Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 23-09-2014

Sukcesy” Polski w Newport. Marek Chrapan 

Ze dwa tygodnie do tyłu W. Putin powiedział : "Gdybym chciał to w dwa tygodnie zająłbym Kijów".
Powiedział prawdę.  

Tak wytrawny przywódca z dużym stażem w KGB jednak nigdy nie ukaże właściwych możliwości bo wie że ewentualny przeciwnik i tak założy większe by się "nie przeliczyć".
Zająłby Kijów ale nie w dwa tygodnie tylko w dwa dni. 

A ile czasu zajęłoby mu zajmowanie Polski?
- Wielokrotnie pisałem że tylko jeden pułk czołgów z Królewca (Kaliningradu) w ciągu tygodnia stworzyłby z całej Polski Prywiślankij Kraj, - no może po za Warmią i Mazurami, Pomorzem, Dolnym i częścią Górnego Śląska oraz ziemiami nad Odrą które Putin łaskawie odstąpiłby wiecznemu sprzymierzeńcowi w podbojach Polski czy to wojennych czy "pokojowych" - gospodarczych, dzisiaj reprezentowanemu przez byłą wspólpracownicę instytucji którą wówczas reprezentował i Putin - A. Merkel.. 

Bo i kto przeciwstawiłby sie temu pułkowi czołgów ?
Jakieś sekcyjki  "wojska"  przychodzące do koszar oby na godz. 8,00 nie wiadomo skąd i "po czym"? - Nie zdążyliby nawet  dotrzeć do zdezelowanych czołgów z darów niemieckich nie mówiąc o ich uruchomieniu.
Ale o to za sprawą "Szczytu NATO" w Newporcie osiągnęliśmy WIELKI  SUKCES w obronie naszego terytorium według słów JNiTAJ (jego najwyższej i totalnie agenturalenj jołopowatości) popartej też słowami wychylającej nos spod spódnicy A. Merkel JPNiAJ (jego prawie najwyższej i agenturalnej jołopowatosci) jeszcze udającej "premiera" - powołanie przez NATO "szpicy" - ok.4-5 tysięcznego oddziału szybkiego reagowania (2-5 dni) rozlokowanego w bazach na całym świecie, a więc i u nas, w Szczecinie.
- Ile z tych 4-5 tyś. znajdzie się w Szczecinie nikt nie wie, jednak nawet gdyby była to połowa - wątpliwe przy tylu zakładanych potrzebach - gotowa do podjęcia akcji nie w ciągu dwóch dni, ale jednego to mogliby jedynie "gasić światło" uciekajac przed hipotetyczną agresją Rosyjską. 

Po Ukrainie widać, że Putin nie ma najmniejszego zamiaru dokonywać podbojów. Sprowokowany przez zbrodniczy "jewrejsojuz" rujnujący gospodarki i narody anektowane przy pomocy zbrodniczej żydokomuszej agentury, udzielił pomocy Rosjanom którym "jewrejsojuźniczy" "rząd" "jewrejmajdański" na wstępie ograniczył swobodę zakazując nawet posługiwanie się swoim językiem.  Ma on dość problemów wewnętrznych by brać na swoje utrzymanie kolejnych zrujnowanych gospodarek z krnąbrnymi narodami.
Ukraina była typową prowokacją "jewrejsojuzu" z żydostwem USA na czele. Ważniejszym naszym obecnym problemem jest by to żydostwo nie wepchnęło nas w konflikt z Rosją bo w Islamski - nie mający z nami nic wspólnego -  Oba Największe I Agenturalne Jołopy już nas wepchnęli i wpychają jeszcze dalej. 

Czy jesteśmy w stanie odbudować Wojsko  Polskie zdolne do obrony Państwa Polskiego?
- Przy obecnych "rządach" wątpliwe. A nawet gdyby zwiększono potencjał ludzki w armii z upolitycznionym dowodztwem, to duet  TW "Oscar" D. Tusk i J. Kaczyński  z "wzajemnie wykluczających się racji" (jeden i drugi sterowany, jeden spod spódnicy Merkel, drugi spod USA-jarmułki, nie wspominając o największym agenturalnym jołopie sterowanym jarmułką)  mogliby wywołać awanturę wojenną z Rosją. 

I DLATEGO MUSIMY TWORZYĆ SPOŁECZNE ORGANIZACJE PARAMILITARNE, SZKOLIĆ SIĘ I SZKOLIĆ MŁODZIEŻ, DĄŻYĆ DO UZBROJENIA CAŁEGO NARODU POLSKIEGO - CZYLI SZYKOWAĆ "KAŁACHY!!!

Marek Chrapan

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Bruna
23-12-2014 / 08:57
Yes, congratulations. I (with Matt) have a" rel="nofollow">sjxpyrsspf.com"> mipsucrant in the works that will coming to PE, probably within a few months fixing the image-size issue has made it much more attractive.As a point of information: Acta Pal Pol gave us free colour figures in the PDF of the Brontomerus description; the printed version is greyscale, flattened from the colour that we submitted. I guess they will do that on request; or even routinely?
~Konstantin
19-12-2014 / 11:42
Yeah, that's routine: if you siubmt color they ask if you want to pay for color on paper or rather have the color figs only in the PDF. I siubmtted separate greyscale figs for my Plateo II paper, to make the contrast better.We look forward to your contribution But we didn't fix anything, we just made it more obvious to people what our rules allow! It was always possible to have a very high res version of the figures!
~Info
19-10-2014 / 22:56
* * * Polonica.net (17.10.2014) - lista żydów i pedofilów w zniewalanej Polsce * * * - NIECH NIE CZUJĄ SIĘ BEZKARNI !!! - Po ściągnięciu i rozpakowaniu należy kliknąć plik o nazwie "index". 4 adresy internetowe: https://www.sendspace.com/file/g5je46 freakshare.com/files/83ahax0o/Polonica.net-2014.10.17.zip.html bitshare.com/files/c4u7dmel/Polonica.net-2014.10.17.zip.html t084b.rapidgator.xup.pl/file/3897a07461997e8e797f080e3d92b6b8/Poloni Kontakt z Polonica.net: (listapolonica@wp.pl)
~Obserwator
26-09-2014 / 16:24
Brawo panie Marku ! Szacunek, że pan o tym napisał. Krótko zwięźle i na temat.