Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:



Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
30 kwietnia 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 08-11-2014

Stanisław Michalkiewicz: Po co Komorowski jedzie do Izraela? Żydzi nie rezygnują z rabunku Polski

Stanisław Michalkiewicz: Żydzi nie rezygnują z rabunku Polski Jak mówiono? Broń mnie Boże od przyjaciół, bo od wrogów sam się obronię? I słusznie – czego dowód właśnie otrzymaliśmy w przeddzień wizyty prezydenta Komorowskiego w Izraelu. 

Oto Colette Avital, sekretarz Światowej Organizacji Restytucji Mienia, jednej z najważniejszych organizacji przemysłu holokaustu i Lilii Haber, przewodnicząca ziomkostwa polskich Żydów w Izraelu napisały list otwarty do prezydenta Bronisława Komorowskiego, domagając się uchwalenia specjalnego prawa, które stwarzałoby pozory legalności dla rabunku Rzeczpospolitej przez Żydów z diaspory i z Izraela.

Diabli wiedzą, po co właściwie prezydent Komorowski jedzie do Izraela, bo znając słabość jego charakteru obawiam się, że albo pozwoli Żydom wykorzystać Polskę militarnie, albo pozwoli wykorzystać Polskę finansowo, albo i tak i tak. Inaczej mówiąc – że za obronę izraelskich a szerzej – żydowskich interesów nie tylko na Bliskim, ale i Środkowym Wschodzie, będziemy musieli Żydom zapłacić.

Obawiam się bowiem, że po prezydencie Komorowskim niczego dobrego Polska bowiem spodziewać się nie może, odkąd - Bóg jeden wie dlaczego – napisał w lipcu 2011 roku to haniebne zdanie, odczytane następnie z miedzianym czołem przez starego faryzeusza, Tadeusza Mazowieckiego, od czasów stalinowskich znanego z „postawy służebnej” - że naród polski musi przyzwyczaić się do myśli, że był również sprawcą – to znaczy sprawcą zbrodni II wojny światowej.

Łamiąc w ten sposób prezydencką przysięgę stracił moralne prawo do sprawowania urzędu prezydenta, a sprawując tę funkcję nadal, firmuje tylko okupację kraju przez soldateskę, która wysunęła go do tej godności i na niej utrzymuje. 

Wracając do żydowskich roszczeń, rzecz jest taka: na początku 2011 roku rząd Izraela do spółki z Agencją Żydowską utworzył zespół HEART pod dyrekcją Roberta Browna w celu odzyskania „mienia żydowskiego” w Europie Środkowej.

Jak potwierdził były ambasador Izraela w Warszawie, dr Szewach Weiss, roszczenia żydowskie wobec Polski szacowane są na 60-65 mld dolarów. Izrael i – niestety również idąca na żydowskim pasku administracja prezydenta Obamy - z naszego punktu widzenia najgorsza od czasów prezydenta Roosevelta, który w Jałcie sprzedał nas Stalinowi - naciska na Polskę, by tubylcze władze stworzyły pozory legalności dla rabunku naszego kraju przez Żydów, wydając specjalną ustawę, na podstawie której żydowskie organizacje przemysłu holokaustu mogłyby rabować polskich podatników.

W tym celu lansują kategorię „własności żydowskiej” jak gdyby własność była jedną z kategorii trybalistycznych. Kategoria ta ufundowana jest na przekonaniu, że do mienia pozostałego po jakimś Żydzie mają bliżej nieokreślone prawa wszyscy inni Żydzi. Jest to oczywiście sprzeczne ze stanowiącymi jeden z trzech filarów cywilizacji łacińskiej zasadami prawa rzymskiego, a także z polskim porządkiem prawnym, według którego sukcesorem majątku bezspadkowego jest państwo, którego obywatelem był spadkodawca.

Ponieważ Żydzi zamordowani przez Niemców podczas II wojny światowej byli obywatelami polskimi, a nie obywatelami Izraela, którego to państwa w ogóle jeszcze wtedy nie było, to w świetle polskiego porządku prawnego jest oczywiste, że żydowskie żądania są nie tylko całkowicie bezprawne, ale i bezczelne.

I tak już Polska zrobiła głupstwo, ulegając amerykańskim oraz żydowskim szantażystom i uchwalając ustawę o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich, jako łapówkę za przyjęcie naszego kraju do NATO, więc miejmy nadzieję, że ani prezydent Komorowski, ani minister Sikorski, nawet narażając się na „ciche dni” ze swoimi żonami, tego głupstwa i łajdactwa nie powtórzą i pozorów legalności dla rabunku polskich podatników nie będą ani popierali ani promulgowali. W przeciwnym razie powinni zostać uznani za zdrajców ojczyzny, a w sprzyjających okolicznościach postawieni przed sądem i surowo ukarani. Przypominam, że w XVIII wieku Polska upadła na skutek tolerowania obcych agentów – jurgieltników.

Jeśli zatem chcemy uchronić Ojczyznę od powtórzenia tego paroksyzmu, powinniśmy wyciągnąć stosowne wnioski z historii. Dlatego też wzywam wszystkich, niezależnie od politycznych sympatii, by ostrzegli posłów i senatorów na których głosowali, że jeśli którykolwiek z nich przyłoży rękę do stworzenia pozorów legalności dla tego rabunku Polski, to niech ani on, ani partia, do której się zapisał, już nigdy nie liczy na żaden głos poparcia.

Warto chyba wydać 1,50 zł na znaczek pocztowy, żeby zapobiec wydarciu Polsce przez Żydów co najmniej 200 miliardów złotych, dzięki którym staliby się jerozolimską szlachtą naszego tubylczego narodu.
Stanisław Michalkiewicz

Artykuły powiązane

Komentarze internautów:

 
~oakley outlet
13-04-2016 / 08:12
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletsonlines.us.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Outlet www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.rayban-outlet.us.org Cheap Ray Ban Sunglasses www.raybansunglasses2016.us.com Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.name Kate Spade Outlet www.katespadesoutlet.us.org Michael Kors Outlet www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com Coach Outlet www.coachoutletonlinestore.in.net Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanienikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletsale.us.com Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-factoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Timberland Outlet www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet Store www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet www.toryburchsoutlet.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Factory Outlet www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.guccioutlet.in.net Gucci Handbags www.cheapguccihandbags.us.com North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.name Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanystoreoutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Cheap Jordans www.cheapjordans.name Oakley Outlet www.oakley-outlet.us.org North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.eu.com Burberry Outlet www.burberryoutlets.us.org Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Outlet www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Oakley Sunglasses www.oakleyoutletsstore.us.com Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Oakley Sunglasses www.oakleysunglasses.de.com Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Tory Burch Shoes www.toryburchshoes.us.com Oakley Eyeglasses www.oakley-eyeglasses.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Burberry Outlet www.burberryoutletfactory.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Belt www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Oakley Vault www.oakley-0utlet.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkors-outlet.eu.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com Gucci Outlet www.guccioutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net Gucci Belt www.guccibelt.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Burberry Scarf www.burberryscarf.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyglasses.in.net Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Outlet www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Tory Burch Flats www.toryburchflats.in.net Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutlet.in.net Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.us.com Burberry Belt www.burberrybelt.com Tory Burch Boots www.toryburchboots.com Louis Vuitton Belt www.louisvuittonbelt.com Ferragamo Belt www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemon-outlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christian-louboutin-shoes.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger Outlet www.tommyhilfigeroutlet.us.com Burberry Outlet www.burberry-outletstore.com
~Ray Ban Outlet
26-02-2016 / 04:46
www.nikeoutletfactorystore.com/ Nike Factory Outlet www.longchamp--outlet.com/ Longchamp Outlet www.nikeflyknit.org/ Nike Flyknit www.oakleysunglassesoutlet.name/ Oakley Vault www.oakleyoutletstore.net.co/ Oakley Outlet www.raybanoutletstoresonline.net/ Ray Ban Outlet Online www.ray-bansunglasses.top/ Ray-Ban Sunglasses www.tomsoutletstore.org/ Toms Outlet www.ralphlaurenoutletstoreonline.com/ ralph lauren outlet www.katespadeoutletsstore.com/ Kate Spade Outlet www.air-max2015.org/ air max 2014 www.adidasoutletstore.org/ Adidas Outlet Online www.cheapraybansunglasses.org/ cheap ray ban sunglasses www.yeezyboost350.us.com/ Yeezy Boost 350 www.nikeoutletsstore.com/ Nike Factory Outlet www.yeezyboost.org/ Adidas Yeezy 350 www.timberlandoutlet.com.co/ Timberland Outlet www.longchampoutletstore.us.com/ longchamp outlet www.katespade-outlet.org/ kate spade outlet www.nfljerseyswhosale.us.com/ NFL Jerseys Whosale www.airmax2016.us.com/ Air Max 2016 www.raybanoutletsunglasses.net/ Ray Ban Outlet
~king
25-08-2015 / 04:23
www.oakleysunglasses.ar.com/ www.oakley--sunglasses.com.co/ www.oakleysunglassesoutlet.us.org/ www.rayban--sunglasses.in.net/ www.rayban--sunglasses.org/ www.polo-ralph-lauren.in.net/ www.poloralphlaurenoutlet.us.org/ www.burberry-outletonline.us.com/ www.burberryoutletstore.com.co/ www.michaelkors-outlet-online.us.org/ www.outletonline-michaelkors.com/ www.michaelkorsoutlets-online.us.com/ www.michael-korsoutlet.in.net/ www.michaelkorsoutlet-store.in.net/ www.michaelkors-handbags.in.net/ www.redbottoms.in.net/ www.christianlouboutin-outlet.in.net/ www.christian--louboutin.co.uk/ www.christian-louboutin-shoes.in.net/ www.rolex-replicawatches.us.com/ www.replica--watches.com/ www.air-jordanshoes.com/ www.nikeoutlet.us/ www.toryburch-outletonline.in.net/ www.guccioutlets.com.co/ www.prada-handbags.in.net/ www.prada-outlet.in.net/ www.longchamp-outlet.in.net/ www.longchamphandbags.us.com/ www.longchamphandbagsoutlet.us.com/ www.tiffanysandco.in.net/ www.tiffanyjewelry.net.co/ www.nikeairmaxinc.net/ www.nikeair-max.net/ www.nike-freerun.com/ www.chanel--handbags.in.net/ www.katespadeoutlets.cc/ www.katespade-handbags.in.net/ www.coachoutlet.jp.net/ www.coachfactory-outletonline.in.net/ www.coachoutletstoreonline.jp.net/ www.coachpurse.in.net/ www.truereligionsale.in.net/ www.true-religion-jeans.in.net/ www.truereligionoutlets.in.net/ www.truereligionoutlet.biz/ www.nike-airmax-pas-cher.fr/ www.nikeair-max.fr/ www.airjordanpas-cher.fr/ www.nikefreerun.fr/ www.nike-roshe-run.fr/ www.sac-longchamp-pas-cher.fr/ www.sac--longchamps.fr/ www.poloralphlauren-pascher.fr/ www.louboutin-pas-chere.fr/ www.sac-michaelkors-pascher.fr/ www.sac-burberry-pascher.fr/ www.lunette-oakley-pascher.fr/ www.lunette-rayban-pas-cher.fr/ www.hollister-abercrombiefitch.fr/ www.sachermes.fr/ www.vanspas-cher.fr/ www.timberland-paschere.fr/ www.newbalancesoldes.fr/ www.converse-pas-cher.fr/ www.the-north-face.fr/ www.niketnrequin-pascher.fr/ www.polo-lacoste-pascher.fr/ www.nikeblazerpaschere.fr/ www.nikeair-force.fr/ www.sac-guesspascher.fr/ www.sac-vanessa-bruno.fr/ www.scarpe--hoganoutlet.it/ www.rayban-sunglasses.me.uk/ www.michaelkorshandbags-uk.org.uk/ www.michael-kors-outlet-canada.ca/ www.lululemon-outlet-canada.ca/ www.hollister-sale.org.uk/ www.thenorth--face.co.uk/ www.mulberryhandbags-outlet.org.uk/ www.ralphlauren-outlet-uk.co.uk/ www.nikeairmaxa.co.uk/ www.nikeairmaxinc.co.uk/ www.nike-freerun.co.uk/ www.abercrombieand-fitch.co.uk/ www.nike-roshe-run.org.uk/ www.nike-trainers.org.uk/ www.nike-air-huarache.co.uk/ www.longchampbags.org.uk/ www.hollister-abercrombie.es/ www.vans-shoes-outlet.com/ www.nikerosherun.net/ www.maccosmeticsoutlet.in.net/ www.abercrombieand-fitch.in.net/ www.hermesbirkinbags.com.co/ www.thenorthfaceoutlet.in.net/ www.northface-outlet.in.net/ www.newbalance-shoes.in.net/ www.reebok-outlet.in.net/ www.lululemonoutlets.in.net/ www.cheap-nfljersey.in.net/ www.cheap-weddingdresses.org/ www.beatsbydrdre-headphones.in.net/ www.mont-blanc-pens.biz/ www.ferragamo-shoes.net/ www.giuseppe-zanotti.in.net/ www.instylerionicstyler.us.com/ www.babyliss.in.net/ www.mcmhandbags.net/ www.chiflatiron.cn.com/ www.insanityworkout.in.net/ www.ghd-hair-straighteners.org.uk/ www.bottegaveneta-handbagsoutlet.com/ www.valentino-shoes.in.net/ www.herveleger.us/ www.asicso.com/ www.soccer--shoes.net/ www.soccerjerseys.com.co/ www.celine-handbags.org/ www.p90x-workout.us.com/ www.jimmychoo-shoes.in.net/ www.hollister-clothing-store.net/ www.nike-airmax.nl/ www.baseball-bats.us/ www.iphonecases.com.co/ www.timberlandboot.net/ www.occhiali-oakley.it/ www.christian--louboutin.it/ www.poloralph-lauren.it/ www.abercrombiehollister.it/ www.nikeair-max.it/ www.vansscarpe.it/ www.converse-allstar.it/ www.borse--gucci.it/ www.rayban--occhiali.it/ www.converse--shoes.com/ www.lancelpascher.fr/ www.toms--shoes.net/ www.montrepas-cher.fr/ www.karenmillen-dresses.me.uk/ www.supra--shoes.com/ www.juicycoutureoutlet.jp.net/ www.juicycoutureoutlet.com.co/ www.marcjacobs.us.org/ coachofficialsite.blog.com/ www.cheapweddingdresses.org.uk/ www.replica-watches.me.uk/ www.hollister--canada.ca/ www.pandora-jewelry.in.net/ www.pandora--charms.in.net/ www.pandora--charms.org.uk/ www.linksoflondon.me.uk/ www.thomas-sabo-uk.org.uk/ www.swarovski-jewelry.in.net/ www.swarovski-uk.co.uk/ www.uggs-outletboots.in.net/ www.uggboot.in.net/ www.cheapuggboots.in.net/ www.cheap-uggs.in.net/ www.uggs-outlet.in.net/ www.bottesugg-pas-cher.fr/ www.ugg-pas-cher.fr/ www.ugg-boots-uggs.org.uk/ www.ugg--australia.it/ www.uggs--canada.ca/ www.louisvuitton-outlet-online.org/ www.louisvuitton-outlets.org/ www.louisvuitton.ar.com/ www.louisvuittonoutlet-store.org/ www.louis-vuittonhandbags.org/ www.louis-vuitton-pas-cher.fr/ www.louisvuitton-sac.fr/ www.borse-louis-vuitton.it/ www.louis-vuitton-handbags.co.uk/ www.louisvuitton-canada.ca/ www.dolcegabbana.us.com/ www.michael-kors-handbags.us.com/ www.michael-kors-outlet.us.org/ www.michaelkorsoutletonline-sale.us.com/
~gosc
22-11-2014 / 02:00
Dostal,prykaz to jedzie...Ciekawe czy,Hanke zabral z soba...
~pytający
08-11-2014 / 23:56
A pan Michalkiewicz popiera polonica.net ?