Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 maja 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 19-08-2014

Roberts: Waszyngton dławi prawdę - Zachodni propagandzisci ogłupiają kogoś czy siebie?

Ostatni absurd jaki sie ukazal pochodzi z Ukrainy, UE i Waszyngtonu, dotyczy humanitarnej pomocy ktora Rosja i Czerwony Krzyz kieruja do dawnych rosyjskich terytoriow co tworza Wschodnia Ukraine to jest fortel, ze jest to pretekst do dokonania rosyjskiej militarnej inwazji. Takie bezsensowne klamstwo zostalo nam oznajmione przez zachodnich propagandzistow, ktorzy nie maja zadnego szacunku dla inteligencji ludzi na Zachodzie.

Przeciez nawet kretyn powinien rozumiec, ze Rosja jesli chce wyslac wojsko na Ukraine, to nie potrzebuje zadnego pretekstu, tymbardziej w spolce z Czerwonym Krzyzem w dostarczeniu pomocy humanitarnej. Wschodnia Ukraina idac za przykladem Krymu juz glosowala zarowno za odseperowaniem sie od Kijowa i ponownym zjednoczeniem z Rosja. Jesli Rosji potrzebny jest pretekst, to wystarczy przed kilkoma miesiacami podjeta decyzja przez wschodnich Ukraincow. Poza tym Rosja nie potrzebuje pretekstu zeby ratowac Rosjan od zarzynania przez waszyngtonskie marionetki, podobnie jak to sie dzieje Palestynczykami w Gazie.

Rosyjski rzad nie podejmujac wyzwania daje waszyngtonskim europejskim wasalom czas na uswiadomienie, ze to Waszyngton, nie Rosja, jest problemem, i ze Waszyngton zamierza przerzucic koszty konfliktu z Rosja na Europejczykow.

Sprzeciw Waszyngtonu, waszyngtonskich europejskich wasali, i waszyngtonskich marionetek w Kijowie wobec dostarczenia humanitarnej pomocy ma zwiazek z desperacka proba aby utrzymac swiat w niewiedzy o masowej destrukcji popelnionej przez Waszyngton i jego marionetki wsrod ludnosci cywilnej, w budownictwie mieszkaniowym i przemysle na dawnych terytoriach rosyjskich, ktorym bezposrednio zagrazaja rusofobiczni ekstermisci, ci co Waszyngton zainstalowal w Kijowie.

Zachodnie presstitute media do swojej dlugiej niechlubnej historii dolozyly jeszcze nastepna porazke poprzez przemilczanie okrucienstw popelnionych na ludziach ktorzy nie widza dla siebie przyszlosci w kraju rzadzonym przez morderczych rusofobicznych kryminalistow zainstalowanych do wladz przez Waszyngton.

Oblakani NATO-wscy generalowie, szef Pentagonu, i amerykanscy senatorowie rozpowszechniaja szalenstwa o nieuchronnie nadchodzacej rosyjskiej inwazji nie tylko na Ukraine, ale takze na kraje baltyckie, Polske, i oczywiscie, na cala Europe. Ten szal ogarnia Zachod bez zadnych ku temu dowodow, w ogole bez zadnych oznak swiadczacych o przygotowaniach do takiej inwazji. Waszyngton rozpowszechnia klamstwa, ze Putin ma zamiar reanimowac Sowieckie Imperium. To jest ten sam Putin, ktory mial w reku byla rosyjska prowincje Gruzje i zrezygnowal z jej posiadania.

Waszyngtonska propaganda dziala. Sondaze wskazuja, ze wiekszosc Amerykanow po klamstwach jakimi byli karmieni na temat Afganistanu, Somalii, Iraku, Libii, Syrii i Iranu nadal nie uswiadamiaja sobie, ze ponownie, w swoje nieskonczonej naiwnosci, sa ofiarami propagandy odnosnie zagrozenia ze strony Rosji.

Dla wprowadzonej w blad i zalewanej propaganda amerykanskiej populacji, pytanie na dzis jest takie: "Jak zatrzymamy Rosjan?" Tak podstepnie i nieuczciwie rezim Obamy przygotowuje Amerykanow do wojny.

Nadzieja na pokoj sa rosyjskie przeciw-sankcje jako odpowiedz na sankcje przeciwko Rosji, ktorych realizacje Waszyngton wymusil na swoich wasalach, a w finale ciezar ten spadnie na oklamywanych amerykanskich podatnikow. Polski rzad zazadal zeby Waszyngton zakupil jablka i produkty rolne, ktore Polska z winy Waszyngtonu nie moze sprzedac do Rosji. Poniewaz Polska zostala wybrana prze Waszyngton jako miejsce do zainstalowania amerykasnkiej bazy rakietowej skierowanej przeciwko Rosji, to polski rzad ma podstawy do wysuwania zadan. Waszyngton zas ustepujac Polsce, spotka sie z podobnymi zadaniami ze strony ciezko- dotknietej sankcjami Grecji i Austrii i calej reszty Europy, zeby zrekompensowal Europejczykom poniesione z powodu sankcji straty, ktore Waszyngton narzucil swoim wasalskim populacjom.

Uwiecznione przez Stany oszustwa w 21 wieku w swiecie sa niezwykle. Nie bylo podobnych kiedykolwiek w historii. Nie tylko sa to oszustwa o licznych wojnach
( Afganistan, Irak, Somalia, Syria, Ukraina i prawie Iran plus nielegalne militarne akcje Waszyngtonu wzdluz granic Pakistanu i Jemenu), lecz takze i ogromne, zakorzenione gleboko w swiecie finansowe wyludzenia. Ofiara oszustwa Wall Street jest europejski kryzys zadluzenia, jest to naruszenie suwerennosci europejskich krajow przez MFW poprzez wykupywanie dlugow panstwowych i na skutek tego "ratunku" zostala zubozona Grecja, Wlochy, Hiszpania, Portugalia i Irlandia, lacznie z Europa Wschodnia.

Pewnego dnia Europejczycy obudza sie. Kiedy zrozumia, ze Waszyngton nic dla nich nie robi oprocz zapewnien o ich ochronie przed nieistniejacym "rosyjskim zagrozeniem", i obciaza ich kosztami trudnymi do udzwigniecia przez angazowanie Europejczykow jako poborowych do waszyngtonskiej wojny o hegemonie nad swiatem. Predzej niz pozniej Europejczycy musza sobie zdac sprawe z roli jaka im zostala przypisana przez Waszyngton, ze nie lezy to w ich interesie i prowadzi wprost do III Wojny Swiatowej w ktorej pierwszymi ofiarami beda Europejczycy.

Paul-Craig-Roberts.jpg

By Paul Craig Roberts

Autor: 
ulcik140

Z zawodu jestem ekonomistka, ale moje hobby to polityka i brydz. Polityka interesuje sie od czasu posolidarnosciowej transformacji , do chwili obecnej.

To jest: ulcik140
Publikacje Autora: 
Slawny wywiad w CNN W.Blitzer`a z Davidem Duke`m gru-2006 Forum 3,334
P. Buchanan: Czy Senkakus warte sa wojny? gru-2013 Opinie 841
Wirtuizeria Busha lis-2008 Forum 1,040
Roberts: Klamstwa sa coraz bardziej bezczelne cze-2014 Opinie 2,705
Syjonisci i okupanci winni przestepstw w Iraku cze-2007 Forum 4,230

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Archiwum żydlak
02-09-2014 / 23:37
~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 02-09-2014 / 23:21 Pada pseudo gangsterska banda doktor neurolog danuty szostak vel marchel vel nieleszczuk. A jak tam jeden z budyneczków przedszkola przy Sterniczej w Warszawie (Bemowo) młody pseudo gangsterku piotrze marchel vel nieleszczuk. Nie ma...??? A to żydowskie ścierwa dopiero początek waszego końca. Twojego żydłaku raczkoski też ~spraye 02-09-2014 / 23:09 skacze zając koło lasu ma on bardzo dużo czasu. to tak z nudów ~spraye 02-09-2014 / 23:06 energia sprawiedliwości ap rozpiera. ile jest w tym prawdy ? cholera ~spraye 02-09-2014 / 22:56 kotek chciał złapać myszkę a myszka mu odgryzła ogon ~spraye 31-08-2014 / 18:18 te ap , urva nie baw się w kotka... Pada psudo gangsterska banda doktor neurolog danuty szostak vel marchel vel nieleszczuk. A jak tam jeden z budyneczków przedszkola przy Strniczej w Warszawie (Bemowo) młody pseudo gangsterku piotrze marchel vel nieleszczuk. Nie ma...??? A to żydowskie ścierwa dopiero początek waszgo końca ~Krzysztof Super Plebs 2014 02-09-2014 / 18:55 januszu trzaskoma wiesz co ty możesz? Zapomnij o swoich hemoroidach i narżnij kupę ot i co! Janusz wiesz co ty możesz? Zapomnij o swoich hemoroidach i narżnij kupę ot i co! Janusz, jak tam randka z Twoją adwokatką? Macie już haki na tę jędzę i tego strasznego Maciąga? Ty wyobraź sobie że ona mi zrobiła oskarżenie ...?! A ja tylko żartowałem No i co głupi Zychu ongiś liderze SLD w Mińsku Mazowieckim zesrałeś się rzadkim gównen ! I kto cię tak załatwił - ten prawniczyna dla ubogich Naciąg, a mówiłam trzymaj się mnie i mojej kaski ~Marzena Gil 02-09-2014 / 18:15 stasio chorzewski, to claun, który kiedyś próbował po pijaku się dobierać do moich cycków, a mam co pokazać ~kol 02-09-2014 / 17:02 Znasz Stasia, to dopiero idiota ~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 02-09-2014 / 13:39 Takiego idioty nie widziałem. Oto w sprawie przed mińskim Sądem Rejonowym, w sprawie II K 1/14 zeznający jako świadek były milicjant nijaki jerzy waldemar zych po pierwsze primo - jak to w MO mawiali - nie pamięta, że toczy się p-ko niemu sprawa cywilna z mojego powództwa o sygnaturze I C 347/12 (a więc od mniej więcej 2 lat), w której wprawdzie na ostatniej rozprawie był nieobecny, ale wcześniej zgłosił 7 lewych świadków...., a "po drugie primo" jak mawiali ubecy i milicjanci oraz oficerowie LWP w rodzaju janusza trzaskoma, czy podoficerowie w rodzaju józia dziedzickiego podpisał w KPP Mińsk Mazowiecki protokoł przesłuchania nie czytając go i jeszcze rozbrajająco powiedział Wysokiemu Sądowi (akurat w osobie niskiej i przysadzistej SSR Agnieszka Karłowicz), że gdyby mu policjant podsunął testament na rzecz Krz\ysztofa Maciąg Zbyszyńskiego to tez by podpisał...Nic dziwnego, że komuna padła mając takich jak zych "obrońców" a jeszcze łajno to chwali się, że jest dziennikarzem i prawnikiem. Ufff! ~sasiedzi 01-09-2014 / 12:11 /31.08.2014, 15,43/ stan? to o Ciebie chodzi Stasiu. Masz opiekuńczą żonę to jej trzymaj i słuchaj a nie kolesiów od flaszki ~Janusz Trzaskoma 01-09-2014 / 05:15 On (Zdzisław Raczkowski) się nie potrafi w nic bawić, bo to śmieć ~spraye 31-08-2014 / 18:18 te ap , urva nie baw się w kotka... ~nadzieja 31-08-2014 / 18:11 tak lepiej, gdy jesteś sobą. Energia miłości rozpiera premiera. Pieniądze szczęścia nie dają być może, lecz kufereczek mareczek daj Boże ~Archiwum żydlak 31-08-2014 / 17:36 ~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 30-08-2014 / 18:36 do ~zyd z 30-08-2014 / 07:19...tak, ale z chujowym charakterem do ~zyd z 30-08-2014 / 07:19...tak, ale z chujowym charakterem ~archiwum żydłak 30-08-2014 / 18:33 Janina Trzaskoma W wywiadzie, który udzieliła Kate Reszke jest próba wytłumaczenia różnicy między filozofią Żydów a Chrześcijańską: "żydzi, czyli naród wybrany /lepszy.../ żyje tu i teraz, natomiast Chrześcijanie myślą o przyszłości. To tak, jakby ci pierwsi nie mieli odpowiedzialności za swoje czyny, a drudzy - tak. Jan Reszke zataił przed Sylwią fakt, iż jego rodzice są Żydami. Udawał kogoś innego. Tego już się nie da zamieść pod dywan. Są na to twarde dowody. Żadne brechanie Janie tu już nie pomoże. Możesz wraz ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi wylać na mnie rzekę pomyj, nie oczyścisz się ze swojego kłamstwa. 59 min · Nie lubię · 1 Janina Trzaskoma A zatem brak odpowiedzialności u Ciebie Janie R. pozwoliło na zatruwanie pozytywnych uczuć maleńkiego synka do swojej mamy. Twoja mama Janie w tym uczestniczyła. Na prośbę Sylwii, by zgodziła się na zamieszkanie u niej z dzieckiem, nie wyraziła zgody. Pani Jadwiga znała zachowania swojego syna Jana. Niech się cały świat o tym dowie zacni Reszkowie 47 min · Nie lubię · 1 Krzysztof Maciąg Zbyszyński Wyjątkowe to plugastwo, a dla Katki brawa za ujawnienie wreszcie całej prawdy o tych "austriackich hrabiach"...dla ubogich 3 min · Lubię to! Krzysztof Maciąg Zbyszyński Napisz komentarz… ~stan 30-08-2014 / 16:30 bo ze mną to jest tak, ja mam tylko kilka nocy w miesiącu do ochrony a reszta to odpoczynek bo trochę kiedyś chrowalem jak w wojsku byłem majorem ~Bolek 30-08-2014 / 16:04 Stasiu, jak nie mogłeś spać to dlaczego żona musiała ci mówić co sie działo w twoim bloku? Żeś z ochrony to widać, słychać i czuć. Takich teraz niestety mamy ochroniarzy. Śpią a później pytają się żon co było!!! ~stasio 30-08-2014 / 11:37 populi Nad moim pokojem towarzystwo pijane w trupa 2-ga w nocy balanga na całego i nie dali mi spać a ja na pierwsza zmianę musze być wyspany bo ochrona to nie żarty podobno przyjechało nawet jakieś pogotowie powiedziała mi o tym moja żona ~zyd 30-08-2014 / 07:19 żyd też człowiek ~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 30-08-2014 / 05:37 Znowu zaspałeś obleśny żydowski karle zdzisławie raczkowski, no nuże jewrejska świnio co tak się ociągasz ??? Co banda szostakowej nie dała ci kaski? WON śmieciu! A ty pseudo magistrze grzegorzu padzilku donosicielu pseudo solidaruchu też się lenisz czekam na te twoje zapowiadane śmierdzący żydo-cyganie procesy... ~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 29-08-2014 / 13:24 Tak trzymaj januszku trzaskablaumie! Dzisiaj wylądoował w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Wola prywatny akt oskarżenia -p-ko twojemu kompanowi od wódki józiowi dziedzickiemu, który kiedyś usiłował się nieudolnie dobierać do twojej żonki...jak myślisz kto go złożył ??? Chyba straciłes "przyjaciela"...??? Na pewno nie ja. Natomiast ja składałem dziś cięższy kaliber - zeznania w sprawie gróźb karalnych w wykonaniu chujowego twojego bracziszka andrzejka i jeszcze jednego obszczymura z twojego "towarzych" stanisława chorzewskiego - w sprawie D I 7130114 i nie prowadzi jej jednak twoja umiłowana Praga Południe gdzie masz układy, więc uważaj na zakrętach... ~populi 28-08-2014 / 21:38 No bez przesady! Toż to "dobro" publiczne! Czy mam wymieniać nazwiska sąsiadów? A nie śpią, bo nie mogą wyjść z podziwu, że to barachło jeszcze ktoś "tłucze"! Janina Trzaskoma W wywiadzie, który udzieliła Kate Reszke jest próba wytłumaczenia różnicy między filozofią Żydów a Chrześcijańską: "żydzi, czyli naród wybrany /lepszy.../ żyje tu i teraz, natomiast Chrześcijanie myślą o przyszłości. To tak, jakby ci pierwsi nie mieli odpowiedzialności za swoje czyny, a drudzy - tak. Jan Reszke zataił przed Sylwią fakt, iż jego rodzice są Żydami. Udawał kogoś innego. Tego już się nie da zamieść pod dywan. Są na to twarde dowody. Żadne brechanie Janie tu już nie pomoże. Możesz wraz ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi wylać na mnie rzekę pomyj, nie oczyścisz się ze swojego kłamstwa. 59 min · Nie lubię · 1 Janina Trzaskoma A zatem brak odpowiedzialności u Ciebie Janie R. pozwoliło na zatruwanie pozytywnych uczuć maleńkiego synka do swojej mamy. Twoja mama Janie w tym uczestniczyła. Na prośbę Sylwii, by zgodziła się na zamieszkanie u niej z dzieckiem, nie wyraziła zgody. Pani Jadwiga znała zachowania swojego syna Jana. Niech się cały świat o tym dowie zacni Reszkowie 47 min · Nie lubię · 1 Krzysztof Maciąg Zbyszyński Wyjątkowe to plugastwo, a dla Katki brawa za ujawnienie wreszcie całej prawdy o tych "austriackich hrabiach"...dla ubogich 3 min · Lubię to! Krzysztof Maciąg Zbyszyński Napisz komentarz… ~Krzysztof Maciąg Zbyszyński 29-08-2014 / 13:24 Tak trzymaj januszku trzaskablaumie! Dzisiaj wylądoował w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Wola prywatny akt oskarżenia -p-ko twojemu kompanowi od wódki józiowi dziedzickiemu, który kiedyś usiłował się nieudolnie dobierać do twojej żonki...jak myślisz kto go złożył ??? Chyba straciłes "przyjaciela"...??? Na pewno nie ja. Natomiast ja składałem dziś cięższy kaliber - zeznania w sprawie gróźb karalnych w wykonaniu chujowego twojego bracziszka andrzejka i jeszcze jednego obszczymura z twojego "towarzych" stanisława chorzewskiego - w sprawie D I 7130114 i nie prowadzi jej jednak twoja umiłowana Praga Południe gdzie masz układy, więc uważaj na zakrętach...
~Bodenski
27-08-2014 / 17:01
Żegnaj dolar, witaj nowy świat
~ma tylda
25-08-2014 / 12:22
jestem z dziećmi w kościele a tu P0dczas kazania ksiądz reklamuje alkohol mówiąc że woda w wino i chlup przy dzieciach do tego nalewa mu ministrant małolat. Dlaczego kler rozpija naród!!!
~ma rysia
25-08-2014 / 11:53
mówicie że wszelcy prawnicy / urzędnicy to przestępcy kradnący dla kasy wykorzystujący stanowiska dominanta. Prawda jest gorsza to są pijacy nałogowi. Zabezpieczaliśmy dowody na szefa organizacji sądowniczych Justitia. Więc mamy na to prawne dowody zabezpieczone cyfrowo!!
~K0M0R0WSKI
23-08-2014 / 12:00
biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4158 tatuś JPll - zrzuta ciemnoty ok 1O mld zł rocznie.
~VATI CAN
22-08-2014 / 15:41
owieczki nie narzekajcie nie tak dawno doginaliście dla kościoła 1O % tzw dziesięcinę.
~Józef Dziedzicki
22-08-2014 / 14:52
Ja się dopiero z tobą podchujku raczkowski pobawię śmieciu
~JAKUB
22-08-2014 / 06:44
Chyba ci z Moskwy to napisał
~ma ciek
20-08-2014 / 17:20
widziałe we Wrocławiu z biur katedry wychodził dyr. ksiądz ok 60 lat z laską ok 28 lat z dzieckiem. Śliczna zapewne tatuś. A ja płacę na nich i za nich P0datki.
~kl eryk
20-08-2014 / 17:18
głupie naiwne bydło P0 to jest aby je otumaniać i dymać ile się da ;-) a jak P0dskatuje Opus dei zrobi Porządek!!!