Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Wszystkie państwa postkomunistyczne przebywają mniej więcej podobną drogę tzw. "transformacji ustrojowej", bo wszystkie "wyzwalały się" z komuny w podobny sposób i na polecenie tych samych czynników - KGB - w poszczególnych państwach reprezentowane przez odpowiedniki tej instytucji których część decydentów wchodziła we współpracę z "zachodnimi" specsłużbami organizującymi UE.
Dla "zachodu" w obliczu groźby recesji koniecznością stawało się zdobycie nowych rynków zbytu i taniej siły roboczej, nienawykłej do przeciwstawianiu się pracodawcom (dotychczasowa siła robocza zachodu arabi, murzyni, hindusi z każdej sytuacji konfliktowej z pracodawca wychodzili zwycięsko argumentem o rasizmie niezależnie od okoliczności).
Dla tego też w państwach "wyzwalających się" powstawały pod kierownictwem komuszych specsłużb mafijne struktury "partyjne" (kliki mafijne), "rządowe" i bandyckie prawo umożliwiające grabież dóbr narodowych przy pełnej akceptacji UE korzystającej na tym.
Dotychczas żaden naród nie próbował rozpocząć walkę o wyzwolenie się z tego upodlenia mimo pełnej świadomości o bandyckich systemach panujących w tych krajach.
Ale być może Litwa da początek :


Oto doprowadzony do ostateczności ojciec 5-letniej córki - DRASIUS KEDYS - gwałconej przy pełnej wiedzy organów państwowych, mediów itd.. przez najwyższych przedstawicieli prawa, polityków, podjął samotną na razie walkę wymierzając powszechnie rozumianą sprawiedliwość i został LITEWSKIM BOHATEREM NARODOWYM okrzykniętym przez zwykłych ludzi udzielających mu pomocy w ukrywaniu się.
DRASIUSIE, JESTEŚ JUŻ BOHATEREM OBOJGA NARODÓW - DAŁEŚ PRZYKŁAD JAK WALCZYĆ Z BANDYCTWEM PAŃSTWOWYM !!!!

Jeżeli znajdziesz się w Polsce możesz na nas, Polaków, też liczyć. Kontakt prześlę na Litewskie adresy, działaj ostrożnie, moje telefony są na podsłuchu, moja poczta elektroniczna jest kontrolowana, ale znajdziemy sposób kontaktu, kontaktuj się przez zaufanych ludzi.


W Polsce bandytyzmu udające "rządy" jest tego samego typu. Oto zarzuty prokuratorskie otrzymują ludzie za rozpracowanie w ramach swoich służbowych obowiązków mafijnych struktur na szczytach "rządu" mafijnej platfusokliki forsujących następną ustawę pod swoich mafiozów-"biznesmenów".
Czy może być większy bandytyzm państwowy niż tu ukazane ? - Zamiast osadzić od razu za kratami WCe "premiera" i innych politykierow uwikłanych w mafijne struktury, dymisjuje się i stawia kuriozalne zarzuty szefowi CBA o którym wszyscy wiedzą ze prowadzi bezpardonową walkę z mafijnymi strukturami.

A wszelakiego rodzaju Misiaki z tytułowym na czele dalej robią swoje - czyli od 20 lat ustanawiają, przystosowują dla siebie bandyckie prawo w powszechnym rozumieniu, grabiąc, łupiąc Naród i Kraj.

NIE RAZ PISAŁEM ŻE Z BANDYTYZMEM MOŻLIWA JEST WALKA TYLKO SPOSOBAMI BANDYCKIMI, BO TYLKO PRZED TAKIMI BANDYCI I CI ZWYKLI I CI W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH MAJĄ RESPEKT ! INNEJ DROGI NIE MA!!!
Pokazał to przykład DRASIUSA KEDYSA - BOHATERSKIEGO OBROŃCY CZŁOWIECZEŃSTWA, GODNOŚCI LUDZKIEJ. Nikt nie reagował na jego pokojową walkę z bandytyzmem państwowym, nikt nie próbował nawet zastopować dalszego gwałcenia Jego dziecka, nie mówiąc już o ochronie. Ale kiedy zastrzelił zbrodniarza- prokuratora dokonującego tych zbrodniczych czynów i jego pomocnicę, pozostałych zbrodniarzy dokonujących tych zbrodni, litewski "rząd" objął ochroną.


IDENTYCZNA SYTUACJA JEST W POLSCE I MY MUSIMY PODJĄĆ WALKĘ Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM, TO JEST WALKA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE, BO TYLKO TAK MOŻEMY PRZEŻYĆ JAKO NARÓD !!!!! DO WALKI Z BANDYTYZMEM !!!!!!!!!!!

Marek Chrapan
marek.chrapan@hotmail.com


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Karla
23-12-2014 / 11:48
I serached" rel="nofollow">ickijeojx.com">serached a bunch of sites and this was the best.
~Aissam
19-12-2014 / 19:40
- Przez dwie godziny byłem przesłuchiwany przez członkf3w zarządu i radę nrdcoazzą. Na koniec wręczono mi wypowiedzenie. Grono, z ktf3rym rozmawiałem nie mogę nazwać Redakcją „Rzeczpospolitej”. O ile dobrze kojarzę była tam tylko jedna osoba, ktf3ra miała cokolwiek wspf3lnego z dziennikarstwem. Natomiast reszta to byli przedstawiciele biznesu, ktf3rzy w mojej opinii nie mają pojęcia o tym co robię i jak wygląda dziennikarstwo śledcze – powiedział Cezary Gmyz.