Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-06-2011

Hiszpański kozioł.   Bogusław Maśliński

Przysłowie mówi o tzw. " Koźle ofiarnym". Życie płata nam figle, kozioł ofiarny jest od przedszkola po stare lata. Są tak w zakładach pracy biurach jak i wojsku. Ten niedobry poniżający zwyczaj stał się ponadnarodowy.

Żandarm świata USA za kozła ofiarnego używał Meksyk w czasie tzw. świnickiej grypy.

W wikipeda  podaje za Amerykańską propagandą 2009r, to z Meksyku.  Eureka jest szczepionka przeciw grypie meksykańskiej. Bez żenady po czasie przyznają się że tzw. świńska grypa to dzieło. Ameryki a początek to Kalifornia.

Lecz machina ruszyła strasząc bezmózgowców.

W niedzielę 26 kwietnia 2009, Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie ogłosiła epidemię grypy później nazwą pandemią dla podniecenia powagi sprawy.

Zyskują na tym koncerny farmakologiczne sprzedając tzw. szczepionkę, później okaże się że nie przetestowana i w niektórych wypadkach szkodliwa dla zdrowia. Finał, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii ponoszą miliardowe straty.

Natomiast Światowa Organizacja Zdrowia nie poczuwa się do odpowiedzialności wręcz za chamskie naganianie do zakupu szczepionki, kto wziął w łapę powinno być pytanie. Wykpił ten temat  prof. Marc Gentilini, wybitny specjalista od chorób zakaźnych i wieloletni szef francuskiego Czerwonego Krzyża.

W tym samym stylu żandarm tzw. WE ( kołchoz XX w.) Niemcy załatwili Hiszpanię.

Wielki szum, Hiszpańskie ogórki zatruwają  bakterią Escherichia coli typu 0104. Rolnicy Hiszpanii tracą miliony euro a Niemcy milczą.

Logicznie mówiąc jak to może być że tam gdzie rzekomo jest ognisko skażenia nie ma zachorowań natomiast Niemcy, Holandia nawet w Szwecja są zachorowania.

Ogłupiałe narody propagandą w stylu Gebelsa trzęsą delikatnie mówiąc dupami. Nikt po pierwsze nie zwraca uwagi że choroba rozprzestrzeniła się z Niemiec.

Że o ile ( teoretycznie) pochodzenie bakterii jest od warzyw powinni się zastanowić nad przedawkowaniem nawożenia czy herbicydów.

Przypominam że tzw. "Cyklon B" to Amerykanistki patent właśnie do ochrony roślin przekazany faszystom.

Jestem laikiem w tej dziedzinie lecz pytanie czy ta bakteria nie powstała dzięki mutacji GMO.

Kłamstwo niemiecki nadal żyje a Hiszpanie zaczynają się bronić słusznie dopominając się odszkodowań, lecz nie słusznie żądają odszkodowani z budżetu tworzącego np. przez zagłodzone kraje wschodnie, to niemiecki Bundestag powinien płacić.

Takimi kozłami ofiarnymi są także polscy robotnicy, krótko, cytat - Jesteś Polakiem? To nie wynajmiemy ci mieszkania, Nie jesteś Brytyjczykiem? Przykro mi, ale ta oferta jest już nieaktualna - mówią. Polakom agenci pośredniczący w wynajmie mieszkań. To jest "wstrząsające i szokujące" naruszenie ustawy zabraniającej dyskryminacji - wykazało śledztwo BBC. Wulgarna propaganda- Czemu ci Polacy jeszcze tutaj są?

Głęboka recesja spowodowała, że Brytyjczycy coraz częściej widzą w Polakach konkurentów na rynku pracy, a ich obecność bardziej się rzuca w oczy.

Po zakończeniu II wojny światowej herbaciarze także pytali się co Polacy tam jeszcze robią.

Ten bezczelny naród zapomniał kto uratował im tyłki, zapomniał bardzo szybko sprowadzając do siebie Ukraińskie Wafen SS Galicja.

 Na zakończenie coś egoistycznego, są pytania co zemną jak i moją rodziną.

A więc sukces PRLbis, czteroosobowa niepełnosprawna rodzina jest bezdomna.

Jest to sukces szczególnie bezprawnego wymiaru sprawiedliwości który potrafi stwierdzić, że  Premier Tusk, minister sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego  czy woj. Warmińsko-Mazurski pan Mariana Podziewskiego  nie mają zdolności procesowej. Czytaj: alkoholicy, narkomanie, z zaburzeniami psychicznymi.

Czemu to ma służyć???????????????

Nie tracąc humoru przygotowuję poemat dziękczynny panu premierowi Donaldowi Tuskowi w dowód wdzięczności za demokratyczną zieloną wyspę która obdarzyła mnie i rodzinę bezdomnością, bezprawnymi oskarżeniami, tak wspaniałą troską pozbawiając prawa wyborczego.

Aby podnieść rangę tego poematu prześlę za pośrednictwem (Human Rights Committee) – HRC http://www.unic.un.org.pl/dyskryminacja/ct_hrc.php

Przyrzekam !!!

Dołożyć wszelkich starań żeby dotarł to do społeczeństwa w trakcie kampanii wyborczej.

Niech żyje wielki wódz Donald Tusk, niech zawsze świeci nad wodzem i jego partią słońce. 

                                                 Bogusław Maśliński

 Więcej tekstów Bogusława:

Sprzeciw przeciwko ustawie  o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów Bogusław Maślinski  
Dość kurtuazji dla ministra sprawiedliwości - Bogusław Maśliński .
Partyjniackie samorządy. Bogusław Maśliński
List otwarty do  Prokuratora Generalnego RP Andrzeja Seretem Bogusław Maśliński
Lichwiarstwo banków i bandycka windykacja. Bogusław Maśliński
Precz z cokołów - Bogusław Maśliński
Zakłamana niby demokratyczna Polska. Bogusław Maśliński
Maśliński - Co z emeryturami SB-ków? - temat zastępczy Jan Kobylański
Maśliński - Oszwabić Polonusa - Karta Polaka
MAŚLIŃSKI - Gdański kult Wafen SS W RODZINIE DONALDA TUSKA I WAŁĘSY
Maśliński - Rebelianci Marka Jurka - tylko (nie)poprawność polityczna?
Maśliński - Kijem i marchewką - polski obywatel to dureń, czy urzędnicy władzy to idioci?
Maśliński - Kijem i marchewką - co z tą Polską?
Maśliński Stowarzyszenie "VICTORIA" APEL DO PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO O INTERWENCJE I ZAPOBIEŻENIE PRZEJMOWANIU MAJĄTKU POLSKIEGO.
Maśliński - Gdzie jest Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro? - z cyklu kompetentni - niekompetentni - osądzamy rząd PiS.
Masliński - Bandyci na wolności, ofiara cierpi - kolejny dowód nietyki prokuratorów i sędziów tym razem z Ostródy.
Maśliński - Grzech zaniechania - list do Premiera J. Kaczyńskiego dot. ustawy antyubeckiej i lustracji - z cyklu polityka, pieniądz, władza...
Do Narodów Rzeczpospolitej - apel prezesa stowarzyszenia VICTORIA Bogusława Maslińskiego.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~tevygzvx
05-11-2012 / 17:43
~ccfbxhiizqj
05-11-2012 / 13:09
~laiqjm
04-11-2012 / 02:48
~yorhqo
03-11-2012 / 02:29
~Rosa
02-11-2012 / 13:07
pisze: Marek Giovanoli-WiznerOczywiscie, ze facet moze nauczyc koebtie ale bedac jednym z zrodel nie jedynym. Ludzie w zwiazkach i poza nimi powinni sie uczyc caly czas obserwujac, sluchajac, czytajac i zwracajac uwage na to co dzieje sie wsrod znajomych oraz dookola nas. Co do demonow seksu, lubie wsrod znajomych i towarzystwie dyskutowac na rozne tematy, takze intymne ale bez jakiejs prywaty czy nadmiernych szczegolow, sporo osob zniecheca sie i lekko idzie nawet w strone obrzydzenia. Cholera wie czy problem maja oni czy ja, raczej oni bo i tak beda musieli ze mna wytrzymac.VA:F [1.9.11_1134](from 0 votes)
~mmerry
05-06-2011 / 10:36
olać władzę i debili najwyższy czas...