Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 21-11-2011

URUCHOMIONO SPISEK ZNISZCZENIA STANÓW ZJEDNOCZONYCH I IRANU

Gordon Duff: in motion: the plot to destroy the United States - Gordon Duff - 11/11/2010 - tłumaczenie Ola Gordon [http://www.veteranstoday.com/-2010/11/11/gordon-duff-in-motion-the-plot-to-destroy-the-united-states/]


CZĘŚĆ I

„Wybory w USA 2010 miały jeden cel, wojnę z Iranem, nawet jeśli ceną jest konflikt światowy i prawdziwym przegranym, bez względu na to, co stanie s na polu bitwy, będą Stany Zjednoczone.

Uruchomiono plany ataku „fałszywej flagi” na Amerykę. Winien będzie Iran, każdy to wie, a Iran będzie całkowicie niewinny. To jest ostatnia rzecz, której chciałby Iran. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to atak nuklearny. Zaginęły dwie bomby, bomby zbudowane przez Izrael w Południowej Afryce i zagubiono je dawno temu. Były to podobno bomby Saddama - jak oficjalnie głosiły Stany Zjednoczone. A teraz mówi się nam, że ma je Iran. 
A tak naprawdę, ma je Izrael i robią dużo szumu a przede wszystkim straszą, że mogą już być na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zabawa Izraela tą bronią to jeden z najgorzej utrzymywanych sekretów na świecie, który spowodował już wiele ofiar śmiertelnych. To nie wymaga niczego więcej niż detonacji jednej z tych przejętych przez Izrael bomb nuklearnych wielkości tej z Hiroszimy, by wepchnąć Amerykę w wojnę Izraela z Iranem, tak jak polowanie na głowice, o których Izrael poinformował prezydenta Busha, że były w Iraku, co doprowadziło „decydenta” do popełnienia jednego z wielu błędów w jego karierze. 


A następny 11. IX. będzie nuklearny.

Jego celem będzie wepchnięcie Ameryki w 20-letnią wojnę która ma zniszczyć Iran i Pakistan, podniesie cenę baryłki ropy do 300 USD i zniszczy dolar i euro. Iran to nie jest Irak z 2003 roku, bezzębny i głodny. Będzie to ostatnia przygoda militarna Ameryki, i koniec jej pozycji na świecie, jaką zajmowała do tej pory. Znamy szczegóły proponowanej kampanii militarnej, a wspierający ją wojskowi i polityczni liderzy to najgorsze jakich można sobie wyobrazić niedołęgi i zdrajcy.

Inwazja Iranu to dla Ameryki niemożliwe zadanie. Nie ma innego powodu, by angażować się w taką głupotę, w coś, co w ostatnich latach, zdaje się interesować coraz mniej Amerykanów. Włącz telewizor, a kiedy „błazen” powie „wymażmy ich”, to ich wymazujemy.

Inwazja Iranu to dla Ameryki niemożliwość. Łatwiej było polecieć na księżyc. Nieważne, jak jest bezsensowna, jak niemożliwa, a decyzję podjęto, bardziej w Tel Awiwie niż w Waszyngtonie, na pewno, ale jest to decyzja, którą muszą wykonać. Są tylko dwa scenariusze mogące spełnić zaplanowany dla nas przez Izrael i jego nowy lśniący kongres koszmar. Pierwszy to wyprzedzający atak nuklearny na Iran a drugi to wojna na pełną skalę z udziałem 500.000 wcielonych do armii Amerykanów.

Fiasko „ochotniczej armii”… według Izraela

Zmuszenie Ameryki do przywrócenia poboru i rozpoczęcia nowej wojny, takiej której Ameryka nigdy nie wygra, jak w przypadku Iraku i Afganistanu, nie zapominajmy o Wietnamie, to coś absolutnie konieczne by zawiesić się na szyi pewnego demokraty, zwłaszcza tego o afrykańskim pochodzeniu. Każdy kto nie myśli, że prawdziwym sercem amerykańskiej polityki zawsze był rasizm, jest kłamcą. Wartości rodzinne oznaczają wartości „białej” rodziny. Afroamerykanie znają wstyd z doznanej ulgi, jaką poczuli kiedy okazało się, że to muzułmanie są obiektem prześladowań. Obecnie każde stanowisko polityczne Ameryki, pochodzi ze zinstytucjonalizowanego rasizmu, czy to imigracja, ochrona zdrowia czy „konstytucja”.

Kiedy sprawa powrotu do „konstytucji”, poruszana jest przez ludzi, którzy nie odróżniliby tego dokumentu od chorwackiego jadłospisu, rzeczywistość to zawsze rasa, strach, nienawiść i zazdrość, spoiwo trzymające społeczeństwo amerykańskie w więzieniu. Dziesiątki lat temu, a nawet nie-dawno podczas naszych wyborów prezydenckich, Afroamerykanów przedstawiało się jako „Goim” [zwierzęta] dla Żydów. Teraz bawimy się w „zabij dżokeja na wielbłądzie”. Czy to dlatego wysłaliśmy schrystianizowaną armię do Afgani-stanu, by dla sportu mordowała niewinnych cywilów?

Ameryka w stanie całkowitej zapaści ekonomicznej będzie wymagała następnego „decydenta” i więcej „Patriot Acts”, na-wet bardziej totalitarnych niż ten ostatni, oraz zakończenia nawet groteskowych wyborów zalewanych narkopieniędzmi i gotówką od obcych firm z siedzibą w Stanach.

Taki jest plan - zaplanowany przez kryminalny gang w Ameryce, a niektórzy - są w rządzie i armii, ale bardziej za kulisami, „banksterzy” i potentaci medialni, wielu mających związki z Izraelem, pilnie pracują by tak się stało. Ale bez względu na to za jak zdolnych uważają się planiści, ich machinacje można prześledzić w mediach, armia „Wolfów Blitzerów”, którzy „pracują” nad amerykańskim narodem z delikatnością naganiaczy.

Dlaczego tak bardzo nas nienawidzą?

Dlaczego ktoś chciałby zniszczyć Amerykę, zabić miliony, a z państwa, które zawsze było gotowe walczyć o świat zrobić wirtualne nieużytki? Jeśli myślisz, że amerykański wykastrowany rząd i wojsko, teraz oddelegowane do działania jako wirtualni najemnicy dla baronów narkotykowych, karteli ropy i dziwacznych spisków syjonistów, mają wolę czy możliwości by zatrzymać to, co już się rozpoczęło - to widać, że nie interesowałeś się tym od pewnego czasu. Podczas gdy trwał spektakl „cyrku oszustwa”, Izrael i jego marionetki organizowały zupełnie fałszywą „wojnę z terroryzmem”, wyimaginowanych wrogów, katastrofę 11.IX., Izrael zdecydował, że Ameryka wejdzie do wojny z Iranem. Nowy kongres, o którym Izrael się przechwala że ma go pod całkowitą kontrolą, umożliwi to, i dlatego ich tam ulokowano. Zbliżająca się wojna zrobi z Ameryki sparaliżowaną, wykastrowaną, potęgę nuklearną „trzeciego świata”, jak stary Związek Sowiecki. Ten spisek nie jest przeciwko Iranowi i Pakistanowi, to tylko pretekst. Prawdziwym wrogiem jest to co pozostanie po wolnej i demokratycznej Ameryce.

Prawdziwym celem jest koniec światowego przywództwa Ameryki.

Izrael ma plany dla Rosji, Chin i Indii, szczególnie Indii, by rządzić z nimi pociągając za sznurki. Ameryka była dla niego przez jakiś czas „dojną krową”, a teraz ta krowa idzie na rzeź.

 

Jak to się zaczyna

Scenariusz jest następujący. Media dostały rozkazy, łącznie z Wikileaks. Od tej pory, kluczowi członkowie kongresu, na zawołanie będą ględzić o zagrożeniach ze strony Iranu. Rządy na Bliskim Wschodzie są pod całkowitą kontrolą Izraela, a amerykańskie wojsko udzieli pomocy w każdy możliwy sposób. Obecnie, ze wszystkich krajów muzułmańskich na świecie, tylko Syria, Libia i Afganistan nie przyjmują rozkazów z Tel Awiwu.

Następny krok to wymiana kluczowych dowódców wojskowych, jak to miało miejsce przed 11.IX., na „przyjaznych wobec Izraela” z trzeciego szeregu, „dominatorów” i „Izrael - przede wszystkim”, dla których religijny mit o „czasach ostatecznych” jest ważniejszy od dobra społecznego, bezpieczeństwa i suwerenności Stanów Zjednoczonych. Grupa ta od lat infiltrowała amerykańską armię i zdobyła kontrolę w każdym rodzaju wojsk oprócz Marines, zaczynając od Sił Powietrznych USA.

Militarne pionki, ze swoimi wypranymi zarobkami i darmowymi wycieczkami do Izraela, i dziesiątkami propagandowych witryn, już wzięli się do roboty. Jeśli masz komputer, łatwo możesz to sprawdzić. Wejdź tylko w swoją pocztę i przekonaj się, że pełno w niej ostrzeżeń przed Iranem i terroryzmie nuklearnym. Pewien izraelski nastolatek drogo za-płacił by dostarczyć ci tę wiadomość, spędzając trudną noc w hotelu z jednym z naszych politycznych czy wojskowych „pro-syjonistów”.

Nasz nowo wybrany gang „herbacianej partii” wkrótce odwiedzi Izrael, patrz i obserwuj, w jej przyszłości figuruje ponownie „Monica Lewinsky”. To działa w ten sposób, jak działało od dawna, i dlatego upadliśmy tak nisko.

Każdy kto mówi o „liberalnych” mediach jest ich częścią. Pobieżny sprawdzian właścicieli mediów, „liberalnych” czy innych, jest łatwy. Izrael jest właścicielem mediów, wszystkich. Historyjki będą zaczynać się od bajek o Iranie, że to on kontroluje szyicki rząd Iraku. Później usłyszysz, że oni kierują rządem Karzaja w Afganistanie.

Następnie rozpoczną się historyjki o tym, że Iran musi mieć związki z atakami terrorystycznymi na amerykańskie wojsko. Obserwuj. Zaczną ginąć Amerykanie i obwiniany będzie Iran. Rozpoczęła to Wikileaks ze swoimi śmieszny-mi historyjkami o Irańczykach szkolących Irakijczyków w produkcji materiałów wybuchowych. Kilka lat temu napadliśmy na Irak gdyż wierzyliśmy, że produkuje broń nuklearną, przynajmniej tak nam mówiono, a teraz nie potrafią wyprodukować bomb rurowych bez pomocy Irańczyków? Wikileaks to wyraźna demonstracja tego jak dziecinne, jak dziwaczne będą te kłamstwa. Wikileaks dokonuje generalnej próby ataków terrorystycznych na Amerykanów, tak jakby sami robili bomby, nie mam żadnych wątpliwości.

Każda firma medialna która, wykonując specjalne rozkazy, stosuje się do „linii partyjnej” na Wikileaks i gdzie tylko, bez względu na to jak to absurdalne, szerzy te fabrykacje bez zmrużenia oka albo zażenowania, powinna być postrzegana - jak organizacja terrorystyczna, a jej pracownicy jak kombatanci wroga.

To Izrael będzie mordował, tak jak 11.IX. i na USS Liberty, i mówiąc szczerze - tak wiele razy ginęli Amerykanie, jak marines w Bejrucie, ataku o którym Izrael wiedział wcześniej, sam się do tego przyznał. Coraz częściej dowiadujemy się, że o wszystkim „wiedziano” wcześniej, „wiedziano” gdyż ci którzy o tym wiedzieli sami je zaplanowali.

Ustawianie sceny, wszystko na właściwym miejscu, kupowanie czy szantażowanie kongresu, otaczanie prezydenta izraelskimi doradcami, tak jak jest obecnie, uciszanie głosów rozsądku w wojsku, to wszystko dzieje się w tej chwili.

Przez całe lata określano Iran i Pakistan jako niebezpieczne, prasa ciągle ignoruje raporty, że Iran nie ma żadnego programu nuklearnego, czy nieustanne powtarzanie oburzających plotek o pakistańskiej broni nuklearnej w rękach zbliżających się sił „talibańskich.” Po otwartych negocjacjach rządu Karzaja z siłami talibańskimi i amerykańskimi, po 9 latach wojny, udało się przejąć tylko 3% kraju, buduje się sprawę wojny związanej z irańskim „wtrącaniem się” w ten konflikt, tego nie da się sprzedać.                     CDN

Za: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/uruchomiono-spisek-zniszcze-nia-stanow-zjednoczonych/

------------------------------------------

!

monitorpolski on livestream.com. Broadcast Live Free

W dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Cherlin
04-01-2015 / 20:11
It's always a pleasure to hear from someone with exepitrse. wgqyzzu.com [url=iabitt.com]iabitt[/url] [link=lmzhgshngc.com]lmzhgshngc[/link]
~Piyush
24-12-2014 / 06:52
Good for you, you stick to your guns and well done for getting them to admit their wrong" rel="nofollow">oshnekuxt.com"> dgions. With love and hugs Shirleyxxx
~Ainin
20-12-2014 / 15:58
I keep listening to the nwsacest talk about receiving free online grant applications so I have been looking around for the most excellent site to get one. Could you tell me please, where could i acquire some?
~caramba
02-05-2012 / 01:54
Rodacy. Uwertura do wojny atomowej już się zaczęła. Kadafii kaput. i po kolei będą rozp ... swich kontr partnerów jako wyzwoliciele uciskanych. Grubymi nićmi szyte kombinacje tak jak bajka o Biladenie. 11IX miał dać efekt pretekstu i dał ... To jest biznes. Wojna to są wielkie niewyobrażalne zyski w mamonie. W wojnie atomowej NIE będzie zwycięzców i to jest właśnie paradoks.
~Finch
26-01-2012 / 15:34
Well done article that. I'll make sure to use it wsiley.
~ciociababcia
22-01-2012 / 06:40
Film: Obóz FEMA. Po podpisaniu przez prezydenta Obamę ustawy NDAA, która pozwala rządowi USA na nieograniczone przetrzymywanie podejrzanych o terroryzm, budowa infrastruktury obozów koncentracyjnych, która trwała od kilku lat nabiera kompletnie nowego znaczenia. Według ustawy Amerykanie mogą być uznani za krajowych terrorystów i zamknięci w wojskowych aresztach bez jakiegokolwiek odwołania. Zważywszy na to, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego, uznaje zachowania takie jak : kupowanie złota, posiadanie broni, używanie zegarka albo lornetki, dawanie pieniędzy na akcje charytatywne, używanie telefonu albo poczty do wyszukiwania informacji, używanie gotówki i wszelkiego rodzaju przyziemne zachowania jako potencjalne oznaki wewnętrznego terroryzmu, tego typu przepisy będą furtką do nadużyć. Po podpisaniu przez prezydenta ustawy NDAA, Infowars.com otrzymało dokument pochodzący z KBR firmy zależnej od Halliburton, który dostarcza informacji na temat zdecydowanych ruchów mających na celu uruchomienie obozów koncentracyjnych FEMA i amerykańskich obozów wojskowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Jest to również kontynuacja ostatniej dekady budowania państwa policyjnego i polityki obierającej za cel obywateli USA. Obozy już istnieją, są przygotowywane do działania i przyjęcia milionów więźniów z całego świata. Jednak obozy koncentracyjne na terenie USA nie są niczym nowym. O ich historii, polityce i planach zastosowania w sytuacji zagrożenia narodowego opowiada poniżej zamieszczony film "Obóz FEMA". www.prisonplanet.pl/multimedia/film_oboz_fema,p1882132210 William Lewis Camp Fema American Lockdown PL www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_QIgejx4O8k FEMA Death Trains www.youtube.com/watch?v=Bjg1UaryuLM&feature=related
~ciociababcia
22-01-2012 / 06:35
Rząd uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju. Kurt Nimmo i Alex Jones, Infowars.com Przetarg KBR na obsługę obozów FEMA pojawił się wkrótce po tym jak Senat przegłosował zdecydowaną większością głosów ustawę National Defense Authorization Act (NDAA), która pozwala wojsku na zatrzymywanie i przesłuchiwanie podejrzanych o terroryzm Amerykanów z naruszeniem Czwartej Poprawki i Posse Comitatus. Sekcja 1031 ustawy NDAA definiuje całe Stany Zjednoczone jako "pole bitwy" i pozwala na aresztowanie amerykańskich obywateli na terytorium USA i osadzenie ich w Guantanamo Bay. www.prisonplanet.pl/polityka/rzad_uruchamia_obozy,p1577680516
~CIOCIABABCIA
22-01-2012 / 06:33
La Rouche: jesteśmy na krawędzi wojny termojądrowej Jesteśmy na krawędzi wojny termonuklearnej. To czy to się stanie jest już inną kwestią. Jednak prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego jest wysokie. Amerykańskie siły zbrojne, głownie marynarka wojenna, we wschodniej części Morza Śródziemnego i w regionie Zatoki Perskiej są na pozycjach, z których mogą rozpocząć wojnę termonuklearną. Stawką gry jest to co mamy robić z Syrią i Iranem. Ale patrząc na zgromadzone tam siły, nie ma to sensu. Trzeba się popatrzeć na inny aspekt – zaangażowana jest tam też i Rosja, która nastawia się szczególnie na obronę Syrii (…) Nie wiem czy jest to ogólnie znane, ale nasi czołowi oficerowie, doradcy w sprawach bezpieczeństwa, są przeciwni jakimkolwiek obecnym akcjom Obamy. Ale wojna może rozpocząć się w każdym momencie. Będzie to wojna z użyciem bomb termonuklearnych. Nonsensem jest więc, że chodzi tylko o Syrię i Iran. Nasze pozycje w tym regionie świadczą o przygotowaniu do wojny termojądrowej – nie ma innej możliwości. Nasi sprzymierzeńcy, włączając w to Brytyjczyków, nie mają takich możliwości zbrojnych jak my. Tylko arsenał termonuklearny Stanów Zjednoczonych może przeprowadzić taką wojnę. Będzie to wojna przeciwko całej Eurazji. Jak na razie operacja jest wstrzymana, ale Brytyjczycy ostro naciskają na jej realizację. To wszystko jest proste. Możemy sobie z tym poradzić – jeśli Amerykanie mieliby odwagę i temperament to zrobić. Należy usunąć tego prezydenta, Obamę, z jego urzędu na podstawie tego, że jest szalony. To przewiduje dodatek 25 do Konstytucji – sekcja 4. On się kwalifikuje na usuniecie z prezydentury. Są jeszcze inne rzeczy, jak to, że popełnił przestępstwa przeciwko Konstytucji. Wojna w Libii była przestępstwem, było to pogwałcenie Konstytucji, podobnie jak wprowadzone tzw. „prawa”, które są pogwałceniem Konstytucji (…) Wielu ludzi to rozumie, że Obamę należy usunąć, ale nie wiedzą, że musi to być natychmiastowe. I są dwa sposoby by to zrobić. Jednym z nich jest impeachment, ale szybszym i bardziej efektywnym jest to, że jest on klinicznie niepoczytalny. Ta niepoczytalność dokładnie pasuje do tej scharakteryzowanej w dodatku 25 sekcja 4. Mamy więc wszystkie dowody. Jeśli natychmiast go usuniecie, to gwarantuje wam, że wiele rzeczy szybko się zmieni. monitorpolski.wordpress.com
~Peter
23-11-2011 / 20:41
a może ktoś jednak parchom przeszkodzi