Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA Już nie jesteśmy patriotami... SZKODA, ŻE NIE JESTEŚCIE PATRIOTAMI !


1. Warto przypomnieć, że życie nie znosi próżni i że polityka to system naczyń połączonych; stąd też przy b. silnie wzrastającej potędze Chin, naturalną staje się dążność Rosji do dotrzymaniu im kroku.

Bardzo szybko została odsłonięta następna prawda, czyli upadająca rola USA na naszym kontynencie: ich nielojalność wobec sojuszników, brak rozeznania sytuacji i spóźniona reakcja na wydarzenia Gruzji jest praktycznie nie do odrobienia dla Waszyngtonu i można się spodziewać nawet konieczności opuszczenia Eurazji przez Amerykanów; tak czy inaczej stają się oni coraz słabsi a jedynym niezawodnym i w pełni oddanym sojusznikiem, gotowym przelać krew zostaje Polska, no i może Wlk Brytania, gdyż reszta NATO trzyma się ich z konieczności, musu a nie z idei czy chęci.

Z silniejszym można sobie układać dobre relacje, co np. umiejętnie pokazują Czesi, ale Polacy to enklawa ciemnoty i indoktrynacji żydowszyzną, której nie można znaleźć gdzie indziej w świecie. Stąd wyszło ok. 70 % światowego żydostwa, które obecnie zarządza światem a przy spenetrowaniu naszej populacji przez 8 mln ukrytych żydów i opanowaniu wszystkich szczebli zarządzania i wiedzy żyjemy w wirtualnym świecie żydowszyzny: 15 sierpnia, to cud nad Wisłą, Matka Boska nad W-wą, i fantastyczna obrona Europy przez zalewem azjatyckiej tłuszczy komunistycznej przez Ojca Narodu, Najwspanialszego Patrioty i Geniusza Wojny, Józefa Piłsudskiego. Zapomina się przy tym wspomnieć, że 12 sierpnia Ziutek złożył na ręce Witosa rezygnację i pojechał na drugi koniec Polski odstresować się w ramionach kochanki skąd wrócił dopiero po odbiciu stolicy przez gen. Rozwadowskiego. A co do komuny, to republiki komunistyczne w Zach. Europie powstawały już w 1918 i w 1919 r.[Niemcy, Wegry..], więc od tego obronili się już sami wcześniej i na pewno ta bitwa nie zmieniła losów świata. Tak naprawdę, to nie była to wielka wojna tylko sowieckie harcowanie, eskapada bez zaplecza logistycznego, wypad kilkutygodniowy, który został odbity. Nawet gdyby stolica była zajęta, sowieci wtórnie, po obudzeniu się obojętnie nastawionej ludności wiejskiej byliby rozniesieni na strzępy; a i tak nastąpiło wzięcie do niewoli ponad 80 tys. żołnierzy radzieckich, a Tuchaczewski za kompromitujące przygotowanie batalii został przez Stalina pozbawiony życia.

Piłsudski to żaden patriota a jeżeli chodzi o wielkość to faktycznie, wielkim łachudrą był: przeciwnik przyłączenia Śląska do Rzplitej a przez Wielkopolan został nawet nazwany zdrajcą, gdyż przez agentów niemieckich w Sejmie próbował niedopuścić do inkorporacji Wielkopolski. Witosa zesłał do Czech, a Korfantego więził, maltretował i także skazał na banicję. Przez swoją nieodpowiedzialną politykę wschodnią doprowadził do skłócenia nas ze wszystkimi sąsiadami, zdradził Petrulę i Ukrainę, chciał doprowadzić do rozruchów w Wilnie i na Litwie, doprowadził do wojny 1920, której efekt końcowy był gorszy niż stan sprzed wojny, a także przez wielu londyńczyków uznany za winny niemobilności Polski i przegraną 1939 r.

I nie należy tu mylić zdrady z kształtowaniem się w niewoli: Żeligowski, Anders, Sikorski i wielu innych wojskowych byli bohaterami roku 20. i 39. A przecież służyli i kształcili się w armiach zaborczych, co nie umniejsza ich patriotycznej wartości, gdy taka zaistniała.

Podobnie za tzw. komuny powojennej: szkoda, że nasi ojcowie nie stosowali tej zasady wobec nas i dlatego fałszywie ukształtowani w fałszywym patriotyzmie wielu wybitnych Polaków nie zdobyło dobrego zawodu, czy nie wykonało znaczącej pracy naukowej z tej prostej przyczyny, że za zdradę uważali przynależność do partii, ZMS-u, czy jakiegoś socjalistycznego stowarzyszenia.

Tego przerostu czystości moralnej nie umiemy przenieść na autorytety i np. już wobec kleru katolickiego tych wymogów nie stosujemy, choć agenturalność wyższych hierarchów i ich złajdaczenie było wysokie. A przecież są chronieni tajemnicą spowiedzi zabezpieczoną kodeksach i są powiernikami największych tajemnic osobistych wiernych! Do dziś to nasz największy wróg wewnętrzny, a w czasach największego hołubienia, w latach 60-tych, dokonali ewidentnego aktu zdrady pisząc list uległości do episkopatu Niemiec, kiedy część wiele diecezji polskich było pod ich jurysdykcją, a polscy biskupi byli tam tylko namiestnikami biskupa niemieckiego!

Największym naszym brzemieniem staje się więc rusofobia, starannie podsycana przez żydowski establishment kierujący naszym życiem, wyznaczająca nam fałszywy aksjomat historycznej determinanty: zwalczanie własnej racji stanu poprzez wieczne trwanie w mitach: PW44, Katyń, powstania, legiony Napoleona, itp., podsycane turniejami rycerskimi, nobilitacją błękitnej krwi i arystokracji i innymi ściemniaczami ogłupiającymi, jak choćby uznaniem przez UE oscypka, czy wódki, nie mówiąc o imprezach Owsiaka, pielgrzymkach, przejściach przez Rybę, czy znarkotyzowanych sukcesami niby-patriotycznych pozanarodowych zawodników i tego typu szamanizmach.

Ostatnie 20 lat to totalny upadek myśli twórczej u Polaków i ugrzęźnięcie w zgniliźnie żydowszyzny, czyli upadek moralny a także faktyczna eksterminacja znacznej części narodu polskiego poprzez bezdomność, likwidację świadczeń i środków utrzymania a także likwidację znacznych działań gospodarki zaprzedanych u żydowskiej międzynarodowej finansjery agentów Kiszczaka i Mossadu rządzących dzisiaj Polską. przekształciliśmy się, z liczącego się państwa gospodarczo w świecie, w ośmieszanego kundelka USA i jednocześnie brukselskiego dupoliza. Zatraciliśmy całkowicie zdolność obiektywnego analityka zdarzeń i absolutnie nie dostrzegamy niekonsekwencji oraz degrengolady postaw i działań całego okupacyjnego systemu złajdaczenia realizowanego przez ukryte żydostwo, które nas niszczy, uważając, że to reformy i one Polskę rozwiną!

Podobnie nie widzimy sprzyjającej sytuacji politycznej, która umożliwia bardzo szybkie przejście w układ konfederacyjny z Rosją i zbudowanie szybko silnie gospodarczo Polski w oparciu o gospodarkę prospołeczną.

Na pewno w odzyskaniu świadomości okupacji żydowskiej i realiów u Polaków przeszkadza totalna cenzura wewnętrzna praktycznie na każdym szczeblu administracyjnym w stosunku do Polaków, oraz pełna obsada struktur państwowych przez żydów wspomagana działaniami dezinformacyjnymi służb specjalnych.

Przypadek Gruzji unaocznia ten fakt: brak ostrego wytknięcia ideologii zbójectwa USA, UE i NATO – bandytą jest tylko Rosja a mentorem i sędzia jest Ameryka i my, chociaż zabijamy niewinnych w Iraku i Afganistanie i okupujemy te kraje. Abramowicz, jest cool, mimo że zbir i złodziej okradający Rosjan, podobnie jak Kulczyk, który razem z Millerem powinni do końca życia harować w kamieniołomach, ale brak jest świadomości o tej niesłychanej żydowskiej perfidii i łajdactwie w naszych narodach.

Gdyby została odkryta, byłaby zniwelowana w miesiąc.

Brak jest nawet uświadomienia sobie takiego prozaicznego faktu, że związkowcy powinni nakłaniać rząd do denacjonalizacji a nie prywatyzacji stoczni, jak również innych działów gospodarki; np. autostrady powinny być użytkowane bezpłatnie i wiele ustaw powinno być przeorientowane prospołecznie, np. podatki, katastra, świadczenia, więc zaprzedanie diabłu tzw. czynnika społecznego jest jeszcze totalne.

Niemniej jednak cały system eroduje i krok za krokiem największa siła niszcząca cywilizację zapada się i to najbardziej w swojej osi zła: USA, Izraelu, Wlk. Brytanii i Polsce.

Nie widać ani jednego elementu zdolnego temu przeciwdziałać i nie dopuścić do rychłego całkowitego jego upadku.

Pozostaje być umiarkowanym optymistą, gdyż po wydarzeniach na Zakaukaziu widać, ze żydowszyzna reaguje z dużym opóźnieniem, więc zawsze na rewolucję mamy ten tydzień, 10 dni, zanim się zorientują o co biega.

Jedno jest pewne, że zdali sobie już sprawę z nieuchronności katastrofy imperium łupiestwa, szkoda tylko, że my nie zdajemy sobie jeszcze sprawy, jakie ono jest łatwe i szybkie do obalenia.

2.

Gdyby parę dni temu, ktoś napisał na pardonie, że USA to tylko papierowy tygrys, a UE to fikcja, kazali by mu zmienić leki, lub zapiąć fartuch.

Tymczasem stało się coś wielkiego, oczywistego, choć wydawałoby się niewyobrażalnego: padł żydowski układ światowy, ich antycywilizacja, konstruowana przez nich od przynajmniej dwu tysięcy lat.

Tę lawinę można było przewidzieć w niewielkich kamyczkach spadających z góry, jak chociażby uśpienie Geremka – czyli, że w królestwie Izraela giwałt, - ale niewielu obejmowało to całościowo i zauważyło skalę obecnych przemian.

Doszło do takiej paradoksalnej sytuacji, że to sami żydzi muszą ten układ obalić, żeby się jakoś ratować, czyli okłamać gojów, bo obecni główni aktorzy tej sztuki to żydzi: Putin i Saakaszwili.

Podobnie było za Hitlera, tylko że wtedy szczurzy ogon biedoty żydowskiej odcinali żydzi czystej krwi przy boku Adolfa. Na zlecenie, oczywiście, miliarderów żydowskich z USA.

Gdyby Polacy nie byli tak otumanieni żydowszyzną to w dwa tygodnie odsuwają okupacyjne władze żydowskie od rządów, wprowadzają całkowity zakaz propagandy żydowskiej: zamykanie kościołów, zakaz propagacji Biblii, wprowadzenie stanu wojennego: wykaz agentów CIA i Mossadu, przejęcie urzędów i kontrola nad mediami przez Polaków i restrukturyzacja gospodarki w kierunku prospołecznym: redystrybucja VAT konsumpcyjnego wprowadzenie podatków 60 % dla najbogatszych katastry, zakaz finansowania 8 mln ukrytych żydów i pełna publikacja ich danych, renacjonalizacja monopoli, powołanie państwowych firm do budowy autostrad, które mają być używane bezpłatnie, itp.

Natychmiastowe wyjście z UE i NATO i podpisanie układu stowarzyszeniowego z Rosją, Ukrainą i Turcją.

Myślę, że chociaż mamy wystarczające siły liczebne i intelektualne, aby przejąć zarządzanie Polską od żydów, to ten próg świadomościowy jest jeszcze za wysoki do osiągnięcia w narodzie. Mimo oczywistości dookoła: USA zdradza swoich sojuszników – tak jak Gruzję, zdradza przecież i nas, mimo ofiar w Iraku i Afganistanie, Niemcy i Francja wypinają się na inne kraje UE, a my jesteśmy tylko do czyszczenia kibli i ofiar krwi. Szczekamy razem z kundelkami Litwą, Łotwą I Estonią, zamiast garnąć się do Rosji i tworzyć z nią koalicję. Na szczęście antypolskie działania prezydenta, premiera i pozostałych władz są nie do ukrycia.

Nie wiemy, czy Putin uzgodnił z prezydentem Chin, że pora na oczyszczenie kontynentu z judoamerykanów wykorzystując poronioną eskapadę ISaaka[szwilego]/Busha. Ale chyba jest oczywiste, że w Eurazji na trzeciego molocha zza Pacyfiku miejsca nie ma. Amerykanie nie otworzą nowego frontu, a o zabezpieczeniu źródeł ropy za 20, 30 lat Chińczycy, gdyby już dzisiaj nie pomyśleli, byliby idiotami a nie kontynuatorami 5000 lat cywilizacji!.
Pewnie poszło tak: Putin, wolna ręka na dostawy do Europy Zach., a Hu Jintao, wolna ręka na Kazachstan i Płw. Arabski. [szkoda tylko Polaków, że ulegają całkiem żydowskiemu holokaustowi, ale cóż, sami sobie winni. Jak można nie widzieć, że ich władze zachowują się jak lemingi?].

Padają oficjalne głosy, że USA są nie tylko niewiarygodne, gdyż nie wspomagają sojuszników w potrzebie., ale że to pełny koniec imperium. W sposób oczywisty amerykanie przegrali, bo niemożliwe np. staje się w tej chwili skonstruowanie krucjaty na Iran, a tylko czekać na ofensywę Afganów i rejteradę koalicji z Afganistanu i Iraku – kto to zatrzyma? W tej sytuacji działania władz polskich są absolutnie antypolskie. No cóż, tu poza USA, największe skupisko żydów w świecie, a ich głównym zadaniem to ochrona interesów Izraela przecież a nie krajów które skrycie okupują.

Należy oczekiwać, że obecna zawierucha zakończy się dopiero po największych w historii zmianach geopolitycznych w świecie, większych niż po zamachu w Sarajewie 28.06.1914.

Na pewno UE istnieje już tylko na papierze i właściwie tutaj: każdy ch..j na swój strój więc ucieczka z niej do dowód jakiegokolwiek myślenia; w tej chwili to tylko narody płacą świętopietrze na hucpy żydostwa z Brukseli, czyli wspierają zbójców, których prawdziwa nazwa brzmi: żyd międzynarodowy

Co do samych St. Zjedn., to mści się beztroska zbira: WTC, cunami, sztuczne trzęsienia ziemi, żeby poniżyć innych skończy się i tak ich wewnętrzną secesją i im szybciej to nastąpi, tym będzie dla nich korzystniejsze, bo trwanie w tej beznadziei doprowadzi do panicznej ucieczki nawet z Izraela; chłopaki! Czy to nie pora nas ubieranie kapoków i na kąpiel w M. Śrdzm.?

Skompromitowali się kompletnie jako sojusznik w całym świecie.

Więc nasze trwanie przy sojuszu z nimi nas też kompromituje.

Miejmy nadzieję, że rządy żydowskich kretynów nad światem wkrótce się skończą.

Czego życzę nam wszystkim!

Waldek Pastuszka

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Sharleena
27-01-2015 / 08:11
~Zainb
24-12-2014 / 04:56
When you think about it, that's got to be the right anerws." rel="nofollow">gqkwcaz.com">anerws.