Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-03-2011

Yes Man – czyli panowie dwaj, którzy nie bali się mówić prawdy.

"Nawiązałem do kalkulatora Yes Man`ów, ponieważ to co robią rządzący światem i narodami to jakaś potworna machina obłudy w której ludzkie życie to tylko niestosowny epizod w świecie polityki, łgarstwa i koncernów. Może zginąć wielu.. ale jeśli można na tym zarobić?
Co zatem się dzieje - opiszę sobie sytuację na całym świecie moimi słowami i w sposób jaki mi przez głowę przechodzi.. wciąż nieustannie i wciąż ten obraz się zmienia..

Zacznę może od badań na energią człowieka, myśli i emocji.
To najważniejsze kwestie, zważywszy na fakt budzenia strachu w ludziach, który to strach jest na rękę systemowi i każdej jednej machinie globalnej kontroli.
Strach ten bowiem paraliżuje człowieka wewnętrznie, powodując choroby i nieumiejętności stawiania czoła rzeczywistości.
Przeprowadzono już masę różnych badań naukowych, które jak dla mnie dowiodły, że wszystko jest energią, że cały kosmos to jeden wielki prąd elektryczny. Kosmos to miliardy miliardów fal.. to hologram rzeczywistości. To stworzenia energetyczne wszystkich istot żyjących.

Thunderbolts of the Gods - Pioruny Bogów
BÓG CUDÓW - wszystko jest energią III

Człowiek potrafi myślą wpływać na wodę i zmieniać jej wewnętrzną harmonię. Wszyscy wpływamy na wszystko, ponieważ energia to fala i każda z nich ulega interferencji w ośrodku, którym jest wszechświat. Każdy zmienia rzeczywistość, chociaż twierdzi, że nie bierze udziału w wielu sprawach. Każdy chce odepchnąć odpowiedzialność za swoje czyny, myśli i emocje.

Skoro wszystkie te fale ulegają interferencji, zatem każdy z nas wpływa na rzeczywistość otaczającego nas świata i każdy wydziela emocje, które kształtują energię całości naszego globu. Są przesłanki, że to emocje są częścią składową, powodującą zmiany na naszym słońcu. Są przesłanki, że to nasze emocje kształtują transformację tej planety i od naszych emocji zależy jej dalszy los.

Rosyjski naukowiec próbuje przekonać ludzi, że mogą zmienić świat po prostu, za pomocą własnej energii.

Kto to jest Masaru Emoto
Co odkrył i jaką to niesie za sobą świadomość.
Masaru Emoto - doktor medycyny alternatywnej. Odkrył mentalne działanie emocji na wodę. Przeprowadził wiele eksperymentów, które dowiodły, że człowiek świadomie lub nieświadomie wpływa na cząsteczki wody. Co się z tym wiąże?
Ponieważ ciało człowieka jest zbudowane w 90-ciu paru procent z wody ( w szkole uczyli mnie, że z 65% - wszystko się zmienia ), oczywistym jest, że w każdej jednej sytuacji wpływamy na cząsteczki wody. Jeśli się złościmy, smucimy, wyrażamy agresję, wszystkie te intencje, emocje, energie wpływają bezpośrednio na cząsteczki wody. Ponieważ wszystkie generowane energie ulegają interferencji, musimy wpływać na innych naszymi myślami.

Amit Goswami Fizyka Kwantowa i Świadomość
Teoria super strun - świadomość i materia
Gregg Braden - Pole magnetyczne i rezonans Schumana
Wszystko jest energią - dostrajanie własnego JA - część I
Cytat: "... co by to oznaczało, gdybyśmy odkryli, że każdy moment naszego życia, to część konwersacji trwającego dialogu z wszechświatem wokół nas, co gdyby wszystko co się zdarza w naszym życiu od leczenia ciała, do pokoju w naszym świecie, do naszych małżeństw, rodzin, naszych romansów, rozwodów, wszystkich rzeczy które postrzegamy jako życie w każdym momencie naszego dnia, co jeśli są one odbiciem tej inteligencji, tego pola energii, które starożytni opisywali w ich językach a teraz naukowcy zaczynają je opisywać w języku, który rozpoznajemy. Rosnąca masa dowodów naukowych sugeruje, że dokładnie w ten sposób działa nasz świat. Świat w naszej esencji nie jest niczym więcej i niczym mniej niż odbiciem tego czym staliśmy się w naszym wnętrzu. Naszych myślach, emocjach, uczuciach, naszych wierzeniach, naszych modlitwach..."
Wszystko jest energią - dostrajanie własnego JA - część II
Vedic Art - czyli aktywacja prawej półkuli
Kim jest Joe Dispenza

To tylko wybrane zagadnienia, jednak jak dobrze poszukasz w internecie, nie tylko na tej stronie, jest dużo więcej miejsc gdzie ludzie na prawdę się przyłożyli do tematu i cały czas badają różne zagadnienia i wciąż dociekliwie zadają pytania. Wciąż dyskutują i wciąż zmieniają zdanie. "Tylko głupiec nie zmienia zdania" brzmi jedno z przemyśleń. Świat się zmienia.. zmienia się zatem wszystko. Zmieniają się poglądy. Zmienia się środowisko. Zmienia się wizja świata nas wszystkich i każdy z nas jest kawałkiem układanki. Każdy z nas jest jak element ciała. Jak kawałeczek organizmu i każdy żyje sobą i światem. Wszyscy mieszamy nasze energie, powodujemy w sobie agresję, smutek, ból, natchnienie, miłość.. 22 rodzaje neurohormonów. 22 rodzaje emocji w różnych proporcjach, wciąż zmiennych i płynnych w przekazie, które zmieniają komórki od środka.. Ten nadajnik nigdy nie przestaje nadawać, ten organizm nigdy nie przestaje pobierać. Spożywasz.. pijesz wodę, kąpiesz się w jeziorze.. mieszasz energię natury... generujesz ją całym sobą na wielu poziomach subtelności. Jesteś ENERGIĄ! Jesteś mną a ja Tobą... jesteśmy jednym!

Dlaczego zatem mówisz...

Jak często mówisz: "ale mnie wku... .... " ? jak często mówisz.."mam już dość". Jak często mówisz. "nie uniosę już tego" jak często zmagasz się z życiem i patrzysz z punktu widzenia REAKCJI zamiast KREACJI? jak często życie dopada Cię znienacka zamiast stworzenia tego , czego najbardziej byś pragnął. Dlaczego rozpraszasz się tak często, dlaczego martwisz, błądzisz , szukasz, idziesz.. i wciąż brak Ci czasu.. wciąż robisz wszystko dla innych a zapomniałeś o sobie... wciąż gnasz na zapalenie płuc.. bo spóźnię się do pracy, bo mnie zwolnią.. bo nie ma pracy na rynku, bo boję się ich, bo boję się stracić pracę. Bo muszę. Bo tak należy. Bo tego nie wolno, choć nie wiadomo dlaczego, bo nikt tego nie wie, lub wciska Ci swoją ideologię, jako tą jedyną słuszną.

Pamiętaj.. JEŚLI SIĘ BOISZ, TO W KTÓRYMŚ MOMENCIE PRZYCIĄGNIESZ TO CZEGO SIĘ BOISZ! tak działa prawo przyciągania.

Zatem te wszystkie niemiłe informacje należy przyswajać na spokojnie i nie wprowadzać się w stan strachu, pomimo faktu, że wiele z tych informacji przyprawia o zawrót głowy i stwarza niebezpieczeństwo ucieczki w strach i paranoję.

STRACH jest złym doradcą

Obecny system chce, żebyś się bał i generował kolejną falę uderzeniową, która ulegnie interferencji i w wielu miejscach wzmocni strach i agresję. Ten system jest oparty na strachu / agresji i dezinformacji. Ten system to kpina z ludzkości i wielka nasza ludzka ułomność. To kpina z NATURY pokazująca jak nisko upadliśmy i jakie emocje nami rządzą.

Pamiętaj zatem: NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ JEST STABILNOŚĆ EMOCJONALNA. Ludzi o dużej stabilności emocjonalnej nie da się złamać i zastraszyć. A świat obecnie jedynej rzeczy jakiej potrzebuje to spokoju, harmonii i miłości. To najważniejsza kwestia. Zatem jeśli to czytasz, podejdź do tematu rozsądnie i nie siej paniki jeśli te informacje otworzą Ci oczy i doprowadzą do wniosków, które dość znacznie zmienią twoje podejście do życia. Bądź SPOKOJNY i ZRÓWNOWAŻONY. STRACH przyciąga to, czego się boimy. Jeśli jednak popatrzysz i zobaczysz, zapewne zmienisz obraz. O tym mówi dzisiejsza fizyka kwantowa. Obserwator jest najważniejszy! Patrz zatem uważnie i ze spokojem, bez rozgorączkowania i paniki. Patrz co robisz i co się dzieje.. bądź UWAŻNY! UWAŻNOŚĆ to najważniejsza kwestia w procesie STWARZANIA. Uważność to podstawa naszego świata a Ty wciąż gnasz rozpraszając swoją wizję i wciąż gubisz swoją uwagę. STWORZENIE wymaga SKUPIENIA. Stworzenie to proces fal.. to proces myśli, słów i czynów. Według Joe Dispenza w filmie What The Bleep - człowiek rozprasza się średnio 6 razy w ciągu minuty. To za dużo, żeby cokolwiek stworzyć. A to mówi nam, że wszystko co się dzieje jest niezdefiniowane i pogmatwane w naszych emocjach.. Nieokreślone do końca.. coś tam niby panujemy nad naszym stworzeniem, jednak wciąż życie przynosi nam coś niespodziewanego. Ta niepodziewana fala to to czego zazwyczaj się boimy. Czasami jest to coś co ktoś inny nam stwarza.. to wielka plątanina energii.. fraktali.. interferencji. To siła życia.
Patrz zatem co się dzieje na około Ciebie i działaj w tym wszystkim. Taki jest status wszechrzeczy i choćbyś nie wiem jak chciał się od tego odwrócić musisz na to popatrzeć.

Jaki zatem rysuje się obraz naszego ukochanego świata z wielu różnych perspektyw.. to jest oczywiście moja interpretacja i nikt nie musi się ze mną zgadzać. Każdy może jednak myśleć inaczej i swoją prawdę pielęgnować. To tylko bardzo nieduża ilość składowych, bo każdy z nas przeżywa swoją rzeczywistość, ze swoich punktów widzenia patrzy i w swoich pryzmatach emocji się zanurza. Własne doświadczenie..

WSZYSCY SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA TO CO SIĘ DZIEJE!!

Będę podawał różne źródła z różnych punktów widzenia. Niektóre tylko, te co znalazłem o których pamiętam. Jest tego w internecie masa. Ja starałem się łączyć tak zwaną ezoterykę, naukę, doświadczenie i rozsądek. Wyobraźnia też bierze w tym udział. Ja uważam, że ezoteryka już dawno została udowodniona za pomocą nauki, jednak ilość zagadnień jest tak wielka, że trzeba się wiele naszukać, natłumaczyć i poświęcić masę czasu. W mainstream-owych mediach tego nie znajdziesz.. tam głównie siedzi polityka.. Polityka nakręca świat a polityka według mnie to odpowiednio stworzona nazwa w zastępstwie zwykłego kłamstwa.

Czynniki - Pozytywne (według mnie):

Słońce - promieniowanie. Od jakiegoś czasu słońce podniosło swoją aktywność słoneczną wysyłając w naszym kierunku pojedyncze pola energii powstałe pod wpływem wybuchów / rozbłysków na słońcu. Można to obserwować na wskaźnikach na pierwszej stronie. Można o tym poczytać na stronie NASA.. można spojrzeć w zbiory danych dostępne w internecie. Wiele z nich wskazuje na dużą aktywność.
A jednak Golfsztrom !
Zmiana biegunów? Lepiej spójrzcie w niebo!
Jednocześnie:
Brak heliosfery. Naukowcy mierzą różne pola na około ziemi. Przepowiednia 2012 Jay Weidner - naukowo
Zmiana DNA pod wpływem promieniowania. Naukowo
Modyfikacja DNA spowodowana promieniowaniem z zewnątrz

To właśnie przed tym bronią nas globaliści, wciskając nam kit o globalnym ociepleniu. Im nie jest na rękę nasza przemiana. Im nie jest na rękę nasz wzrost świadomości. Im nie jest na rękę energia człowieka. Oni chcą skurczonych oddanych robotników, którzy wciąż przez nich zwodzeni będą im służyć po wsze czasy .. ble ble ble.. nie utrwalajmy tej wizji.. o wiele lepszą wizją jest życie na wolności.. poza systemem ..

Skupmy się na elementach negatywnych w celu przybliżenia zjawiska potocznie zwanego globalizacją, pamiętając, że generowanie negatywnych przeżyć to powiększanie energii starego świata..

Dług USA wobec innych krajów w bilionach dolarów. Fall Republic - obraz rzeczywistości - ciężkie fakty globalizacji

Długi wszystkich innych państw wobec FED`u instytucji, która nie należy do USA tylko do globalistów. FED - największy przekręt Świata
Koncerny farmaceutyczne - kto rządzi unią europejską - powiązania z firmami skazanymi w Norymbergi. Dr. Rath, Norymberga i kto rządzi Unią Europejską - sprawa koncernów, leczenia witaminą C, zdrowa żywność i cała mas dosyć dziwnych treści.

Początek końca Uni Europejskiej?

Webster Tarpley - sytuacja geopolityczna na świecie

Obama Deception - Wielkie oszustwo

Kryzys finansowy i Goldman Sachs : Gówniany interes

Koncerny farmaceutyczne, chemioterapia, szczepionki / skutki uboczne i cała medycyna chemiczna. Ilość reklam leków w mediach. Przeliczenie cen produkcji do cen sprzedaży.

Wszystkie te nagrania, przesłuchania i wypowiedzi są bardzo ważne! Szczepionki a autyzm - potwierdzony związek!

Szczepionki które uczynią Cię posłusznym

Profesor Majewska o szczepionkach
Petycja w obronie dr Andrew Wakefielda - sprawa autyzmu
Andrew Wakefield, pioniera badań nad związkami autyzmu ze szczepieniami, który jest dziś najbardziej prześladowany przez brytyjski i światowy medyczno-farmaceutyczny establiszment.

Desiree Rover - Szczepionki Broń Masowej Zagłady
Wykład Désirée Röver, holenderskiej dziennikarki medycznej, wygłoszony 1 sierpnia 2009, na konferencji "State of The planet" w Amsterdamie. Oprócz szczepionek jest w nim mowa o: GLUTAMINIAN SODU, i coraz bardziej blokowanej Witaminie C (POZYTYWNIE)

Gary Null przesłuchanie w sprawie szczepionek
* Gary posiada 132 tysiące pozwów związanych z fałszowaniem danych, ustawianiem cen itp..
Przykłąd: Xanax - 1mg Xanxu kosztuje 136$ i 79 centów - cena rynkowa, jednak wyprodukowanie go kosztuje 2 centy! to daje 569958% (pięćset sześćdziesiąt dziewięc, dziewięćset pięćdziesiąt osiem) procent przebicia?!?

Koncerny farmaceutyczne i produkcja żywności GMO. Bezpłodność, krwawienia wewnętrzne i nieprzewidywalność mutacji genetycznych. Smith Genetyczna Ruletka. Patenty.

Sprawa firmy MONSANTO (Żywność GMO) - status i materiały
Percy Schmeiser - Monsanto i zagrożone prawa rolników
Cytat: "... Mimo ogłoszenia przez ONZ roku 2010 Międzynarodowym Rokiem Różnorodności Biologicznej, bioróżnorodność jest niszczona w bardzo szybkim tempie. Od 1900 roku około 90% odmian upraw rolnych zniknęło z pól .." - ".. Wielkie korporacje agrochemiczne z Monsanto na czele próbują zmonopolizować rynek nasion poprzez patenty, narzucanie własnych odmian, prawo zabraniające rolnikowi wysianie nasion według własnej woli. Monsanto posiada prawie 1/4 opatentowanych nasion na świecie. 10 największych firm kontroluje 70% nasion na świecie. Obecnie Monsanto inwestuje w Afryce wspólnie z Fundacją Billa Gatesa poprzez Alliance for a Green Revolution in Africa (AGRA) pod pretekstem „pomocy”. Korporacje nie tylko sprzedają swoje nasiona, ale też toksyczną chemię rolniczą (pestycydy, herbicydy). W świecie Monsanto i innych firm nie ma miejsca na bioróżnorodność, jest tylko miejsce na biotechnologię i zysk. "...

Kiedy raz się wprowadzi GMO, nie ma już odwrotu.

Percy mówi jakie są konsekwencje podpisania umowy z firmą Monsanto:

 • rolnikowi nigdy nie wolno używać własnych nasion
 • zawsze musi kupować nasiona od monsanto
 • wolno mu używać tylko chemikaliów firmy monsanto
 • musi wnieść opłatę licencyjną za każdy hektar uprawy
 • po trzech latach od podpisania kontraktu policja monsanto może bez zgody rolnika skontrolować uprawy, gospodarstwo, dokumenty
 • rolnik nigdy nie może pozwać firmy monsanto bez względu na krzywdy

Nie ma znaczenia czy rolnik podpisał umowę czy nie. Jeśli jego uprawy zostaną skażone podlega tym samym warunkom co osoba świadomie podpisująca umowę.

Jeśli uważasz, że twój sąsiad hoduje rośliny monsanto, musisz na niego donieść i dostaniesz od firmy prezent!!!

Co produkuje się z upraw gmo:

 • szczepionki
 • enzymy przemysłowe
 • zagęszczacze krwi
 • hormony wzrostu
 • białka
 • leki antykoncepcyjne

Zgoda na modyfikowane ziemniaki - firma BASF
Cytat: ..." 1960 - Podczas gdy Carl Wurster wciąż zajmuje pozycję szefa BASF, odnajduje młodego, obiecującego pracownika o nazwisku Helmut Kohl. Promuje jego polityczną karierę prosto do urzędu Kanclerza Niemiec.
Wolfgang Schaeuble - przekształcanie demokracji europejskich w Orwellowską Unię Europejską w imieniu kartelu farmaceutycznego Helmut Kohl - pracownik firmy BASF promowany do stanowiska Kanclerza Niemiec1981-98 - Przez 16 lat Helmut Kohl pozostaje politycznym mentorem kartelu chemiczno-farmaceutycznego, planującego i finansującego rozrost biurokracji unijnej oraz organizującego drugą próbę przejęcia Europy...
" - źródło: Od Norymbergii do Brukseli...Kurkiewicz Family

Naukowcy Rosyjscy: GMO jest szkodliwe dla ssaków
Cytat: "... Obserwowano ich zachowania, przyrost masy ciała oraz narodziny młodych. Na początku wszystko było idealnie. Kiedy narodziły się młody, ponownie zestawiono je w grupy i karmiono jak dotychczas. Dorastanie tych par było wolniejsze i dojrzałość płciową osiągały wolniej. Gdy mieliśmy już kolejne młode w stadzie stworzyliśmy nowe pary trzeciej generacji. Nie udało się uzyskać młodych z tych par, które były karmione żywności GM. Wykazano, że pary te utraciły zdolność do rodzenia w stadzie, powiedział Dr Alexei Surov....:" Odkryto u nich również przyspieszenie procesów destrukcji / starzenia?. U zwierząt tych, wyrastały włosy w ustach. Nie wiadomo, dlaczego tak się stało.

GMO Jeffrey Smith Zagrożenia dla zdrowia genetycznie modyfikowana żywność
Cytat: "...modyfikowana soja zgodnie z danymi z Monsanto powoduje wzrost substancji alergicznej..
...kiedy modyfikowana soja pierwszy raz została zaprezentowana w Wielkiej Brytani, przypadki alergii wzrosły o 50%...
Obecnie większa część produktów spożywczych zawiera soję lub kukurydzę modyfikowaną genetycznie. Patrz na etykietki produktów!!
W dniu 5.04.2010 w programie Zdrowie powiedzieli, że każdych 10 lat zachorowalność na astmę zwiększa się na ziemie dwukrotnie! To potężny wzrost zachorowalności!
Jeffrey twierdzi, że geny modyfikowane są wstrzeliwane w rośliny losowo!!!"

Ustawa S 510 syczy w trawie
Co ciekawe są doniesienia o tym, że nadrzędną jednostką wykonawczą może być firma MONSANTO.

TRACIMY NIEZALEŻNOŚĆ ŻYWIENIOWĄ - PATENTY NA PASZE, OLEJE, MIĘSO, RYBY

Koncerny farmaceutyczne i chemia rolnicza, skutki uboczne i zatrucia. Roundap Ready (wmawiano nam biodegradację - obecnie Monsanto zapłaciło 300zł w Polsce za to kłamstwo).
Patogen nieznany nauce znaleziony w genetycznie modyfikowanych uprawach typu RR

Chemtrails - czyli smugi pozostawione przez nieoznaczone samoloty. Zapewne właśnie koncerny chemiczne produkują ten cały syf, który na nas się rozpyla.
Ted Gunderson na temat chemtrails - czyli oprysków z powietrza.
List otwarty do Ministra Obrony Narodowej RP - petycja - konferencja we Wrocławiu.

Jane Burgermeister - i sprawa zatrucia materiału do produkcji szczepionek w Austrii.
Project Camelot - wywiad z Jane Burgermeister. Oskarżenie. Po nakręceni materiału jej ojciec nagle zmarł. Po śmierci ojca straciła mieszkanie i zablokowano jej konta bankowe. Jej strona internetowa została przejęte. Sąd chciał ją ubezwłasnowolnić i zamknąć. Z tego co wiem jest duże prawdopodobieństwo, że obecnie jest wolna. Jest aktywność na jej innej stronie.

Koncerny farmaceutyczne i pszczoły na świecie. Bayer. Einstein i pogląd, że bez pszczół ludzkość zginie w 4 lata. Przez firmę Bayer giną miliardy pszczół. Czy czeka nas głód?
Cytat: "...Populacja pszczół i trzmieli, niezwykle ważnych z punktu widzenia nie tylko pojedynczych ekosystemów, ale także całej planety, zmniejszyła się w niektórych regionach świata nawet o 96%! Najpoważniejszą konsekwencją tego dziwnego zjawiska, jest ograniczenie zapylania kwiatów, a co za tym idzie - załamanie produkcji warzyw, owoców i zboża. Polscy hodowcy informują, że populacje pszczół zmniejszyły się w zależności od regionu od 10 do nawet 100%. We wrześniu 2010 roku naukowcy ostrzegli, że jeśli populacja pszczół i trzmieli nadal będzie traciła na liczebności, ludzkości zostaną 4 lata – potem nastąpi globalna klęska głodu...."

Koncerny farmaceutyczne / Fundacja Billa Gatesa i bunkier nasion w Norwegii.
Bank nasion w Norwegii.

Ciekawostką związaną z tym bankiem nasion jest prawda na temat tego, kto stoi za sponsorowaniem tego dzieła. Obok takiego sponsora jak fundacja Billa Gatesa stoją korporacje, które produkują żywność GMO?!?:

 • The Bill i Melinda Gates Foundation
 • The Rockefeller Foundation
 • Monsanto Corporation
 • Syngenta Foundation
 • Government of Norway

Bill Gates i wykłady na temat depopulacji planety.
Bill Gates - Celem szczepionek jest depopulacja

Koncerny chemiczne i dodatki do całej żywności przetworzonej. To już chyba każdy wie. Aspartam / Glutaminian sodu i cała masa innych chemikaliów o których informację niesie pół internetu prawie w każdym języku. Wszystko na E - XXX i inne.

Codex Alimentarius zabraniający sprzedaży produktów ziołowych, które jak mówią koncerny nie zostały przebadane. Koncerny chemiczno - farmaceutyczne przebadały środki chemiczne w dużej ilości dokładnie podczas II wojny światowej. Na ludziach, którzy tych testów nie przeżyli. Medycyna chemiczna ma w zasadzie około 100 lat. Medycyna ziołowa wszystkich kultur.. tysiące lat. I ta prawdziwa medycyna ziołami właśnie na naszych oczach jest nam odbierana w imię chemioterapii. W imię trucia nas szkodliwymi środkami chemicznymi lub w ogóle nie działającymi preparatami - wytworem koncernów chemicznych. Środki te - mówią, nie mają działać.. mają być kupowane i mają dużo kosztować.

Cienie Przyszłości (The Shadows of Future) - film Kevina P. Millera

Dr. Rath i kto rządzi Unie Europejską!
Dr. Rath, Norymberga i kto rządzi Unią Europejską - Oni już raz to zrobili!

Alternatywa : Dr. Rath i medycyna komórkowa.
Dr. Rath i medycyna komórkowa
Oficjalna strona http://www.dr-rath-koalicja.pl/

Zarząd USRael'a - rewolucja, chaos i generowanie kolejnej wojny - tym razem Iran. Ja osobiście uważam, że propaganda związana z rzekomą pracą nad bronią nuklearną jest całkowicie bezzasadna i ma służyć tylko i wyłącznie przekonaniu opinii publicznej i doprowadzeniu do przyzwolenia społeczności międzynarodowej na ten atak. Iran prawdopodobnie posiada broń nuklearną od jakiś 10 lat i zapewne ma ją od Chin. PATENTY NA ŻYWNOŚĆ MODYFIKOWANĄ i tak wielkie naciski na UE, żeby ZEZWOLIŁA na uprawy roślin modyfikowanych genetycznie. Chodzi o zapylenia krzyżowe i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli dojdzie do zapylenia i ten jeden czy parę genów "należących" do koncernów dostanie się do twojej uprawy w twoim ogródku, twoje uprawy już nie będą twoje. Są własnością intelektualną koncernów i nie wolno ci nawet badać rośliny, która do nich należy. Tak uważają korporacje i ich prawnicy.
Na prawdę to nie wiadomo ile roślin już zostało rozsianych po cichu. Rozmawiałem jakiś czas temu z pewnym góralem i on mówił o super-chwastach i o roślinności, której jest coraz mnie a super-chwasty zaczynają pokrywać zbocza niezalesionych i wycinanych w coraz to szybszym tempie gór. Dodatkowo nasz rząd cały czas manipuluje przy prywatyzacji lasów państwowych. Jeśli zostaną sprywatyzowane, prawdopodobnie wszędzie pojawią się tabliczki: TEREN PRYWATNY - WSTĘP WZOBRONIONY! - NIE WOLNO CI ŻYĆ!

Sprawa kredytów. Ilość reklam bankowych na skrzynkach pocztowych, w mediach głównego nurtu: prasie, telewizji, w ulotkach.. wciąż wierci dziurę w brzuchu: WEŹ KREDYT! WEŹ KREDYT! - nikt nie mówi o tym, że rynek za chwilę może się załamać tylko dalej próbują wcisnąć jak największą ilość kredytów, żeby uwiązać ludzi. Plan zakłada: "Wycisnąć ile się da zanim wywalimy system". Jak to wszystko się zawali nie wiem jakie mogą być konsekwencje dla tych, którzy obecnie są już mocno zadłużeni. Pomyślmy, że wszystko się wyjaśni. Pomyślmy, że to Banki stracą a nie MY.

Podatki - z dnia na dzień rządzący wymyślają coraz to nowsze podatki i większe ceny. Wszystko to za sprawą spekulantów i nacisków z zarządu unii europejskiej i globalistów.

W górę idą opłaty za opał: węgiel / gaz. Jeśli sprywatyzują lasy państwowe, nie będzie można już kupować w miarę taniego opału z nadleśnictwa.
Węgiel będzie drogi jak cygara i kapelusze

Wciska nam się propagandę, że wojna z użyciem broni atomowej mogłaby pomóc w zatrzymaniu globalnego ocieplenia. Al Gore i cała ta śmietanka globalistów już całkowicie postradała zmysły.
Dlaczego ludzkość i biosfera potrzebuje więcej dwutlenku węgla? ...chcemy aby było cieplej :-)

Jak ktoś napisał na którymś forum.. Brzeziński nieźle szarżuje.
Webster Tarplay : Kto stoi za Barakiem Obamą - tu na temat Brzezińskiego.
Cytat: .. Więc to jest ten czas, w którym ta klika bankierów.. decyduje się wystawić nową twarz. I tym razem nie prawicowca, nie neokonserwatystę, ale lewicowego demagoga, który obiecuje nadzieję i zmiany ale w rzeczywistości reprezentuje "politykę, będącą jakościowo gorszą, jeszcze bardziej destrukcyjną i może włączyć do tej gry Europę, jako pionki, kukiełki, jako aktywa do zużycia. Bo jeśli ten projekt następnej administracja USA to Obama, poskutkuje to nie wojnami na bliskim wschodzie, ale wojnami na większą skalę. Gdyż Brzeziński mówi, iż centrum władzy światowej to nie Iran, to Moskwa i Pekin. Dlatego Brzeziński jest zdeterminowany by w zasadzie zmiażdżyć Rosję i Chiny w nadchodzącym okresie czasu. Po to aby umożliwić dalszą dominację amerykańsko-brytyjską przez następne 100 lat. To jest ten projekt bardziej ambitny niż projekt neokonserwatystów, bardziej zuchwały i bardziej niebezpieczny.. NIECH WIĘC LEPIEJ LUDZIE W EUROPIE SIĘ OBUDZĄ, bo tak głupkowata, romantyczna iluzja dotycząca Obamy będzie dla nich samobójstwem jeśli tego nie zrozumieją!!
Kissinger wzywa Obamę, do ustanowienia Nowego Porządku Świata.
http://www.youtube.com/watch?v=DbRsBScuY7U
Naczelny strateg globalistów, strateg posiadający tą najważniejszą nutę szaleństwa potrzebną do realizacji najbardziej zaawansowanej polityki globalnej, prowadzącej do chemicznej i atomowej depopulacji w imię "oczywistych" wartości w imię wprowadzania pokoju - OSZALAŁ? czy z zimną krwią i perfidią godną nazisty realizuje i podpowiada rządom globalnym jak sprawnie spowodować konflikt ogólnoświatowy, którego wybuch pozwoli na pozbycie się milionów ludzi na świecie i automatyczne przejęcie władzy przez reżim, za pomocą bezzałogowej maszynerii ziemia - powietrze (bezzałogowe ma tutaj wielkie znaczenie - odpada bowiem czynnik psychologiczny wzrastającej świadomości i buntu)

Czas leci... byli agenci FBI, KGB, NASA i wojskowości, wynajmowaniu kiedyś przez rządy Ekonomiczni zabójcy jak John Perkins, którzy po latach przyznali się do do wielu błędów - Wszyscy zaczynają mówić.

Ted Gunderson i śledztwo na temat cieni z rządu USA

Chęć zysku powoduje ból - czyli opowieść JOHN`a PERKINS`a byłego ekonomicznego zabójcy, który zrozumiał co zrobił.

Philip Schneider - były geolog pracujący dla rządu USA i NASA

Wywiad z byłym agentem KGB
Clifford Stone and Robert Dean - UFO - przygotowanie i świadomość - Clifford Stone konsultant armii amerykańskiej w sprawie do spraw UFO oraz Robert Dean. Wysoko postawiony były wojskowy, analityk NATO do spraw inteligencji. Najwyższy stopień wtajemniczenia.

Mamy więc skondensowany atak chemiczny / lichwiarski / złodziejski na całym froncie międzynarodowym.

1. Rozpylanie chemicznego syfu, skażenie środowiska na obszarze całego globu a przynajmniej w obszarach zamieszkałych przez większe grupy ludzi. W USA na 2 jednostki aluminium w powietrzy znaleziono 60.000 jednostek.

2. Żywność przetworzona zawierająca w większości dodatki modyfikowane i całą tablicę Mendelejewa w postaci przeróżnych dodatków do prawie wszystkiego. Co lepsze takie są wymogi produkcyjne i ciężko jest uniknąć pewnych procesów, bo inaczej nie dopuszczą ci produktu do sprzedaży. "Dodatki" do żywności, czyli o tym, czym się trujemy

3. Farmakologia, i ilość reklam "leków" na wszystko. Szczepionki powodujące autyzm. Wymogi i nakaz szczepienia dzieci - wymuszane przez państwa. Słowo lek związane jest z życiem. To jedzenie ma być lekiem... winno być lekiem.. a nie jakieś produkty z fabryk, które już były sądzone za swoje produkcje. Epidemia autyzmu
Szczepienia, rtęć i autyzm - skutki szczepień

4. Fluoryzowanie wody pitnej i chlorowanie i nie wiadomo co jeszcze, ponieważ w stanach wykryto wszelakie związki włącznie z antybiotykami w wodzie pitnej. Fluor w wodzie pitnej
Zatrucie wód w Polsce przez Frac

5. Podnoszenie uprawnień określonych grup zawodowych ( kontrolerzy / straż miejska / policja ) Uwaga! Nowe uprawnienia straży miejskiej

6. Odbieranie nam naszych praw i rozkradanie państwa z powodu "rzekomych" długów narodowych, które na nas obywateli zaciągnęli rządzący. Prywatyzacja (czytaj złodziejstwo) najszybciej jak się da.

7. Generowanie większej skali konfliktu i odwracanie uwagi od tego do czego musieli by się przyznać.. jeśli nie wygenerują wojny na skalę globalną.

8. Przejmowanie banków o którym od pary lat trąbi Alex Jones przez ogół społeczeństwa, ( a przynajmniej tej części, która wie czym on się zajmuje) uważany za psychopatę generującego abstrakcyjne teorie spiskowe.

9. Przejmowanie i łączenie się w grupy największych korporacji chemicznych i innych.

10. Media manipulowane odgórnie, których właścicielem jest tylko parę koncernów a można się domyślać, że być może już tylko jeden.

11. Od lat wpaja nam się, że islam to religia mordu, którą należy tępić w imię (i tu znowu) dbania o pokój na świecie.

12. Patentowanie życia - roślin i zwierząt.

Media nieustannie zapychają nam umysły całą masą bzdur i konsumenckich "potrzeb" - które wmawiają nam - że są niezbędne i konieczne.
Bezwartościowe hasła: bądź na topie, bądź najlepszy, posiadaj jak najwięcej i umiej się rozbijać łokciami w celu uzbierania jak największej ilości tych świecidełek i tej całej mamony o którą krew przelewa się na świecie od zawsze.! ZASOBY. Zasoby, których większa część jest w posiadaniu korporacji, których spora część została opatentowana na potrzeby korporacji, niejednokrotnie nie ujrzała nigdy światła dziennego, bo nikt by nie zarobił.

Dajemy się wrobić w każdą jedną machloję sprzedając swoje firmy/udziały/wartości/prawa większym korporacjom, które za pieniądze pożyczone, za pieniądze nie istniejące nigdzie, w postaci papierków i bezwartościowych gwarancji rządowych globaliści generują sobie każdą możliwą ilość wystarczającą do wykupowania całych systemów emerytalnych, całych rządów i wszystkiego co im tylko wpadnie w ręce i jest wymagane w celu dalszej jakże lepszej globalizacji.. globalizacja może być pozytywna.. bo wszyscy stanowimy jedno, jednak w tej postaci daleko nie zajdziemy.

Czy dalej myślisz, że to wszystko teorie spiskowe?

TO SIĘ DZIEJE NA PRAWDĘ i niestety sporo polityków o tym wie, a reszta nie odrywając twarzy od koryta konsumuje naszą godność i nasze prawa w majestacie odgórnie ustalanych zasad obłudy.

TO MY ZA TO PŁACIMY! TO MY NIC NIE ROBIMY! TO MY WSZYSCY POZWALAMY NA TO CO SIĘ DZIEJE.. i z podkulonym ogonem siedząc w wirtualnej rzeczywistości wmawiamy sobie, że to wszystko teorie spiskowe jakiś tam oszołomów. To wszystko nasz wina i nasza WOLNOŚĆ, którą w majestacie prawa oddajemy z głową schyloną w dół.

Otwarcie zatem mówię: NAJWYŻSZY CZAS SIĘ ZAINTERESOWAĆ i zacząć działać. Nikt za nas tego nie zrobi i nikt nas nie wybawi poza nami samymi! Czy to dociera do tych wszystkich, którzy skupieni nad konsumpcją nie mają ochoty nawet wiedzieć co się dzieje? WSZYSCY TO ROBIMY!

Czy wszyscy będziemy tylko konsumować, aż zjemy i przetworzymy wszystko co nas otacza? choć tyle nie potrzebujemy a inni prawie nie mają nic.

Skąd weźmiemy pożywienie, kiedy lasą sprzedadzą, ziemie wykupią za grosze, na wszystkie nasiona będą patenty a te rozsiane rośliny GMO zapylą wszystko w koło i będą własnością koncernów?

Skąd weźmiemy prawdziwe lekarstwa, jak już wszędzie będzie obowiązek używania leków chemicznych bez możliwości użytkowania prawdziwych naturalnych leków ziołowych a leki koncernów będą kosztować potężne pieniądze?. Już kosztują.

Skąd weźmiemy wodę, jak większość wód będzie skażona pestycydami, od których umierają pszczoły i wszystko w koło a to co jest w butelkach nie ma żadnej wartości jako energii naturalnej i naszpikowane jest samą chemią , słodzikami i całą gamą uzupełniaczy GMO lub fluorem.

Skąd weźmiemy prąd, jeśli NASA oficjalnie już pisze na swojej stronie, że słońce zaczyna szaleć i w całym tym przebiegunowaniu zakłada się, że będzie problem z prądem?
Skąd weźmiemy cokolwiek, skoro większość ludzi już nic nie wytwarza, bo się nie opłaca, bo koncerny przejęły większość gałęzi gospodarki w każdym państwie a paliwo niedługo cenowo osiągnie taką cenę, że być może nikt jedzenia ( w większości skażonego ) nie dostarczy na czas, a jeśli nawet to ceny będą tak duże, że mało kto będzie w stanie zaspokoić swoje potrzeby i najbliższych.

OBUDŹ SIĘ ZATEM i popatrz jak wygląda świat, bo już niedługo możesz nic nie zobaczyć zza krat systemu z chipem pod skórą, pacyfikowany na każdym kroku przez odpowiednie służby, bez prawa do głosu i jakiejkolwiek wolności. Naćpany chemią, która powoduje ogłupienie i niemożliwość czystego spojrzenia, zamknięty w strefach "mądrego wzrostu" będziesz z homontem u szyi pracował na rzecz - tych, którzy marzą o władzy absolutnej w imię swoich wartości, które mówią - jesteśmy ponad nimi wszystkim. To oni mają nam służyć!

Czy myślisz, że wszechświat tak potężny, posiadający miliardy galaktyk i w nich miliardy planet i gwiazd jest tak mało doskonały, że trzeba całe środowisko spryskiwać jakąś chemią, bo słońce i zmiany na nim mogą nas zlikwidować? Wszechświat był i będzie i nic nie trzeba w nim zmieniać. Zmienić należy postępowanie ludzi, NAS - tych którzy wszystko niszczą i zatruwają.
Czy myślisz, że ziemska natura jest tak mało doskonała, że trzeba nam wytworów chemicznych, nie mających z naturą nic wspólnego, żeby się leczyć? Nie trzeba. Natura posiada wiele rozwiązań, które starannie przez lata zostały przez propagandę naukowców na usługach rządów zablokowane lub utajnione, żeby nikt nie wiedział, że w ogóle jest coś takiego.
Czy myślisz, że potrzeba nam modyfikowanych roślin, bo natura nie potrafi wytworzyć lepszych? One po prostu są wystarczające.. należy tylko o nie dbać.
Czy myślisz, że potrzeba nam chorych psychicznie psychiatrów na usługach rządów, którzy będą Ci wmawiać, co jest dobre dla Ciebie lub kwalifikować Cię do leczenia zamkniętego, bo mówisz coś o czym oni nie chcą, żebyś mówił? - NIE TRZEBA! wystarczy, że przestaniesz słuchać tych wstrętnych zmonopolizowanych mediów i sięgniesz w głąb siebie..

Czy myślisz, że potrzeba nam rozlewu krwi i mordu wojskowego, żeby przywrócić harmonię na tym świecie? - NIE TRZEBA! wystarczy edukować u podstaw, od najmłodszej jednostki.. w spokoju, harmonii i z prawdą na ustach.. wtedy nie będzie potrzeby pacyfikacji zniszczonych jednostek, bo system ich po prostu "nie wyprodukuje". Wtedy nie wychowamy ubogich w uczucia z pomylonymi wartościami.

Czy oni skalkulowali, na tym "swoim kalkulatorze", że łatwiej jest nas zredukować niż się dogadać? Czy z NAMI – obywatelami można się dogadać? Znam wiele osób, które popierają depopulację, zasłaniając się przeludnieniem i całą masą bzdurnych argumentów. Problem jest tylko jeden. KAŻDY CHCE PRZEŻYĆ! Rozwiązanie w formie depopulacji wymaga ELIMINACJI całej rzeszy ludzi w imię dalszego rozwoju tych co pozostaną. Podoba się WAM taka wizja?

Czy dalej będziesz ich wspierał, bo myślisz, że Tobie się uda? bo jesteś z nimi? ZAPOMNIJ. Tam skąd oni pociągają za sznurki, TY dostępu mieć nie będziesz NIGDY. Oni nie przewidzieli miejsca dla nas w tym projekcie.

Kamienny monument z Georgii - czyli utrzymujcie populację o wielkości 500.000.000 ludzi - nie więcej. Co o tym myśleć? NIE WIEM!

Zastanów się zatem, po której jesteś stronie - bo przyszedł czas na wybór - wybór tego Kim w Istocie Jesteś. Przyszedł czas na samookreślenie.. Przyszedł czas na NOWĄ WIZJĘ ŚWIATA.. ale nie taką jak próbują nam wcisnąć Ci, którzy generują wojny i rozlewają krew.

KIM JESTEM? Co wybieram i jakiego świata pragnę.

Brak wyboru.. to też jest wybór. Pamiętaj.... i zrób coś..

Zanim przeklną nas dzieci

FILM DOKUMENTALNY (Nos enfants nous accuseront), Francja, 2008 czas trwania: 56 min reż. Jean-Paul Jaud

Naukowcy biją na alarm. Każdego roku na całym świecie zwiększa się liczba dzieci, które w wyniku skażenia środowiska oraz przyjmowania niezdrowej żywności zapadają na ciężkie choroby. Większość z nich - w tym różne odmiany raka - okazuje się śmiertelna. Najmłodsi karmieni są naszpikowanymi chemikaliami produktami zarówno w szkołach, jak i we własnych domach.

Ołów, kadm, azotyn, ftalan, nitryt, rtęć, pestycydy, wzmacniacze smaku, przeciwutleniacze, konserwanty - to nie przepis na mieszankę wybuchową, to tylko niektóre ze składników przeciętnego obiadu, składającego się ze zwykłych produktów: fasolki, kiełbasek, chleba, sera, wody...

Tymczasem dane są zastraszające: każdego roku w Europie na choroby wywołane wpływem środowiska umiera 100 000 dzieci. Naukowcy twierdzą, że potomstwo, które przychodzi na świat dziś to pierwsza generacja, która nie będzie tak zdrowa jak rodzice.

Wybór należy do Ciebie!

falcon

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ReynaSteele
13-06-2011 / 10:53
Just for fun