Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE POWSTANIE IZRAELA DESTABILIZACJA ŚWIATA

Zakłamywana historii - z cyklu "niebezpieczne tematy" - prostujemy i wyjaśniamy kolejny fałsz historyczny i propagandowy żydowsko-sowiecki.

Tragedia polskich dzieci w czasie Drugiej Wojny Światowej jest trudna do opisania. 
Pociągi zima wysiedlanych Polaków z Pomorza i Wielkopolski a póĽniej z Zamojszczyzny spowodowały śmierć tysięcy dzieci. Dzieci stanowiły jedna czwartą ofiar zagłady przez Niemców w okupowanej Polsce. Normalna ilość dzieci w Polsce według demograficznych danych byłaby dwukrotnie większa, niż faktycznie była po wojnie w Polsce. Duży procent dzieci musiało być leczone po wojnie na gruĽlicę i inne choroby. Do dziś nie została ustalona lista nazwisk obywateli polskich zabitych w czasie Drugiej Wojny Światowej jak i w latach powojennych w gułagach i podczas pacyfikacji sowieckiej. Wtedy ginęła głownie patriotyczna polska inteligencja. Brak dokładnych ustaleń pozostawia możliwość szerzenie propagandy.

Władze Związku Sowieckiego zawyżały liczbę ofiar zbrodni niemieckich, prawdopodobnie w celu ukrycia ofiar pacyfikacji krajów satelickich przez NKWD, tak w Oświęcimiu jak i innych obozach koncentracyjnych, ale nawet w takich miejscowościach jak Jedwabne. Niestety wśród architektów niemieckiej zagłady Żydów, było wielu Niemców żydowskiego pochodzenia.
Pisze o tym Gerald Reitlinger w książce „The SS – Alibi of a Nation 1922-1945” (Prentice Hall, Inc. 1956, 1981), jak generał Reinhard Heydrich prowadził z pasja program niszczenia Żydów, kiedy musiał przyjąć na siebie winę, za niemieckie ludobójstwo Żydów i od początku uczynił on Żydów katami w gettach i w obozach śmierci. Żydzi stanowili policje i administracje gett, wielu z nich służyło jako tajni agenci Gestapo. Heydrich brał sobie do pomocy ludzi pochodzenia żydowskiego, nacechowanych według Reitlingera, „patologiczną żydowską samo-nienawiścią,” takich jak Globocnik, Eichman, Knochen, Dannecker etc.

W tym samym czasie żydowskie komitety i lewicowa ludność żydowska, przyczynili się do tego, że od jesieni 1939 do wybuchu wojny niemiecko sowieckiej w lecie 1941-go większa ilość obywateli Polski była zamordowana przez Sowietów niż przez Niemców. Przyczyniły się do tego żydowskie komitety i lewicowi Żydzi wydając NKWD polskich obywateli. Dopiero od końca stycznia 1942 roku Polska inteligencja przestała być głównym celem niemieckiego aparatu terroru, a miejsce Polaków zajęli Żydzi jako ważny cel zbrodni niemieckich.

Strategia obronna Sowietów polegała na brutalizacji wojny. Rozkaz Lawretego Berii nakazał natychmiast wymordować obywateli polskich w więzieniach przygranicznych. W pierwszym tygodniu wojny niemiecko-sowieckiej NKWD zamordowało około 30,000 wiezionych obywatel polskich. W tydzień póĽniej Heydrich wydal rozkaz żeby egzekucyjne jednostki niemieckie zacierały ślady swoich egzekucji komunistów i Żydów, tak żeby propaganda niemiecka mogła twierdzić, że te egzekucje były dokonane przez miejscowych ludzi jako zemsta za terror sowiecki dokonany z pomocą miejscowych Żydów.

Straty polsko-żydowskie składały się z ludzi zbitych w komorach gazowych, 3,060,000 osób i około 1,500,000 Żydów straconych w okolicy aresztowania, plus ludzi zagłodzonych w gettach. Razem straty te stanowią około pięciu milionów ofiar. Cytuje Ľródła w tej sprawie w mojej książce „Jews in Poland: A Documentary History” (Hippocrene Books, Inc. New Yrok, 1993, 1998) według historyków żydowskich.
Jest rzeczą dziwną, że żydowskie czasopismo, Hebrew Magazine, reprezentujące American Jewish Committee, ogłosiło dwadzieścia lat wcześniej, 31 paĽdziernika, 1919 roku, że groziło lub było dokonane ludobójstwo sześciu milionów Żydów, podczas i bezpośrednio po Pierwszej Wojnie Światowej. Wówczas, na zachodzie były szerzone przez pro-bolszewickich Żydów, oskarżenia o masowe mordy Żydów w pogromach na Ukrainie i jakoby w Polsce, w czasie wojny polsko-bolszewickiej, kiedy Ukraińcy pod dowództwem Semjena Petlury byli sprzymierzeni z Polakami przeciwko bolszewikom.

Kilka lat póĽniej, kiedy Petlura miał jechać z Paryża do Polski po zamachu stanu Pilsudskiego w maju, 1926 roku, został on zbity w Paryżu przez Żyda, Szolom’a Schwartzbard’a, pod pozorem zemsty za pogromy. Prawdopodobnie Schwrtzbard dokonał tego morderstwa z polecenia NKWD, żeby zapobiec współpracy Petlury z Piłsudskim, w czasie terroru sowieckiego na Ukrainie. 

Patrząc wstecz na wiek dwudziesty, zwany „wiekiem śmierci” w historii ludzkości, patrzymy na wykresy podsumowujące tragedię ludzkości, która w czasie tego wieku ucierpiała na bez porównania większą skale niż w wiekach wcześniejszych. 
W wieku dwudziestym uśmiercono ponad sto osiemdziesiąt milionów ludzi i w wojnach dokonano ogromnych zniszczeń. Dziś Żydzi za pomocą żydowskiego ruchu roszczeniowego wymuszają dla siebie zupełnie niesłusznie specjalne uprzywilejowania i nie chcą dzielić z innymi materialnych strat wojennych.


Tragedia żydowska obejmuje mniej niż trzy procent ofiar dwudziestego wieku, a przecież Żydzi szerzyli zbrodniczy komunizm, i mieli miedzy sobą masowych morderców, takich jak Lazar Kaganowicz, który w czasie kolektywizacji, wymordował głodem i egzekucjami, ponad dwukrotnie więcej chłopów sowieckich, niż Hitler wymordował Żydów dziesięć lat póĽniej.

Po Drugiej Wojnie Światowej, Żydzi stworzyli żydowski ruch roszczeniowy, który fałszuje historie i teraz wysuwa absurdalne zadania odszkodowań ze skarbu i majątku narodowego Polski.
Polska była najbardziej poszkodowanym państwem przez Niemców i Związek Sowiecki. Jest rzeczą absurdalną, żeby rząd polski płacił Żydom, za straty zadane im przez najeĽdĽców na wyniszczonym wojna i komunizmem terenie Polski. Sprowadzanie ogólnoludzkiej tragedii do akcji roszczeniowych ubliżą pamięci cierpienia wszystkich ofiar wojny a zwłaszcza tragedii niewinnych dzieci.

prof. Iwo Cyprian Pogonowski
www.pogonowski.com 

Dla uzupełnienia.
Jak dzisiaj "zakupuje" się całe państwa.

John Perkins, autor ksiazki "SpowiedĽ Ekonomicznego Prowokatora" ("Confessions of an Economic Hit Man") powiedział na audycji "DemocracyNow" 3-go stycznia, 2006, ze Evo Morales, wybrany na prezydenta Boliwii, obecnie jest w obliczu szantażu, nazywanego przez Latinosow "oro o plomo" ("złoto albo ołów" czyli "fortuna albo śmierć"), ze strony "ekonomicznego prowokatora" reprezentującego finansiere amerykańską, głównie żydowską. 
Morales jest pierwszym w historii Indianinem pełnej krwi dopuszczonym do stanowiska prezydenta na kontynencie amerykańskim. Boliwia cierpi z powodu kolosalnego zatrucia środowiska przez amerykański przemysł naftowy i od dwudziestu lat ma bardzo niski dochód narodowy (w 1988 roku 570 dolarów na osobę). Według The Wall Street Journal z 4go stycznia, 2006 Morales jest gościem prezydenta Wenezueli, Hugo Chavez'a, po wizycie u Fidel'a Castro na Kubie. 

Według Perkins'a anatomia zbrodni polega przeprowadzeniu kontraktu pożyczki państwowej, przez przekupnych polityków miejscowych i następnie postawienie państwa zadłużonego ponad siły, wobec spłat niemożliwych do zapłacenia. W ten sposób przekupny polityk staje się multimilionerem, a jego państwo popada w długi i w niewole gospodarcza i polityczna. Przykładem opornego prezydenta w Ameryce
Centralnej był w Panamie Omar Efrain Toffijos, który zginął w katastrofie lotniczej 1-go sierpnia, 1981 roku. Jego syn, Martin Torrijos Espino jest obecnym prezydentem Panamy od 2004 roku. 

Uwięziony jako handlarz narkotykami, były prezydent Panamy, generał Norriega zeznał w czasie procesu w Miami, że ma dowody na próby zamordowania jego samego jak i prezydenta Torrijos przez służby USA. John Perkins twierdzi, że Torrijos był zabity przez agentów, którzy umieścili bombę w samolocie, żeby nie dopuścić do zawarcia konkurencyjnego kontraktu rządu Panamy z Japończykami. Chodziło oto żeby Japończycy zbudowali nowy kanał w Panamie, bez udziału amerykańskiej firmy Bechtel. Wcześniej
podobnie zginal w katastrofie lotniczej prezydent Ecuador'u, Jaime Roldos Aguilera,
24go maja, 1981, po zerwaniu kontraktów z instytucjami w USA, które przygotowywały wiercenia amerykańskich szybów naftowych w Ekwadorze. 

Wizyty oficjalne prezydenta Morales'a maja miejsce w czasie sensacyjnego procesu Jack'a Abramoff, o którym radio "DermocracyNow" 3-go stycznia, 2006, podało że dawał pieniądze "szkole strzelców wyborowych" w Izraelu i zbroił nielegalnych osadników w Palestynie, za pomocą żydowskich organizacji charytatywnych. Abramoff używał pieniędzy wyłudzonych od domów gry szczepów Indian w USA. Abramow był zawodowym "lobbyist'a," który już w 2000 roku nabył SunCruz Casino i w 2002 roku zebrał
milionowe opłaty od szczepów Indian, do spółki z Michael'em Scanton'em. 

W ramach amerykańskiego przetargu zeznał ("plea bargaining"), niby to o niższy wymiar kary, Abramoff zapłacił 25 milionów dolarów zwrotu części wyłudzonych pieniędzy i 3-go stycznia, 2006, przyznał się do trzech przestępstw, włącznie z niepłaceniem podatków jak i zakonspirowanymi posunięciami (w toku), żeby przekupywać kongresmanów w Waszyngtonie. Istnieje przekonanie, ze jeden dolar wydany przez
lobbystę na "poparcie" ustawy dogodnej dla danej korporacji, przeciętnie daje tejże korporacji 50 dolarów zysku. Nikt nie wykorzystywał tego stanu w takim stopniu, jak to czyni izraelskie lobby AIPAC (American Israel Public Affairs Committee) dzięki żydowskiemu aparatowi szantażu w USA, który to szantaż polega na oskarżaniu ludzi o antysemityzm. Takie oskarżania. z reguły nie prawdziwe, wzmacniają sile AIPAC, w
porównaniu do innych lobbystów.

Podobne tematy:
Izrael - historia powstania ojczyzny Żydów i destabilizacji świata.

  WIERNOŚĆ OJCZYŹNIE i WIERNOŚĆ OBYWATELSKA - w wydaniu żydowskim...
Jak to jest historycznie - Polacy ratowali, czy zabijali Żydów?
Masoneria - kto naprawdę rządzi światem? Komisja trójstronna - tylko elitarny klub światowych bogaczy? 
HOLOCAUST - punk widzenia zależy od punktu siedzenia...
Holokaust - mity, fakty, fałsz, propaganda - kto tu mąci? - druga strona opowieści o super zagładzie Żydów. Czy kiedykolwiek dowiemy się jaka jest prawda?

Zapraszamy do działów:  ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych działach wydawnictwa:  SˇDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników

Niezależne Czasopismo Internetowe 
"AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" 
Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.