Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 21-01-2012

USA: WOJNA PRZECIWKO AMERYKANOM OFICJALNIE ZATWIERDZONA, z cyklu fakty i mity o Ameryce...

15 grudnia 1791 r., zatwierdzono w USA Kartę Praw, tzw. Bill of Rights, która chroni obywateli tego kraju przed nadużyciami ze strony rządu federalnego i rządów stanowych. Karta Praw chroni m.in. wolność słowa oraz gwarantuje prawo do posiadania i noszenia broni. Zabezpiecza prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia oraz prasy, ochrony oskarżonego w procesie karnym, daje też obywatelom prawo do swobodnego gromadzenia się.

Z satanistyczną symboliką, dokładnie w 220 rocznicę, 15 grudnia 2011 roku, Kongres USA unieważnił te podstawowe zasady, akceptując tzw. Defense Authorisation Bill, który zatwierdza gigantyczne fundusze w wysokości $ 662 miliardów dolarów dla Armii Amerykańskiej. Tym razem jednak do ustawy dołączono zmiany prawne, które całkowicie wymazują ważność Karty Praw, a więc i Konstytucji USA. Prezydent Obama, który wcześniej w perfidny sposób kłamał, że nie zaakceptuje ustawy, po ratyfikowaniu jej przez senat, oświadczył, że ją podpisze.

Ustawa daje też prawo amerykańskiemu wojsku i siłom lotniczym do operacji na terenie Stanów Zjednoczonych, co wcześniej było zabronione przez tzw. Posse Comitatus Act z 1878 r. Od momentu podpisania przez Prezydenta, prawo będzie zezwalało żołnierzom i urzędnikom państwowym na następujące czynności wobec obywateli i innych osób przebywających na terenie USA:

# aresztowanie na podstawie tylko podejrzenia jakiegokolwiek udziału w „działalności terrorystycznej” - a praktycznie można pod to podciągnąć jakąkolwiek działalność opozycyj, jak np. protesty przeciwko testowaniu leków na zwierzętach, czy przywiązanie się do drzewa w obronie przyrody,

# internowanie na okres bezterminowy, bez oskarżenia o jakiekolwiek przestępstwo,

# przesłuchiwanie i torturowanie w praktycznie dowolny sposób,

# zabijanie bez jakiegokolwiek wyroku.

Wszystko bez dostępu do obrońcy, bez żadnego postępowania sądowego, ani udziału prokuratury. Oczywiście jest to ubrane w ładne słowa „zapewniania bezpieczeństwa obywatelom”, choć tak naprawdę bez odpowiedniego postępowania sądowego każda osoba będzie mogła być podejrzana o terroryzm.

Biały Dom wydał nawet oświadczenie odnośnie treści ustawy, z którego wynika, że to czego ona nie definiuje jest prawnie dozwolone. Wchodzi w to m.in. zbieranie informacji w dowolny sposób czy usuwanie „niebezpiecznych terrorystów”, bez podania co to dokładnie oznacza. Teren „wojny z terrorem” zostaje więc rozszerzony do samych Stanów Zjednoczonych a pojmani podejrzani nie będą w ogóle mieć prawa do sądu.

Dla uspokojenia opinii publicznej dodano pisemne „zapewnienie”, że ustawa nie wpłynie na system wymiaru sprawiedliwości oraz, że nie będą jej podlegać FBI i inne agencje zajmujące się przestępstwami.

Jednak dowolność interpretacji pozwoli w sposób „zgodny z prawem” na likwidację opozycji... A rządowe szwadrony śmierci będą mogły odtąd „zgodnie z prawem” usuwać ludzi niewygodnych rządowi federalnemu: dziennikarzy, opozycję polityczną z kandydatami na Prezydenta włącznie. Obama nie musi się już martwić o wynik wyborów, w każdej chwili może po prostu wysłać osobę bardziej od niego popularną do Guantanamo motywując to „bezpieczeństwem kraju” czy tym, że „współdziałał z tzw. Al-Kaidą” - takie zapewnienie wystarczy. Wszystko więc można umotywować zagrożeniem, „terroryzmem”, a ten jak wiadomo, został sztucznie stworzony przez służby powiązane z globalistami.

W obu izbach Kongresu odbyła się gorąca debata na temat ustawy. 
Demokrata Jim McDermott uważa, że ustawa jest kpiną z Konstytucji i Karty Praw, pokazuje - jak daleko kraj upadł po zamachu na WTC przez przekazanie wielkiej władzy prezydentowi, kosztem praw obywatelskich. Już sam Patriot Act zatwierdzony po zamachu dał wielką władzę rządowi federalnemu, pozwolił np. na podsłuchy telefoniczne, kontrolę e-maili, finansów czy nawet sprawdzanie tego co się czyta w bibliotekach - wszystko bez nakazu sądowego. Tak więc republika, zapłacila już wystarczająco dużą cenę za utrzymanie „bezpieczeństwa”.

McDermott przypomniał słowa ojca Konstytucji i Karty Praw - Jamesa Madisona: „Historia dowodzi, że sposoby obrony przed obcym zagrożeniem stają się instrumentem tyranii w domu”.

„Jest to smutny dzień gdy oddajemy Prezydentowi, którego możemy nawet lub, moc do zamykania obywateli bez sądu, bezterminowo - i to w odosobnieniu podległym armii. Wymazuje to nasze prawo do sprawiedliwego sądu, i możliwości obrony przed oskarżeniami. Te prawa z Karty Praw zostały nam wszystkim zabrane. Możesz myśleć: „to mnie nie dotyczy”. Uważaj - to jest doadnie to co ludzie myśleli w innych miejscach, i jak to mówił Dietrich Bonhoeffer w niemieckim obozie jenieckim „...przyszli w końcu po mnie, i nie miał kto się przeciwstawić”.

Organizacje zajmujące się ochroną praw człowieka przerażone są tym co się dzieje w USA.

Tom Malinowski z Human Rights Watch oświadczył, że wprowadzenie tej ustawy jest „tak radykalne, że gdyby zrobiła to administracja Busha, to zostało by to uznane za szaleństwo”. Dodał, że „USA dotąd naciskała inne kraje by nie wprowadzały takiego systemu, a teraz został on ustanowiony u nas”.

To co się dzieje w USA jest więc prawną akceptacją wojny rządu federalnego przeciwko obywatelom tego kraju. Niezależni publicyści i prezenterzy radiowi jak Jeff Rense, Alex Jones, Mike Adams i inni ostrzegali, że jeśli nie zrobi się wszystkiego co można by unieważnić Patriot Act i zakończyć bezsensowną wojnę z terrorem, to wszystko zakończy się zniewoleniem i okrutną tyranią. Ludzie w to nie chcieli wierzyć, mówiąc „to jest niemożliwe w Ameryce”.

Niestety te ostrzeżenia stają się rzeczywistością - zaczną się nocne łapanki w których obywatele będą wywożeni w nieznanym kierunku na zawsze, bez podania nawet żadnego zarzutu. Wszystko na bazie rzekomej wojny z terroryzmem, który jest zorganizowaną przez rząd operacją fałszywej flagi a ludzie którzy za tym stoją są kryminalistami z najwyższej półki. Przykładem jest Eric Holder, który został niedawno złapany na operacji terrorystycznej „Fast and Furious” - przemycania broni do Meksyku po to by później zrzucić winę za to na amerykańskich handlarzy, w celu ograniczenia prawa do posiadania broni w USA.

1. „Those Things In The Bill Of Rights Are Being Taken Away From ALL Of Us!” Congressman McDermott:

http://www.youtube.com/watch?v=RFLHTz53FA0

2. Military given go-ahead to detain US terrorist suspects without trial:

http://www.guardian.co.uk/world/2011/dec/15/americans-face-guantanamo-detention-obama

3. Obama to fill Gitmo with Americans as NDAA law passes:

http://www.naturalnews.com/034414_NDAA_military_detention_Bill_of_Rights.html

4. Lista Kongresmanów i ich głosy w.s. ustawy:

http://clerk.house.gov/evs/2011/roll932.xml

Za: http://monitorpolski.wordpress.com/

Więcej:

10 sposobów na manipulację społeczeństwem wg. amerykańskiego lingwisty Noama Chomskiego
CZEGO NIE POWIEDZIAŁ PROFESOR POZNAŃSKI - czyli jak Żydzi wywołując amerykański kryzys zyskali miliardy...
Dlaczego zmiana władzy w Libii? - Kadafi jest winny niesubordynacji wobec przysłowiowego ojca chrzestnego świata: imperializmu amerykańskiego i globalizmowi.
Japonia - to było ostrzegawcze trzęsienie ziemi celem przejęcia kontroli nad japońskim systemem finansowym przez grupę amerykańskich i europejskich oligarchów.
APEL DO POLAKÓW - ODEZWA POLONII AMERYKAŃSKIEJ W SPRAWIE NARODOWEJ TRAGEDII
AMERYKAŃSKA HIPOKRYZJA NIE ZNA GRANIC - z cyklu fakty i mity nie tylko o Ameryce
UNIA EUROPEJSKA CZY STANY ZJEDNOCZONE AP - WOJUJĄCA AMERYKA...? z cyklu fakty i mity o Ameryce
Upadek gospodarki amerykańskiej, polskiej a nawet światowej? - kolejny żydowski przekręt? - polemika z cyklu mity i fakty o Ameryce....
Barack Obama i jego pierwsza debata w dniu 26.09.2008 - jakoś tak już zaczynają te wybory amerykańskie śmierdzieć...
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykańskiej Wydział New Jersey i innych organizacji polonijnych
REZOLUCJA KONGRESU POLONII AMERYKAŃSKIEJ – ODDZIAŁ WASZYNGTON, D.C. W/S OBECNEJ SYTUACJI W POLSCE
RAPORT PO WYBORACH 2007- STANOWISKO POLONII AMERYKAŃSKIEJ.
AMERYKA NIE DLA POLAKÓW - co powinien wiedzieć Polak emigrujący do USA - z cyklu fakty i mity o Ameryce.
Patriotyczna Liga Polonii Amerykańskiej - List do Izrael Prezydent Szimon Peres Izraela Premier Ehud Olmert
Polska ofiarą walki o globalne imperium? - nowy wiek amerykański?!?
Humor - Dziwne lecz prawdziwe prawa amerykańskie
Ameryka - mit czy kit? Witamy w Korporacyjnej Ameryce.
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Wojująca Ameryka. Czy jest z czego wybierać? - z cyklu fakty i mity o Ameryce.
Pogonowski - Energofaszyzm ekstremistów żydowskich, czyli zniewolenie Amerykanów - z cyklu niebezpieczne tematy: polityka , pieniądz, władza...
Degeneracja amerykańskiego ustroju demokratycznego - z cyklu fakty i mity o Ameryce.

Polecamy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Poetri
20-12-2014 / 14:11
Important gift for anyone who needs one way balnickks for no cost. Anybody want free balnickks for their webite? I thought I would share some awesome information I found recently. Free one way balnickks for your website. I have been using this for my blogs and it really works super! Click my name to get what I mean. Not selling a thing, it's totally free and it works.
~ciociababciac
10-06-2014 / 15:38
Administracja USA tworzy grupę zajmującą się krajowym terroryzmem. www.prisonplanet.pl/polityka/administracja_usa_tworzy,p505712727
~jak
10-08-2013 / 15:08
USA to imperium zła. Ten kraj doszedł już dawno do dna!.
~Witek
27-01-2012 / 02:32
~ASL
23-01-2012 / 18:17
Afery Prawa zaczynają sami stwarzać... AFERY...interpretując zatwierdzony przez Obamę Defense Authorisation Bill, nie zupełnie tworzy taki system wobec obywateli Amerikańskich, jak to Autor=propagandę przedstawił. Raczkowski Ty zeszłeś na psy od czasu dojścia do władzy Kaczyńskich i ciagnący się nadal przez pozostałych kryminalistów PO, PSL, SLD PiS i pozostały niedorozwój umysłu komunistycznego. Ja pomagałem Tobie założyć tą stronę, nie do celów propagandowych !!! Ameryka się stoczyła, lecz jeszcze nie do tego stopinia !!!
~fizycznej
22-01-2012 / 20:15
Tusk do Niemiec, Komorowski do Rosji, Sikorski i Rostowski do Londynu a żydzi do Izraela , PO do pracy fizycznej za 1000 zł miesiecznie, sędziowie i prokuratorzy do piachu ( bo to oni niszczą budżet i Polskę) i POLSKA miodem płynąca. Chcesz poznać prawdę - czytaj aferyprawa.eu oraz lubelskieaferyprawa.pl