Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Przepowiednia dla Polski - Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa przepowiada w "Super Expressie" najbliższą przyszłość dla Polski.

W zasadzie nie zajmujemy się przedrukowywaniem tekstów, ale przepowiednię Jackowskiego popieramy zgodnie z naszym doświadczeniem życiowym. Nie za bardzo wierzymy w powrót Leppera, ale zgadzamy się, ze Platforma zatonie :-)
PiS też będzie "prząść cienko" - powstaną nowe siły polityczne - byle nie oparte tylko na zmianie nazwy partii...

Zdaniem wizjonera w nadchodzącym 2009 roku musimy być przygotowani na prawdziwy finansowy kryzys, rewolucję na scenie politycznej i wojnę, która choć swoim zasięgiem nie obejmie terytorium Polski, to jej skutki będą dla nas boleśnie odczuwalne.

- Czeka nas trudny rok - prognozuje jasnowidz. - Jestem tym przerażony. Tym bardziej, że moja poprzednia wizja z końca 2007 roku spełniła się prawie w stu procentach. Już wtedy zapowiadałem przecież kryzys finansowy - mówi "SE" Krzysztof Jackowski.

Polityka

Lepper wróci na szczyt. W Polsce powstaną dwie nowe siły polityczne, dwie nowe partie. W jednej z nich, rolniczo-emeryckiej, pierwsze skrzypce będzie grał Andrzej Lepper. Drugim nowym ugrupowaniem będzie partia centrolewicowa. Na jej czele staną znani politycy, którzy odeszli w cień. Zapowiadają się wielkie powroty.

Notowania Platformy Obywatelskiej będą spadać i to drastycznie. Głównie przyczynią się do tego bolesne skutki kryzysu gospodarczego. Nie bez znaczenia będzie również fakt, że PO przez cały czas oszukiwała społeczeństwo mówiąc, że faktycznie żadnego kryzysu w Polsce nie ma.

W Europie zdecydowanie osłabnie globalizacja. Na strukturach Unii Europejskiej, która jest tworem opartym przecież na ekonomii, pojawią się pierwsze rysy. To może oznaczać nawet jej koniec.

Ekonomia - pieniądze

Czerwiec i lipiec tragiczne dla naszej gospodarki. Kryzys światowy będzie się pogłębiał. Na świecie aż do marca będzie panowała całkowita stagnacja w gospodarce. W Polsce wyniki kryzysu będą najbardziej widoczne na przełomie czerwca i lipca. Wskaźnik PKB będzie ujemny, bo Unia Europejska targana kryzysem wstrzyma część inwestycji, które do tej pory napędzały naszą gospodarkę. Także budżet naszego kraju przejdzie dwie modyfikacje.

Jackowski radzi, by w związku z problemami w światowej gospodarce i kryzysem finansowym pozbyć się wszelkich zobowiązań, czyli kredytów, obligacji i akcji. Ci, którzy wciąż będą żyli na kredyt, wiele ryzykują. Należy zacisnąć pasa.

Wojna

Skutki wojny odczujemy w Polsce. Na świecie wybuchnie wojna, która - według Jackowskiego - została sprowokowana już w 2008 roku po to, by rozwiązać problemy ekonomiczne światowych mocarstw. Wojna wybuchnie najprawdopodobniej w Azji, ale jej skutki będzie odczuwać cały świat, co najgorsze nawet Polska. Choć prowokatorzy szybko stracą kontrolę nad swoimi działaniami, to konflikt nie powinien przenieść się na polskie terytorium. Nasi żołnierze będą jednak najprawdopodobniej uczestniczyć w działaniach wojennych. Dlatego jeżeli chciałeś zostać żołnierzem zawodowym, to lepiej zrezygnuj ze swoich planów.

W wojnę zamieszane będą między innymi Iran, Izrael i Stany Zjednoczone. Pamiętajmy, że są na świecie ludzie dysponujący olbrzymią władzą, którzy sprowokowaną przez siebie wojnę mogą potraktować jako panaceum na obecny kryzys finansowy.

Pogoda

Lato będzie upalne. Tegoroczna zima będzie bardzo krótka. Czeka nas więcej opadów deszczu niż śniegu. Dopiero na przełomie stycznia i lutego może pojawić się mróz. Nie potrwa on jednak długo, bo już w lutym możemy przygotowywać się na iście wiosenną aurę. Będzie ciepło i słonecznie. Lato 2009 będzie gorące i bardzo długie, bo potrwa aż do później jesieni.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.