Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 15-10-2013

Za: http://niezalezna.pl/47101-niewolnicza-praca-w-ue#comment-1735379

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kres
20-10-2013 / 12:16
Ten zamordowany chłopak w wieku 22 lat przez policję holenderską pracował przez pośrednika z Opola. Wykonywał pracę prawie niewolniczą i był wyzyskiwanym przez pośrednika. Do tego policja holenderska bezkarnie go zastrzeliła.
~OBIEKTYW
19-10-2013 / 12:42
Pracował u pośrednika.Mało miał pracy, mieszkał w urągających warunkach. Polska milczy na temat wygnańców za chlebem ,już zabijanych bezkarnie pod byle pozorem na obczyźnie. - Zabili mi syna w Holandii. A w sobotę skończyłby 23 lata. Ja nie wiem jak do tego doszło. Chcę żeby to zostało dokładnie wyjaśnione. Czy policjanci mieli prawo strzelać do syna i dlaczego nie strzelali mu w nogi?! Liczę na to, że nasza ambasada będzie interesowała się tą sprawą. Ciekawe czy jak na miejscu syna byłby Holender, to też by do niego strzelali? A może doszło do tego, że był po prostu Polakiem – mówi, płacząc Stanisław Rumiński. Zobacz też: Funkcjonariusz BOR-u zabił się przez miłosny zawód? Pan Stanisław to emerytowany górnik. Od śmierci żony w 2005 roku samotnie wychowywał trójkę dzieci. Grzegorz był najstarszy. Zamordowany 22 latek przez Holenderska Policję -czytaj bezkarna policję. - W Polsce nie miał pracy. Nie chciał być na moim utrzymaniu. Skończył szkołę średnią, a roboty nie było. Przez internet znalazł firmę z Opola i pojechał w marcu do pracy do Holandii. Tam zarabiał 7 euro na godzinę. W Polsce miał trochę długów, ale jak tam zaczął pracować, to przysłał mi pieniądze abym za niego pooddawał. To był dobry chłopak. Nie był z niego żaden bandyta! Na pewno nie kradł samochodów, ani nie handlował narkotykami. Co tam zaszło w tej Holandii? – łka ojciec zastrzelonego Polaka.
~Michał Sybirak
17-10-2013 / 22:39
O przyszłości Europy czytajcie na www.urbietorbi-apocalypse.net/Europa.pl.html
~gosc
17-10-2013 / 11:41
Ciezko nawet pomyslec,ze najwieksza grupe stanowia Polacy-Slowianie,ktorzy z brakow srodkow do zycia musieli opuscic Swoja Ojczyzne za chlebem,zeby ich miejsce zajeli obcy."Bedziemy dorabiac,Wam geby po calym Swiecie,za to,ze przyjeliscie Nas,jak inni Nas wypedzili" i "jak nie dacie 65 miliardow dolcow amerykanskich" Boze widzisz,a nie grzmisz.