Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 czerwca 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ŻYDZI KUPUJĄ POLSKĘ?

Żydowskie łapska nad moją ziemią Polską - prowokacja "The Times"

Co jakiś czas, niemniej jednak z nie słabnącą gorliwością godną lepszej sprawy żydowskie szajki, przeważnie są to ludzie, którzy w żaden sposób nie ucierpieli ani na skutek wojny, ani też nie utracili żadnego majątku z rąk Polaków, niemniej jednak pełną, gębą domagają się rekompensaty od Polski za wyimaginowane krzywdy.

Powiem wprost tak, mój dziadek w czasie wojny uciekł z łapanki, niestety moja babcia nie miała szczęścia i wylądowała w Linz (Austria) na przymusowe roboty.

W takim razie, czy żydzi powinni mi zapłacić odszkodowanie bo przecież Adolf był Austriakiem i jak nieoficjalnie się twierdzi żydem który nienawidził żydów.

Czy moje roszczenie jest zasadne i czy na mocy tego, że mój dziadek poniósł uszczerbek i mój ojciec poniósł bo nie miał matki i ja poniosłem uszczerbek bo przecież nie miałem babci to kogo powinienem pozwać Adolfa czy Izrael o odszkodowanie za szkodę niewymierną ?

Żydzi jak widać poniektórzy bardzo są zachłanni i chciwi na mamonę lecz nie biorą pod uwagę jednego, nie wszyscy Polacy są głupi i nie wszyscy dają sobą manipulować. Większość, jeżeli na razie milczy to tylko dlatego, ażeby zobaczyć na jakie chamstwo i podłość stać poniektórych i co potrafią zrobić aby podstępnie wyłudzić pieniądze które nigdy od Polski im nie należały się i należeć się nie będą.

Na na łamach brytyjskiego "The Times". publicysta Giles Coren.
Oskarżył Polaków o mordowanie Żydów "dla rozrywki".

Następnie jeden z czytelników zarzucił Polsce, że była doskonałym miejscem na obozy koncentracyjne, Twierdził nie podając przy tym żadnego dowodu, iż Polacy byli antysemitami.

Wspierając wszystko wątpliwym autorytetem baronesy Deetch ona sama zasugerowała, by Polska w końcu wypłaciła Żydom odszkodowania za utracone mienie- też nie precyzując przy tym kto kiedy i ile utracił.

Giles Coren bredzi jak to jego rodzina też musiała uciekać z Polski. Wszystko przez „Polaków, którzy akcentuje tutaj dla „rozrywki” otaczali w Wielkanoc synagogi, a potem podpalali zamkniętych w niej Żydów". Coren dodał, że Polska nigdy nie rozliczyła się ze swojego antysemityzmu. Ani przed sobą, ani przed Żydami, a ciekawe kto jego rozliczy za antypolonizm.

Tu nie trzeba być wulkanem intelektu żeby wiedzieć, że takimi debilnymi sformułowaniami żydzi sami budują wielki mur pomiędzy Polakami a tymi, którzy mając takie zdanie o nas sami skazują się na wrogie nastawienie stawiając Polaków w sytuacji stereotypowej, jakoby każdy z Polaków żydów na podpałkę do pieca używał.

Żydzi jak widać opanowali propagandę do perfekcji opluwając Polaków, używając do tego celu niejednokrotnie wątpliwe autorytety czasem ludzi mało oświeconych- czasem autorytety przez nich tylko uznawane o wątpliwej proweniencji postanowili niszczyć wizerunek tak polski jak i samych polaków.

Na tak budowanej podstawie postanowili argumentować wynikający z tego stosunek zobowiązania do naprawienia rzekomej przez naród polski im wyrządzonej krzywdy.

To nie wszystko jeżeli znajdzie się ktoś kto temu będzie zaprzeczał mając rację bądź nie wiedząc jak rację dostatecznie wykazać, wyciąga się armatę zwaną ANTYSEMITYZM.

Jakież to piękne sformułowanie a jakie wdzięczne, wystarczy, że żyd przejdzie ulicą a ty mu dzień dobry pierwszy nie powiesz co to znaczy ?antysemitą jesteś nie ukłoniłeś się w pas żydowi i nie wylizałeś mu stóp.

Jeżeli coś napiszesz na żyda i to się żydowi nie spodoba to też jesteś antysemitą bo powinieneś tylko pisać, że żydzi to naród wybrany w szczególności, aby na ten przykład oskubać Polskę i każdego kto głupszy od Polaka będzie i da się nabrać na tak szerzone złodziejstwo

Polak tak traktowany dla traktującego żyda zawsze antysemitą będzie i można by tak w nie skończoność pisać o wykorzystywaniu cudownego słowa antysemityzm.

A tym czasem prawda jest jedna- żadnego antysemityzmu nie ma, są natomiast zorganizowane szajki żydowskie, które szukają okazji aby na antysemityzmie przez siebie wyprodukowanym zarobić pieniądze.

Antysemityzm jest problemem wykreowanym sztucznie, podrzuconym jak kukułcze jajo.

Próbuje się za wszelką cenę biczować polskie sumienie, a my choćbyśmy prężyli mózgi i posuwali się do rozpaczliwych postępowań dowodowo- oczyszczających nic to nie zdziała przez sam fakt, iż jak już zostało powiedziane antysemityzm nie jest żadnym żydowskim problemem, lecz „narzędziem i monetą przetargową” bez którego żydzi obejść się nie mogą.

Dotyczy to nas Polaków i w takiej samej intensywności każdej innej narodowości, gdzie żydzi postanowili osiąść z tych czy innych pobudek, a najczęściej „swojego interesu”.

Na przestrzeni wieków praktykując semantyczne tricki żydzi stali się perfekcjonistami w odwracaniu prawdy, tworząc zakłamanie od początku do końca. Zdaje się iż Izrael ma wykupioną specjalną „american Policy” co znaczy odczytywać nie inaczej jak „Israel comes first” i każdy zdrowy krytyk zostaje podpięty pod „reinkarnację Hitlera”, tudzież Ci którzy by zechcieli złamać jakiekolwiek bariery milczenia szybciutko płacą za swoje praktykowanie demokratycznych prerogatyw. Tacy ludzie kończą z łatą przylepioną niczym na obiekcie do odstrzelenia i takowo się właśnie z nimi postępuje.

Powszechnie obowiązuje na świecie kanon kodu moralnego. Jest jedna uznana moralność, która ma jedną twarz.

Otóż szybko rozwiązując zagadkę działania mechanizmu napędowego urojeń, śpieszę wyjaśnić iż, zgodnie ze słowami

Arthura Keith’a w " A new theory of Human Evolution", pisząc:

" ...postępowanie Żydów jest regulowane przy pomocy "podwójnego kodu moralnego", ich zachowanie w stosunku do innych Żydów bazuje na przyjaźni, w stosunku do innych na wrogości. Posługiwanie się podwójnym kodem moralnym jest cechą rasy ewolującej."
rozbrajająco szczerze potwierdza to dr. Nahum Goldman w swej książce "The Jewish Paradox", gdzie wyjaśnia na czym ów paradoks polega;

"...jesteśmy w tym samym czasie najbardziej separatystycznymi i najbardziej uniwersalistycznymi ludźmi na świecie."

Auto-anty-semityzm - wywoływanie antysemityzmu przez samych Żydów…..- nie wiem dlaczego ,ale do złudzenia przypominający formę zaspokajania zwaną samogwałtem!

Otóż i cala tajemnica !

Prawda o Żydach - tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Bzykający rabin :-)

Trzymajcie się!!! - bzykający Bubel Band - zobacz!!!!

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Melinda
24-12-2014 / 11:41
I watend" rel="nofollow">hpdwearrhhb.com">watend to spend a minute to thank you for this.
~Pinamaba
20-12-2014 / 18:38
Big help, big help. And suveilatrpe news of course.