budowę tzw. ryneczku z 116 mieszkaniami z super atrakcyjnym zapleczem usługowo – wypoczynkowo -rekreacyjnym.

g). Pomimo, że i część tzw. usługowa jest już gotowa w budynkach ukończonych do użytku p. Jan Bodziak nawet o tym nie wspomina bo jego celem było przygotowanie bazy pseudo formalnej dla syndyka i sędziego komisarza aby na niby oficjalnym przetargu (w rzeczywistości ustawionym) dokonać korupcyjnej transakcji sprzedaży Osiedla Przylesie za wielokrotnie zaniżoną cenę.

h). Otrzymaliśmy poufną informację, że przetarg w dniu 24.01.2007 r. został ustawiony za łapówkę 10% wartości transakcji.
Za ustawionym przetargiem bezpośrednio stoją, syndyk Włodzimierz Bernacki i Jan Dobrowolski, oraz biegły Jan Brodziak,którzy wspólnie działają na szkodę naszego majątku oraz wierzycieli.

Wycenę p. Marka Witta syndyk oczywiście posiada, ale ukrył ją przed wierzycielami planując korupcyjną transakcję sprzedaży Osiedla Przylesie.

Przy zatajeniu dokumentów i informacji o rzeczywistych kosztach budowy Osiela Przylesie oraz rzeczywistym stanie kompleksowego uzbrojenia w media terenu przeznaczonego pod budowę całości Osiedla Przylesie na ponad 3.7 hektarowej działce przy ul. kolejowej w Kamieńcu Ząbkowickim.

Takie postępowanie syndyka jest podejrzane zwłaszcza przy obecnym boomie cenowym mieszkań związanym z wejściem kapitału świata polskie rynki nieruchomości.

j). Jako ewidentny dowód nierzetelnej rażąco zaniżonej wyceny nieruchomości Przylesie podajemy:

1.Osiedle Przylesie w Kamieńcu Ząbkowickim, które zostało wycenione przez biegłego z banku hipotecznego w grudniu 2003 r. na wartość ponad 18 mln zł., a przez biegłego Jana Brodziaka na 4,1 mln zł. który np. przy wycenie kompletnie wykończonych luksusowych mieszkań o pow. 32-70 m2 , które we Wrocławiu kosztują za 1 m2 ok. 6tys.zł. przyjął cenę 800-1200zł za 1 m2 biorąc do porównania gminne czynszówki i mieszk. spółdzielcze z czasów PRL bo ponoć innych nowych w pobliżu nie było. nie wziął pod uwagę faktu, że to osiedle prawie kompletne uzbrojone w media było budowane z przeznaczeniem na tzw. osiedle złotej jesieni dla bogatych rencistów i emerytów z UNI europejskiej i USA, którzy z mieszkając na tym osiedlu przez kilka miesięcy, mieli się rotacyjnie wymieniać za pośrednictwem specjalnych firm z Polski i UE.

k). Biegły J. Brodziak pomimo dostępu w firmie Eurofarm do zestawienia całości kosztów budowy oraz kompletnej dokumentacji budowlano - architektonicznej nie wziął pod uwagę, wartości estetycznych osiedla jako całości w wyjątkowo pięknym położeniu i zabytkowym otoczeniu. Nie uwzględnił także faktu profesjonalnie zaplanowanego jego kompleksowego wyposażenia w część usługowo –handlową, salony odnowy biologicznej, gabinety lekarskie, restaurację, stołówkę, kawiarnię, a także zapewnienie części obiektów wygodnego użytkowana przez osoby niepełnosprawne, oraz całodobowej opieki dla osób chorych i przebywających na rehabilitacji.

Osiedle miało służyć jako baza wypadowa na zabiegi lecznicze do uzdrowisk kotliny kłodzkiej oraz pobliskich uzdrowisk w Czechach, a jak powszechnie wiadomo baza noclegowa w uzdrowiskach jest uboga i bardzo droga co bardzo podnosiło atrakcyjność pobytu w luksusowo wyposażonym osiedlu Przylesie.

l). Mamy ciągle nadzieję, że osiedle będzie zabudowane do końca i użytkowane zgodnie z przeznaczeniem, ale jego sprzedaż musi odbyć się za cenę dużo wyższą, a taką akceptowali inwestorzy strategiczni którzy złożyli deklarację dla restrukturyzacji Eurofarmu, a którzy także poznali i zaakceptowali projekt dokończenia budowy Osiedla Przylesie a następnie jego wykorzystanie zgodnie z przeznaczeniem wcześniej opisanym.

m). Na dowód zainteresowania kapitału zachodniego zakupem Osiedla Przylesie przedkładamy w załączeniu złożoną na pocz. grudnia 2007 r. ofertę zakupu całej firmy Eurofarm w tym także Osiedle Przylesie za znacznie wyższą cenę.

Przedkładamy również ogłoszenie o przetargu w dniu 24.01.2007 r. o którego zablokowanie wnosimy.

UWAGA!

Wnosimy o wyłączenie Prokuratury Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich z prowadzenia niniejszego postępowania ze względu na b. bliskie służbowe i osobiste powiązania syndyka Włodzimierza Bernackiego i Jana Dobrowolskiego ze świadczącą od czerwca 2004 r. obsługę prawną syndyka BHU Eurofarm radcą prawnym p. Joanną Mrozowską-Wybierała,która jest żoną zastępcy Prokuratora Tejonowego w Ząbkowicach śl. p. Janusza Wybierały.

Ponadto jest także bardzo istotne, że na te bliskie kontakty z prokuratura rejonową w Ząbkowicach śl. W. Bernacki i J. Dobrowolski publicznie się powołują, jako atrybutem nacisku i strachu szczególnie wobec osób od nich uzależnionych służbowo lub formalnie.

Prosimy o pilną i skuteczną interwencję na nasze zawiadomienie o przestępstwach aby nie dopuścić do szkody wielkich rozmiarów.

Jolanta i Witold Duchiewicz

do wiadomości:
1. Minister Sprawiedliwości i Prok. Gen. Pan Zbigniew Ziobro,
2.
Prokuratura Apelacyjna w Wrocławiu
3. Prokuratura Okręgowa w Ś
widnicy

Beż wątpienia pomiędzy syndykiem W. Bernackim, a sędzią J. Iwankiem i sędzią J. Szafrańskim, który jest jednocześnie vice-prezesem sądu rej. w Wałbrzychu jest przestępczy układ polegający na przyznawaniu największych upadłości b. woj. wałbrzyskiego jak syndykowi właśnie Wł. Bernackiemu, a jako sędziemu komisarzowi właśnie Jarosławowi Iwankowi, którzy z tych upadłości osiągają ogromne lewe dochody, czego dowodem są posiadane w ich rodzinach nieruchomości, lokaty i konta zagraniczne...

Dlaczego w sądzie w którym jest ponad 150 syndyków 80% upadłości dostaje Włodzimierz Bernacki, a we wszystkich jego upadłościach sędzią komisarzem jest Jarosław Iwanek, który występuje w większości postępowań upadłościowych i sam siebie wyznacza sędzia komisarzem a Wł. Bernackiego syndykiem?

Trzeba zaznaczyć , że ci panowie specjalizują się w upadłościach likwidacyjnych i pomimo wielu wniosków o post. upadłościowe z możliwością zawarcia układu wszystkie wnioski są oddalane na posiedzeniach niejawnych z udziałem przewodniczącej wydziału gospodarczego SSR Bożeny Pyszel oraz vice-prezesa SSR Jerzego Szafrańskiego.

Ten swoisty przestępczy układ tak zdominował wszystkich, że wszelkie skargi i donosy są topione w zarodku przy współpracy z sędzią Jerzym Dydo vice- prezesem Sądu Okręgowego w Świdnicy, który rozpatruje praktycznie wszystkie odwołania dot. sędziego Iwanka.

cdn. na pewno będzie.... na razie "zajadka" :-)

NINIEJSZYM SKŁADAM ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU SZEREGU PRZESTĘPSTW TJ. MIN.; PRZEKROCZENIA UPRAWNIEŃ, NADUŻYCIA WŁADZY, PRZYWŁASZCZENIA MIENIA O WIELKIEJ WARTOŚCI, OSZUSTWA, WIELOKROTNEJ KORUPCJI, POŚWIADCZENIA NIEPRAWDY PRZEZ;

 • LESZKA GRALĘ PREZESA DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY ROLNICZEJ

ORAZ PREZESA AGRO-FARM SP. Z O.O.W PISARZOWICACH K. LUBANIA,

 • HENRYKA ZATORSKIEGO WIELOLETNIEGO DYREKTORA BIURA DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY ROLNICZEJ,
 • WIESŁAWA DOMINIKA BYŁEGO DYREKTORA AWRSP, A OBECNIE ANR O/WROCŁAW ZAM. W OBORNIKACH ŚL.

· TADEUSZA OLAKA WIELOLETNIEGO DORADCY WIESŁAWA DOMINIKA, A OBECNIE PRZEDSTAWICIELA WŁADZ ZAKŁADÓW SPIRYTUSOWYCH WRATISLAWIA NALEŻĄCYCH DO ALEKSANRA GUZOWATEGO,

 • WALDEMARA SZYMKIEWICZA BYŁEGO DYREKTORA ANR O/T WROCŁAW,
ANDRZEJA PŁOCHOCKIEGO BYŁEGO DYREKTORA ANR O/T WROCŁAW,....

........NINIEJSZYM SKŁADAMY ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU SZEREGU PRZESTĘPSTW TJ. MIN.; PRZYWŁASZCZENIA MIENIA O WIELKIEJ WARTOŚCI, OSZUSTWA, WIELOKROTNEJ KORUPCJI, POŚWIADCZENIA NIEPRAWDY PRZEZ;

 • JANUSZA MAKSYMIUKA
 • ELŻBIETĘ MAKSYMIUK
 • ZARZĄD OBECNY I BYŁY AGRO-KRZEPICE SP.Z O.O. Z/S OBECNIE W SIECIEBOROWICACH, A WCZEŚNIEJ W BIERUTOWIE UL.WROCŁAWSKA ,
 • WIESŁAWA DOMINIKA BYŁEGO DYREKTORA AWRSP, A OBECNIE ANR O/WROCŁAW ZAM. W OBORNIKACH ŚL.
 • STANISŁAWA STEFANKO BYŁEGO DYREKTORA ANR O/T WROCŁAW,
 • WOJCIECHA JAREMKO OBECNIE Z-CY DYR. ANR O/T WROCŁAW,
 • STANISŁAWA KRENTA OBECNIE GŁ. KSIĘGOWEGO ANR O/T WROCŁAW,

WŁODZIMERZA BERNACKIEGO PEŁNIĄCEGO FUNKCJĘ SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI FIRMY BHU EUROFARM ZAM. W ŚWIDNICY - cd. przekrętów mafijnego oszusta...

Nasz Dziennik - Mafia i powiązani z nią "biznesmeni" wykorzystują wrocławskie organa wymiaru sprawiedliwości do niszczenia firm zagrażających ich interesom - Upadłość na zlecenie .

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~iti
11-06-2014 / 21:26
dlaczego nikt się nie przyjrzy powstaniu tej firmy, bardzo ciekawy artykuł by powstał, będę służył wiadomościami
~kolejna
30-03-2011 / 11:18
komentarz Miry jest prawdziwy... p.Wybierała to długoletnia kochanka Dobrowolskiego..stara miłość nie rdzawieje. ale zdrowie w tej dziedzinie jemu juz nie dopisuje..:)))
~Mira
18-12-2010 / 10:03
p. Joanną Mrozowską-Wybierała, jest żoną zastępcy Prokuratora Tejonowego w Ząbkowicach śl. p. Janusza Wybierały i długoletnia kochanką tego Dobrowolskiego jeszcze z czasów współpracy w komendzie... A Junuszek Wybierał to tolerował zawsze..