Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-03-2013

TERROR GMO I MONSANTO - Henryk Pająk    

To szatański program depopulacji ludzkości. Po osiągnięciu tego celu za dwa pokolenia, cywilizacja ma powrócić do czasu głębokiego średniowiecza, a widzialnym tego sprawdzianem będzie takie pokrycie obszarów lasami i krzakami, że np. w warunkach polskich wiewiórka może pokonać trasę, z Tatr do Bałtyku nie dotykając ani razu ziemi, a w Stanach Zjednoczonych będzie mogła pokonać trasę od Atlantyku do Pacyfiku także nie dotykając ziemi.

Program ludobójczej depopulacji ludzkości jest rozpisany na wiele kierunków i dziedzin, w których żydowska dzicz dorwała się do władzy i sieje powolną śmierć w ramach talmudycznego programu degradacji cywilizacji.

Ważnym frontem tej cichej wojny jest preparowana chorobotwórcza żywność w ramach programu GMO i firmy Monsanto. GMO to Genetycznie Modyfikowane Organizmy, Monsanto to globalny koncern eliminujący naturalne rośliny zwłaszcza zboża, stanowiące podstawę wyżywienia ludzkości.

Ta zbrodnicza manipulacja dotyczy niszczenia naturalnego systemu DNA człowieka i roślin. Gen to odcinek decydujący o rozwoju jakiejś określonej cechy organizmu. Genetycznie zmodyfikowane organizmy [ang. Genetically Modified Organisms - GMO] to organizmy inne niż ludzkie [mikroorganizmy, rośliny i zwierzęta], których geny zostały laboratoryjnie zmienione w sposób, który nie zachodzi w warunkach naturalnych.

W rezultacie powstają organizmy transgeniczne, czyli genetycznie zmienione [zmanipulowane] poprzez wstawienie genów pochodzących z innych organizmów. Wbudowano w nie fragmenty obcego DNA. Są już pomidory z genami ryby, ziemniaki z genami meduzy, karpie i ryż z ludzkimi genami, sałata z genami szczura, kukurydza i soja z genami bakterii, świnie z krowią skórą, itd.

Przyłapani na tym procederze mordercy w białych kitlach oraz masowi dystrybutorzy tych przestępczych produktów zapewniają że czynią to dla naszego dobra. Jakość ryb jest lepsza, zwłaszcza spotworkowane łososie; kukurydza czy soja dają większe plony; krowy 20 000 litrów mleka rocznie; pomidory zdolne przetrwać wiele tygodni. To „sukcesy” w perspektywie przeludnienia i nadciągającego głodu.

Obce geny wprowadza się do komórek zarodowych za pomocą agresywnych wirusów których atakowana komórka nie jest w stanie odrzucić. Mogą też być mechanicznie „wstrzeliwane” do owocu, rośliny ziarnistej, itp. Skutki są nieprzewidywalne, losowe. Tylko kilka procent komórek atakowanego organizmu ulega modyfikacji [deformacji]. Należy więc takie komórki oddzielić od niezmodyfikowanej reszty. Aby tego dokonać, zamiast jednego genu, wprowadza się co najmniej dwa. Ten dodatkowy gen uodparnia manipulowany organizm na antybiotyki. Następnie wszystkie organizmy, zmodyfikowane i jeszcze nie, poddaje się działaniu silnych antybiotyków. Przetrwają tylko zmienione, i wyposażone w geny odporności na antybiotyki. Genialne? Jak wszystko co szatańskie.

Nigdy nie dowiemy się, ilu z tych naukowych zboczeńców otrzymało Nagrody Nobla. Wiedzą o tym tylko oni i szwedzki sanhedryn.

Nowe „zboczone” organizmy są już zdolne do rozmnażania i przekazywania swych cech następnym pokoleniom.

W odniesieniu do GMO i globalnego koncernu Monsanto, celem jest uzależnienie rolnictwa od masowego kupowania takich mutantów.

Jak uzależnić rolnictwo od dostaw ich nasion i środków ochrony roślin? Odpowiedź: dostarczane nasiona na zasiew plonują, ale nasiona z tego plonu już się nie rozmnażają.

Międzynarodowy gang o nazwie Monsanto stara się uodpornić rośliny modyfikowane na szkodniki. Ma to ułatwić uprawę zasiewów i chronić glebę przed środkami ochrony. Osiągają to poprzez wprowadzenie genu powodującego, że roślina produkuje toksyny zabijające jej naturalne szkodniki, nie trzeba więc stosować [rzekomo] oprysków ochronnych - to kolejne kłamstwo.

Usiłują zwiększać wydajność, co jest ich największym argumentem propagandowym. Krowom wprowadzają zmodyfikowany hormon wzrostu, który zwiększa ich produkcję mleka, natomiast świnie dorastają do 120 kg w ciągu pięciu miesięcy. Badania wykazały niezbicie, iż u osób pijących mleko od krów z hormonami wzrostu, zwiększa się zachorowalność na raka piersi, okrężnicy i prostaty. Ale jak o tym poinformować, a zwłaszcza przekonać setki milionów konsumentów, skoro wszystkie media są w „polu magnetycznym” tych ludobójców? Z nieznanych powodów wydali wojnę koncernom papierosowym. Dziś na każdej paczce papierosów widzimy ostrzeżenie o szkodliwości palenia, a palaczom niewolno zaciągać się nawet na przystankach autobusowych. Giganty tytoniowe mogłyby rewanżować się ostrzeżeniami o szkodliwości GMO, ale tego nie czynią, bo to jedna i ta sama stajnia Augiasza. [Dlatego wybór padł na tytoń, ponieważ tytoń nie szkodzi tak jak GMO i stosunkowo jest niewielki procent palaczy w stosunku do „spożywaczy” GMO. Jest to trik propagandowy, pozorujący walkę o ‘zdrowie’ ludzkości - KT].

Monsanto tworzy organizmy przeznaczone jedynie na paszę lub do produkcji leków czy przemysłowych środków chemicznych. Przykładem są kozy, którym wszczepiono geny - nomen omen - pająka! Rezultat?

Kazeinę zawartą w mleku takich kozo-pająków, wykorzystuje się jako dodatek do produkcji niezwykle wytrzymałych lin.

Rośliny i zwierzęta modyfikowane na potrzeby przemysłu - nie nadają się do konsumpcji. Nikt jednak nie jest w stanie wykluczyć ludzkich błędów, pomyłek czy świadomego nadużycia, w wyniku których trafiają one do konsumpcji.

W 2003 r. ujawniono, że w USA aż 400 świń, na których dokonano eksperymentów genetycznych, zamiast do utylizacji trafiło do spożycia. Można mieć 100 procent pewności, że ani gram z tego mięsa, nie znalazł się na talerzach w Białym Domu, w siedzibie Goldman Sachs na Manhattanie, itd... To pasza [!] przeznaczona dla gojów [czyli dla bydła], a nie dla władców Globu oraz ich ważniejszych kukiełek.

W 1998 r. genetycznie zmodyfikowana kukurydza etykietowana, jako pasza dla zwierząt hodowlanych, zanieczyściła 10 proc. zbiorów amerykańskiej kukurydzy i znalazła się w przetwórstwie spożywczym. Nie trafiła do Białego Domu, do stołówek i lodówek banksterów z Goldman Sachs czy na talerze żydowskich koszerów. Skutek? W ciągu dwóch miesięcy od ujawnienia tego przestępstwa, amerykańskie zrzeszenia producentów żywności przetworzonej zanotowały dziewięćdziesięciokrotny [9000 proc.] wzrost zgłoszeń reakcji alergicznych łączonych z żółtą kukurydzą. W setkach przypadków wymagały one leczenia szpitalnego, a w kilkudziesięciu pomocy ratującej życie.

Etapem łańcucha jest zapylanie. Jeśli „zboczone” nasiona lub rośliny nie zostaną bezpośrednio zmieszane ze zdrowymi, to uprawy odległe nawet o wiele kilometrów zostaną skażone ich zmodyfikowanym pyłkiem. Powszechnie znany jest przypadek farmera, u którego specjalny szwadron [‘komisja’] wykrył na jego polach „zasiewy” nasion Monsanto, podczas gdy nie posiadał on dowodów, że takie nasiona nabył. Jeżeli nie nabył a zasiał, tzn. ukradł. Ukarano go setkami tysięcy dolarów grzywny i farmer „poszedł z torbami”, choć kryminaliści z Monsanto doskonale wiedzą, że ich pyłki zarażają [zapylają] zdrowe zasiewy na odległość do kilkunastu kilometrów, w zależności od siły wiatru w okresie kwitnienia. Nasiona roślin zdrowych zapylone pyłkami zdegenerowanymi przez Monsanto, pozostaną już nasionami zdegenerowanymi bez wiedzy i woli farmerów. I kryminaliści z Monsanto starają się zmieniać składniki odżywcze w roślinach lub nadawać im takie cechy których one nigdy wcześniej nie posiadały. Przykładem jest tzw. „złoty ryż”. Totalna [raczej totalitarna] kampania reklamowa firm biotechnologicznych obiecywała, że dzięki większej zawartości witaminy „A” - „złoty” ryż wyeliminuje jej brak u ludności krajów Trzeciego Świata. Obiecanki były w rażącej sprzeczności z trwającym przez dziesięciolecia procederem wojny z populacją ludów Afryki. Badania wykazały dobitnie, że dwuletnie dziecko, które miałoby uzupełnić brak witaminy „A” przez spożywanie tego ryżu, musiałoby zjadać dziennie 3,5 kg tego ryżu, a dorosły 10 kg. Tymczasem wystarczy zjeść trzy średnie marchewki, których oczywiście w Afryce brak, ale „złoty ryż” [propagandowo] jest „marchewką” przystawianą do ust i nosa - zagłodzonych dzieci Trzeciego Świata.

„Zboczone” genetycznie nasiona uodporniają zasiewy na środki ochrony roślin. Przykładem zmodyfikowana soja. Stała się odporna na Roundup - znany od dziesięcioleci, silnie trujący herbicyd zabijający wszystkie inne rośliny i wiele organizmów żywych. Wieloletnie stosowanie tego herbicydu, powoduje niemal całkowite wytrucie większości organizmów glebowych i zatrucie wód. Część tych środków, poprzez liście i korzenie trafia do opryskiwanych roślin. Wbudowany w nie gen uodparnia rośliny na trujące właściwości pestycydu, lecz nie neutralizuje jego działania. Toksyczne środki nadal tkwią w roślinach i nasionach, a potem trafiają do spożycia.

Kłamliwe reklamy głoszą, że Roundup po zetknięciu z ziemią całkowicie traci swoje toksyczne właściwości.

I wreszcie wspomniana „bezpłodność” nasion paszowych Monsanto. - Nie wykiełkują, co uzależni rolników od koncernów biotechnologicznych, aby każdego roku kupowali nasiona Monsanto na zasiew. Ponadto muszą kupować licencje na ich produkcję, wnosić opłaty technologiczne za wykorzystanie „zboczonych” nasion. Tu chodzi także o zysk, jak we wszystkim co czynią dla naszego „dobra” kryminalne gangi nasienne.

Co konkretnie powoduje stosowanie nasion GMO, czyli produkcja żywności „zboczonej” genetycznie?

Wiadomo, że wirusy podlegają coraz szybszej mutacji. I dlatego szczepionki są coraz mniej skuteczne. Zanim naukowcy wytworzą silniejszą na danego wirusa, ten już zdąży zmutować w jeszcze odporniejszy, tak że „nowa” szczepionka przestaje być skuteczna zanim zostanie wprowadzona do dystrybucji. Z rakotwórczych wirusów mogą powstawać także nowe groźne zarazki o konsekwencjach niemożliwych do przewidzenia.

DNA organizmów, często zawierają uśpione formy wirusów i bakterii. Wprowadzenie do nich „zboczonych” genów może uaktywnić je lub powodować rekombinacje i mutacje drobnoustrojów, co w konsekwencji prowadzi do rozwoju nowych generacji chorobotwórczych, groźniejszych od wirusów SARS i H5N1.

Uczciwi naukowcy nazywają ten proceder krótko: „biologiczny terroryzm”. Spożywanie zmodyfikowanych organizmów może przenieść ich antybiotykową odporność na ludzi jak i zwierzęta.

Ten sam gen zachowuje się różnie w zależności od tego, w której części łańcucha DNA się znajdzie. Prowadzi to do nieprzewidywalnych zmian w zmodyfikowanych organizmach.

Mogą wtedy powstawać białka oraz ich kombinacje nigdy przedtem nieznane. Nieuchronnie pojawią się w żywności.

W rezultacie takich manipulacji powstają białka, w tym toksyny i alergeny - pochodne wielu zagrożeń dla człowieka i środowiska. Każde białko, nawet w śladowych ilościach może wzbudzić reakcję alergiczną nawet o skali wstrząsu.

Stosowanie roślin odpornych na szkodniki powoduje większe straty niż iluzoryczne korzyści. Kiedy w uprawach tradycyjnych niszczono szkodniki powierzchniowo działającymi opryskami, wystarczyło roślinę umyć przed spożyciem. Tu nie ma takiej możliwości, bo roślina zmodyfikowana sama produkuje toksyny odpornościowe. Związki trujące owady dostają się do korzeni, do bulw, łodyg, liści i nasion, nawet do pyłków, które wdychamy.

Badania wykazały, że pyłek roślin zmodyfikowanych wywołuje silne alergie. Substancje produkowane przez takie rośliny w celu zabijania owadów, są trujące również dla ludzi i zwierząt. Spożywanie takich roślin oraz owoców jest spożywaniem tych toksyn. To wprawdzie nie uśmierca człowieka w przewidywalnym czasie, lecz powoduje powolne, systematyczne osłabienie układu odpornościowego, i zwiększanie podatności na czynniki chorobotwórcze.

Toksyny w GMO zabijają nie tylko szkodniki, ale również owady pożyteczne, m.in. żyjące w ścisłej symbiozie z roślinami [zwłaszcza pyłkami] pszczoły. Masowo giną one w Europie i Ameryce. Przypisuje się to, m.in. falom telefonii komórkowej, które zakłócają „radary” pszczół i nie trafiają one do pasieki. Ale czy tylko te fale tak masowo niszczą pszczoły?

Obumarłe szczątki roślin GMO podczas gnicia i rozkładu uwalniają swoje toksyny, a te zabijają glebowe drobnoustroje. Zatruwają się również owady wodne i żywiące się nimi płazy i gady.

Ludzie coraz bardziej boją się produktów z GMO. Amerykańscy farmerzy tracą miliardy dolarów ze zmniejszonego eksportu swoich modyfikowanych plonów. Są kraje, których rządy wiedzą czym to grozi i nie przyjmują takiej żywności.

CDN

Henryk Pająk                     

Żywność GMO zmienia funkcje narządów - Mike Adams
Kim jest Pani Twardowska? - Kto lobbuje za GMO i pomija kwestie patentowe - czyli wielka kasa i ...
WARSZAWA 8.11.2012 MANIFESTACJA – POLSKA WOLNA OD GMO
Do wszystkich Polaków, Prezydenta Komorowskiego, Premiera Donalda Tuska, byłych ministrów rolnictwa oraz polityków, którzy głosowali na TAK podczas wdrażania wszelakich ustaw związanych z GMO.
Eksperyment naukowy – kryptonim GMO
STOP GMO I GLOBALNYM KORPORACJOM NISZCZĄCYM ROLNIKÓW - USA: 300 tysięcy rolników przeciwko Monsanto
Dlaczego tak bardzo nie chcemy GMO!
GMO czyli GENETYCZNE LUDOBÓJSTWO
[icppc] wieści z pierwszej linii - Dzisiaj (sobota 20 sierpnia 2011) na rynku w Toruniu jest protest przeciw GMO
27 lipca 2011 obywatele, przeciwnicy wprowadzenia GMO do Polski zgromadzili się przed budynkiem Sejmu

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
30-03-2013 / 15:13
patrz : http :// youtu.be/T7rrKNRuCas
~bom
09-03-2013 / 11:19
~komitet obywatelski
07-03-2013 / 22:31
Komitet Obywatelski ds. Praworządności i Walki z Korupcją w Koszalinie Ogłasza PRZETARG nieograniczony na wyprowadzenie Korupcji i KONFABULACJI insynuacją urojeń własnych magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY bezkarności NIE zawisłości prokuratorów i sędziów z koszalińskiego wymiaru (NIE)sprawiedliwości. Parametry techniczne i założenia technologiczne patrz : www.aferyparawa.eu. Celem przetargu jest : 1. Doprowadzenie w REANIMACJI procedur postępowań i czynności procesowych dla osiągnięcia STANDARDU NORM na poziomie gwarantowanym RACJĄ STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. 2.Wyeleminowanie aktualnie funkcjonującej NAZISTOWSKIEJ doktryny stosowanej do OFIAR PRZEMOCY prokuratorów i sędziów cit. „ …kurator, prokurator, sędzia może mówić, robić i pisać co chce ...” PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ i Rodzina – Komitet Obywatelski „Jeszcze Polska NIE zginęła póki my żyjemy …” POLSKĄ FIKCJĄ JEST B E Z P I E C Z E Ń S T W O. *** S T O P dla PATOLOGII w PAŃSTWOWOŚCI ***
~marek777
05-03-2013 / 09:02
F I K C J A F I K C J I TYDZIEŃ POMOCY Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 25-02-2013 - 02-03-2013r w Ministerstwie (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI opanowanym epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej pod okupacją dziczy magistrów prawa Przez LATA w Koszalinie trwa awanturnicze MATACTWO procesowe - NAZIZM - z Konfabulacji insynuacją urojeń własnych przy braku zasad etyczno - moralnych i logiki rozumowania z NIEpoczytalności umysłowej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w Immunitety bezkarności z NIEZAWISŁOŚCI. Szumnie zwących się prokuratorami i sędziami. By przez 7dni perfumować gówno procesowe w trybie kuglarskich sztuczek charakterystycznych dla ruchów frykcyjnych polskiej państwowości godnych wyświechtanej polskiej demokracji. PRAWDA MATERIALNA istota dochodzenia i dowodzenia jej w postępowaniach procesowych. Niekonstytucyjna interpretacja prawa przez sędziów i prokuratorów - bezprawny immunitet funkcjonariuszy władzy. D O W Ó D : wprowadzenie w błąd i wykorzystanie błędu celem osiągnięcia korzyści materialnych w K o s z a l i n i e wg. PPR K. KRET & as. PR M. Wilczopolska & T. BODO & B. Wysocka vel NIEDEK cit. “ … NIE JEST to czyn zabroniony …”zaskarżone przez pełnomocnika : otrzymały wymiar wg SSR Anna WALENCIAK cit. “... brak interesu społecznego ...”- 1 Ds. 975/11; II Kp.252/ 12: II Kp. 557/12: II K. 343/12 i I N N E - od roku 2000. Zaskarżone ponownie. Uzbrojone Wnioskiem Dowodowym - zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w trybie art. 231 § 1 i 2 kk przez funkcjonariuszy publicznych uzbrojonych w IMMUNITETY prokuratorów i sędziów z Koszalina. Otrzymują w Ministerstwie (NIE)Sprawiedliwości przy pomocy GENIUSZY zespołu 3 x R (Rydzak & Resiak & Rewa) a w Prokuraturze Genetralnej przy pomocy Antonina SUWAŁA NAKAZ administracyjny - POWRÓT – do miejsca wyprodukowania procesowego GNOJU pod IMMUNITETEM. JAK WEKSEL - wraca koszaliński OBORNIK - dokumenty procesowego awanturnictwa do K O S Z A L I N A zgodnie z NAZISTOWSKĄ doktryną OBOWIĄZUJĄCĄ w Koszalinie : cit. “... Swobodna ocena dowodów ..” - PPO B. KONDEK & J. OŻÓG i I N N I oraz cit. „ … kurator, prokurator, sędzia może robić, mówić i pisać co chce ...” - SSR M. WIŚNIEWSKA obecnie PREZES SR Koszalin & J. SROCZYŃSKI & J. C. STEBELSKI & B. LEWANDOWSKI i I N N I. Jak nakazuje warszawka - załatwić we własnym zakresie. DWA magistra prawa z IMMUNITETAMI : PPR Tomasz BODO & SSR Jarosław SROCZYŃSKI w POROZUMIENIU solidarnością zawodową sitwy ZARZĄDZAJĄ badania psychiatryczne Zarządzają badania psychiatryczne pełnomocnika. PROKURATOR Tomasz BODO - NIE odróżniający amputacji kutasa u SPRAWCY ponad 30-letniej PRZEMOCY w Rodzinie : Jerzy BYLICKI – nałogowy alkoholik (ALK> 16/96 SR Koszalin) z objawami schizofrenii maniakalnej, kryminalista od roku 1964, seksualny zboczeniec (zoo i pedofil) od kupionego zatoru płucnego. POSIADA NIEDOSYT – sporządza do spółki z PPR Beata WYSOCKA vel NIEDEK - Wniosek do prezydenta miasta Koszalina - Piotr JEDLIŃSKI ***Pa -165/12/TB & BW vel NIEDEK.- Cit. „Pełnomocnik jest psychicznie chory i zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym.” Itd itp. KOMU ? przeszkadza *** PRAWDA Niszczenie pracy i dóbr osobistych dziennikarzy i współpracowników – z POMOCĄ pospolitego PRZESTĘPSTWA. NISZCZĄC dokumentowanie PRAWDY przez jej ujawnianie i identyfikowanie spełniając od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku Pomocy OFIAROM PRZEMOCY na podstawie *** RACJI STANU Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski. Co ze S Ł U Ż E B N O Ś C I Ą ?! Dziennikarze oraz sędziowie mają obowiązek*** służenia społeczeństwu - *** DEMOKRACJA POLEGA NA WOLNOŚCI SŁOWA i WYPOWIEDZI - NIE TYLKO dla sędziów. Aby TO zrozumieć trzeba rozpocząć analizę od konstytucji jako najwyższego aktu prawnego w kraju. Młodym ludziom startującym w DOROSŁE życie wydaje się, że JEST TO tylko *** „jakiś tam” akt prawny. JAK się nad tym Głęboko zastanowić i uważnie go przeanalizować. TO zaczyna się wyłaniać fundament konstrukcji stanowiącej PODSTAWĘ *** istoty funkcjonowania PAŃSTWOWOŚCI. Pojawia się pytanie. Dlaczego w Polsce tak często zmieniano konstytucję ? Szczególnie po roku 1980 ?! Jeżeli się zmienia *** konstytucję TO musi tego być jakiś POWÓD ? Albo *** kryje się za tym jakiś P O D S T Ę P ? Podstęp *** jaki został wprowadzony przez polityków szczególnie po 1997r. odebrał władzę społeczeństwu i doprowadził do obecnego B A J Z L U (NIE mylić z burdelem. TAM wbrew porzekadłu jest porządek. Tam się łóżek NIE przestawia). W systemie prawnym, w sądownictwie (władza sędziów) DEMOKRACJA *** w prawie już była za komuny. Tylko, że społeczeństwo jej NIE realizowało. ***Władza realizowała swoje widzimisię *** OSZUKUJĄC społeczeństwo. Obecnie demokracja została *** zlikwidowana prawnie. NIE TRZEBA NICZEGO oszukiwać bo władza jest w rękach partyjnych CWANIACZKÓW. Obowiązuje *** ponad 1000LETNIA *** staropolska doktryna : „ …każdy wuj na swój strój …” ponad czasowe polskie NIECHLUJSTWO, ślizgawka, cwaniactwo … żulia … Bez armat i czołgów zachód wziął braci Polaków jak … chłopa w sądzie … Zamienił stryjek … siekierkę na … kijek .. ***Za komuny społeczeństwo miało władzę nad władzą. patrz : Konstytucja PRL 1952r – 7lat po II Wojnie Światowej.
~dusajol
04-03-2013 / 22:47
GMO to tusk i komorowski.Sfałszowali wybory i sobie rzadza.
~ciociababcia
04-03-2013 / 17:51
To jest zamierzone ludobójstwo. Likwidacja rolnictwa i lasów (już wyhodowano dęby GMO) doprowadzi do głodu i wtedy GMO będzie wszechobecne.
~kokos
03-03-2013 / 21:44
To są zwykli ludobójcy. To polskie świnie lepiej jadły od tego co oni serwują ludziom. To powinno być podciągnięte pod zbrodnie