Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 29-08-2012

Podwójna moralność, czyli schizofrenia III RP - najlepiej to opodatkować bezdomnych ... Bogusław Maśliński

Z podwójnymi standardami w III RP ( spadkobierców pijackiej Magdalenki) zderzamy się co dnia. 

Synowie byłego prezydenta stawali przed sądem za zbyt szybką jazdę i prowadzenie samochodu po pijanemu. Konsekwencją były dwa wyroki w zawieszeniu. Przemysław w 1993 r. spowodował kraksę, jadąc po kielichu (jedna osoba została ranna), do tego zbluzgał policjantów - Google: pomroczność jasna syna Wałęsy, tymczasem rolnik po paru piwach na rowerze dostaje wyrok i odsiadka. 
Cała Polska była pod wrażeniem wielkiego skarbowego przestępstwa, emerytka zrobiła gafę w kiosku na 6 gr. Stało się to ważnym tematem dla budżetu III RP, sprawą dla Sądu Okręgowy - emerytka została ukarana. 
Tymczasem Janusz Palikot "zapomniał" wpisać do swoich oświadczeń majątkowych: dwóch samochodów, samolotu, trzech pożyczek i udziałów w dwóch spółkach - i co? - jak wynika z akt umorzono przeciwko niemu śledztwa. 
Niech spróbuje tej zagrywki przeciętny Kowalski, to od razu pójdzie z torbami i za kratki w oknach. 

Czy to podwójna moralność ( czytaj przestępcza działalność III RP), na tym mógłbym zakończyć, lecz, dorwałem się do komputera, temat łatwy , wdzięczny materiałów w bród, jedziemy dalej. 
W sejmie można było słyszeć, przy stoliku siedzi polityk i mafiosa, błąd - przy tym stoliku siedzi mafiosa dzielący koperty politykowi, sędzi, prokuratorowi tyle ile zasłużyli. Podstawiony świadek z wyciągniętą łapą stoi z dala czekając na swoją dolę. W razie wpadki ci w togach nazywają sprawę książkowo, naruszenie prawa materialnego. Przy tym stoliku zapadają decyzję kogo wykończyć , odsyłam do programu Polsatu "Państwo w Państwie". Co zamieść pod dywan...
Ciekawe jak Tusk drepcze po swoim gabinecie setki afer "zmiecionych pod dywan" ?... 
Nagrania doprowadziły do sejmowej komisji śledczej Rywina, minister Marek Sawicki znalazł się na śmietniku historii ( tam jest miejsce dla spadkobierców Magdalenki i grubej kreski). 

Egoistycznie odnotuję moje ostatnie przygody z bezprawiem; podwójny gwałt xs. żony, SSR Dariusz Manista, który udowodnił mi działanie według dekretu z 1944r. 
Nie popisała się pani prof. Irena Lipowicz tzw. Rzecznik nie wiadomo dla kogo..., temat dla Sztrasburga ? 
W kraju nad Wisłą prokurator generalny Andrzej Seremet także się nie popisał w temacie pozbawienia obywatelstwa polskiego przez Burmistrza i słusznej walki o jego dobro prokuratury ostródzkiej... cholera chyba błąd, a tam. propozycja dla Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu - otwórzcie delegaturę w Polsce będzie szybciej do odwalania i olewania przestępstw urzędników władzy III RP.

 Wracam do nagrań, akta. 2Ds. 480/12 nadzór prokurator Edyta Ewartowska, gość naruszył kk. Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej itd. Prokurator Edyta Ewartowska w zapędzie ukręcania sprawy robi typowe posunięcie cytuję pismo: w myśl art. 460 k.k zażalenie wnosi się w terminie 7 dni - czy nie znajdzie się choć jeden uczciwy funkcjonariusz ?,  niewiedza, brak znajomości noweli KpK, Dz.U. z 1997 nr 89 poz. 555.
Tekst obowiązuje od 1 stycznia 2012 Art. 123. § 1. kk. Art. 7. § 1. Przestępstwo jest zbrodnią albo występkiem. § 2. Zbrodnią jest czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą. Następny kwiatek do butonierki, odmowa wszczęcia dochodzenia, podejrzana naruszyła nie tylko kk art.234§1 lecz także art. 133§1, 235 oraz 236§1. Rozdział XXX ? Przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości ?. 
Aż można wpaść w zachwyt, ta babska lojalność, wszystko się robi żeby pani podejrzana nie miała przedłużonego urlopu na skarb państwa w ostródzkim ośrodku wypoczynkowym. Bzdura, ostródzki z nazwy wymiar sprawiedliwości udowadnia Maślińskiemu że są nietykalni. Wszystkim typom spod ciemnej gwizdy polecam znaleźć się w obrębie wpływów ostródzkiej prokuratury. Sąd z Ostródy przysłał mi nakaz zapłaty za pobyt w tzw. lokalu. O swojej i rodziny bezdomności już pisałem, oczywiście jest to precedens procesowy, jest to twierdzenie że precedensy tworzą prawo, chociaż w III RP tylko wg "dawania wiary" przez sędziego. 
Potocznie nazywani tuptusie, meliniarze trwoga!!!!!, straż miejska będzie wam odbierać dochód ze sprzedaży puszek, obowiązkowe opłaty czynszu za szopy, meliny, miejsce przy rurach ciepłowniczych. 

Her Tusk będzie miał większe wpływy budżetowe, większe możliwości germanizacji kraju nad Wisłą. W tym roku na edukację 270 mln zł. To 152-proc. wzrost, trzykrotnie większy niż wzrost ogólnej subwencji na oświatę w tych latach (46 proc.) to plam można spodziewać się zwiększenia po trafnym opodatkowaniu bezdomnych. 
Temat nie jak rzeka lecz wszystkie oceany, basta. Bogusław Maśliński

 Więcej:

Bogusław Maśliński - zostałem porządnie skopany, pozbawiony podstawowych praw obywatelskich, brak jakiegokolwiek meldunku w przestępczej III RP. Ostatnia ich akcja to zabranie dzieci, syna wykradziono z internatu szkolnego do domu dziecka w Morągu...
Boże ratuj Polskę, bo na rząd Tuska nie ma co liczyć. Bogusław Maśliński
Ostróda - jak długo jeszcze niekompetentny prokurator Zdzisław Łukasik będzie funkcjonariuszem? z cyklu kadrowe sukcesy prokuratora krajowego Semereta :-) Bogusław Maśliński
Hiszpański kozioł. Bogusław Maśliński
Sprzeciw przeciwko ustawie  o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów Bogusław Maślinski  
Dość kurtuazji dla ministra sprawiedliwości - Bogusław Maśliński .
Partyjniackie samorządy. Bogusław Maśliński
List otwarty do  Prokuratora Generalnego RP Andrzeja Seretem Bogusław Maśliński
Lichwiarstwo banków i bandycka windykacja. Bogusław Maśliński
Precz z cokołów - Bogusław Maśliński
Zakłamana niby demokratyczna Polska. Bogusław Maśliński
Maśliński - Co z emeryturami SB-ków? - temat zastępczy Jan Kobylański
Maśliński - Oszwabić Polonusa - Karta Polaka
MAŚLIŃSKI - Gdański kult Wafen SS W RODZINIE DONALDA TUSKA I WAŁĘSY
Maśliński - Rebelianci Marka Jurka - tylko (nie)poprawność polityczna?
Maśliński - Kijem i marchewką - polski obywatel to dureń, czy urzędnicy władzy to idioci?
Maśliński - Kijem i marchewką - co z tą Polską?
Maśliński Stowarzyszenie "VICTORIA" APEL DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO O INTERWENCJE I ZAPOBIEŻENIE PRZEJMOWANIU MAJĄTKU POLSKIEGO.
Maśliński - Gdzie jest Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro? - z cyklu kompetentni - niekompetentni - osądzamy rząd PiS.
Masliński - Bandyci na wolności, ofiara cierpi - kolejny dowód nietyki prokuratorów i sędziów tym razem z Ostródy.
Maśliński - Grzech zaniechania - list do Premiera J. Kaczyńskiego dot. ustawy antyubeckiej i lustracji - z cyklu polityka, pieniądz, władza...
Do Narodów Rzeczpospolitej - apel prezesa stowarzyszenia VICTORIA Bogusława Maslińskiego.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Tyya
05-01-2015 / 06:34
Yeah, that's the tickte, sir or ma'am bflumgwdjkd.com [url=hqgwmpxk.com]hqgwmpxk[/url] [link=imiaydw.com]imiaydw[/link]
~Ninie
25-12-2014 / 08:43
Free knowledge like this doesn't just help, it promote deaccrmoy." rel="nofollow">kibsdrkxe.com">deaccrmoy. Thank you.
~Paula
20-12-2014 / 21:05
This pontsig knocked my socks off