Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Judeopolonia - żydzi systematycznie zajmują tereny polskie - wszystko o żydach w Polsce Żydzi okupują obóz na Majdanku?!? - nocą 31 lipca 2007r taranując szlaban, zajmują teren obozu - teraz trzeba będzie ich tam spopielić?....

Grupa ortodoksyjnych Żydów wdarła się na teren obozu na Majdanku, kiedy ten był już zamknięty i nie chce go opuścić - poinformowała TVP3. Dyrektor muzeum negocjuje z okupującymi obóz Żydami. Nadkom. Witold Laskowik z KMP w Lublinie powiedział, że "autobus, którym jechała grupa przełamał szlaban i wjechał na teren obozu".

Autobus , który nielegalnie wjechał na teren Obozu w Majdanku (zdjęcie poniżej).
Linia turystyczna , która jest właścicielem autobusu nazywa się EUROBUS lub EUROBUSS, Panorama 07.07.31 o godz. 22.50 pokazała film z nazwa autobusu (przewoźnika), podczas kiedy obecny zapis Panoramy na internecie jest
już ocenzurowany , i zdjęć tych nie ma.
Może ktoś potrafi zidentyfikować kraj w którym ten autobus jest zarejestrowany?

Na zdjęciu widać twarze dwóch ludzi siedzących w autobusie. Trudno jest uwierzyć , że te młode osoby - kierowca i przewodnik ( przypuszczalnie) nie znały angielskiego i nie wiedziały , że łamią prawo w Polsce. ( jak to usprawiedliwiają polskie pachołki , aby uzasadnić swa przestępcza indolencje ).

Wszystko musiało być zaplanowane.
Państwo Izrael ma ważny cel : za pomocą żydów w Polsce ( miedzy innymi) dokonuje prób przejęcia terytorium Państwa Polskiego.
("... musimy usunąć "gojów" z ich ziemi jak niegdyś Josue usunął Chananejczykow z ziemi Chanaan...." Tak żydzi planowali byt Polaków
przed II Wojna.)
Na tym terytorium będą osadzani osadnicy z Izraela, gdyż Izrael ma być poddany likwidacji , żydzi muszą mieć nowy plac i to najlepiej w Europie bo Ameryka już zbankrutowała i rozpadnie się. Szuka się wiec rożnych metod i środków aby moc gładko dokonać tego najazdu na Lachów.
Najpierw były Karmelitanki w Oświęcimiu, które tak profanowały pamięć ofiar, ze trzeba było je wyrzucić. Karmelitanki zostały wyrzucone z ich własnego domu,
o czym może mało kto pamięta. Wtedy jeszcze było trudno , bo początki są zawsze trudne.
Teraz zaś wystarczy , ze przyjechali "rozmodleni ortodoksyjni żydzi" i już żydzi są siebie.
Władza państwowa milczy bo na czołowych stanowiskach władzy znajdują się ludzie niskiej klasy albo żydzi.
Co przeraża to fakt , ze do tego wyniszczania Katolickiego Narodu Polskiego - na jego własnej ziemi - wykorzystuje się hierarchie Kościoła katolickiego
w Polsce. Bowiem włamanie do Majdanka zbiegło się w czasie z wizyta ambasadora Izraela D. Pelega w Wyższym Seminarium Duchownym w Lublinie.

Na zdjęciach - poniżej - widać , że Pelega gościł ks biskup lubelski Mieczysław Cislo.
Spotkanie i włamanie zbiegło się w czasie, co podkreślam ( różnica godzin) i przestępstwo w Majdanku nie było bez związku z wizyta tego żyda w seminarium katolickim.

Ktoś kiedyś powiedział, ze ścieżki piekieł będą wybrukowane duszami niewiernych kapłanów.

Kajetan Archanielski – Sąd czy sanhedryn zła? Wstęp do Apokalipsy w czasach IV RP

Działacz Obozu Wielkiej Polski został skazany przez żydowski sanhedryn rejonowy w IV Rzeszy Judeopolonii za propagowanie modlitwy napisanej przez św. Papieża Piusa V i zalecanej katolikom do odmawiania - od Soboru Trydenckiego w XVI wieku, aż po wsze czasy, a zwłaszcza w każdy Wielki Piątek!!! Św. Papież Pius V jest „przestępcą” w ocenie żydolinczosądu!!! Wyrok na Świętego i na NOP-owca wydano w Wielki Piątek!!!

To świadoma prowokacja żydowska, a także celowa zniewaga katolików, Kościoła Katolickiego w Polsce i Papiestwa oraz ostentacyjne bezprawie!!!

Parchy same szerzą nienawiść i wzniecają antysemityzm!!! Uderzają permanentnie w Ojca Tadeusza Rydzyka i próbują siać ferment oraz podziały wewnątrz Kościoła.

Żydowska Ambasada w Warszawie sama uprawia prowokację i upokarza Polskę.

Na swojej stronie internetowej Judejczycy zamieścili w miejsce Króla Zygmunta III Wazy - stojącego z wzniesionym Krzyżem – Minorę, symbol Izraela i Judaizmu. Władze polskie w tej sprawie milczą. Minister Żydówka Fotyga udaje, że nie wie o gorszącym zachowaniu Ambasady Izraela.

Identyczną bierność zachowuje Ministerstwo Sprawiedliwości i główny kadrowiec w resorcie Żyd Engelking, którego siostra Engelking-Boni to psycholog, trudniąca się na co dzień sprawami Holokaustu.

Ciekawe czy w tej prowokacji MOSAD-u, polegającej na uznaniu przez sanhedryn w Judeopolonii świętego Piusa V-tego za przestępcę - również uczestniczył Minister (NIE)Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro?

Wiele wskazuje, że przez swą nieczynność był w nią uwikłany po same pachy!!!

Kosherne służby w Polsce organizują serię różnych prowokacji, które mają na celu eskalowanie konfliktów i wciągnięcie wszystkich polskich Żydów w walkę przeciwko konserwatywnemu Świętemu Rzymskiemu Kościołowi Katolickiemu w Polsce i przeciwko Polakom. Czy Żydy chcą wywołać wojnę domową w Polsce?

Nieznani sprawcy pobili syna Leszka Bubla i podpalili samochód wodzowi PPN-u.

Czy NOP jest organizacją założoną przez MOSAD? - Tak sugeruje Leszek Bubel.

Jak jest naprawdę, to się przekonamy o tym niebawem, gdy sytuacja będzie się rozwijać. Teraz konflikt pomiędzy Polakami i Żydami trwa!

Przed TVN-em - żydotelewizją MOSADu w Polsce - protestuje poseł Zbigniew Nowak i domaga się wprowadzenia JOW.

Trwa w tej sprawie zmowa milczenia.

W tle mamy walkę buldogów, gdzie żydowski nacjonalista Kaczyński, jak go nazwał ex-poseł Zbigniew Nowak, stara się wykluczyć z polityki Andrzeja Leppera, najlepiej ubranego polityka IV RP. A. Lepper, który jest rodem z terenu, jaki się na Kaszubach nazywa „małą Jerozolimą” twierdzi, że to wszystko się źle skończy.

Giertych chyba jeszcze nie ma koncepcji walki z żydoszowinizmem?

Masonokratyczna Platforma Obywatelska przygląda się tylko konfliktowi, a żydowski LiD cynicznie się uśmiecha. Większość Narodu Polskiego nadal śpi!!!

Matka Boża płacze!

"Najsłodszy Jezu, nasz Boski Mistrzu! Ty, który zawsze potrafiłeś rozwiać NIECNE ZAKUSY, którymi FARYZEUSZE często Tobie zastawiali sidła, racz rozproszyć zgubne dla nas postanowienia bezbożników".

Modlitwa świętego Jana Bosco

Część I-sza – Wprowadzenie do kwestii kamieniowania i ziobrowania!
Czyli jak Żydy w Polsce przeginają obrzezaną pałę!

„Biada mi, gdybym zaniechał głoszenia Św. Ewangelii”!!! Tak nauczał Św. Apostoł i to zobowiązuje wszystkich katolików do konkretnej postawy po wsze czasy, aż nie dopełni się Historia Zbawienia i nim nie nastąpi ponowne przyjście Chrystusa Króla, Najwyższego Kapłana i Zbawiciela.

Modlitwa w różnych intencjach i głoszenie Św. Ewangelii Chrystusa, a także wszelkiej Nauki Świętego Rzymskiego Kościoła Katolickiego służącej zbawieniu i nawracaniu pogan i Żydów, dopuszczonej przez Urząd Nauczycielski Świętego Kościoła, to obowiązek każdego wiernego w Kościele Katolickim; czyli w Kościele powszechnym i apostolskim.

Święty Rzymski Kościół Katolicki był i będzie Kościołem Misyjnym, niezależnie od tego; czy jakaś spoganiona lub zeżydzona prokuratura lub sąd będą w tym zakresie czynić zakazy lub będą popełniać represje w stosunku do wiernych, którzy myślą i działają zgodnie z Nauką Kościoła. Kościół Katolicki nie takich łotrów kahalnych przeżył i zawsze wyszedł zwycięsko z sideł założonych przez sanhedryn i faryzeuszy oraz ich masońskich sprzymierzeńców. „Pan strzeże wszystkich, którzy Go miłują, lecz zniszczy wszystkich występnych” jak twierdzi Psalmista. Ducha więc nie gaśmy, bo moc w słabości się doskonali! Tak nauczał kapłan nadziei, apostoł św. Paweł.

Żaden prokurator i sędzia nie jest w stanie zakazać nikomu modlić się w dowolnych intencjach. Oczywiście funkcjonariusz publiczny może zawsze nadużyć władzy i szykanować, ale takie zachowanie jest po prostu nie do przyjęcia w państwie prawa, gdyż żaden przepis w Polsce na to nie zezwala. Każdy się może modlić w dowolnych intencjach i promować te modlitwy.

Jest to ewidentne naruszenie zasad wolności, ale kto się tym w naszym zeżydzonym kraju przejmuje? Zwłaszcza, że nierzadko w naszych sprawach orzekają kurwy i złodzieje oraz pospolici oszuści, których nikt z tej służby z powodu tych cech charakteru i obrzydliwych czynów pozbyć się nie zamierza. Po prostu, jak pisał Wldemar Łysiak, to „kurwa kurwie łba nie urwie, a gdy urwie, to po kurwie”. Takiej woli politycznej niestety teraz nie ma wśród elit, które zapowiadały oczyszczenie kraju z legalnego bezprawia. Dla wyjaśnienia tylko dodam, że kurestwo to charakter, a prostytucja to zawód, a więc nie każda kurwa musi być zaraz prostytutką i nie każda prostytutka kurwą.

Oczywiście, gdybym był premierem lub ministrem sprawiedliwości w Polsce, to żółć by mnie zalała, gdybym usłyszał o takich hecach prokuratury i sądu. Bezspornie imbecylizm przedstawicieli organów procesowych byłby dla mnie wystarczającym powodem, aby takich osób się pozbyć ze służby. Ścigać ludzi za upowszechnienie modlitwy może tylko człowiek prymitywny, tępy i umysłowo chory, bez zdolności rozpoznania oczywistej materii procesowej.

Niestety, jak mówią znawcy przedmiotu studiujący metryki po archiwach, wskazując na dowody, to najważniejsi urzędnicy w naszym państwie są żydowskimi nacjonalistami, a z ich działań politycznych wynika również to, że są talmudycznymi krętaczami i intrygantami. Jeśli do tego dołożymy pigmejowatą fizjonomię wielu polityków i wieczny tumuld – wytwarzany w sposób stepowy, jak to czynią na piasku takie koniki tarpanki -wzbijając przez swój pęd tumany kurzu, to natychmiast mdłość i złość ogarnia mnie na całego, gdy patrzę na mej Ojczyzny zgubę i codzienną kompromitację. Tysiącletni Naród Polski w niewoli parchów. Ta zniewaga krwi wymaga. Takiego potopu realizowanego przez koczowników plemiennych od czasów mongołów, to na naszych ziemiach nie było. Metody linczów i uprowadzenia ludności są analogiczne, tylko środki bardziej nowoczesne. Motywacja koczowników identyczna. Kraść, kraść, kraść!!!

Zwykle umieram ze śmiechu, gdy widzę tę medialną laleczkę barbie Prawa i Sprawiedliwości, która niczym jak taka pacynka odgrywa na konferencjach prasowych spektakl pod tytułem sukcesy i reformy wymiaru sprawiedliwości. Nie wiem ilu ludzi on ogłupia za pomocą swych seansów, ale skoro się dają, to tylko źle o nich świadczy.

Najbardziej porusza mnie jego zabawa w Felka Dzierżyńskiego, a zwłaszcza gra pt. „w stu go złapaliśmy i sfilmowaliśmy”, a teraz go w celi trzymamy tak długo, aż się do czegoś przyzna. Na dodatek ogłaszamy specjalny numer infolinii, pod który można dzwonić za darmo i kablować bezkarnie na aresztanta, zwłaszcza powinny to robić osoby, jakie go nie lubią, a wszelkie niepotwierdzone fantazje różnych mitomanów są tutaj mile widziane. W końcu na podstawie niczym nie popartych zeznań, to można każdego wsadzić do więzienia, bo przecież nie jeden Żydek w todze uważa, że lepiej zamknąć stu niewinnych niźli jeden winny miałby siedzieć w kryminale.

Sędzia, który bez racjonalnego uzasadnienia stwierdza, że tego albo tamtego skazuje, bo dla mnie ten świadek był wiarygodny, a ten wiarygodny nie jest i lekceważy pozostałe dowody, to zwykły bandyta sądowy.

Dziś odbywają się zwykłe neostalinowskie farsy procesów i orzecznictwo także w sanhedrynach rejonowych i okręgowych osiągnęło poziom bruku.

W zasadzie za opatentowanie takiej metody, jak areszt wydobywczy, to nasz minister od totalizmu kiedyś za to odpowie, zwłaszcza, że idzie w swych pomysłach bolszewickich coraz dalej. Oskarżony o zbrodnie komunistyczne wiceminister Kryże, którego tatuś skazywał na śmierć polskich patriotów produkuje prawne buble służące zniewalaniu społeczeństwa. Teraz chce zamykać w więzieniach dziesięciolatków, a wychowanie dzieci i młodzieży poddać policyjnej kurateli. Nie trzeba przypominać, że takie pomysły były już praktykowane w Związku Sowieckim i w III Rzeszy. W końcu premier i minister sprawiedliwości dzieci nie mają, a więc sądzą, że prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży odbywa się poprzez przykładanie policyjnej broni do skroni małolata i przez zakładanie kajdanek. Chyba ciężkie mieli dzieciństwo skoro tak uważają? Jednak to nie powód, aby się zaraz mścić na całym pokoleniu obecnej młodzieży! Morderca motocyklisty z Chodla został uznany za niewinnego przez lubelską żydoprokuraturę, która uznała, po raz kolejny, że policyjny bandyta wykonywał w ten sposób „prawną czynność służbową”. Otóż zadaniem policji, jest ochrona życia i zdrowia, a nie mordowanie, nawet ściganych i podejrzanych. O tym jednak, jak się zbiera policyjnym parchom napiszę innym razem. Psy żydowskie muszą jednak wiedzieć, że tutaj Palestyny nie zrobią, a co ukradli oddadzą z nawiązką, a ich przestępstwa płazem puszczone nie będą.

Są jednak za sprawą zrządzenia losu wydarzenia radosne, który pewnie litościwy Bóg nam zsyła dla osłody. Jedną z nich był spektakularny wyrok w sprawie ekstradycji Mazura.

Muszę powiedzieć, że wyrok, jaki zapadł w sprawie Mazura bardzo mnie ucieszył, nie żebym Mazura znał lub go lubił, ale dlatego, że sąd amerykański na żydowską tandetę się nie dał nabrać. Tam się nie skazuje jak widać niewinnych ludzi wbrew faktom i dowodom, a procedury muszą być po prostu zachowane. Jak wiadomo, to nasz minister, który egzaminu z zasad postępowania procesowego nie zdał, a dostał się do palestry prokuratorskiej tylnymi drzwiami, poprzez komisję poprawkową prokuratora Ziętka, który dziś odpowiada za postępowania przygotowawcze w Ministerstwie Sprawiedliwości, to nie mógł wyjść z szoku.

W pysk więc dostali żydowscy kamieniarze - termin pochodzi od tzw. „kamieniowania”, tj. starego żydowskiego zwyczaju linczowania ludzi bez sądu za pomocą pomówień i przydrożnych głazów. „Kamieniarze”, którzy bez dowodów, a nawet wbrew nim załatwiają ludzi w Polsce, to okazali się bezsilni ze swymi sztuczkami wobec potęgi amerykańskiej Temidy . Mogli po wydanym wyroku tylko sobie poszczekać jak latlerki.

W naszym kraju zdaniem HFPC i innych ośrodków badających sytuację pokrzywdzonych przez państwo, to w więzieniach siedzi każdego roku 2 000 osób skazywanych wbrew prawu, a w aresztach niewinnych jest ponad 300. Przeliczmy to przez lata tranformacji, a do tego przez obecną koniunkturę na łapanki i skazywanie-linczowanie, a otrzymamy wynik cierpień Narodu Polskiego.

To Żydom nie zostanie nigdy zapomniane i Żydy za to będą musiały odpowiedzieć przed niezawisłymi i kompetentnymi sądami polskimi.

Lincze sądowe być może są tak samo premiowane, jak pewien szalony pomysł o tym, że każdy policjant musi każdego dnia wylegitymować przynajmniej 20 osób.

Same wskaźniki i metody mówią wprost, że mamy do czynienia z wojną, ale nie z patologiami, lecz ze społeczeństwem i to całym!!! Żadnych rozsądnych metod i mądrych planów dla służb odpowiedzialnych za stosowanie prawa, a premier od pierwszego dnia mówi ciągle o nowych wyborach, a toleruje burdel w urzędach i sądach, który jak widać w ogóle mu nie przeszkadza. Walka w imię korupcji, a nie z korupcją trwa. Szulernia trzyma się mocno, a różni książeta powiatowi przygrywają nam na fujarce i na nosie.

W TelAvizji trwa sabat żydoczarownic, przy tym parchom nie można powiedzieć parchy, bo w interesie parchów działają inne parchy z organów ścigania i z linczosądów.

Na szczęście dostali więc nasi bossowie od prawa i sprawiedliwości pstryczka od amerykańskiego sędzi, który na ponad 60 stronach wypunktował słabość całego oskarżenia zawartego w ekstradycyjnym wniosku. Dobrze, że są jeszcze na tym świecie moce, które stawiają na rzetelność i mają gdzieś interesy żydowskich szowinistów z Judeopolonii. Niestety nasza barbie od prawa i sprawiedliwości oskarżyła w TelAvizji sędziego z Chickago o to, że to jest agentem służb o interesach sprzecznych niż judopolskie, a być może jest nawet samej eSBecji i Kiszczaka? W Polsce pokazano nawet innych agentów amerykańskich, może to byli agenci Amplico Live? Którzy przed kamerami stwierdzili, że wniosek ekstradycyjny był sporządzony prawidłowo, a rozstrzygnięcie jest inne niż się spodziewano, zwłaszcza, że ten sędzia ekstradował dotąd każdego. Zapowiedziano jednak dalsze próby sprowadzenia Mazura przed polską Temidę. Jednak przy tych „dowodach”, opartych wyłącznie na sprzecznych i niewiarygodnych zeznaniach – w ocenie sądu USA – Ameryka swych obywateli nie wydaje żadnemu krajowi, nawet Rzeczypospolitej Polskiej, której dzielni good boys walczą ramię w ramię z amerykańskimi marines o rozwój demokracji na świecie.

Widzieliśmy jak bardzo tym wyrokiem oburzył się nasz Nikuś, który w Polsce zlikwidował domniemanie niewinności, a postępowanie sądowe sprowadził jedynie do wypowiedzenia słowa „winien” przez operujący na sali sądowej sądomat, który to może nawet orzec wyrok w ciągu 24 h od uprowadzenia nieszczęśnika przez policyjnych łowców skór. Jednym słowem kultura marketów obowiązuje już dziś wszędzie. Tesco w handlu, Tesco w instytucjach publicznych i w placówkach sprawiedliwości w IV Judeopolonii, także jak Tesco działają pejsate placówki dyplomatyczne poza naszym krajem. Dać człowieka, a paragraf się na niego znajdzie, to dewiza żydosądów w Judeopolonii.

W przyszłości wystarczy tylko po grzbiecie przejechać skanerem, a wyrok sam wyskoczy. W dalszej perspektywie, to wyroki i obroże będą nosili wszyscy. Może nawet wicepremierzy z koalicyjnych, mniej koshernych partii? Jak wiadomo, to skazany nie może być radnym, a nie wykluczone, że nawet nie będzie mógł zostać w przyszłości nawet posłem i prezydentem, bo takie są zakusy i plany koczowników w Sejmie. Wszystko ma należeć do gładkiej pejsatej mafii, która zamierza eksploatować Polaków jak dojną krowę. Niestety, ale IV RP wkroczyła w niebezpieczną fazę paranoi i despotyzmu, a ci, którzy dziś dzierżą władzę to mają w głębokim poważaniu zarówno prawo, jak i sprawiedliwość! Podobnie jak SLD-owscy żydobolszewicy i NKWDziści, którymi amerykański Żyd rządzi dziś z Wiednia i rozkazuje jak psom na posyłki. Zero godności, a tylko kasa i czosnek.

Dla tych wszystkich co kroczą chazarskim tropem, to prawo i sprawiedliwość nie są pojęciami odzwierciedlającymi wartości łacińskie, ale plemienne, które wyrażają się jedynie realizacją w imię tych haseł polowań na ludzi i ich majątki. Czyni się to w celu totalnego panowania, a nie w celu zrealizowania poważniejszych uniwersalnych i wiecznych racji. Państwo dla niektórych, ale nie dla wszystkich. Zero zrównoważonego rozwoju, a tylko oligarchia plemienna i kramarczna arystokracja pijawek.

Żyjemy więc w epoce ludojadów, którzy na dodatek uważają, że zjadanie ludzkich istot, to jest właśnie idea solidarnego państwa oparta na chrześcijańskich fundamentach.

Oczywiście pospolity idiota wszystko sobie jakoś wytłumaczy, albo w to uwierzy.

Gorzej z cynikami i obłudnikami, jacy prowadzą podstępną i wyrachowaną grę na demonokratyczną modłę. Oni w swej demoralizacji dążą, aby wszystko i wszystkich sprowadzić do rynsztoka. Gównojady i padlinożercy, to istota ich natury.

W tym co robią są bardzo konsekwentni i cierpliwi. Widziałem już dość wampirów, którzy twierdzili, że wysysają krew w imię miłości bliźniego. Teraz jednak na firmamencie politycznym nie brakuje takich, którzy uważają, że okradają i zniewalają w imię chrześcijanskiego miłosierdzia. No cóż, byliśmy zresztą świadkami tego, jak ukamieniowano przed ołtarzem samego arcypasterza, który był z rodu Polaków. I to właśnie zaważyło o jego winie. Podobnie jak konserwatywne, a nie progresistowskie patrzenie na Kościół Katolicki. Koniec z dygresjami, wróćmy do meritum sprawy, gdzie chodzi wprost o licz na NOP-owcu i na samym śp. Papieżu, a więc na św. Piusie V. Taki wyrok, to istna żydowska nekrofilia. A takiego czynu może się tylko dopuścić zwykła cmentarna hiena, których w stadach dzikich sworzeń po prostu nie brakuje.

Modlitwy w dobrych intencjach są obowiązkiem każdego chrześcijanina, w tym także o nawrócenie pogan i Żydów. Powinność ta jest aksjomatem dla milionów katolików w Polsce. Imperatyw ten wewnątrz religijnej wspólnoty nie budzi żadnych kontrowersji. Kościół uniwersalny i powszechny jest otwarty na nowych szczerych wyznawców Chrystusa, a Niebo się raduje z każdego nawróconego, jak naucza Pismo św.

Kościół, a więc wspólnota wiernych; osób konsekrowanych i świeckich, był, jest i będzie gorliwy w dążeniu do zbawienia wszystkich dusz, bo na tym właśnie polega jego zbawcza misja. Nawrócenie, godne życie, przestrzeganie Dekalogu i miłość bliźniego oraz zbawienie w Panu Jezusie Chrystusie, to sprawy, które są najważniejszym celem w życiu dla każdego katolika, a obowiązek apostolstwa, jest po prostu obowiązkiem każdego wiernego, który ma nakaz służyć tym sprawom z wielkim zaangażowaniem i z pełnym oddaniem. To są rzeczy oczywiste dla każdego, kto z katolicyzmem się zetknął, a zupełnie trywialne dla świadomego katolika. Choć są pewnie także dziś dewiacje, które zdarzają się wprawdzie marginalnie, lecz podnoszą je natychmiast lumpenliberalnemedia żądne sensacji i skore do ogłupiania mas.

Zwłaszcza, gdy owa aberracja została wyrażona przez osobę publiczną i dobrze znaną. Otóż jedna pani drugiej pani od pióra powiedziała, że jej bardzo ważny mąż wyznaje „katolicyzm rozsądny”. Co to jest za zwierze owe nowe „wyznanie”, to rzecz jasna za cholerę nie wiem? Pewnie to coś bardzo dobrego i politycznie poprawnego. Może uważa, owa pani, że odkupieńcza śmierć na Krzyżu Pana Jezusa nigdy się nie wydarzyła, bo to nie humanitarne, albo mało estetyczne i po co rozgrzebywać rany z przed 2000 lat, aby dociekać prawdy? Trzeba być nowoczesnym i umieć wybierać przyszłość. Teraz nikt tego by nie zastosował, a więc po co się grzebać w tak odległej przeszłości? Dziś się albo ludzi zagładza na śmierć w szpitalu, albo też się proponuje humanitarny zastrzyk znieczulająco-uśmiercający. Znów propozycja marketu śmierci z pełną ofertą handlową, jakie te Żydy są handlowo sprawne. Może by nawet pod to ustawić jakiś przetarg, jak pod Euro 2012? Może wygra Humanitarna Akcja „Anioła Eutanacji”? Cóż za rozkosz! Czy jednak jakaś czarownica się pierwsza podstawi?

W sprawie Sadamma użyto tylko starej żydorewolucyjnej i cowboyskiej metody szafotu, ale jak wiadomo, to facet został skazany słusznie za „niemanie” broni masowego rażenia i inne czyny, jakie mu na semicki sposób przypisano, tym razem za zgodą jankesów i bez kurateli sądu z Chickago. W końcu przez niego musiało, jak dotąd zginąć z rąk good boys niemal 700 000 ludzi. Zupełnie niepotrzebnie, bo sprzymierzeni osiągnęli już to, czemu się on próbował oprzeć. Po prostu skubnęli naftę! Zatem Saddam musiał być przestrogą dla innych buntowników, którzy uważali się za niepodległych przywódców.

W sprawie „wyznawania katolicyzmu rozsądnego”, to trudno mi powiedzieć; na czym on może jeszcze polegać? Można tylko mniej lub bardziej celnie suponować w tej sprawie. Jeszcze nie opublikowano tych zasad, jak to zrobił choćby protestujący Luter w swych 21 tezach. Fakt natomiast jest taki, że różni urzędnicy w Polsce wydają kodeksy etyczne dla swej administracji, a to musi rzecz jasna dziwić, bo w końcu zasady moralne funkcjonujące w polskim państwie katolickim są znane niemal od 1000 lat i obowiązują one każdą osobę zarówno w życiu publicznym i prywatnym.

Coś jednak musi być nie tak z administracją pod rządami katolików „rozsądnych” w Polsce, skoro zabrania się dziś za pośrednictwem prokuratury i sądów, innym katolikom tradycjonalistom, promowania modlitwy św. Piusa V.

Jak widać na podanych wyżej przykładach, to wszystko działa na pomieszanie dobrego i złego, a kto się w tym wszystkim rozezna, ten będzie mistrzem diagnozy politycznej w Polsce, albo też od zydowskiego nowego Bundu.

Nie chwaląc się, to ja odpowiedź na tę sytuację znam, ale nie będę drogich czytelników w myśleniu wyręczał, bo TVN-em nie jestem, ani żadną gazetą koshernie wyborową,

a więc każdego do samodzielnych wniosków tylko zachęcam i do niezależnego piastowskiego myślenia!

Prawda jest taka, że z dotychczasowych działań prokuratury i sądu wynika, że w Polsce rozpoczęło się prześladowanie Prawdziwej Religii, którą głosi od ponad 2000 lat Jezus Chrystus i Jego Święty Rzymski Kościół Katolicki.

Wiemy wszyscy, że Kościół zbudował Zbawiciel na mocnej Piotrowej Skale.

Św. Piotr był Celtem, a nie Żydem - stąd fundament jest pewny i mocny. Nie było w nim zdrady, jak u Żyda Judasza, choć zdarzyły mu się także chwile słabości.

Skala ta została również przez Pana Jezusa nazwana „opoką, której siły diabelskie nie przemogą”! Więc nie wątpmy obietnicom i stójmy na pewnym gruncie.

Jak widać, to istotnie diabły się od wieków starają, ale nic nie mogą wskórać, bo to podstawa jest pod Kościołem Chrystusa, jak ze spiżu i tytanu, całkiem lita, jakiej się nie da ani rozkuć, ani też wysadzić i przetopić, bo gęstość materiału zbyt duża.

Możemy być zatem spokojni, jako ludzie nadziei o przebieg i ostateczne rozstrzygnięcie sprawy, bo prześladowania i zgorszenia, a nawet wielki ucisk przepowiedziano w Ewangeliach św. i w samej Apokalipsie, ale jak wiemy, to pod Armagedonem siły ciemności dostaną ostatecznego łupnia i już się nigdy nie podniosą w swej pysze. Zostaną starte na popiół. Nawet Żydy się nawrócą pod wpływem tego zdarzenia, jak mówi Pismo św. i będą wierzyć wyłącznie w Boga w Trójcy św. Jedynego i w Maryję św. zawsze Dziewicę. Przestaną ufać w szatańskie moce panujące nad światem, w które wierzy wybrana populacja plemienna działająca w służbie Mamona. Koczownicy, którzy dotąd wypatrują nadejście swego mesjasza, a więc tego wielkiego dyktatora i lichwiarza, jaki ich wraz ze swoim nadejściem – w ich urojonych wyobrażeniach - obdarzy wielkim dobrobytem, kosztem wolności i złota wszystkich gojów i akumów.

Plemię żmijowe, narodu pijawek, kłamców i złodziei przestanie istnieć!

Rzeczywiście koczownicy plemienni muszą mieć nieźle nasrane w swych chazarskich łbach, aby takie plany realizować i wierzyć w ich powodzenie. Żyć po to, aby zniewolić innych, to trzeba być dewiantem od urodzenia z zaburzoną psychiką. Żyć po to, aby innych okradać i pozbawiać ich życia i zdrowia, a także godności i dobrej opinii, może tylko urodzony zbrodniarz. Zresztą jako sprawcy rewolucji żydocromwellowskiej, antyfrancuskiej i żydobolszewickiej oraz innych, potwierdzili swą zbrodniczą naturę.

Żydowscy bankierzy są odpowiedzialni za wszystkie niegodziwości Hitlera i Stalina oraz tych wszystkich, których przysposabiają do nowych zbrodni i terroru.

Zbrodnie Illuminatów, gwałty na narodzie meksykańskim i hiszpańskim, a także niezliczone wojny, to zawsze żydowski intersik, który jest realizowany w imię jakiś tam szczytnych celów. Nawet morderstwa nienarodzonych są popełniane w imię dobrobytu i rzekomej wolności kobiet. Nie ma dziedziny, na której Żyd nie chciałby zarobić.

Demokrację żydowską w zasadzie już poznaliśmy w czasach Chrystusa, gdy przyszło Żydom wybierać pomiędzy łaską dla mordercy Barabasza, a niewinnym Zbawicielem. System ten działa zresztą do dziś. Grupa szulerów podburza tłum i w ten sposób narzuca swą zbrodniczą wolę. Ludy kupuje się za pomocą szkiełek i błyskotek. Sprzedaje im się niczym nie poparte obietnice i hasła, a także fałszywie prezentuje się im rzekomych wrogów. Bandyci są przez nich afirmowani, a święci postponowani.

Jak widać na przykładzie Chrystusa, to bliżej im było do plemiennego mordercy niźli do miłości każdego bliźniego i prawdy, którą głosił Pan Jezus, Syn Boga Żywego.

Niewinnego Syna Człowieczego skazali na męczeńską śmierć, a przedstawiciel cezara w swej poprawności politycznej i w imię Pax Romana umył tylko swe ręce od żydowskiego linczu, twierdząc, że on Jego winy nie widzi, a więc jego krew obciąża tylko zajadłych koczowników plemiennych z Jerozolimy.

Jak podaje tradycja, to Żydy wołały, że „krew jego na nas i na dzieci nasze”, a mimo to uważam, że zbrodnia ta również obciążyła Rzym i była w konsekwencji powodem jego upadku. W końcu zadaniem każdej władzy jest czynić sprawiedliwości i działać w prawdzie, a nie umywać ręce od zbrodni i godzić się na popełnienie zła w imię niezrozumiałych racji politycznych.

Dlatego, że Chrystus pokonał śmierć i zbawił świat, a także udowodnił swe proroctwo czynem i świadectwami, to koczownicy plemienni nienawidzą go po dziś dzień, a także jego wyznawców i apostołów. Żyd, jest więc nadal emisariuszem kłamstwa i zbrodni oraz ucieleśnieniem plemiennego egoizmu.

Tak było, jest i będzie, bo kramarczna natura Żyda nie ma nic wspólnego z łacińską arystokracją ducha, z mądrym i uniwersalnym prawem i ze sprawiedliwością. Żydzi okradli Egipt, przeszli przez Morze Czerwone i tak snują się po tym świecie z wizerunkiem Złotego Cielca licząc również dziś na to, że cały świat będzie ich nową Ziemią Obiecaną. Żyją w ciele narodów niczym pasożyt. Każdy prorok, który głosił inne prawdy niż sobie Żydzi wyobrażali, to był przez nich prześladowany i mordowany.

Jak widać, to nawet krwawa kwarantanna za sprawą użytych mieczy przez mężów z rodu Lewitów, działających na rozkaz Mojżesza nie potrafiła wytępić w tej nacji wszystkich osobników podstępnych, o zepsutych sercach i sztywnym karku.

Fałszywe nauki leżą w ich naturze i są przenoszone w ich genach, które słudzy Szatana noszą w sobie jak larwy zła. Wielu z nich było i są z kłamstwa i z diabła, jak zauważył sam Chrystus. Handlowali nawet w świątyni, a więc dobry Jezus zapałał gniewem i okładał ich po grzbiecie i wywracał i stragany. Handel w miejsce prawdy, to prawdziwa natura ludzi interesu, którzy nie znają żadnych świętości.

Schodząc jednak z Nieba na ziemię, to zważyć trzeba na prawa w Polsce, jakie dziś złamano w sposób spektakularny w sprawie skazania promotora modlitwy św. Piusa V, które laicka władza ustanowiła w Sejmie, a więc prokuratorzy i sędziowie powinni je przestrzegać i stosować, a nie mogą ich pod żadnym pozorem omijać.

Organy państwowe odpowiedzialne za stosowanie prawa, zawiadywane przez „katolików” z PiS-u w praktyce realizują coś odwrotnego, niż wynika to z procedury sądowej i z moralności chrześcijańskiej. Taka postawa wpisuje się idealnie w logikę żydowskiej przewrotności i obłudy. Stąd możemy powiedzieć, że obok żydowskiego liberalno-lewicowo-litertyńskiego nurtu tzw. łże-elit (UW-PO-SLD-LiD) wyrósł pararelny neoficki obóz łże-katolicki, który jest odpowiedzialny za stworzenie obłudnej IV RP, zwanej także przez jej krytyków IV Rzeszą Żydów z Judeopolonii.

Wiemy, że ten „idealny” organizm państwowy jest budowany przez dzieci żydobolszewików i działaczy KORoSolidarmności, którzy jak pisał dr Leszek Skonka, to w skuteczny sposób załatwiali niezależnych działaczy narodowych i robotniczych pod czas samej Wiosny Wolności.

Stąd też niezależni publicyści nazywają IV RP również UBekistanem II, bo w nim Żyd na Żydzie, Żydem popierany.

Zresztą po aborcji wielu z nich poznaliśmy; kim są naprawdę, a więc żadnych wątpliwości być dziś nie może, że mamy do czynienia z „dziedzictwem koshernym nad wyraz”. Nie tylko O. T. Rydzyk czuje się oszukany i rozczarowany ich działalnością.

Można tylko kpić z jego naiwności, a także wszystkich innych, którzy zawierzyli żydowskim obietnicom.

W pesudonarodowokatolickiej polityce realizowanej przez Żydów chrzczonych, obojętnych lub nawet wrogich życiu, to mamy to co faktycznie mamy i doświadczamy na co dzień. Najczęściej posiadamy klekot i propagandę, zamiast refleksji, mądrych programów i konsekwentnego działania na rzecz dobra wspólnego. PiStolety zawłaszczają państwo i eliminują swych przeciwników, jak za Stalina. Liczy się tylko kasa i władza, a nie żadna prawda, prawo i sprawiedliwość.

Po tych politycznych żywiołach, jakie nad nami w naszym państwie panują, niczego dobrego się spodziewać nie można. Nigdy nie dotrzymują danego publicznie słowa. Zresztą to by ptactwu wierzył, choć faktycznie gęsi, a nie kaczki uratowały Rzym.

Sam ten fakt innego głosowania niźli wynikał z przedwyborczych obietnic, to odsłania prawdziwą ich zbiorową mentalność - duszę w zwierciadle talmudu. Z tej nauki wszak płynie mądrość na przyszłość, że nigdy nie wolno działać wespół z tymi, którzy uważają, że „można gojom przysiąc ustami, ale w sercu to unieważnić” i taka jest właśnie ich polityczna praktyka, która oznacza rozbieżność pomiędzy deklaracjami a czynami. Dziś mówi się to, a jutro się robi coś zupełnie innego. To właśnie żydoprzewrotność, która rozbraja naiwnych gojów, którzy liczą co cztery lata na różne zmiany, jakie nie następują, lub następują, ale tylko na gorsze. Niestety, ale w ostatnich wyborach takich obłudników poparło nawet „Radio Maryja” i tzw. wielki „moherowy” oraz zdyscyplinowany, religijny i patriotyczny elektorat, który zawierzył słowom, ale nie prawdzie opartej o konkretne dokonania, a więc mamy co mamy – wieczny kit.

Najwięcej otrzymujemy obietnic zamiast konkretnych i celowych działań na rzecz Polaków, to hasła i retorykę zadymiarzy opakowaną otrzymujemy zamiast konkretu.

Do tego dochodzi wielkie pomieszanie pojęć w życiu publicznym, gdzie nasze dzieci mniej obyte w polityce i słabo obeznane w żydostwie, to muszą dostać prawdziwego zawrotu głowy, bo o co dziś władzy chodzi, to już tego nikt nie wie? Słychać tylko o wiecznych kłótniach i intrygach, ale nie widać żadnych czynów, jakie można by poprzeć.

Ludzie intuicyjnie dobrze rozumują, że w tych walkach chodzi tylko o pełne koryto, bez podziału i bez dostępu innych ryjów do niego. Choć niewielu jeszcze to traktuje jako wojny żydowskie. Sama wiedza o Żydach już jest dla nich niebezpieczna, a więc mówienie merytoryczne o ich zachowaniach i planach, już jest traktowane jako antysemityzm. Stąd dzięki temu narzędziu karnemu mogą się rzucać na wszystkich, którzy przeszkadzają ich planom, albo diagnozują ich zachowania.

Przeto ściganie ludzi przez prokuraturę za intencje zawarte w modlitwie napisanej przez świętego Papieża i za promocję samej modlitwy, to jakiś polityczny obłęd, powodowany poprawnością polityczną, albo rozkazem płynącym z ośrodków, w których „Chrystus jest głupstwem dla pogan i zgorszeniem dla żydów”. Te anonimowe ośrodki, to judeomasoneria, która realizuje swe skryte plany i rozkłada społeczeństwo od środka.

W kraju, gdzie obowiązuje prawny zakaz działalności sekt masońkich, nikt z rządzących nie próbuje wyciągnąć konsekwencji. Przecież to na strukturach masońskich i rotariańskich opiera się prawdziwy mafijny układ!!! Utrzymywanie tego status quo, to oczywista zdrada interesów narodowych i państwowych!!!

Prokurator i sąd, którzy podjęli się czynności procesowych z powodu popularyzowania treści modlitwy obowiązującej w Kościele Katolickim i prześladowali współczesnego apostoła, Polaka-katolika za upowszechnianie modlitwy św. Piusa V, to niespornie bezkarni kryminaliści państwowi, którzy popełnili przestępstwo nadużycia prawa.

Naruszyli w sposób spektakularny Konstytucję RP, która w trybie art. 53 każdemu zapewnia wolność sumienia i religii oraz afirmację swych religijnych uczuć i przekonań. Jednak stosowanie niekonstytucyjnych przepisów w Polsce to plaga wśród ograniczonych umysłowo i dyspozycyjnych prawników z organów ścigania i z sądów. Kiedyś, gdy Polacy się obudzą z tego letargu, to tym, którzy dziś obowiązujące prawo łamią lub je omijają, to trzeba będzie z tego powodu wymierzyć słuszną i srogą karę.

Jak to mówią chłopy w „Samoobronie”, to „trzeba będzie utrzeć ryja” tym co sprzeniewierzyli się swej publicznej roli i prawu.

Prawa służące Narodowi Polskiemu nie mogą być w praktyce urzędniczego szyderstwa tylko papierowym drukiem bez żadnego znaczenia. Nikt nie może mieć wątpliwości, że Konstytucja jest prawem pierwszym, a także jest źródłem dla innych praw - art. 8 Ustawy Zasadniczej wyraźnie stanowi, że „Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej”! Nikt w tak oczywistej kwestii nie może się powoływać na jakiś błąd co do prawa lub niezrozumienia faktów, bo z tego działania prokuratorskiego i sądowego wynika jedynie tylko zła wola, a nie prawda, prawo i sprawiedliwość.

To przestępstwo sądowe zostało popełnione całkiem rozmyślnie i celowo. Prawa nie wolno traktować na wspak i dowolnie oceniać dowodów. Już 50 lat temu Komisja Mazura doszła do takich właśnie wniosków i za takie postępowanie ukarała uczestniczących w spisku sędziów i prokuratorów, którzy skazywali wbrew faktom i dowodom oraz omijali obowiązujące prawo. Polecam wszystkim lekturę tego dokumentu, który w wielu przypadkach potwierdza dziś powrót do tamtych metod w działalności policji i sądownictwa. Przestępstwa te zostały wykryte 50 lat temu przez grupę śledczych, która wydała tzw. „RAPORT KOMISJI MAZURA” http://www.polonica.net/Raport_komisji_Mazura.htm Dzisiejszej Polsce jest potrzebna podobna komisja, gdyż koniecznym jest odsunięcie od pełnienia funkcji publicznych ludzi, którzy odziedziczyli mentalność przestępców i nie wahają się nadużywać władzy pełniąc role policjantów, prokuratorów i sędziów. Tym bardziej należy zbadać kwestię inspiracji obcych wywiadów, jeśli one miały wpływ na rozstrzygnięcia prokuratorskie i sądowe.


Wyście z ojca diabła i pożądliwości ojca waszego czynić chcecie; on ci był mężobójcą od początku i w prawdzie nie został, bo w nim prawdy nie masz: gdy mówi kłamstwo, z swego własnego mówi, iż jest kłamcą i ojcem kłamstwa (patrz Moj. 3,4; 1 Jan 3,8), Biblia Święta, Jezus Chrystus ( 0-33 n.e.)

Czyżby męczeństwo polskich chrześcijan w XXI wieku w katolickiej Polsce zaczęło się na dobre?

W XX wieku, a więc w dobie największych prześladowań wyznawców Chrystusa, to każdego dnia na świecie, przez całe to stulecie, ginęło ponad 430 chrześcijan.

Opracowanie w tym zakresie zrealizował włoski historyk Antonio Socci pt. „Męczeństwo Chrześcijan w XX wieku”. Fragment tej książki, jest dostępny w internecie pod adresem

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/kosciol/meczenstwo.html i polecam każdemu lekturę tego tekstu, a zwłaszcza tym wszystkim, którzy uważają, że krwawe prześladowania wyznawców Chrystusa, to była jedynie specjalność w czasach Nerona.

Nic bardziej mylącego, bo Neron ze swymi czynami w żaden sposób nie dorównywał prawdziwym zbrodniarzom z CZEKA, KGB, UB, gestapo, etc.

Represje za Wiarę i za gorliwość religijną we wschodniej kolonii Unii Europejskiej zaczynają się personifikować, bo wiadomo, że Imperium toleruje jedynie religie laickie i judaistyczne, gdyż one nie są antysemickie i zgodne ich zdaniem z rozumem i myśleniem Illuminatów!!!

Czyżby walka z Kościołem Katolickim zaczęła się na dobre? Jak wiadomo zawsze prześladowania zaczynają się od szykanowania najbardziej zagorzałych apostołów, którzy otwarcie nawołują do modlitwy i nawrócenia tych, którzy Chrystusa nie znają, albo mu się sprzeciwiają.

Czy Kościół Katolicki w Polsce będzie milczał w tej sprawie? Czy współczesna Europa ma ociekać katolicką krwią w imię tolerancji czy jakiejś laickiej beztolerancji, ekumenicznego synkretyzmu albo w imię irracjonalnej poprawności politycznej???

Gdzie są prawdziwi pasterze, którzy winni stać na straży modlitwy i prawdziwej Wiary?

Czyżby wielka Tradycja Świętego Rzymskiego Kościoła Katolickiego, nauki Świętych Papieży nie miały dla nich żadnego znaczenia? Kto milczy ten kłamie!!!

Gdzie są biskupi, których zadaniem jest spieszyć się do wiernych prześladowanych za wiarę i modlitwę? Czy Kościół wezwał do modlitw za współczesnych polskich męczenników, którzy przypominają o konieczności modlenia się za tych, którzy są „sztywnego karku” i kamiennego serca?

Czy w ogóle katolicki Naród Polski, może w milczący sposób zaakceptować takie ostentacyjne prześladowanie Religii w swej Ojczyźnie? Co z rządem, który akceptuje sprzeczne z prawem rozstrzygnięcia w sprawie karnej??? W końcu prokuratura i sąd nie powinny być sanhedrynem!!! Bezprawne oskarżenie powinien wycofać z sądu Prokurator Generalny lub krajowy, a skoro do tego nie doszło, to znaczy, że w jakimś stopniu uczestniczyli w spisku! Sądy bezprawnych aktów oskarżenia nie mają prawa rozpoznawać!!!

Jak widać na podstawie linczów na osobach konserwatywnych hierarchów Kościoła Katolickiego; abp. Paetza oraz na abp. S. Wielgusie, a także prześladowanie świeckich wiernych obywa się wedle tej samej zasady, a więc zawsze wbrew prawdzie i prawu oraz bez prawa do obrony i przy zmyślonych dowodach winy.

Tak było z obrońcą Krzyża Kazimierzem Świtoniem, a tak też jest teraz z promotorem modlitwy za nawrócenie tych, jacy Chrystusa i jego Naukę w swej zapalczywości odrzucają.

Jeden z wielkich filozofów katolickich napisał, że „wiek XXI będzie wiekiem Religii Chrześcijańskiej, albo go w ogóle nie będzie”. Papież Jan Paweł II wzywał, aby wyznawcy cywilizacji łacińskiej, a więc Cywilizacji Miłości sprzeciwili się tym, którzy są zwolennikami Cywilizacji Śmierci.

Zatem starożytny wybór pomiędzy „błogosławieństwem i życiem, a przekleństwem i śmiercią jest ciągle aktualny” i stanowi jedyną alternatywę dla narodów tego świata, bo też innej pośredniej drogi nie ma.

Koniec części I-szej ...cdn., a w II-giej częsci:

Szaleństwo i głupota oraz zapalczywość w Synagodze Szatana!


Synagogi żydowskie są źródłem, skąd się rozchodzą prześladowania

Tertulian (ok.160-220 n.e.), religioznawca

"żydzi są przez Boga nasłani do Polski, aby byli rynsztokiem, odprowadzającym w epoce giełdy, handlu i szwindlów wszystkie brudy, któremi czyste, rycerskie i do innych celów przeznaczone ręce polskie, kalać się nie powinny"

Arcybiskup Feliński (Z. L. S. "Historja dwóch lat 1861- 1862", t. IV. str. 89).
Lektura uzupełniająca, jaką proponuje autor artykułu, aby poznać prawdziwą „wolność” w czasach rządów bestii, tworzących Imperium Babilonu.

Apokaliptyczna bestia przysposabia się do tyranii nad światem z lądu i z morza!!!

„NAJWYŻSZY CZAS!”: Pastor więźniem sumienia! Niemcy trzymają w więzieniu obrońcę życia i prześladują karnie tych, co sprzeciwiają się zbrodni aborcji!!! Europa!!!

http://www.polskiejutro.com/art.php?p=11535

KS. CURZIO NITOGLIA Infiltracja żydomasońska w Kościele rzymskim –do dziś!

http://www.ultramontes.pl/infiltracja_zydomasonska.htm

Klara Górska OJCOWIE BUDOWALI POLSKĘ LUDOWĄ, DZIECI BUDUJĄ IV RP? (Rzekomo prawicowy rząd Kazimierza Marcinkiewicza)

http://www.polskiejutro.com/art.php?p=3703

Henryk JEZIERSKI ŻYDOKOMUNA BEZ MASKI

http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=523
Henryk JEZIERSKI DZIEDZICTWO KOSZERNE NAD WYRAZ

http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=536

Henryk JEZIERSKI UBEKISTAN II

http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=407

Henryk JEZIERSKI AGENTURA – RODZAJE I ETYKIETY

http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=424

Simon Lataviec AMERYKAŃSKA DOKTRYNA PODBOJU ŚWIATA
http://www.moto.gda.pl/strona.htm?id=512

Wojciech Właźliński -WYMIERZYMY SPRAWIEDLIWOŚĆ...Bush & co.

http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/Wymierzymy.html

Jonathan Kirsch

http://www.jonathankirsch.com/

Modlitwa świętego Jana Bosco: "Najsłodszy Jezu, nasz Boski Mistrzu! Ty, który zawsze potrafiłeś rozwiać NIECNE ZAKUSY, którymi FARYZEUSZE często Tobie zastawiali sidła, racz rozproszyć zgubne dla nas postanowienia bezbożników".

GAZETA NARODOWA – wyjaśnia co to jest Talmud? http://prpg.pl/forum/viewtopic.php?t=2356&start=0&sid=4d8db87e64531d2a87546541e3822001

Andrzej Niemojewski: DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU

STANISŁAW TWORKOWSKI : POLSKA BEZ ŻYDÓW

Andrzej Niemojewski - ETYKA TALMUDU

http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=303

Dariusz Ratajczak Chrzescijanin według Talmudu

http://www.polonica.net/Chrzescijanin_wedlug_Talmudu.htm

prof. F. Koneczny ŚLUBOWANIE I CIĄG DALSZY

http://student.agh.edu.pl/~kwlodarc/koneczny/teksty/slubowanie.html

ks. P. Turbak T.J Program walki z żydami - Odżydzić Polskę! Odżydzić!!!

http://www.polonica.net/Program_walki_z_Zydami.htm

Ks. prof. Michal Poradowski "Starsi bracia w wierze" ?

http://www.polonica.net/Starsi_bracia_w_wierze.htm

Non omnis moriar - nie umarłem całkowicie

Dowód na to ze Polska jest nadal zniewolona i okupacja trwa! ( Traktuje o tym audycja w RM, mówi - sędzia Maria Trzcińska):
1)
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=5593

2) http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=5597


Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.