Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ANTYPOLONIZM ŻYDOWSKI

"Pijany jak Polak" - poświąteczne refleksje z cyklu fakty i mity nie tylko z Ameryki...

W polskiej dzielnicy Nowego Yorku Greenpoint zawsze widać obok stacji metra oraz w parku grupę pijanych polskich tzw. bumów. Starsi już powymierali, ale ciągle pojawiają się nowi. Język ich plugawy i czuć od nich na odległość.

Sam się oburzałem kiedy jakiś żydowski urzędnik z władz miejskich napisał rasistowski artykuł, w którym powiedział, że trzeba oczyścić Greenpoint z "polskiego robactwa" (w wolnym tłumaczeniu z "Polish vermins") i stworzyć tutaj ekskluzywną dzielnicę dla inteligencji (adwokaci, lekarze, menadżerowie, bankowcy, itd.).  Proponował nawet, aby zamienić kościół katolicki na duży garaż dla luksusowych samochodów osobowych.

Wygląda na to, że jego marzenia już wkrótce staną się faktem. Kiedyś była to zapyziała dzielnica dwu- trzypiętrowych zaniedbanych i rozwalających się domków.
To właśnie polscy imigranci, pracujący głównie w firmach budowlanych, własnym sumptem je remontowali i rozbudowywali. Greenpoint zmienił się nie do poznania. Polskie sklepy, kawiarnie, restauracje, piekarnie, dwa kościoły, itd. Greenpoint ma jednak "pechową" lokalizacje. Blisko stad na Manhattan a co gorzej, sąsiaduje z Williamsburgiem, dzielnica ortodoksyjnych Żydów (u których zresztą pracują setki polskich sprzątaczek, służących i opiekunek dzieci i ludzi starszych). Na Williamsburgu, gdzie przeciętna żydowska rodzina ma 10-cioro dzieci robi się ciasno. Greenpoint jest wiec łakomym kąskiem. Żydowscy deweloperzy wykupują działki, na których powstają wielopiętrowe bloki mieszkalne. Czynsze powoli staja się zbyt wysokie dla Polaków, którzy wynoszą się do innych, tańszych dzielnic. Polscy właściciele domków (tzw. landlordzi) nie wahają się przez chwile kiedy pojawiają się "Amerykanie" proponujący $ 500 miesięcznie więcej za mieszkanie i pozbywają się polskich lokatorów. Następnie polscy landlordzi otrzymują oferty "nie do odrzucenia" i sprzedają swoje domki. Tak to powoli zmienia się polska dzielnica.

Na  niewiele zdają się apele polskich księży, aby wynajmować mieszkania przede wszystkim Polakom. Kościół, który sto lat temu zbudowali ze swoich oszczędności polscy imigranci zaczyna świecić pustkami. Może już niedługo spełni się marzenie żydowskiego urzędnika z władz miejskich, żeby zamienić nasz kościół na olbrzymi garaż. Kiedyś jego "koszerni" pobratymcy w krajach komunistycznych  realizowali podobne wizje. Na szczęście to im niecałkiem wyszło. Czyżby chcieli teraz spróbować tego samego w Ameryce?
Stworzyli już nowa ideologie liberalizmu i poprawności politycznej , która jednak jakoś dziwnie w wielu miejscach przypomina  ideologie, którą my Polacy już kiedyś poznaliśmy na własnej skórze.

Gdybym nie bal się zarzutu antysemityzmu, zacytowałbym powiedzenie znanej polskiej poetki Lusi Ogińskiej - że Żyd przypomina aligatora w sadzawce - tam gdzie się pojawi, inne stworzenia nie mają szans na przeżycie. 

Stan Sas

PS.
"Nie zabijemy wszystkich Słowian, zostawimy młodych mężczyzn, których będziemy używać do prostych prac fizycznych. Nie będziemy ich uczyć czytać ani pisać, nauczymy ich tylko znaków drogowych, żebyśmy ich nie rozjeżdżali naszymi samochodami."
Adolf Hitler "Mein Kampf"
 
"Pijany jak Polak," to powiedzenie Napoleona, który kiedy armia się opiła i na drugi dzień tylko Polacy sformowali szyki a Francuzów nie można było się docucić, powiedział ,,jeśli pijecie upijcie się jak Polacy... właśnie wtedy Polacy pili owszem ale się nie upijali.
Rozpili POlakow Żydzi arendarze wynoszący przydziały wódki na pole przy żniwach, gdzie na gorącu chłop po wypiciu wódki padał wraz z rodzina na ściernisku, czasami wybijając sobie oko... 
Wódkę żydzi zaprawiali ziołami i szalejem... dla mocniejszego efektu, po to by chłop nie pamiętał ile wypił co kupił i jakie ma rzeczywiście obligacje...  Upity do nieprzytomności musiał wierzyć pisanemu a pisał żyd...
Dziś w Polsce robią z ludźmi to samo, arendę i pańszczyznę zastąpił system pożyczek i kart kredytowych pozwalających Polakom tylko na... upicie się. I nic więcej!
RomanK

 Kiedyś czytałem wywody jakiegoś poprawnego politycznie dziennikarza, że alkoholizm kwitnie głownie w krajach katolickich, podczas gdy protestanckie zajmują się mrówczą pracą.
No, ale jak widać to prawosławni w Rosji są w czołówce...
Mniej poprawne politycznie może być pytanie jaka role odegrali historycznie Żydzi w Polsce w szerzeniu alkoholizmu wśród polskich chłopów.
Tak się składa, że zjawisko to nasiliło się od czasu kiedy Sejm uchwalił tzw. arendę, która dawała Żydom szereg przywilejów. Polscy panowie byli zbyt leniwi, aby zajmować się zarządzaniem swoimi majątkami i oddawali je w dzierżawę Żydom (karczmy, młyny, tartaki, gorzelnie itd.)
Wg niektórych historyków, od tego czasu wielokrotnie wzrosły ciężary nakładane na chłopstwo. Tak wiec to rzekomo wrodzone pijaństwo i "zezwierzęcenie" polskiego chłopa wynikało często z narzuconej im przez pańsko-żydowską koalicje sytuacji.
W tym samym czasie, na protestanckim zachodzie, gdzie Żydów było stosunkowo mało (wyrzucano ich przez wiele wieków) i istniała warstwa narodowych kupców i rzemieślników, gdzie chłopi przenosili się do miast, rozwijał się kult pracy i trzeźwości...

sSas
 

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Caiden
27-01-2012 / 13:26
Your website has to be the eelctroinc Swiss army knife for this topic.