Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-05-2011

Sprawa Marcina i Rebeki została już raz poruszona interwencyjnie: Nie tylko Sądy Rodzinne w Polsce porywają rodzicom dzieci - interweniujemy w sprawie Rebeki i Marcina którym podczas ich pobytu w Anglii ukradziono ich dzieci. 

Teraz poruszamy wątek angielski ich problemów związanych z emigracją i oszukiwaniem cudzoziemców przez urzędników angielskich, czyli tubylców... 

SPRAWA NOŻA 

Ten element układani jest bardzo ważny w dalszym dociekaniu prawdy , wprawdzie jest to tylko wprowadzenie ale pozwolę sobie już teraz zawrzeć kilka uwag i opisać sytuację tzw. ”ataku matki na dziecko”  ,która miała być głównym powodem odebrania Lini i Emanuela ! Ale aby dotrzeć do tego feralnego dnia muszę  wspomnieć o skandalicznym i zarazem zagadkowym postępowaniu opieki społecznej z Bury . Rebecca została  sprowadzona z Sudanu do Wielkiej Brytanii przez  organizację humanitarną,  miało to na celu zapewnienie jej i  córce bezpieczeństwa . Sudan jest państwem wyznaniowym ( Islamskim ) wszelkiej maści Chrześcijanom grozi tam ciągle śmierć o czym mało kto zdaje sobie sprawę !  Nie jest aż tak wielką tajemnicą ,że  w tamtych regionach dochodzi do  częstych pogromów i mordów na ludności Chrześcijańskiej podobnie jak  w krajach ościennych  choćby dla przykładu Nigeria  gdzie pod koniec 2010 roku życie straciło ponad 2000 chrześcijan – wycięto ich maczetami !  Dzieci, kobiety, starcy … byli mordowani z zimną krwią  przy  cichej aprobacie rządu ! Takich przypadków można mnożyć  w nieskończoność o czym mówią  raporty ONZ  czy raporty Watykanu !

Tam podziały są  proste  jesteś  muzułmaninem to żyjesz  jesteś  ”inny”  to cię  zarżniemy !  Ot  taka  religia miłości , jak to się  przyjęło mówić oficjalnie o  islamie . Rebecca wraz ze swoją córką dostała szansę ucieczki przed ”maczetą” lub przymusową konwersją na islam , w jej oczach cała  ewakuacja była ucieczką  do swoich ( chrześcijan)  Oni tam nie  rozgraniczają  świata na Polaków, Brytyjczyków, Nigeryjczyków czy Sudańczyków  ale na Chrześcijan lub Islamistów – prosty podział między życiem a śmiercią !

Rebecca wraz z córką Linni  jadąc do UK  ( w jej mniemaniu) jechała do swoich .. błąd –  wpadła  z deszczu pod rynnę ! Rząd Brytyjski przyjmując ją jako uchodźcę zapewnił jej utrzymanie i opiekę , Rebecce przysługiwało  w/g  brytyjskich regulacji dotyczących uchodźców – 150 funtów tygodniowo , zakwaterowanie w pobliżu społeczności z jej kraju ( Sudan Community) ,opieka socjalna i inne formy pomocy w celu asymilacji ! A jak się stało :

Otóż trzy panie które miały jej pomagać w tym  tj : Liza Watson , Diane Carr i Anca Tudor według naszych ustaleń totalnie zignorowały swoją pracę ,zakwaterowały ją 15 km od ludzi z Sudanu !!  Rebecca  ,która nie posługiwała się nawet w stopniu minimalnym językiem angielskim  miała poważne kłopoty z komunikacją i asymilacją  z miejscową społecznością angielską  -czuła się zagubiona i wyobcowana ,do tego doszły kłopoty w uzyskaniu pracy ! Rebecca  została zakwaterowana w domu na  Radcliffe14 Haworth Cort  ! Zagadką  jest  czemu Rebecce było wypłacane 55 funtów na tydzień  a nie cała kwota ?  Co się  stało z pozostałymi pieniędzmi ? Czy Watson , Carr,Tudor które miały pieczę nad wszystkim przekazywały przyznane pieniądze, czy tylko pobierały je z kasy miejskiej a Rebecce dawały jedyne 55 funtów ? Wiele pytań  jak na tym etapie nie  zamierzam stawiać oskarżeń ! Ale to raz ,że dziwne  a dwa takie zachowanie miało później duże reperkusje  i być może było powodem do odebrania matce dziecka z powodu niewystarczających środków  na utrzymanie !

Znam kilka przypadków z terenu Aberdeenshire ( Szkocja)  o których pisałem na portalu  , gdzie  pracownice Social Service  po prostu kradły publiczne środki przyznane dla potrzebujących ludzi  a nawet zapadły w Aberdeen Sheriff Court  wyroki za takie  skurwysyństwo  i to  nie jeden RAZ !  Daleki jestem ( jak na razie) od posądzania obu pań o takowe czyny ale  niedbalstwem byłoby  pominięcie  tegoż faktu ! Gdyby ..powtarzam gdyby  sie okazało ,że moje podejrzenia nie są  bezpodstawne  to by to  wiele wyjaśniało , ponieważ obie panie w późniejszym okresie odegrały kluczowe role w rozbiciu rodziny ! Gdyby się okazało ,że  owe podejrzenia mają zasadność to śmiało można a nawet trzeba wysnuć teorię ,że obie tuszowały  kradzież prawie 18 tys. funtów ale aby  im się  to udało,  to trzeba było wykazać ,że matka sobie nie radzi ,że jest niezaradna  i musowo jej odebrać dziecko  dla rzekomego -  dobra dziecka !

Ale do tego wrócimy  później , zatrzymajmy się  przy owym  feralnym dniu kiedy  to  Rebecca  miała według jednych  zranić  nożem córkę  według innych grozić jej nożem !!  Terry Morgan z Bury Times ( taka  wiejska gazetka, oraz nazwisko Morgan pojawia się w dalszych dokumentach i chodzi o  urzędniczkę  o tym nazwisku -może to zbieg okoliczności) napisał artykuł  pod  tytułem  - ”Threat To Kill Daughter Was a Desperate Act”   , następnie jego kolega -Dale Haslam z pobliskiej wsi popisał się też’‘obiektywnym” materiałem pod tytułem -” Newborn Taken From Its Violent Mother”  ale zatrzymajmy się przy pierwszym !  Otóż  w/g  doskonałego brytyjskiego  jurnalisty  miało to  wyglądać tak :

Rebecca została wezwana na tzw. ”ostatnie widzenie z córką”  wtedy w obecności 2 policjantów i pracowników zamkniętego przedszkola  w którym znajdowała się Linni  ( córka rebeki)  miała przyłożyć nóż do szyi dziecka i krzyczeć  – ” She Dies Today”  - Rebecca miała rzekomo grozić zabiciem córki jeśli ją jej odbiorą !  Jakim cudem kobieta wniosła na teren strzeżonego ośrodka nóż ? Bo nikt nie zaprzecza ,że miała ze sobą nóż .. skoro to zrobiła  to gdzie są  nagrania z monitoringu  na których z pewnością byłoby widać  całe zajście ..co skasowały się   tak same  się skasowały ? .. Jeśli matka  zraniła  dziecko  jak twierdzą  pracownice  to gdzie  jest obdukcja lekarska  i czemu dziecko w takim wypadku nie zostało zabrane do lekarza !!! ? 

  Coś  strasznie  dużo tego   ALE . Dlaczego  Terry Morgan pisząc  swe bzdety  nie zainteresował się  tym co się działo wcześniej ,pominął  znaczące dla sprawy okoliczności -czemu On jako super brytyjski dochodzeniowy ( dochodzi z sąsiedniej wsi do pracy)  dziennikarz nie rozpytał   o losy kobiety  i jej córki , dlaczego  nie  zainteresował się  pismami wysłanymi  do matki przez  ”troskliwe” opiekunki , które sprowokowały celowo  cały incydent ,bo  był im jak widać   bardzo na  rękę !   Czyżby  znane na całym świecie brytyjskie lenistwo  mu na to  nie pozwoliło  a może miał wtedy TEA TIME !

Ten uczciwy dziennikarz oparł  swoje  wynurzenia tylko i wyłącznie na tym co mu powiedzieli  pracownicy   Victoria Familly Centre w Manchester . Czy tak pracuje dziennikarz ,który ma za zadanie dotrzeć do prawdy czy tak pracuje  wyrobnik !?   Wrócimy do tego  później , ale jaka była  wersja rebeki :

-” Nigdy nie podali mi powodu dlaczego  odebrali mi córkę , pozwalali mi ją  widywać tylko raz w tygodniu , miałam problemy z komunikacją  bo ja mówiłam wtedy tylko w swoim rodzimym języku -dunka- nie znałam angielskiego . Nikt mi nie pomagał szukałam pomocy u swoich u pastora Petera  i innych , różnie bywało ale ich też mało kto chciał słuchać .. po odebraniu mi Lini  znalazłam pracę poprawiłam swój status materialny , mój dom był zadbany i czysty  nie wiem do dziś  dlaczego mi ją  ukradli . Nie zaprzeczam ,że  gdy byłam na ostatnim widzeniu z córką  zrobiłam  głupotę  ale proszę zrozumieć  ja byłam kłębkiem nerwów  one mi przysłały pismo że mogę się  z Lini zobaczyć  po raz  ostatni ponieważ oddają ją do adopcji !..Świat mi się  zawalił  straciłam wszelką  nadzieje , prosze zrozumieć mnie jako matkę ..

miałam iść na spotkanie z moją  ukochaną córeczką  po raz ostatni ( tutaj płacz ) nigdy więcej  jej już  nie zobaczysz  - tak było napisane w piśmie do mnie , nie mogłam powstrzymać emocji wzięłam ze sobą  nóż  , na spotkaniu było kilku policjantów  i opiekunki  pokazano mi córkę  abym mogła  się  z nią  POŻEGNAĆ  … rozryczałam się  , nie umiał powstrzymać  emocji … wzięłam nóż przyłożyłam sobie do piersi  - SOBIE.. i powiedziałam ,że  się  zabije na ich oczach jak mi nie oddadzą dziecka . ..wtedy  obezwładnili mnie  policjanci , powalili na ziemię i zakuli  w kajdany ”

Gdyby jednak przyjąć wersję  opieki i policji oraz  światłego  pismaka z Bury Times   za prawdę  to  jednak okoliczności zajścia  dają  wiele do myślenia !!!  Nie ulega najmniejszym wątpliwościom ,że pracownicy socjalni celowo sprowokowali  zajście ,że duża część winy leży po ich stronie ,że samo pismo wysłane do  rebeki  było  wręcz  zaproszeniem  do  POPEŁNIENI GŁUPSTWA ! Niech każda matka czytająca to zastanowi się  co by zrobiła  w takiej sytuacji ?  Co wy byście  zrobili  w TAKIEJ SYTUACJI  !!  To jest  jawne barbarzyństwo ,nieludzkie postępowanie ,zwyrodniałe i ohydne  granie na emocjach zarówno dziecka jak  też matki ! Jest to jawne pogwałcenie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka !

Sprawy  w sądzie o odebraniu  dziecka  wyglądały tak : Rebecca  nie miała zapewnionego tłumacza władającego dunka  , mogła słuchać tylko co do niej mówią bez zrozumienia sentencji co ograniczyło jej prawo do obrony , mało tego kancelaria Woodcock& Son  zbytnio do sprawy się nie przyłożyła, ale do wystawienia rachunku za swoje mierne usługi już tak ! Rebecca miała jedyne 15 minut na przedstawienie swojej wersji lecz sędzia raczej w języku dunka nie mówił więc i nie zrozumiał co mówiła ( o ile rozumie  coś  w innym języku niż  ang) rzekomy tłumacz ,który miał pomagać  władał  językiem  zbliżonym  jak czytamy w dokumentach sądowych . Co to znaczy do jasnej cholery ”zbliżony”  czy Polak stający przed Brytyjskim sądem mając  tłumacza Czecha  zrozumie co ten szwargoli  bo mówi w języku ”zbliżonym”  !

Na procesie zarówno  w/s odebrania i adopcji Lini  jak też  procesie  karnym w/s    użycia noża ograniczono zeznania świadków ze społeczności Sudanu – i tak Margareth ( mamy z nią kontakt) która była świadkiem obrony została totalnie  zignorowana , a jej zeznania nie stanowiły  większej wartości , pastor Peter  tak samo  nawet zeznania  anglików którzy zeznawali  po stronie Rebeki  były dla sądu  powiedzmy to mało  wartościowe ! Ludzie  dali świadectwo  o Rebece  jako dobrej i dbającej matce  , kobiecie  bezkonfliktowej i przyjaznej  i to jakoś  do  przyjętego wizerunku i linii oskarżenia mało pasowało . Błędy i zaniedbania proceduralne  są  tak  rażące ,że jest to  (mam nadzieje ,że będzie) powodem  wznowienia sprawy  ! Jeśli nie w UK  to z pewnością  przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości .

Dla przypomnienia – tylko w 2010 roku Wielka Brytania  wypłaciła  za takie zaniedbania 7.1 miliarda funtów  odszkodowania ! Setki spraw toczą się  przed  europejskimi sądami za łamania przez Brytyjczyków  Europejskiej Konwencji Praw Człowieka .. ta sprawa będzie następną ? Oby ! Skandalem należy nazwać ten proces KAWKI ..

-Odmowa jasnego wyjaśnienia dlaczego  matce zabierają dziecko

-Ograniczenie wsparcia finansowego ze strony państwa udzielającego azyl

-Nękanie rodziny  bez podania przyczyny

-Złamanie wszelkich procedur prawnych dotyczących zabezpieczenia tłumacza, prawnika

-Odmowa prawa do składania  wyjaśnień

-Ukrywania  rażących zaniedbań  ze strony urzędu miasta i opieki społecznej

-Złamanie  warunków wizowych przez kraj udzielający wizy

Dobry prawnik  rozjedzie ten układ jak walec , o ile się  taki znajdzie ! Reasumując  , mieli jej pomóc  na jej skórze skorzystały hieny społeczne które w dziwny sposób zamiast pomagać  szkodziły ile się tylko dało   wyszło tu jeszcze  rasistowskie ,dyskryminujące i jednostronne  zachowanie organów policji . A na sam koniec  aby postawić kropkę nad i  .. dla zatuszowania  niedbalstwa   gwiazda miejscowego dziennikarstwa  dobiła  ostatni gwóźdź do trumny  ukazując  sprawę   jednostronnie i  tendencyjnie ale do  profesjonalizmu  brytyjskich dziennikarzy  w sprawach emigrantów czy azylantów już  zdążyliśmy się  przyzwyczaić !

Następna odsłona ”brytyjskiego walca sprawiedliwości”  w połączeniu z  lenistwem  Polskiego konsulatu  w Manchester  będzie o wiele ciekawsza  gdyż  wchodzimy na scenę gdzie  został zniszczony  Polski Obywatel  oraz  wręcz uprowadzone POLSKIE  dziecko  przy  cichej aprobacie  ”Piłata” z Polskiego Konsulatu …

C D N ..

http://www.forum.polscott.com/viewtopic.php?f=56&t=4371  polecam ten materiał !

Materiały związane z rodziną Pobiarzyn :

DRAMAT POLSKIEJ RODZINY Z MANCHESTER

LENISTWO I IGNORANCJA – POLSKI KONSULAT W MANCHESTER

POBIARZYN I POMÓWIENIA WISIŃSKIEJ – CIĄG DALSZY TRAGEDII RODZINY POBIARZYN

za http://www.portal.polscott.com/?p=30755

Gdańsk - kuratorowi sądowemu Janowskiemu 200zł za 2h dręczenia dziecka...

Andrzej Rogowski z Ząbek wraz z ojcami skupionymi w Inicjatywie Społecznej Porozumienie Rawskie protestowali w Ząbkach

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez „Porozumienie Rawskie”- pod hasłem „Sąd kalece nie przepuści”.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Gdańsku z dnia 15.10.2010r w sprawie Jana Koszałki, ofiary sądownictwa anty rodzinnego.

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Polak
06-05-2011 / 22:40
Mafia ŻYDO-KOMUNY powinna w końcu za wszystkie ZBRODNIE zapłacić całemu Światu .Szubienica sprawiedliwości powinna już dawno na nich czekać ,a nawet powinna dawno już PRACOWAĆ dla dobra Świata i Ludzkości Jak długo będziemy we własnym Kraju tylko WYROBNIKAMI i "CIEMNĄ MASĄ" ??? Obudż się,obudż Narodzie mój , dopóki jeszcze masz siłę pójść w bój !!! Powstańmy by przestał już dręczyć nas WRÓG !!! Powstańmy by Ojciec ,Dziad ,i Pradziad w mogile w spokoju spoczywać mógł !!! Filmy które powinny dać każdemu do myślenia . Jeśli czujesz że masz jeszcze siły i hart ducha ,zadzwoń ,i organizujmy się , ale tak na poważnie , a nie ( a... to i tak nic z tego ) . Mój nr. tel. 514747273 . www.youtube.com/watch?v=4-P1zA0Ew4U&feature=BF&list=PL0BE70BDBB1199E >>www.youtube.com/watch?v=6vLUfu8KlzM&feature=relmfu >>www.youtube.com/watch?v=Dsok8aEoxxc >>www.youtube.com/watch?v=Ga4oE3xC9ak&feature=related
~gość
06-05-2011 / 22:16
zdegenerowani genetycznie anglosasi już niedlugo porzadza, my zolci azjaci i murzyni jestesmy przyszloscia angli i ameryki