Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ŻYDOWSKA MAFIA W ROSJI IZRAELU

Walka dwu skorpionów? Iwo Cyprian Pogonowski

„Walka dwu skorpionów" to określenie używane w odniesieniu do walki między skorpionem- mafią kryminalistów żydowskich w gułagach sowieckich przeciwko sowieckiemu aparatowi terroru, zwłaszcza przeciwko KGB, który jest skorpionem oponentem. Po upadku Sowietów walka ta weszła w nowe stadium. Trzeba pamiętać, że terror sowiecki opierał się na tysiąc letniej tradycji terroru rabinów nad społecznościami żydowskim, by stać się w Rosji „czerwonym terrorem," z którym w konflikt popadali żydowscy kryminaliści, odsiadujący wyroki w lagrach, zwłaszcza po zdobyciu władzy przez Stalina i klęsce Trockiego w Sowietach.

Obecnie żydowsko-rosyjska mafia wzrosła na siłach po przeniesieniu się z Rosji przez Izrael do Nowego Jorku, gdzie zaczęła walkę o dominację na świecie, według dr. M. Raphael Johnson'a profesora uniwersytetu w Pensylwanii w artykule: „Żydowsko-Rosyjska Mafia: Od Gułagu do Brooklyn'u do Dominacji nad Światem," (Culture Wars, styczeń 2009), w którym autor twierdzi, że według CIA, wszyscy ważni członkowie tej mafii mają paszporty izraelskie.

Powyższy artykuł opiera się na książkach, których tytuły podam w języku angielskim, pod którymi można je znaleźć na internecie: Robert I. Friedman: „Red Mafiya: How The Russian Mob Has Invaded America," Berkley Publishing Group 2002, James O. Finkenauer: „Russian Mafia In America: Immigration, Culture and Crime," Stephen Handelman: „Camerade Criminal: Russia's New Mafiya," Paul Klebnikov: „Godfather of the Kremlin: The Decline of Russia in the Age of Gangster Capitalism," Dawid Satter: „Darkness at Down: The Rise of Russian Criminal State."

Mafia Żydów rosyjskich udowodniła swoją władzę mordem premiera Izraela Yitzhaka Rabina, natomiast Natan Sharansky ma głębokie powiązania z organizowaną zbrodnią żydowską, według autora. Mafia żydowska używa mieszanki języków, takich jak n.p. rosyjski, hebrajski i jiddisz – mieszanki niezrozumiałej dla agentów CIA, FBI, etc. Terror zbrodniarzy żydowskich jest bardziej perfidny niż terror mafii Włochów, Albańczyków, Czeczenów, Latynosów lub Irlandczyków. Zbrodniarze żydowscy mają wśród innych zbrodniarzy najwięcej sadystycznego zadowolenia z zadawania bólu, zabijania dzieci oraz ludzi bezbronnych, tak kobiet jak i mężczyzn, według profesora Johnson'a.

Państwo Izrael funkcjonuje jako baza dla zbrodniarzy żydowskich. Daje im możliwości wzrostu w siły jako światowej mafii żydowskiej, w żydowskim handlu narkotykami i pornografią, sadystycznym znęcaniem się nad dziećmi oraz handlem żywym towarem pod warunkiem, że Żydówki nie są ofiarami tego handlu. Wszystkie te zbrodnie nie są karane w Izraelu, a zbrodniarze ich dokonujący, są chronieni i nie wydawani obcym państwom. Duży artykuł w tej sprawie kiedyś opublikował miesięcznik National Geographic.

FBI oraz media w USA zwracają dużo uwagi na mafię włoską „Cosa Nostra" podczas gdy większość zorganizowanej zbrodni na świecie jest pod kontrolą „Koszer Nostra" czyli mafii żydowskiej, której boji się policja w USA, według powyżej podanych źródeł. Jako zajadły syjonista Michael Chertoff, szef bezpieczeństwa USA (Homeland Security) przy rządzie Bush'a gwarantował, że zorganizowana żydowska zbrodnia w USA nie podlega takiemu śledztwu jakie n. p. jest stosowane do mafii włoskiej „Cosa Nostra," według Johnsona.

Korzenie mafii żydowskiej sięgają carskich czasów tak, że w Petersburgu 1917 roku, w czasie puczu przeciwko rządowi Kerenskiego, Lenin i Trocki przejęli władzę płacąc za pomoc zorganizowanej zbrodni, głównie żydowskiej, przywiezionymi przez nich pieniędzmi. Jak wiadomo Lenin działał jako agent niemiecki, w celu likwidacji frontu wschodniego, a Trocki był zaopatrzony w duże fundusze przez bankierów nowojorskich przed jego wyjazdem do Rosji z Nowego Jorku z paszportem amerykańskim i z 20 milionami dolarów w złocie.

W latach 1970 sowiecka gospodarka w dużej mierze działała za pomocą czarnego rynku, w którym duży udział miała mafia żydowska, zahartowana w lagrach gułagu, gdzie wielu kryminalistów żydowskich przetrwało ciężkie wyroki i gdzie organizowali się jako żydowski bund. Kiedy senator Henry „Scoop" Jackson przeprowadził ustawę uzależniającą handel ze Sowietami od emigracji do USA Żydów z Rosji, KGB zaczęło pozbywać się kryminalistów żydowskich i wysyłać ich do USA, gdzie byli witani jako ofiary antysemityzmu. Wówczas KGB pozbyło się wielu członków żydowskiej mafii przy pomocy działalności jakoby charytatywnej „Anty-Defamation League" i „Hebrew Aid Socjety" w USA, które stało się „Nową Ziemią Obiecaną" dla mafii żydowskiej.

Profesor Johnson pisze, że kryminalista sowiecki Marat Balagula założył w Brooklynie restaurację „Odessa," która wkrótce stała się kwaterą główną nie tylko mafii żydowskiej ale również centralą organizacyjną syjonistów, włącznie z kobiecą grupą „Hadassah." Z tej „Odessy" mafia żydowska zaczęła rządzić Brooklynem i wydawać wyroki bardziej skuteczne niż miejscowe sądy. Balagula stworzył „państwo w państwie," którego wyroki śmierci dokonywano publicznie n.p. na gangsterach włoskich na ulicach Nowego Jorku. Wcześniej w Sowietach Balagula był konfidentem KGB, którego funkcjonariusze próbowali współpracować z mafią żydowską z końcem Zimnej Wojny.

Natomiast Semion Mogilewicz urodzony w 1946 roku stworzył, według profesora Johnsona, imperium zbrodni w Afryce Północnej, Arabii Saudyjskiej, w Wenezueli ze stolicą w Brooklynie. CIA uważa go (według książki nieżyjącego już R. I. Friedman'a), za najgroźniejszego człowieka na świecie, którego media zachodnie kontrolowane przez syjonistów nigdy nie wspominają, jak również blokują informacje o mafii żydowskiej. Mogilewicz ma wpływ na wszystkie giełdy za pomocą sieci zatrudniającej setki ludzi nawet z doktoratami w informatyce, fizyce i ekonomii. Udało mu się „zalegalizować" dochody w wysokości siedmiu miliardów dolarów przez wydział centralnego banku USA, Bank of New York.

Mogilewicz kontroluje handel wódką w Rosji i w centralnej Europie, jak też domy publiczne w Izraelu gdzie Rosjanki i Ukrainki, nie—Żydówki, są zmuszane do prostytucji. Jest on właścicielem przemysłu zbrojeniowego na Węgrzech i kontroluje uzbrojone bandy tak, że NATO uważa go za zagrożenie pokoju w Europie, ponieważ jakby ma bomby nuklearne z arsenałów członków NATO. Kiedy ministerstwo sprawiedliwości w USA zaczynało śledztwo przeciwko niemu, on oskarżył śledczych o antysemityzm.

Rabin Ronald Greenwald, doradca prezydenta Nixona na rzecz biedoty żydowskiej, która podobnie jest wyzyskiwana, jak czyni to wobec żydowskich ofiar nazizmu, żydowski ruch roszczeniowy, opisywany przez profesora Norman'a Finkelstein'a. Natomiast Greenwald ma według profesora Johnsona powiązania z mafią „Kosher Nostra," dzięki którym jakoby podwoiła się ilość głosów Żydów w wborach prezydenckich na Nixon'a, jak również odwołane były śledztwa FBI gangsterów i oszustów żydowskich, takich jak miliarder Marc Rich, którego (ukrywającego się w Szwajcarii) ułaskawił „zapobiegawczo" prezydent Clinton, przy pomocy obecnego ministra sprawiedliwości Holder'a w rządzie prezydenta Obamy.

Żydowscy kryminaliści sowieccy na zachodzie pozują jako ofiary komunizmu, ponieważ odsiadywali wyroki za oszustwa i handel na czarnym rynku w Sowietach, a obecnie w USA występują jako „sowieccy dysydenci," co wzmacnia ich tak jak i ich przynależność religijna oraz powiązania z Mossadem. Profesor Johnson konkluduje, że obecnie los zachodu z USA na czele będzie zadecydowany w Moskwie, a nie w Waszyngtonie lub w Nowym Jorku i decyzja ta zapadnie w rezultacie walki „dwu skorpionów:" z jednej strony „Koszer Nostra" a z drugiej dzisiejsza wersja KGB, wspomagana przez powiązania Rosji z Chinami.

Iwo Cyprian Pogonowski

WWW.pogonowski.com

„Religia Holocaustu” a dialog katolicko-żydowski

Dzień judaizmu w Polsce

Prezydent Izraela: Wykupujemy Polskę, Węgry i Rumunie!... wykupimy i Europę...
UWAGA!: To wideo nie jest ani sfałszowane, ani wyciągnięte z kontekstu, ta wypowiedz Shimona Pereza jest zupełnie autentyczna i na Węgrach już spowodowała wielkie publiczne echo.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Destrie
05-01-2015 / 06:01
Thanks for shainrg. Always good to find a real expert. kzerkjgly.com [url=kkukcg.com]kkukcg[/url] [link=zuboemfeam.com]zuboemfeam[/link]
~Jak
24-12-2014 / 11:56
Comment Hey! I just would like to give an enormous" rel="nofollow">zsvolpjfp.com"> thmbus up for the good information you've right here on this post. I will be coming again to your weblog soon .VA:F [1.9.10_1130]please wait...VA:F [1.9.10_1130](from 0 votes)
~Nia
20-12-2014 / 20:49
Hi! Would you mind if I share your blog with my zynga group? There's a lot of people that I think would rlaley enjoy your content. Please let me know. Many thanksVA:F [1.9.10_1130]please wait...VA:F [1.9.10_1130](from 0 votes)