Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-09-2014

Rozbestwienie agentury w Polsce Marek Chrapan

Afera podsłuchowa praktycznie zamieciona pod dywan przez A. Merkel kopniakiem wzwyż dla TW "Oscara". 

Nowy "żont" zaprzysiężony przez JNiTAJ. Czyli, "Polacy, nic się nie stało".
O wypowiedziach min. Sienkiewicza - 
"Polska istnieje tylko teoretycznie" - już prawie się nie mówi, a i kiedy się mówiło to tylko w kontekście "rozmowy przy wódce" np. odnosząc się tylko do ostatnich słów w drugim bulwersującym zdaniu ".... .... i kamieni kupa" podsumowujących stan Polski.
Nikt nie odnosi się do pierwszych słów
"ch.j, d..a .........." jakby one nie miały znaczenia i to wymowniejszego niż ostatnie słowa.
Nie rozumieją znaczenia wypowiedzianych słów jakby nie było przez zwierzchnika służb? Ot tak sobie to wypowiedział? A może lepiej chować głowę piasek i udawać że te słowa nie mają żadnego podtekstu?

Od tzw. "opozycji" koncesjonowanej przez bandycki układ Magdalenkowy której celem było, jest i będzie utrzymanie status quo (wyp. J. Kaczyńskiego - nie dopuścić do połączenia sił niezadowolonych z wykluczonymi) nie ma co wymagać analizy całej wypowiedzi, bo i kto tam miałby z analizować. Ale nie widzę też odniesienia się do tematu komentatorów z opcji Patriotycznych.
Oglądając przekazywanie w ramach "odprawy" za usługi (jakie można domyślać się po awansach następczyni) najważniejszego stanowiska rządowego niczym w mafijnej strukturze, gdzie "ojciec chrzestny" odchodząc do innej obdziela poprzedniczkę "odprawą" na "otarcie łez", jakby nikt tego nie zauważał. 

Czekałem kto pierwszy podejmie temat.
Niestety, po za paroma zawoalowanymi napomknięciami w internecie żaden z poważniejszych komentatorów nie podniósł tematu jakby nie dostrzegając istoty wypowiedzi szefa MSW, jakby takie słowa padły "przypadkowo".
A TO NIE JEST PRZYPADEK !!!. ON WYRAŹNIE OKREŚLIŁ METODY DOBORU KADR POCZYNAJĄC OD NAJWYŻSZYCH STANOWISK PAŃSTWOWYCH, W INSTYTUCJACH, INSTANCJACH RZĄDOWYCH, SAMORZĄDOWYCH I ZALEŻNYCH OD PAŃSTWA !!!
- Katastrofalny stan naszego Kraju wynika nie tylko z rozgrabiania Gospodarki Narodowej przez agenturę żydokomuszą i inną ale też z braku podstawowych kompetencji urzędów wszystkich szczebli obsadzanych w większości albo rodzinami albo w drodze "zaspokajania chuci"
Dzieje się tak od początku bandyckiej tzw. "transformacji ustrojowej"  we wszystkich "rządach", a więc i na wszystkich szczeblach - "prezydent" Olsztyna Małkowski nie poczynałby tak oficjalnie gdyby nie był stosowany ten proceder na wyższych szczeblach -, stąd jest całkowita cisza na ten temat którego nie "zauważa" i tzw. "opozycja" koncesjonowana. 

W każdym normalnym państwie nominowanie w zamian za zaspokajanie "chuci" na jakiekolwiek stanowisko nawet osoby kompetentnej spowodowałoby burzę kompromitującą całe kierownictwo instytucji, u nas antynarodowi agenci okupujący najwyższe stanowiska państwowe za możliwość folgowania swoim chuciom wynagradzają stanowiskami ministerialnymi, a "odprawiając" - nawet wyżej.
W Polsce żadne "siły połytyczne" nie "zauważają" rozbestwienia się TW "Oscara" do granic niemożliwości, cisza na ten temat. Na tym przykładzie widzimy prawdziwość stwierdzenia min. Sienkiewicza o "tylko teoretycznym istnieniu Polski"
.
To A. Merkel musi przerywać w Polsce bezprecedensowy w dziejach cywilizowanych krajów proceder wycofując z "polskiego" "rządu" i zsyłając do Brukseli TW "Oscara"
- jak się okazuje nabyte w Polsce nawyki przeniósł i tam, oby tym samym zrewanżowała się Polsce.

CORAZ CZĘŚCIEJ PRZYPOMINA MI SIĘ ARTYKUŁ Z 2006 ROKU PANI ANNY CHOLEWA-SELO W LONDYŃSKIEJ "COOLTURZE" O "SKUNDLENIU SIĘ POLAKÓW" NA CO WÓWCZAS W ODPOWIEDZI OSTRO ZAREAGOWAŁEM, DZISIAJ CORAZ BARDZIEJ PRZYCHYLAM SIĘ DO TEJ OPINII.

KTO JEST W STANIE PRZERWAĆ DALSZE KUNDLENIE SIĘ POLAKÓW?

DO ODZYSKANIA POLSKI, Z BANDYCKICH ŁAP WSZELAKIEJ AGENTURY, ODZYSKANIA POLSKIEJ DUMY NARODOWEJ, POLSKIEGO HONORU - SZYKOWAĆ KAŁACHY!!!

Marek Chrapan

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Info
19-10-2014 / 22:52
@Ciekawy A proszę cię bardzo: * * * Polonica.net (17.10.2014) - lista żydów i pedofilów w zniewalanej Polsce * * * - NIECH NIE CZUJĄ SIĘ BEZKARNI !!! - Po ściągnięciu i rozpakowaniu należy kliknąć plik o nazwie "index". 4 adresy internetowe: https://www.sendspace.com/file/g5je46 freakshare.com/files/83ahax0o/Polonica.net-2014.10.17.zip.html bitshare.com/files/c4u7dmel/Polonica.net-2014.10.17.zip.html t084b.rapidgator.xup.pl/file/3897a07461997e8e797f080e3d92b6b8/Poloni Kontakt z Polonica.net: (listapolonica@wp.pl)
~Ciekawy
19-10-2014 / 18:20
@KGB Mockba Przecież tam nic nie ma !!! Tam jest tylko pusty katalog.
~KGB Mockba
17-10-2014 / 18:22
Polonica.net - 17.10.2014 - lista żydów i pedofilów w zniewalanej Polsce: darkwarez.pl/forum/inne/4578671-polonica-net.html
~pikuś
30-09-2014 / 19:00
motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news-jest-wyrok-w-s O Wrocławianin od też senatora Misiaka. I co wie na temat zabójstwa Aleksandra Salomona z Pasteura 17 i urzędniczego fałszerstwa na adresie zamordowanego ...? Może nie wie gdzie to jest . To fotka dla przypomnienia a nawet filmy https://www.youtube.com/watch?v=l6TMutAosRQ i https://www.youtube.com/watch?v=i5e60lTmves
~K0M0R0VVSKI
29-09-2014 / 18:06
czy to prawda , ze ogłoszono wyniki skorumP0wanych urzędóvv w UE. i jak co roku zwyciężyło wrocławskie CBA (za sprawą zabójstwa Aleksandra Salomona)?
~Anna
28-09-2014 / 09:59
Kałachami to się w XIX. wieku wojowało :))) Teraz jest broń nuklearna i nikt p. Chrapanowi nie broni na podstawie internetowych przepisów takiej bombki sobie wypichcić i wojować o swoją dumę i honor. Ale o naszych sprawach prywatnych temu śmiesznemu, zdziecinniałemu emerycinie, który mentalnie zatrzymał się na poziomie rewolucji rosyjskiej, decydować wara. Jak młodych Polaków wybiją, to kto będzie na Jego emeryturkę pracował? Pomyśl o tym dziadziu Chrapan zamiast bez sensu bździć w klawiaturkę