Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA FAKTY I MITY O AMERYCE

z cyklu "Fakty i mity o Ameryce"  - Modelowanie od nowa Bliskiego Wschodu?

Według Washington Times z 20 paĽdziernika Sekretarz Stanu USA Condolezza Rice zeznała poprzedniego dnia przed komisja senatu: "że zawsze było celem rządu Bush'a wprowadzenie nowego modelu politycznego ("redesign) Bliskiego Wschodu po atakach 11 września 2001, które to ataki wykazały "rozrastające się głębokie zło" ("deep malignancy growing") w tym regionie, i że atak na Irak był częścią tego planu -
czyli narzucenie przez USA podstawowych zmian reżimów na Bliskim Wschodzie począwszy od dawno planowanego ataku na Irak pod jakimkolwiek zmyślonym pretekstem.

Powyższe stwierdzeni dr. Rice, że decyzja najazdu na Irak była powzięta z góry, a następnie te decyzje rządu Bush'a "uzasadniano" kłamstwami o posiadaniu przez Saddama broni masowego rażenia. Jest to podobne, według William'a S. Lind'a do kłamstw niemieckich o "polskim ataku" na Niemcy w Gliwicach w 1939 roku. Istnieje ta różnica, że Ribbentrop nigdy nie zeznawał w bundestagu,  że "Polska agresja " była tylko
pretekstem", w przeciwieństwie do dr. Rice, która to po prostu i otwarcie zeznała w Kongresie. W obydwu wojnach kłamstwo było pretekstem do wojny.

Powyższe zeznanie wykazuje cynizm neokonserwatystów-syjonistów w rządzie Bush'a, którzy
maja dosyć hucpy żydowskiej, żeby nie przejmować się publiczna wiedza o ich kłamstwach i fałszach na podstawie których zaczęli wojnę. Ocena zabitych w wojnie i w czasie pacyfikacji Irakijczyków zginęło dziesiątki tysięcy, a ponad 2000 Amerykanów poległo i ewakuowano 35,000 z powodów medycznych, w tym 15,000 ciężko rannych. 

Nadal oficjalne komunikaty mówią o "następnym zwycięstwie demokracji."
Lind stawia retoryczne pytanie jak sobie neokonserwatyści  wyobrażają proces zaprojektowania od nowa Bliskiego Wschodu? Czy oni myślą że maja do czynienia z zaprojektowaniem nowego modelu samochodu? 
Według Lind'a rząd Bush'a nielegalnie szerzy fałszywą propagandę "sukcesu. 

Demokracji" w Iraku w obliczu pogarszającej się sytuacji. 

Rzeczywiście Irak podlega głębokim zmianom, ale nie według życzeń Bush'a i Szarona. Lind obawia się że w pacyfikacja Iraku i prawdopodobnie niedługo też Syrii, jest początkiem anarchii na Bliskim Wschodzie, za którą to Osama bin Laden i wznosi dziękczynne modły do Allaha za pacyfikacje Iraku zarządzoną przez Bush'a. 
The Wall Street Journal z 29go paĽdziernika, 2005 podaje, że szef sztabu wice-prezydenta Dick'a Chenney'a, Irving (Icek?) Lewis "Scooter" Libby, jeden z głównych neokonserwatystów-syjonistów podał się do dymisji, ponieważ jest on postawiony w stan oskarżenia za pięć przestępstw, które w sumie mogą być ukarane 30-toma latami wiezienia. Dymisja Scooter'a zabiera Cheney'owi głównego sztabowca do wprowadzania w życie strategii "wielkiego" Izraela.
Raz skompromitowany Scooter musi odejść, ponieważ  nie nadaje się do użytku lobby izraelskiego na eksponowanym stanowisku, zwłaszcza że obecnie prokuratura ameryańska jest na tropie fałszów i kłamstw, które stanowiły uzasadnienie ataku i pacyfikacji Iraku. 
Praktycznie mówiąc Scooter działał jako Chenney i mówiono że Scooter jest "Dick Chenney's Dick Chenney" według artykułu Christopher'a Cooper'a i Jeanne Cummins pod tytułem "Strata "Scooter'a" pozbawia wice-prezydenta kluczowego sztabowca i odnawia zainteresowanie sposobami uzasadnienie wojny przeciwko Irakowi."

Zaczynający się proces karny przeciw Scooter'owi potrwa długo i odbędzie się według procedury amerykańskiej, w której prokurator jest w pojedynku słownym z obroną.
Prokurator ma prawo przetargu o przyznawanie się do winy ludzi, którzy są zamieszani w tę samą aferę i mogą "wsypywać" jeden drugiego, w zamian za złagodzenie zarzutów i oskarżeń przeciwko nim kosztem głównego oskarżonego, w tym wypadku Scooter'owi Libby - system takiego przetargu zeznań w śledztwie i w przewodzie karnym w USA nazywa się "plea bargaining." 

Na dłuższa metę, do roku 2006 lub 2008 wyborcy amerykańscy zrozumieją że kłamstwami zostali wciągnięci w wojnę nie do wygrania i że tylko megalomana neokonserwatystów-syjonistów i ekstremiści rządzący w Izraelu mają z tej wojny pożytek. William Lind życzyłby sobie kompromitacji całego systemu dwupartyjnego w USA, który jest zdominowany przez mniejszość żydowską. Życzyłby on powstania trzeciej silnej partii politycznej w USA uczciwie oddanej rzeczpospolitej amerykańskiej," której polityka zagraniczna byłaby prowadzona dla dobra wszystkich Amerykanów, a nie dla ekstremistów żydowskich. Dwupartyjny system w USA jest zdominowany przez mniejszość żydowska i stal się instrumentem dominacji żydowskiej w Ameryce, z której Żydzi czynią dziś "demokracje fasadowa." 

Teraz kiedy siły wojsk okupacyjnych w Iraku osiągnęły 161,000 niby w celu zabezpieczania głosowania przez Irakijczyków na konstytucje, nie wiadomo jakie będzie dalsze przeznaczenie tych wojsk. Może wojska te mają pacyfikować Syrie w ramach "wojny przeciwko terrorowi?" Jak Niemcy zaczęli "Drugą Wojnę Światową" kłamstwem od propagandy o "polskiej agresji," tak neokonserwatyści-syjonisci zaczęli wojnę przeciwko Irakowi też za pomocą kłamstwa. 

Saul Landau opisał te skandaliczna sytuacje w artykule pod tytułem "Podrabianie dowodów, kłamstwa i ukrywanie prawdy": Skandalem nie jest przeciek formacji, skandalem jest nielegalna wojna [przeciwko Irakowi] ("Forgeries, Lies and Cover-ups" The Scandal isn't the Leak, But the Illegal War")

William Lind obawia się, że "projektowanie i modelowanie" od nowa Bliskiego Wschodu, przez nokonserwatystów-syjonistów rządzących w USA, skończy się największym zwycięstwem islamu od chwili upadku Konstantynopola i najwyższymi cenami ropy naftowej w historii.

Iwo Cyprian Pogonowski
www.pogonowski.com

... z życia Ewy - Polki, której marzył się lepszy świat, lepsze życie w Ameryce...   

Redakcja wydawnictwa www.aferyprawa.com oczekuje dalszych listów i informacji od Polaków, prawdę o ich życiu i byciu za granicami kraju... 
Dzisiaj opisujemy oszukanych wizją Ameryki, jutro Niemiec, czy pobytu w więzieniach austriackich..., a może i w bardziej egzotycznych krajach?
Polacy są wszędzie, o czym świadczą odwiedziny czytelników z prawie 100 krajów świata.
Proszę o opisanie i przesyłanie swoich uwag, przestróg dla innych, pomysłów przeżycia w obcym kraju...  
red. nacz. Zdzisław Raczkowski

Z.Raczkowski@aferyprawa.com
 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.