Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-09-2011

Nie tylko samobójstwo. Sześć hipotez w sprawie śmierci LepperaZnaleziono go martwego w biurze, policja natomiast ogłosiła że popełnił samobójstwo. Szef Samoobrony, b. wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje; został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii - potwierdził Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski powiedział, że wszystko wskazuje na to, że Lepper popełnił samobójstwo. Na miejscu są policjanci, musimy przeprowadzić wszystkie czynności, ale wszystko wskazuje na to, że polityk popełnił samobójstwo, mówił Sokołowski”. Media dodają jakoby nastąpiło to przez powieszenie. Czy sznur na szyi jest zawsze dowodem samobójstwa?

Trudno uwierzyć w tak pochopnie podaną przyczynę śmierci człowieka, który był ostatnim liczącym się przywódcą partyjnym, do końca sprzeciwiającym się wasalizacji Polski.

Władysław Serafin powiedział, że syn szefa Samoobrony ciężko choruje, i że kilka dni temu umawiał Andrzeja Leppera ze znachorami. Czy człowiek walczący o zdrowie lub życie syna popełnia samobójstwo zanim walka się rozstrzygnie, czy Andrzej Lepper mógł odebrć sobie życie, gdy był potrzebny synowi? I także dwóm córkom oraz żonie. Psychologicznie rzecz ujmując to bardzo wątpliwe.

Ostatnio wiele jest w Polsce śmierci polityków w podejrzanych okolicznościach.

W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek, zostanie wszczęte śledztwo, i będzie zlecona sekcja zwłok - powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej. - Decyzja taka zapadnie po wpłynięciu do prokuratury materiałów z policji. Nastąpi to prawdopodobnie w poniedziałek - dodał”.

Jeśli to jednak nie samobójstwo, wszczęcie śledztwa dopiero po niedzieli z pewnością da czas sprawcom. Czy tak powinny postąpić organy wymiaru sprawiedliwości w sprawie śmierci jednego z czołowych polskich polityków?

Rzuca się w oczy, jak szybko media przyjęły roboczą hipotezę policji za fakt sprawdzony. Pomimo, że śledztwo ma zacząć się w poniedziałek. Jedne przekaziory już są pewne, inne prawie pewne. Onet podaje: „Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo”. - Skąd ta pewność? Czy ktoś widział, czyja ręka zacisnęła pętlę?

Za: bibula.com

#       #       #

Nie wierzę w samobójstwo i wolno mi nie wierzyć

„Wałbrzych” to tylko taki z pozoru niewinnie wyglądający koniec cieniutkiej nitki prowadzącej do większego kłębka. Ileż to już przemilczano i posłano w zapomnienie afer z innego krańca Polski?

Lubelskie słupy Palikota składające się z emerytów i studentów, bagatelizowanie zeznań „Brody” o narkotykach i finansowaniu przez mafię partii rządzącej. Fałszowanie wyborów, karty do głosowania w bagażniku komendanta policji z Białołęki, „katarscy”... inwestorzy.

Kontrakt gazowy z Rosją, gdzie za podobny aresztowano Julię Timoszenko, choć był on mniej szkodliwy dla Ukrainy niż ten podpisany przez Pawlaka dla Polski. Raport Millera, który z nieufnością, i słusznie, przyjęli Polacy, a podpisany przez ludzi, którzy ośmielają się nosić mundury polskich oficerów.

Idą wybory i wszystko agenturze zaczęło się sypać. Tu już do odwrócenia uwagi nie wystarczy błazen z Biłgoraja. Za cienka na to jest armia Kuźniarów, Kajdanowiczów, Knapików i całej tej reszty dziennikarskiej agencji towarzyskiej do wynajęcia. [Jak przed każdymi wyborami, tak i teraz rządzący przeprowadzają sondaże, oczywiście dla tubylców ogłaszają jak zwykle PO i PiS, a dalej SLD, są zdecydowanie górą. A tu nagle okazuje się, że Samoobrona Andrzeja Leppera zaczyna zagrażać wymienionej trójce ale tych sondaży nie ogłoszą, bo byłby to dla nich krach a woda na młyn dla Polaków. A więc? - St. Fiut]

Tu trzeba nie dość, że odwrócić uwagę, to jeszcze napędzić stracha tym wszystkim marzycielom o wolnej i niepodległej Polsce.

Andrzej Lepper nie żyje i Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie. Lecz ja w jego samobójstwo nie wierzę. To nie ten profil psychologiczny osoby, która w depresji odbiera sobie życie.

Andrzej Lepper to nie był zwykły prymitywny PGR -owski watażka. On zostanie zapamiętany jako autor powiedzenia „Balcerowicz musi odejść” i „oszołom”, który w czasach kiedy jeszcze nikt nie mówił o więzieniach CIA w Polsce wspomniał o „Talibach w Klewkach”.

Przez lata za te Klewki wyszydzany doczekał czasów, w których za film ‘Essential killing’ Jerzy Skolimowski skonsumował nagrodę specjalną na festiwalu filmowym w Wenecji. Można powiedzieć, że był to film o tych samych Klewkach.

Skąd Andrzej Lepper miał wówczas tę wiedzę? O czym wiedział jeszcze i co planował?

Czy uda się nam jakoś zakończyć rządy Donalda Tuska, rekordowe jeżeli chodzi o ilość klęsk żywiołowych, katastrof lotniczych i tajemniczych samobójstw przez powieszenie? Od szyfranta Zielonki poprzez „porywaczy Krzysztofa Olejnika” do dyrektora generalnego kancelarii Tuska, Michniewicza, doradcę Andrzeja Leppera - w czerwcu tego roku - Zagórskiego i teraz Andrzeja Leppera.

9 października to nie będzie zwykła wyborcza walka. Dla jednej strony barykady jest to dylemat „śmierć albo życie”. Dla nas zaś to „być albo nie być”.

Mirosław Kokoszkiewicz

#       #       #

"Dziwna" śmierć Andrzeja Leppera

Polska za czasów Platformy Obywatelskiej jest niewątpliwie światowym liderem w przypadkach nagłej śmierci wysokich urzędników państwowych.

Informacje o dziwnej śmierci Andrzeja Leppera do złudzenia przypominają komunikaty o smoleńskiej tragedii. Tak jak tam od razu programowano odbiorców na błąd pilotów, tak tu szystkie główne media piszą, że popełnił samobójstwo przez powieszenie a lekarz był nawet taki gorliwy, że w akcie zgonu napisał "powieszenie samobójcze". Ciekawe skąd on to wie skoro nawet nie był w stanie określić czasu zgonu.

Przez wiele lat Lepper pokazał, że ma twardy charakter, tacy ludzie się nie wieszają. Szczególnie, że był praktykującym katolikiem i miał syna w bardzo ciężkim stanie zdrowia więc by go nie zostawił bez swojego wsparcia.

Zaraz po 10.04.2010 pisałem, że powodzenie smoleńskiego zamachu zachęci niektórych do stosowania na szerszą skalę innych swoich metod w Polsce. Lepper był jednym z 2-3 ludzi którzy mogliby skutecznie stanąć na czele wielkiego społecznego buntu i to może być jeden z głównych powodów tej śmierci.

Poza tym, wiadomo od lat, że Andrzej Lepper był tą osobą do której zwracali się różni ludzie z kompromitującymi informacjami i dokumentami. Możliwe, że wszedł w posiadanie takich dokumentów związanych ze smoleńskim zamachem lub miał je otrzymać w najbliższym czasie i zamierzał je ujawnić przed wyborami.

Sądzę, że jeszcze przed wyborami można się spodziewać podobnej śmierci jakiegoś znanego dziennikarza i kogoś z rodzin ofiar smoleńskiego zamachu.

Poniżej bardzo ciekawa wypowiedź - na filmie - Krzysztofa Jackowskiego n/t dziwnej śmierci Andrzeja Leppera: http://www.youtube.com/watch?v=gtzgI0bBkf8&feature=player_embedded

Za: http://obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2064:lepper-smierc-smolensk&catid=96:sluzby&Itemid=27

#       #       #

Lepper nie był jedynym "samobójcą" w Samoobronie?

Dzisiejsza dziwna i zaskakująca śmierć Andrzeja Leppera to nie pierwsza tragedia w środowisku Samoobrony w ostatnim okresie. Pod koniec czerwca samobójstwo popełnił blisko związany z Lepperem jego były doradca Wiesław Podgórski.

Znany i lubiany komik Wiesław Podgórski był doradcą Andrzeja Leppera d/s kultury i dziedzictwa narodowego w czasie, gdy szef Samoobrony sprawował funkcję ministra rolnictwa. U Leppera zajmował się projektem budowy na polach pod Grunwaldem kolosalnego pomnika upamiętniającego bitwę z 1410 r. Sprawa wzbudziła mieszane komentarze w mediach.

Po wygranych przez PO wyborach w 2007 r. Podgórski zarejestrował się w Sejmie jako zawodowy lobbysta. Również tam starał się przekonywać posłów do wizji pomnika pod Grunwaldem. Jednocześnie utrzymywał jednak silne związki ze środowiskiem Samoobrony i Andrzejem Lepperem.

Podgórski popełnił samobójstwo pod koniec czerwca. Na oficjalnej stronie internetowej Samoobrony zamieszczono kondolencje podpisane przez Andrzeja Leppera. Lider Samoobrony pisał wtedy - „Odszedł nasz Kolega i Przyjaciel oraz wieloletni współpracownik Wiesław Podgórski. Łącząc się w żalu z rodziną oraz bliskimi zmarłego, w imieniu działaczy i sympatyków Samoobrony oraz własnym, składam wyrazy głębokiego współczucia. Żegnaj Wiesławie” - napisał Andrzej Lepper na stronie internetowej partii.

W tej sytuacji ta śmierć Andrzeja Leppera nabiera coraz głębszego wymiaru? Jak pisze Ewidentny Oszust wykończyły go służby? Okazuje się, ze polski świat polityki stał się brutalny jak w Ojcu Chrzestnym?                    Fiatowiec

Za: http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/22942,lepper-nie-byl-jedynym-samobojca-w-samoobronie

#       #       #

Podpunkt: śmierć Andrzeja Leppera: - śledztwo:

05.08 2011 - piątek godzina 11.00 - Z KIM SPOT KAŁ SIĘ ANDRZEJ LE PPE R W BIURZE SAMOOBRONY? Zapamiętajcie to pytanie jakiego rodzaju dokumenty wyparowały z biura? Lepper zmarł między godziną 9.30 a 12. Andrzej Lepper miał się - właśnie, z kim miał się spotkać wieczorem w dniu jego "samobójstwa".

Policja i lekarze pogotowia po oględzinach ciała Leppera wstępnie wykluczyli, by liderowi Samoobrony ktoś pomógł przenieść się na tamten świat. Ale przecież bez drobiazgowej sekcji zwłok nie da się definitywnie przekreślić tej możliwości. Dlaczego?

W ostatnich latach sporo było tajemniczych samobójstw - choćby bandytów związanych ze sprawą porwanego Krzysztofa Olewnika. Bez badań toksykologicznych ciała oraz ekspertyz kryminalistycznych śladów zebranych w biurze Samoobrony nie da się wykluczyć, że ktoś mógł podać Lepperowi środek paraliżujący mięśnie, a potem powiesić go i zatrzeć ślady. Bliscy współpracownicy Leppera, są nawet przekonani, że ich szef nie mógł targnąć się na życie. Piotr Tymochowicz tłumaczy że umawiał się z Lepperem na grilla w sobotę, a człowiek, który chce się zabić, nie planuje przyszłości. Inni wprost mówią, że ktoś dokonał okrutnej zbrodni na Lepperze. - Ja nie wierzę, że to było samobójstwo. Nie w przypadku takiego silnego człowieka. Samobójcy wieszają się w nocy a nie w dzień.

5 Sierpień 2011 o 7:41 pm

W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:

1. Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół - przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.

2. Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne - krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).

3. Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze [jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor - Bogdana Goczyńskiego].

4. Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).

5. Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.

6. Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).

7. Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.

Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A „oglądacze” tj. TVN-owcy, TVP-owcy i Pol-satowcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.

Polecamy film: http://www.youtube.com/watch?v=IDVUBXzPh3o

#       #       #

Andrzej Lepper obawiał się o swoje życie

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz zgłosił się do prokuratury, by przekazać dowody, jakie mu przekazał Andrzej Lepper dotyczące afery gruntowej i że obawiał się o swoje życie.

Jak dowiedział się portal Niezależna.pl - wśród dowodów tych są nagrania rozmowy z Andrzejem Lepperem, w czasie której szef „Samoobrony” ujawnia źródło przecieku w aferze gruntowej oraz chęć podzielenia się tą wiedzą z prokuraturą.

Z pozyskanych przez Gazetę Polską materiałów wynika, że Lepper chciał przedstawić przed sądem dowody w sprawie tzw. afery gruntowej. „GP” ustaliła, że były wicepremier obawiał się o swoje życie. Dowody, które Tomasz Sakiewicz przekaże prokuraturze, stawiają pod znakiem zapytania przyjętą niemal od razu po śmierci Leppera wersję, że popełnił on samobójstwo z powodów osobistych.

Więcej szokujących informacji na temat tajemniczej śmierci A.Leppera ujawni w najbliższym numerze Gazeta Polska.

W ostatni piątek, w dzień śmierci Leppera, w jednym ztków afery gruntowej zeznawał Jarosław Kaczyński. Prezes PiS był przesłuchiwany w śledztwie dotyczącym rzekomego przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy ABW, CBA i prokuraturę przy podsłuchiwaniu i zatrzymaniu w sierpniu 2007 r. Janusza Kaczmarka, byłego szefa MSWiA, Jaromira Netzla, b. prezesa PZU, i Krzysztofa Kornatowskiego, b. Komendanta głównego policji. Kaczmarkowi, Kornatowskiemu i Netzlowi po zatrzymaniu postawiono zarzuty składania fałszywych zeznań i utrudnianie śledztwa o przeciek z akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa. W 2009 śledztwo zostało umorzone - prokuratura na razie nie wyjaśniła, jak doszło do przecieku. Śledczy zapowiedział, że jeśli pojawią się nowe dowody, to sprawę podejmą. Chodzi o ustalenie osoby, która w 2007 r. przekazała Andrzejowi Lepperowi informację o planowanej przez CBA akcji wręczenia łapówki kontrolowanej poprzez podstawionych agentów. Mieli ją przyjąć współpracownicy A. Leppera - Piotr Rybia i Andrzej Kryszyński - domagali się jej za pomoc w odrolnieniu gruntu. Szef CBA Mariusz Kamiński mówił później, że do akcji nie doszło właśnie ze względu na „przeciek”.

Za: http://niezalezna.pl/14296-gp-ma-nagranie-rozmowy-z-lepperem

#       #       #

Łukaszenka złożył kondolencje rodzinie, bliskim Andrzeja Leppera i Samoobronie

W związku ze śmiercią Andrzeja Leppera prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka złożył kondolencje jego rodzinie i władzom Samoobrony - podała białoruska agencja państwowa BiełTA, powołując się na służby prasowe szefa państwa.

Aleksander Łukaszenka / AFP

"Andrzej Lepper nie bał się szczerze mówić prawdy i za swoją obywatelską postawę niejednokrotnie padał ofiarą krytyki ze strony oponentów politycznych" - głosi oświadczenie.

Łukaszenka zapewnił w nim, że Białoruś będzie "pamiętać i doceniać" wkład Leppera w rozwój stosunków między oboma krajami.

BiełTA, informując o kondolencjach, nazywa szefa Samoobrony "znanym obrońcą praw człowieka".

[fakty.interia.pl]

#       #       #

Nie tylko samobójstwo. Sześć hipotez w sprawie śmierci Leppera

O tym, że było to samobójstwo, policja mówiła niemal tuż po odnalezieniu ciała Andrzeja Leppera. Teraz jednak śledczy nie są już tak kategoryczni. W sumie pojawia się sześć hipotez dotyczących śmierci byłego wicepremiera - podaje "Super Express".
Oto sześć hipotez dotyczących przyczyn śmierci Andrzeja Leppera.

Pierwsza to tzw. wątek białoruski. Jak podaje "Super Express", Lepper robił za naszą wschodnią granicą interesy. Wkrótce miał dostać zgodę na 90-letnią dzierżawę lasu. Uzyskane z jego eksploatacji drewno miał wysyłać do Polski. Na tym biznesie - jak szacuje gazeta - mógł zarobić krocie. Być może jego plany były komuś nie na rękę.

Inna hipoteza jest forsowana przez redaktora naczelnego "Gazety Polskiej". Według Tomasza Sakiewicza, Lepper miał informacje dotyczące wpływowych osób, a mówiące o interesach prowadzonych na granicy prawa.  wszystkim znał jednak prawdę dotyczącą przecieku w aferze gruntowej. Ta wiedza - jak domniemywa gazeta - mogła być dla wielu osób niewygodna.

Kolejna hipoteza została przyjęta przez policję jeszcze w dniu samobójstwa byłego wicepremiera. Chodzi o długi, jakie miał posiadać Andrzej Lepper. Na jego biurku śledczy mieli odnaleźć liczne wezwania do zapłaty, wystawione na jego nazwisko. Jak ustalił "Super Express", kierowana przez niego partia miała debet na koncie, miałam tez problemy z opłaceniem czynszu za wynajmowaną w Warszawie siedzibę. 

Jest też przypuszczenie, że w decyzji o targnięciu się na życie kluczową role odegrała ciężka sytuacja rodzinna szefa Samoobrony, a szczególnie ciężka choroba jego syna. Tomasz Lepper zatruł się oparami chemikaliów rolniczych, co skończyło się poważnymi problemami z wątrobą. 

Gazeta przytacza także hipotezę o szantażu, któremu mógł zostać poddany Lepper. Według tabloidu, były wicepremier miał być częstym gościem agencji towarzyskich i ktoś mógł chcieć wykorzystać swą wiedzę na ten temat.

Ostatnia, chyba najbardziej karkołomna hipoteza, mówi o morderstwie i późniejszym upozorowaniu samobójstwa. Napastnik miałby się dostać do biura Samoobrony po rusztowaniu.

Przygotowania do pogrzebu ś.p. Andrzeja Leppera

Relacja Mirosława Chandrały [godz. 11], producenta sztuki "Zmartwychwstanie", autorstwa Lusi Ogińskiej, reżyseria B. Poręba - dramatu, przyrównywanego do "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego, przeniesionego w realia końca XX w. Sztuki sfinansowanej przez Andrzeja Leppera i wystawionej w sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, 31 maja 2005 r. Pogrzeb - Nieduża wioska Krupy. Mały, wiejski cmentarz na wzgórzu z drewnianym krzyżem pośrodku. Przed cmentarzem wykoszona łąka a na niej około tysiąca ludzi. Tuż za bramą, po prawej stronie od wejścia, świeżo wykopany dół. Rozmiary 2 metry długości, na około metr szerokości i głęboki na półtora metra. Żadnych wybetonowanych piwniczek. Zwykły chłopski grób. Tu ma być pochowany ś.p. Andrzej Lepper. Na zadane miejscowemu chłopu pytanie - Dlaczego ten grób taki zwyczajny?, pada odpowiedź prosta jak sam grób - Proszę Pana, on był z tej ziemi. Jemu nie potrzebne żadne piwnice. Jego strawi ta ziemia, która kiedyś Go żywiła. Takie to proste a jakże wspaniałe. Tej prostoty będzie nam brakowało.

Marek Ludwikiewicz
--------------------------

DODATEK SPECJALNY DO NR 272 PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI NR 272  

NIE DO WIARY, CZYLI SKĄD PRZYSZŁA ZARAZA? - „okrągłostołowi ojcowie” III Rzeczypospolitej ciągle mają się dobrze...

Polecamy: http://normalny.nowyekran.pl/post/24781,tusk-i-po-krocza-droga-klamstwa-do-celi

ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jalia
04-01-2015 / 21:18
It's good to see someone thniikng it through. qesducuv.com [url=ntjxwrc.com]ntjxwrc[/url] [link=crpvfzniy.com]crpvfzniy[/link]
~Karan
23-12-2014 / 21:54
I don't think that Self Defense (who don't actually have any MEP's anoyrme" rel="nofollow">xoaksmuk.com">anoyrme) were ever in the PES (now S D) group.And I note that De Rossa has actually sued in the past (and won) over allegations that he knew about some of the dubious things the Official IRA got up to.
~Yukari
20-12-2014 / 05:16
I tend to agree with you on this, and I've never felt inclined myeslf to crticise the Tories for a voting alliance' as I think the focus should be on their other faults.However, I am most surprised that you think only man readers' will understand your perspective; frankly, Bob, this seems somewhat sexist.
~uważna
26-09-2011 / 00:02
Muszę jeszcze raz podać link, bo nie wszedł w całości: kefir2010.wordpress.com/2011/08/18/andrzej-lepper-zamordowany-przez-
~uważna
25-09-2011 / 23:56
Na YOUTUBE jest film, wypowiedź jasnowidza Jackowskiego o śmierci Leppera. Nie oglądałam filmu, ale znam tekst wypowiedzi. Powiem to, co nie wszyscy zauważyli: jasnowidz poczuł BÓL W MOSTKU. Andrzej Lepper zmarł na skutek zawału, po podanej truciźnie, po czym został powieszony. To idealny wybór sposobu zabójstwa, gdyż powieszenie zmarłego na zawał świetnie pozoruje samobójstwo, a wykryć zawał na sekcji jest BARDZO TRUDNO, jeśli zmarły żył od zawału do zgonu KRÓCEJ NIŻ 8-9 godz. Andrzej zmarł w ciągu kilku minut. Widząc powieszonego, kto myśli o zawale jako przyczynie zgonu? Andrzej chorował na nadciśnienie, miał chorobę wieńcową. Niewiele trzeba środku, rozpuszczonego np. w herbacie, żeby wywołać zawał u takiej osoby. Dla nieobojętnych podaję linka, niech każdy się zastanowi i sam spróbuje coś zrobić, obok i zamiast ''nieudolnej'' prokuratury. Jasnowidz MA RACJĘ. To zabójstwo, dobrze zaplanowane. A oto link: kefir2010.wordpress.com/2011/08/18/andrzej-lepper-zamordowany-przez-