Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Precz z cokołów - Bogusław Maśliński

Nie sądziłem że znajdę tyle wspaniałych materiałów do tego artykułu wręcz w licznych publikacjach bardzo wiele się powtarza co zapewnia obiektywizm. Postanowiłem że przekażę także w innych artykułach pewną wiedzę na temat chamskiego zakłamania historii gdzie z zbrodniarza, spadkobiercy żydokomuny czy TW robi się bohatera wmawiając że był wystraszony, szantażowany i go złamali.
Takie cytaty to polskojęzyczne media uważające słuchaczy czy czytelników za delikatnie mówiąc mało rozwiniętych pozbawionych logicznego myślenia. Zdrajcy nie chcą wierzyć że często sprzedawali przyjaciół za parę srebrników.
Nikt nie zliczył i nie zliczy ilości zadanych ran czy bezmyślnej śmierci niewinnych.

Cokół - Cokół, najniższy, nadziemny człon budynku, elementu architektonicznego (kolumna, filar, portal), rzeźby i pomnika,
Tak wielu spadkobiercy zbrodni komunistycznej dla własnej otoczki tzw. patriotyzmu z chamów za życia budują sobie opiję za pomocą zakłamania. Zapomnieli czasy jak inni szybko spadali z cokołu, tzw. demokraci za wszelką cenę chcą się upodobnić do Stalina, Dzierżyńskiego i innych zbrodniarzy.
Za żywota to twórca Tysiącletniej Rzeszy Adolf Hitler miał najwięcej popiersi.
Komu w kraju tak bardzo zależy na tytułach, pomnikach?
Słuszną diagnozę postawił by psychiatra.

Tym którzy chcą zakrzyczeć prawdę.( Jedyna prawda to ta, którą już wam przekazano... Poszukiwanie innej prawdy to bluźnierstwo ...Poszukiwanie innej prawdy zasługuje na karę ... )
Są propozycje niszczenia książek to już chyba faszyzm, z przechrztami napisali już swoją prawdę i inna to kłamstwo które próbują ścigać z pomocą tzw. polskiego wymiaru bezprawia, strasząc najwspanialszy uniwersytet o sławie międzynarodowej inkwizycją.

Następny wielki sukces POprawnych politycznie to w obronie dobrego imienia przestępców pod wodzostwem Wałęsy uważają że historię tylko oni piszą popierani przez( NKWD przebranych w UB przykład puł. NKWD Stolzman vel Kwaśniewski i wielu, wielu innych zbrodniarzy w szatach UB, SB, MO, ZOMO) doprowadzili od odwołania rządu Jana Olszewskiego.

Kopia tomek9To układ hańbiącej zmowy w Magdalence.

Te towarzystwo ma monopol na prawdę.
Czas na fakty, bardzo bolesne.

Czy morderstwo księdza Jerzego Popiełuszki by było tak proste gdyby nie konfidenci najbliższego otoczenia tacy jak ks. Michał Czajkowski ps. Jankowski, ks. Andrzej Przekaziński ps. Kustosz, ks. wikary Jerzy Czarnota sługus zbrodni od 1964 do co najmniej 1988r. Za zasługę dla SB jest kapłanem diecezji łowickiej, czy o tym wiedzą łowiczanie że ten który ich spowiada to konfident. Następny agent kapłan Tadeusz Stachnik ps. Miecz.
To kler brał udział w zdradzie Magdaleńskiej żeby Kiszczak spalił jak najwięcej teczek osobowych księży.
Za tę zbrodnię odpowiada gen. Kiszczak serdecznie witany i broniony przez MICHNIKA vel. Aaron Szechter . Tych panów coś łączy, Kiszczak tu nie muszę tłumaczyć co do Michnika to bez wątpienia takim zbrodniarzem Stalinowskim w rodzinie jest jego przyrodni brat Stefan.
Pytanie nie tylko do PO dlaczego nie żądacie ekstradycji Stefana Michnika zbrodniarza Stalinowskiego?

Pozwolę sobie zacząć od największego pokrzywdzonego ponieważ jak go słyszymy obecnie to on wygrał z komuną wypędził sowietów, po prostu Guliwer załatwił wrednym Polakom II Japonię.
Cytat; Waldemar Łysiak powiedział kiedyś, że: "Dołęga-Mostowicz (autor Nikodema Dyzmy) był wielkim prorokiem, bowiem cała książkę poświęcił L. Wałęsie i to na wiele lat przed jego urodzeniem".

W przypływie paniki Wałęsa przyznał, się do podpisał 3 czy 4 papiery w grudniu 1970 roku i jasnym było, te dokumenty to było zobowiązanie się do współpracy z SB .Grudzień 1970r ścieżki zdrowia, masaż pałami od zachlanych tzw. milicjantów ( czytaj zbrodniarzy) o on skromnie podpisuje 3 lub 4 zgody na współpracę jako konfident.Żydowski KOR go wybroni, przecież to wieśniak i dopiero w mieście raczkował.

Andrzeja Gwiazdy (swego czasu publikowanych na łamach Tygodnika) jasno wynika, że Lech Wałęsa kilkakrotnie potwierdził fakt swej współpracy z Bezpieką. Między innymi rozpoznawał dla niej głosy kolegów nagrane na taśmach magnetofonowych ze strajków Grudnia 70, ich twarze ze zdjęć itd. sierpniu 1980 roku, trzeciego dnia strajku w Stoczni Gdańskiej, Wałęsa nie wpuścił na salę obrad w stoczni Andrzeja Gwiazdy, głównego architekta tamtych zdarzeń wraz z panią Walentynowicz.Pan Gwiazda jeszcze wtedy na pewno nie wiedział że to była inicjatywa tzw. doradcy
Gieremka- Lewartow.
Tak żydowski KOR bał się niezależnej opozycji.

Wałęsa chwalił się w wywiadzie udzielonym włoskiemu dziennikowi „Il Messaggero”: To ja podzieliłem Solidarność! I zawsze będę tworzył podziały, bo silny Związek byłby przeszkodą na drodze reform.
Czy w tym towarzystwie uzgodnił zniszczenie 10 milionowego związku zawodowego.

tomek6

. okrągły stół cytat- I sekretarza KW PZPR Tadeusza Fiszbacha w Gdańsku po tym jak odważnie stwierdził na 57 uczestników Okrągłego Stołu, aż 47 było Żydami

( poleciał z swojej fuch za tą wypowiedz) taki fakty trzeba powtarzać nawet 1000 razy żeby nierozgarnięci zrozumieli dlaczego ich dzieci głodują.

Wielo miesięczne kolejki do lekarzy, bezrobocie.

Wyprzedane banki, zakłady pracy to nie tylko okrągły stół który był atrapą uzgodnień z Magdalenki w której także brał udział obecny prezydent Lech Kaczyński ( tym panem zajmę się później).

Następny sukces Wałęsy: "Gudzowaty finansował Wałęsę"
Urban przypomniał również, że Gudzowaty finansował nie tylko SLD, ale także kampanię prezydencką Lecha Wałęsy. – sfinansował aż 75 procent wszystkich wydatków prezydenckiej kampanii Wałęsy. – Mafijny kontakt?
Reporter "Superwizjera" dotarł też do człowieka, który swoich powiązań z Gudzowatym… wielka polityka, mafia, konfidenci liderzy przemian.
tomek8

Wałęsa vel Lejba Kohne jak każdy bohater ma pseudonim „Bolek”.

W sumie nie można de facto się przyczepić ponieważ jest bardzo towarzyski i ma miękkie serce dla mafii.
Fabryka ułaskawień

Lech Wałęsa podpisał 3680 aktów łaski,…
Jak traktować ułaskawienie przez Lecha Wałęsę Andrzeja Zielińskiego, pseudonim Słowik, jednego z bossów Pruszkowa, oraz członków tego gangu: Zbigniewa K. (Alego) i Janusza S. (Dzika), a także "króla kasiarzy" Jerzego M. i "króla włamywaczy" Jerzego N.?

Pamiętajmy że ten miłośnik mafii w tym czasie wysyłał list gończyca puł. Kuklińskim.

Zapłacił za Miecia kaucję, 200tyś złoty. Gość ma gest.

Sukcesem jest szafa Lesiaka, prezydentura Wałęsy- cytat: Mówi Pan, że były minister Andrzej Milczanowski kłamie, że nic o tym nie wiedział. Andrzej Milczanowski(Aaron Edelman) mówi, że tylko na dwóch dokumentach są jego podpisy, parafka „przeczytałem”, Facet ma sukcesy np. Nagroda Nobla w wspaniałym towarzystwie jak Wisława Szymborska - Rottermund żądająca mordu polskich księży w Krakowie. Szimon Peres oraz Icchak Rabin zbrodniarze dzieci, kobiet starców ( narodu Palestyńskiego) Zaprawdę godne to towarzystwo.

Można o tym tak wielce zasłużonym pisać w nieskończoność dla potomnym żeby postawili mu mauzoleum co najmniej w stylu Leninowskim.Kim on jest dla mnie.
Nigdy nie uważałem go za zaufanego człowieka, nie był dla mnie prezydentem. Ewentualnie facetem postawionym na świeczniku który był twardo trzymany przez innych. Nie mam tu tylko na myśli Kuronia - Icek Kordblum który w wywiadzie stwierdził- Wałęsa to porucznik w okopach, Solidarność jest tu w moim mieszkaniu. Niech każdy się zastanowi czym była druga Jałta. Kto naprawdę kierował tymi tzw. Przemianami.

Przedstawiam ściągę i niech to będzie nauka dla następnych naiwniaków biorących udział w przewrotach pałacowym, a kogoś z zaścianka kreując na bohatera narodowego- cytaty:
Z pomocą Wojciechowi Jaruzelskiemu pospieszył prezydent USA George Bush; to właśnie poparcie z jego strony przesądziło o tym, że generał zgodził się kandydować na stanowisko prezydenta państwa. Już samo zgłoszenie kandydatury przesądzało wynik głosowania; odpowiednie gwarancje uzyskał od Bronisława Geremka vel
Lewartow, Stanisław Ciosek (zob. "Wędzidła opatrzności", "Rzeczpospolita" 14-15.12.1996). W czasie pobytu w Warszawie Bush chwalił "polską rewolucję". Aliści w jej wyniku najwyższe stanowisko w państwie objął dotychczasowy I sekretarz partii komunistycznej i zaproponował na szefa rządu generała Kiszczaka - dotychczasowego szefa policji politycznej...

Timesie" 28 marca 1989 r. Nowojorski dziennik ujawnił kulisy rozmów, które w styczniu tego samego roku przeprowadził w Moskwie Henry Kissinger. Spotkał się z Gorbaczowem i Jakowlewem i przedstawił im projekt ustaleń w sprawie Europy Wschodniej, uzgodniony uprzednio z Bushem, jeszcze przed objęciem przez niego urzędu prezydenta. Projekt przewidywał zapobieżenie niekontrolowanemu rozwojowi wydarzeń w Europie Wschodniej.
I co, to przecież ciąg dalszy Jałty.

Polecam:
Czy partia Lecha Wałęsy - Chrześcijańska Demokracja III RP, miała być przykrywką dla działań i interesów mafii pruszkowskiej i tajnych służb?

http://nowaonline.strefa.pl/52_Adamczewski_D.htm

http://lubliniec.naszemiasto.pl/wydarzenia/534243....
http://www.prawica.net/node/4967

Wszyscy zbrodniarze i ich rodziny tacy jak Adam Michnik żądają mówienia o przyszłości a nie przeszłości.

zydzi_nagonka

W Polsce Żydzi zajmowali najwyższe stanowiska w partii , rządzie , parlamencie , administracji, gospodarce ...

Stefan Arski (dziennikarz) Jerzy Albrecht (sekr, KC PZPR) , Aron Berman, Jakub Berman ( MBP, KC PZPR), Jerzy Borejsza (Goldberg, kultura ), Mojżesz Bradersan (ZPP), Luna Bristigerowa ( MBP, UB, Prajs), Stanisław Brodzki (Bronsztajn, dziennikarz „Trybuny Ludu „), Tadeusz Danielewicz (Izraelowicz, MSZ ), Anna Fejgin ( ZPP), Anatol Fejgin (MSW, UB), Kazimierz Golczewski ( Bauman, stalinowski prokurator w Kielcach), Jan, Frey – Bielecki , (gen. WP) , Henryk Holland ( szpieg sowiecki)), Adam Humer, ( UB, znęcał się nad Polakami, odsiaduje obecnie wyrok 7 lat), Grzegorz Jaszuński ( dziennikarz w okresie stalinizmu ) Stefan Jędrychowski( centr. kierownictwo w PZPR i w rządzie ),, Kac Suchy ( prof. MSZ ), Leon Kasman ( dziennikarz „TL”), Rachela Korń ( ZPP) Zygmunt Modzelewski (minister MSZ w okresie stalinowskim), Jerzy Morawski ( Szloma,, KCPZPR), Salomon Morel ( b. komendant obozu koncentracyjnego w Jaworznie na Śląsku, zbrodniarz, którego Izrael nie chce wydać ), Klara Naszkowska ( ZPP), Edward Ochab ( Sekr. KC PZPR) , Róża Ochab
( Grunbaum ZPP), Zygmunt Okręt ( ZPP) , Srula Parzyńska- Wójcicka( red. „ Życie Warszawy”, vel Goldbergowa, vel Kundelman ), Władysław Pawlak ( Polskie Radio, b. policjant w Gettcie ) , Rożański (Goldberg, zbrodniarz okresu stalinowskiego), Bronisław Skrzeszewski ( Meldenbaum, ZPP), Stanisław Skrzeszewski( minister MSZ , Oświaty), Artur Starewicz ( Sekr. KC PZPR), Adam Schaff ( ideolog komunizmu), Oziasz Szechter ( ojciec Adama Michnika, ( KGB i UB), Ozjasz Szlejen ( sekretarz Związku Pisarzy i Artystów, w okresie stalinowskim), Stefan Szwedowicz – Michnik ( prok. oskarżony o zbrodnie , pomocnik Józefa Światło , brat Adama Michnika ), Roman Szydłowski ( Szanzer ( TL), Eugeniusz Szyr ( wicepremier), Józef Światło ( szef X Departamentu MSW, oskarżony o zbrodnie przeciw Polakom), Leopold Unger ( dziennikarz), Edda Werfel ( dziennikarka), Roman Werfel (KC PZPR), Stefan Wierbłowski ( MSZ), Helena Wolińska ( prok, okresu stalinowskiego, oskarżona o zbrodnie, m.in. na gen. Fieldorfie) , Roman Zambrowski ( sekr. KC PZPR ), Jerzy Zarzycki ( gen. WP, Neugebauer ).
Czy naród Polski nie stać na suwerenność, wymiar sprawiedliwości bez przestępców w togach??

Cytat z „ Pana Tadeusza” posprzątajcie stół i zaproście gości.
Tłumaczenie
słów księdza Robaka jakże jest proste.
Precz z żydokomuną, precz z przechrztami, precz z bezprawiem.
Czy to w końcu dotrze do zagubionego narodu, okradzionego z historii, majątku, religii, tradycji narodowej.

Bogusław Maśliński

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.