Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 października 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY BIO-CHIPY ELEKTRONICZNA WŁADZA Totalna elektroniczna władza - czy bio-chipy zaczną kontrolują narody?

Powracam po raz kolejny do tematu bio-chipow, choć przyznam się że niechętnie i nie wróciłbym jeżeli ten nie przypadkowy temat nie był związany właśnie z finansami, które nie tylko dzisiaj kontrolują człowieka posługującego się kartami kredytowymi, kartami bankowymi ale wszystkimi, którzy posługują się pieniędzmi w sposób elektroniczny jak również i gotówkowy. 
Pozwalam sobie wspomnieć o ważnym fakcie "zamieszek" sejmowych w sprawie tak ważnej osobistości w osobie vel balcerowicza, który nie tylko poprzez pochodzenie, ale poprzez międzynarodowe lichwiarskie poparcie stal się autorem wyprzedaży dość znacznego majątku Narodu Polskiego i obiektem zainteresowania obecnego rządu RP skupiającego uwagę nad skutkami opłakanego stanu ekonomiczno-gospodarczego kraju. 

Wracając do nowej elektronicznej technologii okradania i kontrolowania podatnika (niewolnika), nasi lichwiarscy "Big Brother" już dzisiaj są przygotowani do sukcesywnego wprowadzania tego malutkiego komputera pod nasza skórę, by w ten sposób nie tylko posiadać kontrole nad człowiekiem przez 24 godziny na dobę, ale aby ten człowiek w sposób szybki i bezbolesny opłacał podatkowy haracz poprzez elektroniczna siec czytników publicznych, które będą umieszczane we właściwie wybranych urzędach czy nawet przystankach autobusowych. 
Skoro dzisiaj gotówka jest w dość szybki sposób wysysana z cyrkulacji nie tylko poprzez system podatkowy, ale system zadłużający, gdzie wielkość zadłużenia wielokrotnie przerosła ilość pieniędzy w obiegu, to siłą rzeczy pieniądze będą zastąpione i są już zastępowane właśnie przez elektroniczny system ich przepływu, a wtedy już nikt bez bio-chipa nie będzie mógł opłacić najpotrzebniejszych rachunków związanych z codziennym życiem, natomiast już w 80 szpitalach USA wprowadzono obowiązek posiadania bio-chipow dla ciężko poszkodowanych pacjentów. 
Nie bez powodu minister spraw wewnętrznych USA na pytanie dziennikarza: "w jaki sposób zmusi ludzi do zaakceptowania elektronicznego bio-chipa?" odpowiedział krotko: "..kłopoty..." Bio-chip nie jest bynajmniej zwykłym zminiaturyzowanym komputerem, który ma za zadanie przy swojej pojemności pamięci tylko kontrolować przepływ elektronicznych pieniędzy, ale głównym jego zadaniem jest kontrolowanie lub jak kto woli ustanawianie właściwych zachowań i poprawnie politycznego kontrolowania funkcjonowania mózgu, dopóty, dopóki właściciel bio-chipa nadawał się będzie do tworzenia produkcji czy usług na potrzeby właścicieli podatków, czyli czas życia człowieka, zostanie określany właśnie w ten elektroniczny sposób. 

Czy jest to realne zagrożenie dla człowieka i jego funkcjonowania w czasie jego pielgrzymki na tym świecie? Propaganda na którą budżet USA wyasygnował miliardy dolarów, stworzyła mit o samych korzyściach z tytułu posługiwania się elektronicznymi urządzeniami jak również ze względów bezpieczeństwa przeciw "terrorystom", gdzie opinia publiczna powoli ulega pod takim naciskiem "prania mózgów" w "ośrodkach masowego rażenia" nie tylko na terenie USA czy Kanady mając przy tym na uwadze "przyzwyczajenia" jej do zbliżającej się takiej ewentualności. 
Czyżby wiec era komputerów zastąpiła człowieka, a człowiek stałby się tylko narzędziem kontrolowanym przez komputer? 
Wszystko na to wskazuje, że ludzie nie będą mogli się oprzeć tak diabelskiej koncepcji i sami po ten "bio-chip" staną w kolejce, by móc opłacić rachunki i mieć możliwość przeżycia kolejnego dnia, miesiąca czy roku. 

W dalszym ciągu jest wielu niedowiarków, czy sceptyków realnego wprowadzenia bio-chipow jako centralnego ośrodka personalnej informacji i głównego kasjera środków finansowych w społeczny system wymiany Obr i usług. 
Cóż, daleki jestem od przekonywania kogokolwiek i udowadniania że ten moment zbliża się już dość dużymi krokami, lecz niech sobie ci sceptycy tylko przypomną o roku 1929 w USA, gdzie ok. 5 milionów Amerykanów w jednej chwili podczas tzw., "depresji" nie tylko straciło prace, ale swój cały materialny dobytek. Teraz jest rok 2006. Wall Street w USA kontroluje kursy walut, złota i wartość obligacji (bondow) rządowych oraz ustala stopy procentowe, a wszystkie kraje arabskie postanowią zrezygnować z amerykańskich usług finansowych i wycofają wszelkie środki finansowe z amerykańskich banków i zamienić na "euro" w Europie. 
Czyż nie jest to doskonały powód, aby lichwiarze z "depresji" stworzyli ogólnonarodową "recesje" oświadczając wszem i wobec że Arabowie zdrenowali cały system cyrkulacji pieniędzy w USA i banki już nie mają żadnych środków płatniczych? 

Jaki będzie skutek? 
Ano będzie totalny krach na giełdach światowych i wszystko w jednej chwili stanie się bez wartości tj., bez przelicznika finansowego i "napompowane" cyframi domy wrócą do realnej wartości wymiennej, czyli jeśli ktoś kupił dom po cenie rynkowej za 300.000 dol, to po krachu jego realna wartość będzie 80.000, ale zobowiązanie finansowe właściciela wobec banku będzie na 300.000, czyli w jednej chwili właściciel jest bez domu, bo bank zaraz zażąda spłaty zmuszając właściciela do jego sprzedaży, gdzie w dalszym ciągu będzie posiadał zobowiązanie wobec banku nie posiadając już domu, a tym samym spokojnego życia, które zakończy się "procesem" w... obozach koncentracyjnych zbudowanych właśnie za nasze pieniądze. 

Cóż, życie idzie do przodu, ale drzwi już nie potrzeba zamykać, kiedy "Big Brother" doskonale wie co się w nim dzieje, gdyż wie kiedy w nie zapukać.
 Jan Ogonowski

 ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych działach wydawnictwa: 
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Niezależne Czasopismo Internetowe 
Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
www.aferyprawa.com  

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Indian
04-01-2015 / 16:52
That really captrues the spirit of it. Thanks for posting. odonsjxrr.com [url=iuhnpgv.com]iuhnpgv[/url] [link=ykvcbi.com]ykvcbi[/link]