Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-07-2014

Święty Włodzimierz Putin  ma swoją ikonę....

Kiedy pisałem przed bodaj dwoma laty o sekcie prawosławnej, która Włodzimierza Putina uważa za świętego i do jego ikony zanosi modły tudzież pienia starobolszewickich pieśni masowych myślałem, że to tylko chwilowy odlot rozumu u mocno już dojrzałych emerytowanych działaczek KPZR. W końcu u nas też żyje Magdalena Środa czy inna Paradowska. Ba, trzeba pamiętać, że taka Szczuka najlepsze lata ciągle ma jeszcze przed sobą.
Ale to, co dzisiaj przeczytałem na Onecie świadczy, że Rosja to stan umysłu…

putin_ikona_16e4973bd069ca638b2b9e586a6db999a

1.

- Warszawa i Amsterdam zawsze istnieją jako główni kandydaci do zakrojonych na szeroką skalę działań Rosji. Już dawno temu ludzie pracujący w rosyjskim sztabie generalnym mówili mi, że ich plany wojny nuklearnej zakładają w pierwszej kolejności atak właśnie na te miasta – twierdzi w rozmowie z „Super Expressem” były doradca Putina, Andriej Iłłarionow. Podkreśla także, że katastrofa malezyjskiego boeinga była zamachem terrorystycznym zaplanowanym przez Rosję.
Iłłarionow na pytanie dziennikarzy o to, co według niego działo się na Kremlu, kiedy pojawiła się informacja o katastrofie samolotu na Ukrainie, odpowiada z całą stanowczością: „Pojawiło się zadowolenie z wypełnienia rozkazu”. Ekspert nie ma żadnych wątpliwości, że za wszystkim stoi Władimir Putin i istnieje wiele dowodów na to, że zamach na malezyjskiego boeinga został wcześniej zaplanowany.
Iłłarionow przekonuje, że Kreml rozpatrywał zestrzelenie samolotu lecącego z Amsterdamu lub z Warszawy.
Już dawno temu ludzie pracujący w rosyjskim sztabie generalnym mówili mi, że ich plany wojny nuklearnej zakładają w pierwszej kolejności atak właśnie na Amsterdam i Warszawę. Dla ludzi z Zachodu ta logika może nie być do końca zrozumiała, ale Warszawa to nie tylko stolica najważniejszego tzw. państwa przyfrontowego, ale także państwa, który w rosyjskiej opinii jest jednym z najbardziej nieprzyjaznych Rosji – argumentuje.
- W koncepcji ruskiego świata i jego prawosławnych i konserwatywnych koncepcji jest stolicą europejskiego grzechu, rozpusty i zepsucia. Jak to się w Rosji nazywa „Gejropy”. Z tych względów Warszawa i Amsterdam zawsze istnieją jako główni kandydaci do zakrojonych na szeroką skalę działań Rosji – wyjaśnia.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/warszawa-i-amsterdam-na-celowniku-rosji-byly-doradca-putina-to-glowni-kandydaci-do/f6552

2.

sodoma-i-gomora-mijo-kovacic
Oto więc mamy jasność. Hanna Gronkiewicz Waltz nie tylko, jak się okazuje, szydziła z wiary chrześcijańskiej za kierowaną Duchem Świętym się podawając, ale, ku udręczeniu serc prawosławnych, symbol nienawistny, symbol zła wszelakiego w sześciu kolorach w samym centrum Warszawy postawiła i broni go bardziej, niż niepodległości.
Zali w Warszawie nie ma już ani jednego sprawiedliwego? A więc OGNIA z góry potrzeba, skoro już żadna uczciwa ręka zapalniczki nie dzierży!

3.

sodom-01
Amsterdam? Toż to jeszcze większe dno moralne. Pośród oparów palonej zupełnie otwarcie marychy przewalają się naćpane tłumy kolorowych gejów, którzy co chwila wstrzykują sobie kolejne świństwo.
Napotykane kobiety zaś to albo lesbijki, albo transwestyci.
Zaiste, ogień piekielny pochłonąć winien oba te miasta tak pełne rozpusty i zaprzaństwa, ku pohańbieniu prawowiernych jeno istniejących.

deszcz ognisty

4.

Czy winniśmy więc potępiać Putina, który, niczym ongiś Attyla, Biczem Bożym* jest na występnych i niewiernych?
Sprawiedliwa to będzie kara, niczym siarka i smoła spuszczona ongi na Sodomę i Gomorę!

nuklearna-eksplozja-Ivy-MIKE-1952-r.-10.400-megaton

5.

Oto, co naprawdę zagraża Światu, wedle Onetu: PRAWOSŁAWIE. I jego zbrodnicza ideologia, zdemaskowana przez bezkompromisowo prawdę drążących dziennikarzy.
Bo ze Wschodu jak nie Al-Kaida, to inny Putin.

eksplozja-nuklearna-GEORGE

6.

Rosja to stan umysłu, zaburzonego jednak dość mocno u niektórych naszych dziennikarzy… ;)

http://3obieg.pl/wlodzimierz-bicz-bozy

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Air Jordan 11 Kids
08-04-2017 / 11:46
www.cubsapparels.com/ Chicago Cubs World Series Champions Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/jake-arrieta-jersey.html Jake Arrieta Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/javier-baez-jersey.html Javier Baez Jersey www.cubsapparels.com/authentic/kris-bryant-authentic-jersey.html Kris Bryant Authentic Jersey www.cubsapparels.com/authentic/jake-arrieta-authentic-jersey.html Jake Arrieta Authentic Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/jason-heyward-jersey.html Jason Heyward Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/jon-lester-jersey.html Jon Lester Jersey www.cubsapparels.com/authentic/javier-baez-authentic-jersey.html Javier Baez Authentic Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/ernie-banks-jersey.html Ernie Banks Jersey www.cubsapparels.com/authentic/kyle-hendricks-authentic-jersey.html Kyle Hendricks Authentic Jersey www.cubsapparels.com/authentic/ernie-banks-authentic-jersey.html Ernie Banks Authentic Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/kris-bryant-jersey.html Kris Bryant Jersey www.cubsapparels.com/shop-by-player/kyle-hendricks-jersey.html Kyle Hendricks Jersey www.jordantopsellers.com/ Authentic Air Jordan Shoes www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-11-xi.html Air Jordan 11 (XI) www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-13-xiii.html Air Jordan 13 (XIII) www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-4-iv.html Air Jordan 4 (IV) www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-12-xii.html Air Jordan 12 (XII) www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-future.html Air Jordan Future www.jordantopsellers.com/mens-jordan-shoes/air-jordan-14-xiv.html Air Jordan 14 (XIV) www.jordantopsellers.com/little-kids-jordan-4-8-yrs/jordan-11-pre-sc Jordan 11 Pre-School www.jordantopsellers.com/big-kids-jordan-8-12-yrs/air-jordan-11-kids Air Jordan 11 Kids
~Maglie Basket
03-03-2017 / 02:02
www.coriso.it Canotte NBA a Poco Prezzo www.aquilandia.it Canotte Basket www.shopcollegejerseys.com Shop College Jerseys www.collegeapparelfan.com College Jerseys www.collegefootballpro.com College Football Jerseys www.bulldogsfootballjerseys.com Bulldog Football Jerseys www.arizonacardinalsbuy.com Arizona Cardinals Jerseys www.falconscolor.com Atlanta Falcons Jerseys www.falconsnewarrive.com Falcons Jerseys www.giantsstore.top New York Giants Jerseys www.2016maglieitalia.it Maglie Basket www.angelsfansstore.com Los Angeles Angels Jerseys www.angelsfanszone.com Los Angeles Angels Jersey www.airjordanmodel.com Air Jordan Shoes www.airjordanarrive.com Air Jordan For Sale
~Lottie
04-01-2015 / 20:05
Gosh, I wish I would have had that inaotmfrion earlier! rceufsf.com [url=jrmwdigkzqp.com]jrmwdigkzqp[/url] [link=yzgalzx.com]yzgalzx[/link]
~Kafir
24-12-2014 / 06:41
I'm so glad that the inretnet" rel="nofollow">frhzlbjnx.com">inretnet allows free info like this!
~Kampleng
20-12-2014 / 15:49
This wesitbe makes things hella easy.
~Russia
30-07-2014 / 01:13
NWO jest masonsko lucyfyferanski. Bog jest PO stronie Rosji. https://m.youtube.com/watch?v=oj6kn1u_Ru4