Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY ŻYDOWSKIE ZBIGNIEW ROLIŃSKI

Roliński - Polski zakręt - The comeback of jew-commune is not necessary in Poland

Promocja medialna dawnej żydo-komuny zwanej obecnie polską lewicą i demokratami z socjaldemokratycznym zabarwieniem, która jest jednoczona pod przywództwem Aleksandra Kwaśniewskiego jako centrolewica oraz dywagacja na temat „czy Sienkiewicz był trockistą” prowadzi do tego, że choć nie jestem Żydem i nie zauważają polskie publiczne i niepubliczne syjonistyczne media mojego politycznego wyczucia lub oddziaływania na nie tylko polskie społeczeństwo, to sięgam niezłomnie po pióro i piszę o niszczeniu NARODU POLSKIEGO przez Żydów i syjonistów.

By oddać prawdzie zawsze pierwszeństwo i móc się codziennie golić spoglądając w lustro (co większy Europarch z Polski rodem zapuszcza brodę lub siwy mało-apetyczny zarost), muszę od czasu do czasu wygarnąć tej polskiej żydowsko-syjonistycznej society, kto i jak o nich mówi i jaką krzywdę wyrządzili oni NARODOWI POLSKIEMU i mojej OJCZYŹNIE POLSCE.

W 1987 roku będąc „na przymusowej delegacji w ZSRR” w sprawie skierowania do ZSRR około 500 ludzi z ramienia polskiej firmy montującej elektrownie, w tym atomowe, na budowę elektrowni atomowej Nietyszyn, która położona jest niedaleko Czarnobyla, zapragnąłem za wszelką cenę zwiedzić Kamieniec Podolski.

Wychowany w katolickiej rodzinie z tradycjami, czytający wielokrotnie, od dzieciństwa do czasu obecnego, „Trylogię” H. Sienkiewicza odbieraną przeze mnie jako źródło polskości z jej przywarami i zaletami, marzyłem jako chłopak, Polak i patriota o tym, by kiedykolwiek „pooddychać kresami i polskimi zameczkami broniącymi wschodnich rubieży”.

Stało się tak, że bez zezwolenia władz ZSRR odbyłem podróż z kilkoma kolegami z mojej byłej firmy montażowej właśnie do Kamieńca Podolskiego. Przybyliśmy do miasta już po południu i chodząc po nim, po jego starej części usłyszałem „Ogińskigo” granego na fortepianie. Dźwięk rozchodził się z budynku z krużgankami, gdzie w sali stał fortepian, a przy nim siedziała i grała przepiękna młoda kobieta. Druga nie mniej urokliwa stała obok. Weszliśmy cicho do zabytkowej sali i stojąc w wejściu w zadumie słuchaliśmy muzyki, polskiej muzyki. Nagle kobiety spostrzegły naszą obecność, gra została przerwana, jedna z nich krzyknęła lekko wystraszona. Szto wy ?
Jako dowódca turystycznego pododdziału z Polski odparłem stanowczo cyt. „ szlachta podolska”.
Obie kobiety i moi towarzysze podróży parsknęli śmiechem.
Ta, która grała oprowadziła nas potem po mieście recytując wiersze A. Mickiewicza i śpiewając nasze narodowe ludowe piosenki. Jej babka była Polką. Ona nienawidziła Rosjan jako Ukrainka.

Nie poszła z nami do zamku, bo tam kustoszem –oprowadzającą była Rosjanka. Zwiedzając zamek dowiedziałem się od kustosza Rosjanki, że Bohdan Chmielnicki zdobył Kamieniec Podolski walcząc z feudałami polskimi jako Pierwszy Radziecki Komunista.
Słysząc tu i owo komentarze do wypocin koszernej prasy i ideologii kapitalizmu z ludzką twarzą pod przywództwem lewicy i demokratów dochodzę do jednoznacznego zestawienia trzech zbieżnych w formie i wymowności przekazu zjawisk zachodzących na świecie związanych z NARODEM POLSKIM.

Są to one:

- Jezus Chrystus był pierwszym prawdziwym demokratycznym komunistą, bo rozdawał biednym, chorym i potrzebującym oraz umarł z gołą du..ą, nie nakradłwszy się przy prywatyzacji majątku PRL-u , tj. banków, cementowni, hut, itp. itd. i nie zdradziwszy za mamonę własnej godności,

- Bohdan Zenobi Chmielnicki był pierwszym radzieckim komunistą walczącym z polskimi feudałami,

- H. Sienkiewicz być może był trockistą, ale on już nam tego nie powie, a w IPN –ie zawieruszyła się gdzieś jego teczka, tak jak teczka L. Wałęsy i innych.

Był on jeśli nie w jakiejś części pochodzenia żydowskiego, to zapewne cichym filosemitą, bo w jego twórczości zdecydowanie mało jest miejsca poświęconego przywarom Żydów i katolicko- żydowskiego kleru, tak jak okrutnie wyeksponowane są przywary Polaków, Rusinów czy Ukraińców.

Ale dla mnie Polaka jest to nieważne, bo winę za wiekową degrengoladę Polaków ponosi katolicki kler i Żydzi, którzy wiekami okradali i wyniszczali NARÓD POLSKI, tak jak czynią to dzisiaj, począwszy od przemian gospodarczo-politycznych ustanowionych „podziałem łupów” przy Okrągłym Stole.

Powrót dawnej żydo-komuny do władzy w Polsce jest dzisiaj silnie kapitałowo sterowany, bo:

- Przypadkiem, w co wątpię, istnieje teoretyczne zagrożenie ujawnienia prawdy mechanizmów prywatyzacyjnego rozkładu majątku narodowego,

- budzi się świadomość Polaków co do zdrady interesów NARODU POLSKIEGO zarówno przez żydo-komunę, syjonistów z PZPR jak i innych polityków o gangsterskim rodowodzie, powiązanych z Kościołem Katolickim,

- postępujący kryzys gospodarczy w Polsce, o czym świadczy 7-milionowe bezrobocie, 14-milionowa grupa Polaków żyjąca w ubóstwie i 3-milionowa emigracja „ za chlebem” , wywołają wcześniej czy później rewolucję, taką jak październikowa,

- Rosja zaczęła nie na żarty reagować na działania syjonistów z całego świata pod przywództwem alkoholizującego się Hitlera XXI wieku rodem z USA, i „odpali” w razie konieczności w żydowskie i syjonistyczne pałace oraz zamki i wille leżące nad Wisławką, powstałe dzięki okradzeniu NARODU POLSKIEGO w imię demokracji, dobrobytu, zrównoważonego rozwoju żydowsko-syjonistycznego społeczeństwa, poszanowania wartości chrześcijańskich, miłości do bliźniego, nieograniczonej dobroci Boga w życiu w nędzy i w ubóstwie tudzież zalet wydania potomstwa niechcianego szczególnie po gwałcie.

USA Żydów i syjonistów z Polski nie przyjmie, w Izraelu jest jak jest.

Dawna żydo-komuna, zwana po 18 –letniej polskiej transformacji dziejowej centrolewicą, będzie miała za sobą całą koszerną prasę i żydowsko-syjonistyczne polskie media publiczne, więc sukces wyborczy jest prawie gwarantowany. Zostało tylko jedno ale. Tak jak Chrystus był, jeśli nie pierwszym komunistą to przynajmniej centrolewicowcem czyniącym dobro powszechne, a Chmielnicki był pierwszym radzieckim komunistą, tak nie ma pewności, że Rosjanie nie sklonowali Lenina, Dzierżyńskiego i Berii. I co wtedy?

Kiedyś w 1991 roku, będąc na azylu politycznym w Austrii, przeczytałem w poważnej gazecie „ Die Presse” artykuł o tworzącej się w Rosji oligarchii biznesowo-politycznej na bazie rozkradania majątku narodowego obywateli ZSRR. Anonimowy rozmówca, biznesmen i ojciec biznesmena wyraził do dziennikarza swoje obawy co do przyszłości jego syna i wnuków. Powiedział cyt.: „ w Rosji jest tak, że jak jakaś grupa społeczności zagarnie władzę i majątek narodu ciemiężąc go i żyć będzie w dobrobycie, to jej potomkowie żyć będą w nędzy lub wcale”.

Studiując w latach 70-ych na PW w Warszawie opowiadaliśmy sobie taki kawał.
Pierwszy Sekretarz PZPR odwiedził swoją matkę i opowiedział jej o bogactwie, którego dorobił się na krzywdzie własnego narodu. Matka wysłuchała go i rzekła rozsądnie. Synku, a co będzie jak przyjdą komuniści.

Wystraszeni byli PZPR-owcy, żydo-komuna, Żydzi, syjoniści, liberałowie semickiego pochodzenia i ich filosemiccy poplecznicy z niepokojem patrzą na Rostok i czują już nadchodzącą karę za niszczenie NARODU POLSKIEGO.
Ten zwód, ta zmyłka z centrolewicą już im nie pomoże.

A swoją drogą dziękuję Panu L. Rywinowi za informację, która mnie tylko upewniła w słusznym działaniu na rzecz postawienia w stan oskarżenia i osądzenia wszystkich wymienionych powyżej za planowe wyniszczanie NARODU POLSKIEGO i jego OJCZYZNY.

Gdyby ktoś z czytających miał inne zdanie niż ja, np. syjoniści, to pozwolę sobie przytoczyć słowa L. Rywina cyt.: „oni stoją w drugim szeregu i jak trzeba to przypierd..lą”. Ci oni to syjoniści, bo tak odczytuję ja to, co chciał autor cytowanych słów powiedzieć, gdy odczuł krzywdę na własnej skórze.

Jeśli się mylę, to niech A. Michnik jako NARODOWY WIESZCZ WOLNEGO SŁOWA powie mi, kogo miał L. Rywin na myśli i komu służyło niszczenie socjalistycznej gospodarki Polski począwszy od wydarzeń w 1968 roku na UW, w których ja też brałem udział, aż do dzisiaj. Ja wiem i miliony Polaków wiedzą. To służyło jemu i jemu podobnym po ideologii, cechach narodowych, mentalności i etyce.

Zbigniew Roliński

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Trixie
12-02-2015 / 03:33
does getquotes.click vehicles
~Kairi
05-01-2015 / 00:07
If only there were more clveer people like you! pcrobgrcex.com [url=bqbxfixoumu.com]bqbxfixoumu[/url] [link=ldviyqzvmx.com]ldviyqzvmx[/link]
~Geraldine
24-12-2014 / 03:55
It was dark when I woke. This is a ray of sushnine." rel="nofollow">rapsoscm.com">sushnine.
~Dany
20-12-2014 / 10:10
You mean I don't have to pay for expert advice like this anor?mey!