Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA 11.WRZEŚNIA WTC - OSZUSTWA żYDÓW Rocznica ataku na WTC - kim jest prof. Jozio Szaniawski?

Wiele osób zadaje sobie pytanie kim jest naprawdę grający Polaka-katolika i patriotę prof. Jozio Szaniawski. Niektórzy nawet pytają - co on robi w Naszym Dzienniku?
Jeżeli to prawda (jak mówi plotka), że wywodzi się z "narodu wybranego", to wcześniej czy później,
wykaże się umiejętnościami, jakie ten naród posiada. Do nich należy niewątpliwie m.in.intryga, napuszczanie jednych na drugich, urabianie opinii publicznej, itd., co łatwo zaobserwować w naszych mediach.

W czasie ostatnich wydarzeń w Gruzji wyszło na jaw, kto tam intrygował, próbował wykorzystać terytorium Gruzji do ataku na Iran oraz doprowadzić do konfliktu pomiędzy Zachodem a Rosją.
Sytuacja analogiczna do tej jaka powstała po ataku na WTC 11 września 2001r., który posłużył za pretekst do ataku na Afganistan i Irak. Konserwatyści syjoniści oraz protestanccy wielbiciele cielca Izraela chcieli doprowadzić do globalnego konfliktu cywilizacji: zachodniej (czy ciągle jeszcze chrześcijańskiej) oraz muzułmańskiej, z fatalnymi skutkami dla USA.

Z okazji rocznicy ataku na WTC, wspomniany prof. Jozio Szaniawski napisał artykuł, w którym szuka dla nas Polaków miejsca w tym konflikcie cywilizacji, powołując się, ni mniej ni więcej, tylko na "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.
Zaskakująca erudycja w służbie narodu wybranego.

'Święta wojna, czyli dżihad, przeciwko Ameryce, cywilizacji Zachodu, przeciwko chrześcijaństwu została po raz kolejny ogłoszona przez przywódcę terrorystów arabskich Bin Ladena 11 września 2001 r. na tle dymów płonących i walących się wież World Trade Center w Nowym Jorku. Zachód jest nie tylko w defensywie wobec zagrożenia ze strony fanatyków islamskich. Zachód nawet nie potrafi sprecyzować, czy jest to wojna z terroryzmem, czy też konflikt cywilizacji. Islamiści nie mają wątpliwości - to wojna cywilizacji! Sami tę wojnę ogłosili, wypowiedzieli i prowadzą z morderczą skutecznością. To dżihad przeciwko wszystkim niewiernym. Natomiast Ameryka i Europa walczą tylko z terroryzmem. A przecież terroryzm to nie jest wróg i przeciwnik. Terroryzm jest jedynie formą walki, sposobem i taktyką zabijania bezbronnych cywilów, bo przecież nie wojska i żołnierzy.
Nie każdy wyznawca islamu jest terrorystą, ale każdy terrorysta XXI wieku jest wyznawcą islamu, i nie zmieni tego naiwna polityczna poprawność. Tej naiwności nie miał Staś Tarkowski. Z całą determinacją pozabijał arabskich terrorystów. Pisze o nim Sienkiewicz: 'Dzielny chłopiec, nieodrodny potomek obrońców chrześcijaństwa, prawa krew zwycięzców spod Chocimia i Wiednia'.

Jozef Szaniawski ('W pustyni i w puszczy', www.radiopomost.com)

Problem w tym, ze jak się okazuje, nie ma ciągle pewności kto naprawdę stal za atakiem na WTC

i kto z tego osiągnął największe korzyści:

http://www.bibula.com/15/main.php?page=klamstwo_nowojorskie

Prof. Józio Szanawski wie jednak lepiej i 'na chama' próbuje nam wciskać wygodna dla niego i jego

wybranego plemienia 'ciemnotę.'

Jak się okazuje, nawet w poszkodowanych Stanach Zjednoczonych dochodzą do głosu rozsądni ludzie,

którzy ośmielają się mieć wątpliwości czy oficjalnie głoszona teza o ataku na WTC nie jest przypadkiem

sprytnie promowana fikcją?
Nieprzypadkowo tak konsekwentnie media ignorowały Rona Paula.

Na zorganizowanym przez jego zwolenników sesja ujawniono m.in. intrygującą kwesti: 'Jedną z najciekawiej przemawiających osób był Jesse Ventura. Kto ciekawy niech zajrzy na stronę internetową, o której przed chwilą wspominałem. Powiem tylko jako ciekawostkę, by zachęcić czytelników do obejrzenia materiału filmowego z tego wydarzenia, iż Jesse Ventura zauważył bardzo ciekawą rzecz.

www.ronpaul.com/events/ron-paul-convention/
Otóż, Osama bin Laden jest jedną z najbardziej poszukiwanych osób na świecie przez FBI, jednak jak się okazuje, na liście rzeczy za które jest on ścigany nie ma wydarzeń z 11 września (?!) FBI przypierane do muru przyznało w końcu, że nie mają wystarczająco dowodów by go o to oskarżyć... No comments.'

Tomasz Papka (Skrotem zza oceanu' www.prawica.net).
Stan Sas

Przypominamy:

WTC -World Trade Center - refleksje w piątą rocznicę wydarzeń 11 września. PRZEDSTAWIAMY DO PRZEMYŚLENIA NOWE OKOLICZNOŚCI. Walka z faktami i logiką trwa.

WTC -World Trade Center - w rocznicę upadku. Pierwszy dzień terrorystycznego ataku - kronika 11 września i TAŃCZĄCY IZRAELCZYCY

Karmel Oświęcimski - Czy to kolejny dowód, że to Żydzi faktycznie rządzą w Polską? Orędzie żydowskie i kontrowersyjne działanie Światowego Kongresu Żydów i nacjonalistów żydowskich.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.