Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA HENRYK PAJĄK ROSJA WE KRWI I NAFCIE DO PRZYJACIÓŁ MOSKALI

Rosja we krwi i nafcie 1905-2005 - DO PRZYJACIÓŁ MOSKALI

W kwietniu jak każdego roku, Naród Rosyjski zostanie oskarżony o ludobójczy mord na polskiej inteligencji w Katyniu, Miednoje, Charkowie, etc. I tak będzie do skończenia świata lub do podboju Eurazji przez skośnookich.

Aby Was uwolnić od tego biczowania, zwracamy się do Was, Słowiańscy Bracia Rosjanie, słowami naszego wieszcza Adama, z propozycją i apelem, dla wspólnego pojednania i przebaczenia:

-ogłoście światu, że w 1920 napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie ludobójczo przez nich eksterminowany naród rosyjski;

-ogłoście światu, że w 1939 roku napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie eksterminowany przez nich naród rosyjski;

-ogłoście światu, że Katynie i łagry to ludobójstwo żydobolszewików, a nie eksterminowanego narodu rosyjskiego;

-ogłoście światu, że terror i okupacja Polski po 1944 roku to zbrodnie żydobolszewików, a nie narodu rosyjskiego;

-przyznajcie nam kilkuletnie darmowe dostawy ropy i gazu za 40 lat “wymiany handlowej” Polska-ZSRR.

Wtedy padniemy sobie w ramiona “na niedzwiedzia” i wypijemy morze gorzały, przedtem noże wyrzucając zza cholew walonek.

A my już teraz przepraszamy Was za obecną antyrosyjską dywersję kurduplowatych agentów wpływu rządzących Polską wbrew naszej woli i na nasza zgubę, tak jak ich dziadkowie rzadzili Wami, a Trocki jeszcze przed rewolucją zapowiedział, że jak zwyciężą, to zamienią Was w “białych negrów”. I zamieniali przez 70 lat.

Kiedyś nasze wnuki pogonią ich tak, jak Wy pogoniliście Waszych okupantów z lat 1917-1990.

Oby dał Bóg, że nie potrwa to tak długo jak u Was!

Oto ta makabryczna zapowiedź Trockiego, cytowana w “Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55):

“Powinniśmy ją (Rosje – H.P.) zamienić w pustynię zasiedloną białymi negrami, którym damy taką tyranię, jaka nigdy nie śniła się najgorszym despotom wschodu (…). Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (…). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (…). Najwięksi bankierzy zachodu będą wspólpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu i staniemy się taką potegą, przed która cały świat padnie na kolana. My pokażemy, co znaczy pełna władza. Drogą terroru, krwawych łaźni doprowadzimy rosyjską inteligencję do całkowitego otępienia, do zidiocenia, do życiowego upodlenia (…). Synowie mistrzów z Odessy i Orszy, Chomla i Winnicy! (największe skupiska Żydów – H.P.). O jak wspaniale, jak radośnie potrafią oni nienawidzieć wszystko co rosyjskie! Z jakim pasiażdienijem oni unicestwią rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, duchownych, generałów, akademików, pisarzy!”

I co Wy na to, Słowiańscy Bracia Rosjanie? Udowodnijcie im, że nie udało się “mistrzom z Odessy, Orszy, Homla i Winnicy” zamienić Was w “białych negrów”! Henryk Pająk

Fragment książki która ukaże się w kwietniu 2007
“Rosja we krwi i nafcie 1905-2005”

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Sharleena
04-01-2015 / 14:24
~Sonu
23-12-2014 / 19:13
Zapomniałeś dodać ze słodu . Dużo trudniej jest uwzray" rel="nofollow">oiwuzzps.com">uwzrayć bardzo jasne piwo z samego słodu. Cukier, ryż, kukurydza, syropy skrobiowe załatwiają ten temat.No tak jakoś się składa, że bardzo jasne piwo kojarzy się z cienizną, wodnistością, surowcami niesłodowanymi.
~Aries
19-12-2014 / 23:27
Ok, Neil, John I love you both to pieces, you know that .but y'all about to drive me (and every other fan) ptolsiveiy insane!! Ah well .tomorrow it is (apologies in advance to ministers all over the world who have fans watching twitter during the service!)It's been a fun game guys!