Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 lutego 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA LUDOBÓJSTWO PALESTYŃCZYKÓW PRZEZ ŻYDÓW POLSKICH IZRAELSKICH AMERYKAŃSKICH...

Zbrodnia żydowskiego ludobójstwa dokonywana na ludności palestyńskiej przy udziale Żydów z Polski - czy konflikt izraelski przerodzi się w globalną wojnę?

Odciąganie uwagi Polaków od tematu zagłady arabskiego narodu Palestyny jest nikczemne.

Pomniejszanie skali obserwowanych wydarzeń, przedstawianie dokonywanej przez żydów likwidacji narodu arabskiego jako rzekomego "konfliktu Żydów z Arabami" i nazywanie tej masowej zbrodni dokonywanej na cywilnej, bezbronnej ludnosci "szaleństwem wojennym" , "nie nasza wojna" jest tak samo nikczemne.

Izrael czerpie korzyści finansowe z układu stowarzyszeniowego z Unia Europejska. Naród Polski płaci składkę unijna, z której wspierany jest budżet państwa Izrael dokonującego zagłady narodu Palestyny.

Naród Polski ma prawo protestować przeciwko żydowskiej zbrodni dokonywanej w Palestynie.
Polacy mogą protestować przeciwko finansowaniu z polskiej składki wydatków wojskowych Izraela.

Naród Polski ma prawo wiedzieć, że żydowskie rozdanie władzy w Magdalence 1989 roku nie będzie obowiązywać na wieki.

Stan David Ligon

- To wyrok śmierci na całym narodzie. Świat patrzy na tę masakrę. Protestujcie! - apelował w TVN24 Omar Faris, z Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Palestyńskiej.

Zamykacie nam granice, nie mamy lekarstw, nie mamy paliwa. Jesteśmy osamotnieni. Świat patrzy na tę masakrę od 60-ciu lat, od kiedy powstało terrorystyczne państwo Izrael. Oni zabijają nas przez cały czas, używając do tego najcięższej broni. To wyrok śmierci na całym narodzie. Chcemy żyć w pokoju, ale takim, który nie zabierze nam godności. Wy zabijacie nas, jak morduje się barany. Chcę wrócić do swojego domu - dlaczego nie mogę? - pytał emocjonalnie Faris.
http://www.tvn24.pl/-1,1579078,0,1,mordujecie-nas--jak-zabija-sie-barany,wiadomosc.html


APEL MUZUŁMANÓW I ORGANIZACJI MUZUŁMAŃSKICH
W POLSCE
O ZAPRZESTANIE MORDOWANIA LUDNOŚCI CYWILNEJ
OBYWATELI PALESTYŃSKICH W STREFIE GAZY

Z wielkim niepokojem i ubolewaniem śledzimy narastającą liczbę zabitych i rannych w kolejnym dniu bombardowania strefy Gazy przez artylerię izraelską. Rozlew krwi mieszkańców strefy Gazy, wśród których są kobiety i dzieci oraz nieuzbrojeni cywile, wraz z niszczeniem domów, meczetów i instytucji urzędowych, jest precedensem w skali światowej i historii wojen, gdzie mieszkańcy, odizolowani w zamkniętej strefie Gazy, są bezkarnie zabijani. Ta rzeź niewiniątek jest wydarzeniem nieludzkim i przekracza wszelkie normy, prawa i przepisy wojenne i humanitarne.

My, muzułmanie, zamieszkujący w Rzeczypospolitej Polskiej, poprzez reprezentujące nas organizacje: Muzułmański Związek Religijny w RP, Ligę Muzułmańską w RP, Stowarzyszenie Jedności Muzułmańskie, Muzułmańskie Stowarzyszenie Kształcenia i Kultury oraz Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich

APELUJEMY

o natychmiastowe zaprzestanie mordowania niewinnej ludności cywilnej w strefie Gazy i niszczenia domów, meczetów i kościołów, instytucji dobra publicznego, szkół i uczelni.

WZYWAMY

polski Rząd oraz instytucje europejskie, działające na rzecz ochrony praw człowieka, o szybką interwencję dyplomatyczną w celu zaprzestania bezprawnego zabijania cywilnej ludności palestyńskiej.

Wzywamy do powzięcia działań w na rzecz przywrócenia stabilizacji i pokoju w strefie Gazy i całym regionie i zapewnienia godnego życia obywatelom palestyńskim, zgodnie z obowiązującymi prawami człowieka.
http://www.mzr. pl/pl/gaza2. php

Apel do światowej opinii publicznej!

Istnieje analogia między likwidacją warszawskiego getta przez Niemców, a palestyńskiego getta przez Izraelczyków

Kolejny raz światowa opinia publiczna informowana jest przez różne media o rozpoczęciu pod koniec grudnia 2008r., zamrożonej na pewien czas, działalności państwowego terroryzmu izraelskiego w stosunku do
Palestyńczyków.
Według źródeł izraelskich ataki bombowców izraelskich na strefę Gazy są skierowane przeciwko terrorystom z Hamasu, ale przy tym giną cywile, a zaatakowanie uniwersytetu w Gazie oraz meczetu nie można
inaczej ocenić niż barbarzyństwo.
Ponieważ reakcja wielu kręgów światowej opinii publicznej jest bardzo powściągliwa (prawdopodobnie chodzi o uniknięcie etykiety antysemityzmu, którą wielokrotnie zasłaniali się przedstawiciele
przemysłu holocaustu), muszę przypomnieć stanowisko śp. Generała Hedy-Szarego w tej sprawie:
W 2002r. ( nr 1-2 Westerplatte) Płk. Heda-Szary zainicjował " Apel o prawdę na temat terroryzmu w Ziemi Świętej.":
"Światowa Federacja Polskich Kombatantów, Stowarzyszenie Rodzin Katyńskich i Organizacji Patriotycznych z przerażeniem odbierają szczątkowe informacje na temat terroryzmu , który ogarnął Ziemię Świętą.
Działania państwa Izrael skierowane wobec Autonomii Palestyńskiej i określone przez Premiera Izraela Ariela Szarona jako "walkę z terroryzmem palestyńskim" ,nie można ocenić inaczej , jak realizację planu likwidacji Palestyńczyków ( nie tylko mężczyzn w Autonomii z wykorzystaniem nowoczesnej broni , dostarczonej przez USA, wielkiego sojusznika państwa Izrael i diaspory żydowskiej na forum
międzynarodowym......

Ponieważ działania izraelskie zagroziły miejscom kultu trzech wielkich religii monoteistycznych -
chrześcijańskiej, islamskiej i żydowskiej i stanowią zarzewie dalszego wzrostu napięć nacjonalistycznych na Bliskim Wschodzie, Światowa Federacja Polskich Kombatantów i inne organizacje zwracają się do
władz USA i Izraela o opamiętanie się i nie dopuszczenie do utrwalenia opinii światowej o terroryzmie izraelsko - amerykańskim i obronie koniecznej narodu palestyńskiego w Ziemi Świętej.

Oby nigdy nie doszło do analogii między likwidacją getta warszawskiego przez Niemców i likwidacją getta palestyńskiego przez Izraelczyków."
Trzeba aktualnie stwierdzić, że dalsze barbarzyńskie ataki lotnictwa izraelskiego , a może także izraelskich wojsk lądowych , muszą prowadzić właśnie do stwierdzenia istnienia potencjalnej analogii między
likwidacją getta warszawskiego przez Niemców i wykorzystanie doświadczeń niemieckich przy likwidacji getta palestyńskiego przez Izraelczyków.
To jest moja opinia, która realizuje testament polityczny śp. Gen. Hedy-Szarego, którego byłem doradcą merytorycznym.
Literatura:
Z.Dmochowski Generał Heda - Szary jako polityk, Nowy Przegląd Wszechpolski, Nr 7-8 , 2008, str. 36-41

Z poważaniem
Zbigniew Dmochowski

protesty przed ambasadą Izraela w Warszawie

PAP
Polsko-palestyński protest przed ambasadą Izraela Około 50 osób - Palestyńczyków i Polaków - manifestowało przed ambasadą Izraela w Warszawie przeciwko izraelskiej ofensywie w Strefie Gazy. Uczestnicy pikiety trzymali plakaty z napisami: "Stop rzezi Gazy - Wolność dla Palestyny", "Gaza jest świeczką, która nigdy nie zgaśnie", "Dość zabijania Palestyńczyków". Skandowali też: "Stop okupacji Palestyny", "Wolna Palestyna".

Filip Ilkowski z Inicjatywy "Stop Wojnie", organizatora protestu, powiedział PAP, że manifestacja jest wyrazem solidarności z narodem palestyńskim. "Ataki izraelskie na Strefę Gazy to dalszy ciąg dramatu palestyńskiego trwającego już przeszło 60 lat" - dodał.

Zdaniem Ilkowskiego "reakcje zarówno Unii Europejskiej jak i Stanów Zjednoczonych na to, co dzieje się obecnie w Strefie Gazy są niedostateczne i świadczą o jednostronności". "Nie ulega wątpliwości, że to Izrael, a nie Palestyna, jest stroną atakującą" - zaznaczył Ilkowski.

"Manifestowanie jest jedynym sposobem w jaki możemy pomóc swoim rodakom" - powiedział Wesam Mujahed, jeden z uczestników manifestacji. Podkreślił, że "świat musi otworzyć oczy na to, co się tam dzieje".
"W Strefie Gazy giną niewinni ludzie. Giną cywile, którzy nie mają nic wspólnego ani Hamasem, ani z tym konfliktem" - powiedział PAP inny uczestnik protestu, Safadi Mohhamad. "Bomby zrzucane przez izraelską armię nie szukają ludzi Hamasu, bombardowane są przede wszystkim cele cywilne" - mówił.

Uczestnicy manifestacji minutą ciszy uczcili zabitych w konflikcie. Pod murem ambasady Izraela zapalono świeczki. Na koniec w języku arabskim i polskim odmówiono modlitwę.
Organizatorzy zapowiadają kolejne protesty.

Izraelscy żołnierze rozpoczęli w sobotę wieczorem operację lądową w Strefie Gazy. Służby medyczne w Strefie Gazy informują, że bilans ofiar izraelskiej ofensywy sięgnął 437 zabitych oraz około 2300 rannych.

http://wiadomosci.onet.pl/1890384,11,polsko_palestynski_protest_przed_ambasada_izraela,item.html

Konflikt Muzułmanów z Żydami wyraźnie "nabiera mocy atomowych" - i nie da się ukryć, że nie tylko cała Europa "rykoszetem" oberwie.
Tak więc rok 2009 może być przełomowych i kryzysowym nie tylko dla gospodarki wielu krajów... pożyjemy, zobaczymy...

Po Pierwsze
- rozpoczęły się dostawy S-300 do Iranu Esmaeil Kosari z parlamentarnej komisji ds. bezpieczeństwa narodowego i spraw zagranicznych poinformował o rozpoczęciu dostaw rosyjskich systemów przeciwlotniczych S-300 do Iranu.
Pierwsze informacje o możliwości dostarczenia przez Rosję zestawów S-300 pojawiły się około rok temu (S-300 dla Iranu?). Minister obrony Iranu poinformował wówczas o gotowości zakupu 5 dywizjonów S-300PMU-1. Iranowi zależało na zakupie tych systemów w związku z groźbą ataku izraelskiego lub/i amerykańskiego na instalacje związane z jego programem atomowym. Kompleks przeciwlotniczy S-300 może niszczyć cele powietrzne (w tym rakiety średniego zasięgu) na dystansie ok. 150 km i wysokości do 30 km, śledząc ok. 100 celów i naprowadzając jednocześnie 12 pocisków. W wypadku konieczności może też zwalczać cele naziemne i nawodne.

Po drugie
- Minister spraw zagranicznych Izraela Cipi Liwni zapowiedziała w wywiadzie dla włoskiej telewizji, że trwająca od kilku dni izraelska operacja militarna w Strefie Gazy za kolejny raz za zadanie "zniszczyć Hamas". Jednak sama stwierdziła, że to zadanie jest niewykonalne...
Tymczasem w wielu krajach muzułmańskich piątek przebiegał pod hasłem "dnia gniewu": od Autonomii Palestyńskiej przez Turcję po Afganistan protestowano przeciwko trwającej od tygodnia operacji powietrznej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy.
W zasięgu rakiet palestyńskiego Hamasu znalazł się izraelski ośrodek badań jądrowych - informuje dziennik "The Times". Pociski, jak na razie, uderzyły już w 200-tysięczne miasto Berszeba. Zaledwie 30 kilometrów dalej znajduje się Dimona - miejscowość, w której znajduje się elektrownia atomowa oraz izraelski arsenał, w którym przetrzymywane są głowice jądrowe.
Według "The Times" Hamas do ataków na Izrael nie używa już zbudowanych chałupniczych rakiet Kassqam, ale ma znacznie nowocześniejszą broń pochodzącą z krajów byłego Związku Radzieckiego oraz z Iranu.

Po trzecie?...
wstrzymany się z dalszymi opiniami, ale przypominamy urzędnikom władzy:
- zemsta to rozkosz nie tylko Bogów...

c.d. niedługo nastąpi...

KRACH STANÓW ZJEDNOCZONYCH PÓŁNOCNEJ AMERYKI - ujawniamy tajne plany rządu USA - z cyklu mity i fakty o Ameryce

Globalne ocieplenie? - szczyt klimatyczny? - pakietowy zakup prawa do emisji CO2 - czyli dwutlenku węgla ? - to tylko kolejny żydowski przekręt na kasę?

DLACZEGO PREZYDENT J.F. KENNEDY MUSIAŁ ZGINĄĆ - czy za próbę likwidacji FRB czyli żydowskiego Federalnego Banku Rezerw? - z cyklu fakty i mity o Ameryce

Euro pogrąży Polskę. Jest źle, a będzie gorzej – z analitykiem gospodarczym – Januszem Szewczakiem rozmawia Zbigniew Lipiński

SABOTAŻ, DYWERSJA CZY BAŁAGAN RZĄDU DONALDA TUSKA? Zbigniew Lipiński

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Santi
23-12-2014 / 11:32
first started hernaig" rel="nofollow">adzssdkjlg.com">hernaig about bone broth this past winter and went for it with a passion. As soon as my bone collection (in the freezer) reaches critical mass, I'm making bone
~Ignazio
19-12-2014 / 18:15
This weekend, we braiesd an oxtail in tomatoes, onions, garlic, bay, salt and pepper. The meat came off the bone and was returned to the sauce to dress pasta. The bones will go into my next batch of chicken broth. They don't impart a beef-y flavor to the broth, but it does make the whole thing more substantial.