Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
21 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZBIGNIEW ROLIŃSKI OSZUSTWA ŻYDÓW Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ ŻYDZI?

Z czego się Żydy śmiejecie i cieszycie? - POLSKA na zakręcie - Zbigniew Roliński

Patrząc na czołowe zdjęcie w Gazecie Wyborczej z dnia 12 maja 2008 roku, na którym widoczne są śmiejące się twarze Mazowieckiego, Michnika, Potteringa zadałem sobie i zadaje Wam, czytelnicy Wolnego Radia Polska, Polacy Słowianie, Rodacy, jedno pytanie: Z czego oni się śmieją i cieszą?


To samo pytanie zadaje Wam ŻYDZI widoczni na tym zdjęciu. Z czego się śmiejecie?

Czy śmiejecie się z NARODU POLSKIEGO, który jest okradany od 19 lat przez eurosyjonistow i syjonistow z całego świata, którzy wspierając finansowo, medialnie i moralnie polskich Żydów i syjonistów wspólnie z nimi rozgrabili i zniszczyli polska gospodarkę, polski przemysł stoczniowy, maszynowy, włókienniczy, chemiczny, farmaceutyczny i zbrojeniowy ?

Czy śmiejecie się z Polaków Słowian, że zostali przez Was wpędzeni w biedę i nędzę, że 10 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego, a Matki - Polki i ich dzieci popełniają samobójstwa z frustracji i beznadziei życia ?

Czy śmiejecie się z tego, że dzięki waszym rządom i dzięki syjonistyczno-żydowskiej medialnej propagandzie miliony wykształconych i kreatywnych Polaków pracuje za psie pieniądze w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Włoszech, nie mając nawet szans na społeczny awans lub wracają do krajowej nędzy ?

Czy śmiejecie się z tego, że przejęte przez syjonistów polskie banki swoja polityka wyzysku POLSKIEGO NARODU powodują dekoniunkturę gospodarki, bo młodych Polaków nie jest stać na kupno mieszkania za lichwiarski kredyt ?

Czy śmiejecie się z tego, że w wyniku wyniszczenia prawdziwej opozycji, takich jak ja, od kilkunastu lat w sejmach i rządach polskich zasiadają ludzie, których jedynym celem jest demontaż moralny i ekonomiczny ich ojczyzny “ Rzeczypospolitej Polskiej ?

Czy śmiejecie się z tego, że ceny żywności rosną corocznie co najmniej o 10-20%, a ceny energii elektrycznej i cieplnej oraz czynsze o kolejne 10-15%?

Czy śmiejecie się z tego, że w wyniku Waszego rządzenia rozgrabiono majątek narodowy i brakuje pieniędzy na modernizacje służby zdrowia bez podnoszenia opłat za usługi medyczne lub likwidacje nierentownych szpitali, tak jak na tym można by zarabiać jak na żydowsko-syjonistycznej TVP i PR?

Czy śmiejecie się z tego, że żydzi i syjoniści stworzyli w TVP i PR obraz gospodarczo-ekonomicznej idylli życia Polaków, bawiąc się polska narodowa głupota i zarabiając na podatnikach w infantylnych programach rozrywkowych?

Czy śmiejecie się z tego, że syjoniści i globaliści z Niemiec, Francji, Portugalii i Włoch stworzyli w swoich supermarketach w Polsce getta pracy niewolniczej za 800-max. 1.500 zł miesięcznie dla polskich ekspedientek i ekspedientów, kasjerek i kasjerów oraz rozkładaczy towarów?

Czy śmiejecie się z tego, ze 60% polskich rodzin nie jest stać na wysyłkę dzieci na kolonie letnie lub zimowe, lub na zakup książek do nauki?

Czy śmiejecie się z tego, że młodzież i dorośli, a także dzieci dewastują dobro publiczne i prywatne, niszczą autobusy i tramwaje miejskie, wagony kolei państwowych i prywatnych, przystanki lub dworce, klatki schodowe i elewacje budynków, bo dokonaliście pełnego rozkładu moralnego i gospodarczego?

Mógłbym tu wymieniać jeszcze tysiące przykładów holocaustu XXI wieku popełnianego przez Żydów, eurosyjonistow i syjonistów z całego świata na Polakach.
Nie o to chodzi.
Chodzi o to, że my Polacy też się śmiejemy z Was ŻYDZI, Panie Mazowiecki i Panie Michnik, że nie potrafiliście skończyć studiów, a wzięliście się za dziennikarstwo i rządzenie państwem. I co z tego wyszło? Na miejscu Komorowskiego miałbym jeszcze bardziej zatroskana minę na opisanym zdjęciu. Historia lubi się powtarzać.
Wiecie koledzy ŻYDY politycy, za co Polacy pluli na Żydów, gdy ci szli do obozów? Odpowiem: za to samo.


Zbigniew Roliński Polak, warszawiak, CzłowiekLinki do wybranych tekstów:

Izrael - historia powstania ojczyzny Żydów i destabilizacji świata.

REWOLUCYJNY ŻYD – czyli kto kontroluje światowy przemysł pornograficzny - z cyklu fakty i mity o Ameryce.

Przypadki Stefana Niesiołowskiego vel Aarona Nusselbauma i Kręte drogi Julii Pitery zd. Zakrzewskiej. Prawdziwe historie liderów POrtii! Prof. Jerzy Robert Nowak

Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?

Żydzi ciągłe nie nasyceni - odszkodowania, czyli powtórka z rozrywki - Światowy Kongres Żydów mafijną organizacją wyłudzającą mienie i kasę?

LISTA POSŁÓW którzy głosowali za przekazaniem Żydom w USA 65 miliardów dolarów.

CLINTON Z KOLEGAMI POPIERA PODSTĘPNE WYŁUDZENIE “ODSZKODOWAŃ” DLA ŻYDÓW USA W WIELKOŚCI $65 MILIARDÓW OD POLSKI ORAZ AŻ DO 140 MILIARDÓW RAZEM OD 20 KRAJÓW EUROPY WSCHODNIEJ.

DOWCIPY O ŻYDACH - czyli jak widzą siebie, albo jak ich widzi ich reszta świata...

I aby tradycji zadość się stało - to my PRZEPRASZAMY JUŻ NA WSTĘPIE WSZYSTKICH ZA WSZYSTKO CO OPUBLIKOWALIŚMY I CO OPUBLIKUJEMY W PRZYSZŁOŚCI - zapraszamy naszych czytelników do posłuchania piosenki.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.